עיתון איקרים מאת צוות החדשות- המהדורה השנייה!

• ערב טוב חברים

ראשית נא לחזור לנושא הפוסט, אני וספייק עמלנו כדי להביא לכם את הנושאים הכי מעניינים שיש.

דבר שני- כל ברית שהוזכרה כאן קיבלה אפשרות להתראיין לעיתון סופ"ש יש כאלה שבחרו לא לענות או כאלה שענו באיחור רציני

מי שענה באיחור- עוד תראו את תגובתו, שום דבר לא נגנז

המשך דיון וקריאה מהנה

-Eden-

GO|Smod

since 2009

-With great power comes great responsibility-

[âIMG]

• אמסור לו.

עוד תלונות מענות משהו?

אני מבין שנגמרו המילים המתחכמות ואין דרך להתמודד עם האמת...

רק להשמיץ ללא ביסוס

nqjyeln32jgz.png

• ברית בריונית.

מההתחלה של המלחמה נטפלו לשחקנים החלשים בגאפ בכוונה.

לא בוחלים בשימוש באמברוסיה וכפולים.

לאריק אישית יש שחקן כפול בשני רני.

שאיכשהו שתיהם תוקפים באותה דקה בכל רגע נתון באופן מושלם ומתואם.

שחקנים כפולים בגנרלים בטופ בחופשה שהם מאגרי גנרלים של RTF

חתמו על הסכם שלום רק כדי לשבור אותו יממה לאחר מכן ולהרוויח מזה.

הרסו כל הגינות.מה שהם לא מבינים זה שכמות הזהב שלהם יורדת כל יום ונכנסו למלחמת התשה שלא ירוויחו ממנה.

שחקנים מחקו ערים ? איזה שקר וכזב.

בלי אריק וטימוטי כל הברית הייתה מתפרקת.

אבשלום מנהיגה מעולה ושבריר ממה שכתבת לא נכון לגביה.

• ...תחילת המלחמה הזהב שלו ירד, סך הכל הגיוני כשיש לך צבא כזה גדול לאחר מכן כבר די הרבה זמן שהזהב נשאר בערך על ה30 מיליון וגנרלים עולים, אבל צודק אריק יופיטר זה הרמאים

In Jupiter we trust!!!

• אריק מדבר על רמאות, לצאת למלחמה לכולם יש סיבות. אך לעשות הסכם שלום באמצע שלה, להמשיך להחזיק תוך כדי שחקנים כבושים, לתת לכל הצד השני לחשוב שהמלחמה נגמרה ולתת לו להיפטר מצבא ולאחר מכן לתקוף. והוא רוצה הגינות לקבל.

In Jupiter we trust!!!

• אחלה כתבה, שאפו על ההשקעה חברים.

בנוגע למה שדה נירו כתב, אני מאד מעריך את הבחירה להתנתק מקבוצות במשחק בכדי להישאר ניטרלי.

עם זאת, אני דווקא לא ממליץ לכל מנהל לנקוט בגישה הזאת.

אפשר להישאר ניטרלי ומקצועי ועדיין להינות מהמשחק, לא רק שאפשר, אפילו רצוי.

בעברי ניהלתי את קהילת הגיימינג הגדולה בארץ, מניסיון, מנהלים שהתרחקו מהשרתים אותם ניהלו איבדו מוטיבציה במהירות גבוה יותר.

בסופו של היום זה משחק, הרצון לתרום הוא נהדר ואפשר לקיים אותו גם בלי ניתוק מוחלט בעיני.

• חבל שרוב המנהלים לא מצליחים לשמור על היושרה והניטרליות ברגע שמדובר בחברים שלהם או בצד בו הם תומכים

נירו אתה מיוחד מאוד והלוואי ושאר חבריך לניהול יקחו ממך דוגמא לצורת התנהלות הזאת

בדיוק כמו שעושים בחול ומשום מה רק אצלנו השיטה עובדת באופן שונה ולא מוצלח

nqjyeln32jgz.png

• אני חושב שאדמין או מנהל ראוי צריך לוותר על ה"תענוג" לשחק במדינה שבה הוא מנהל .. כי יש פה ניגוד אינטרסים .

כמובן ששום דבר לא מונע ממנו לשחק במדינה כמו בריטניה או ארצות הברית.

אם מנהל משחק בשרת מסויים הוא מכיר באופן אישי חלק מהשחקנים ולרב אותה קבוצה של שחקנים ישחקו ביחד גם בשרת אחר אז אם אותו מנהל יהיה מנהל באותו שרת זה יכול להוביל לקבלת החלטות בצורה לא הוגנת.

אני לא שיחקתי תקופה בשרתים בישראל , אז אני לא יודע אם היו מקרים שמנהל לקח צד בגלל ששיחק עם אותם שחקנים בשרת אחר ....

אבל אני יודע שמעל כל מנהל יש מנהל .... וזה מה שיכול למנוע מדברים לא ראויים להיות.

nqjyeln32jgz.png

• קודם כל אני מכיר שהמנהלים בקהילה שומרים על ניטרליות ומקצועיות ואף לא נמנעים להעניש אנשים הקרובים אליהם.

דבר שני, אני חושב שלשחק בחול מוציא את החשק, אם אתה נהנה שם זכותך, אני באופן אישי לא נהנה מלשחק עם אירופאים\אמריקאים. אני ישראלי ואוהב את המנטליות הישראלית.

מעבר לזה, אני לא חושב שמנהל צריך לעקור את עצמו מחבריו רק כיוון שהחליט לתרום לקהילה.

לכל מנהל יש מנהל, במידה ויש אי הוגנות מצד מנהל כלשהו תמיד אפשר להתלונן ולקבל מענה מאדם אובייקטיבי.

אצלי בקהילה המנהלים נדרשו לטפל במקצועיות ובשקיפות, כאשר המצב היה קשה מאחר והמנהל היה קרוב מאד לשחקן, פשוט מאד - מנהל אחר היה מטפל בבעיה.

אין שום סיבה שגם כאן כאשר יש חשד לחוסר אובייקטיביות, מנהל אחר יקח אחריות ויטפל במקרה.

• ומה קורה כשמנהלים בתוך הצוות מגבים אחד את השני?

או כששני מנהלים נמצאים באותו הצד או אותה החבורה?

nqjyeln32jgz.png

• כפול קלאסי של אר טי אף שנועד לתפוס מקומות ריקים באיים.

איך הגיע לשחקן של 6400 נקודות כלליות

2.5M זהב ?

מעניין...

כל הם לא יצרתיים שהם קוראים לכל הכפולים האלה סחבק 1..2..3...77...

• ומה קורה כשמנהלים בתוך הצוות מגבים אחד את השני?

או כששני מנהלים נמצאים באותו הצד או אותה החבורה?

אם אתה מנסה לרמוז על עדן אז שתדע שזה בדיחה.

אני עד בעצמי לבאנים שניתנו לחברים שהיו איתנו בברית בראו בשרתים אחרים בהם שיחקו, יש הפרדה מוחלטת בין חברים לניהול וככה צריך

ובאופן כללי אם בעינייך אין מספיק ייצוג "לצד מסויים, אז זה רק מפני שבצד הזה אף אחד לא הרים את הכפפה.

ממליץ לך באופן אישי, להגיש בקשה להצטרף לצוות ולתרום. לומר מה לא טוב מהצד בלי לדעת את האמת זה תמיד קל. אם לדעתך יש מקום לשיפור - תשפר בעצמך, תתקן מבפנים.

• אני לא מנסה לרמוז כלום ,

אני לא שיחקתי בשרתים בישראל תקופה,

אני רק חושב שכמו שנירו אמר בראיון - הוא לא פעיל במשחק בשביל לתפקד כאדמין בצורה שוויונית ולא להתחבר לצד מסויים

אני חושב שזה צריך להיות תנאי מסויים להיות מנהל .

מצד שני אני יכול להבין שמנהל רוצה לשחק במשחק עם שחקנים שהוא מכיר .

לפי מה שהבנתי מנהלים לא מקבלים תשלום , זה בעצם בהתנדבות מלאה אולי מקבלים איזה קופון אמברוסיה של כמה גרושים.

(ככה לפחות שמעתי שהיה פעם..)

nqjyeln32jgz.png

• לא סוד שיש לי לא מעט בעיות עם עדן אבל דווקא הדברים שלי לא היו ספציפית אליו אלא גם לגבי מנהלים אחרים שיצא לי לשמוע ולהיתקל בכל מיני מקרים...

מסכים איתך שאין מספיק ייצוג לצד מסויים בהנהלה וגם "הרמתי את הכפפה" כמו שאתה אומר אבל אני עדיין לא בגיל הדרוש למנהל שרת ולכן הניסיון שלי לא צלח

מה גם שכל הפייק באנים שאני והחברים שלי מקבלים לא ממש תורם לסיכויים שלנו להתקבל לצוות הניהול...

nqjyeln32jgz.png

• יש הבדל בין לנהל קהילת גיימינג לבין לנהל שרת משחק פעיל.

הטעות שלך היא שאתה מתייחס לחוסר התערבות כניתוק. אפשר לא להיות מעורב בשום דבר ובכל זאת להיות מעורה בהכל, במיוחד שהתפקיד שלך מצריך את זה.

הטעות הנוספת שלך (ובדיוק איפה שאתה גם נופל) היא הצורך שלך להכניס מילים לאנשים לפה. אף אחד פה לא אמר מילה על עדן, ובכל זאת אתה ישר העלת את זה. רוצה לחשוב בעצמך למה ישר העלת את זה ודחפת לאנשים מילים לפה?

מנהלי שרת משמשים כסמכות 'משפטית' בנושאי חוקי המשחק - תקביל את זה שנייה לבתי משפט ותדמיין סיטואציה ששופט ישפוט תיקים (נקח שניה את הצד התאגידי לצורך העניין) של חברות של מקושרים וחברות בהן יש לו עניינים כלכלים. גם אם הוא לא ישפוט ישירות ו'יהיה ישר ויפסול עצמו על ניגוד עניינים' - שאר השופטים יודעים שיש לו עניינים שם, ואיך אתה חושב שהפוליטיקה הפנימית תעבוד אחרי זה?

אגב לצורך העניין יש לי הוכחות חותכות לתעדוף חברים ותמיכה בהומופוביה ואיומים שגובו על-ידי מנהל מסויים כ"דבר לגיטימי שאינו כולל קללות", אתה באמת רוצה להגיד לי שאם 'אויב' של החברים של המנהל היה שולח הודעה דומה היחס היה דומה? i call bullshit.

פוליטיקה מתחילה ברגע שיש 2 אנשים באותו חדר. ברוך הבא לעולם האמיתי, אנשים תמיד באופן לא מודע ינצלו את כוחם לטובת האנשים הקרובים אליהם, ככה הטבע האנושי עובד וככה החיים עובדים. גבולות וחוקים נועדו למנוע את זה.

זה טוב ויפה הרצון והפנים היפות לנסות. אני באמת מאמין שיש נסיון כזה מצד כולם - אבל אפשר לנסות להפסיק להעמיד פנים ולהגיד שזה עובד

• 2018 , סוף סבב בזטא

אני פושט על שחקן 4000 ניקוד עם 500 אלף לכידה

10 דקות לאחר מכן אני מקבל הודעה מהמנהל יובל כהן שלקחתי לחסות שלו לכידה, ואני צריך להחזיר לו

אמרתי לו שאני לא עומד להחזיר לו

לאחר כמה דקות קיבלתי ממנו אזהרה שלא כל השחקנים שלי משותפי רשת אחד לשני, ושזאת אזהרה אחרונה ופעם הבאה באן

כמה ניטרלי זה נשמע לכם?