עיתון איקרים מאת צוות החדשות- המהדורה השנייה!

• דיברו על בזבוז כסף וכפולים, מאירועי 5 בבוקר שעון איקרים ישראל

כל האי הזה הוקפץ

הביאו "חבר" עם מלא זהב כמובן הוא מאויש ולא כפול איך שכחתי

• מור, במקום להאשים ולהתקרבן(אני יודע שזה מנהגך משנים עברו, שהיינו והוגדרנו "חברים" שרכבת על הגב שלי ושל חבריי הלוחמים כל פעם מחדש וכמו שאריק אמר - לא עוד) אבל באמת תעצרי.

כל היוזרים הבדויים שמגיבים פה, איך אפשר לפספס, עם אותה אג'נדה ואותו תקליט שבור שמטיפה מור בכל שיחה אפשרית איתנו.

תתקדמו, תשחקו, תהנו

תמשיכו לקנות זהב וגנרלים מבריטניה ארגנטינה ועוד מקומות, זה בסדר זה לגיטימי - המשחק מאפשר זאת, תנצלו ותבלו

JUP מחכים לכם במבצרים של

זה רק משחק :)

• סוף 2019 ארס

אני מקבל הודעה ב-4 בלילה שכוללת קללות ונאצות כגון "אתה מסכן חסר חיים מתנהג כמו הומו"

אני מתלונן על ההודעה, מקבל בתמיכה ש"המילים מסכן, חסר חיים והומו אינם קללות"

חצי שעה אחרי זה אני מקבל הודעה במשחק ממנהל השרת שהכפולים שלי לא משותפים ביניהם ושאני צריך לעשות את זה למנוע אי נעימויות בהמשך.

נשמע ניטרלי סך הכל

• מה אתה בוכה לא הבנתי כולה עשו 3 איים

• תסבירו לי איך בכל כך מעט שעות אם זמן העברה של סחורות וזמן טעינה שלהן אצל כל שחקן עושים כזאת הקפצה של זהב, לאחר מכן אל תדברו איתנו על רמאויות

wohwtnofy4zk.png">wohwtnofy4zk.png">yx0gmtyuq0mj.png">yx0gmtyuq0mj.png">

תוך שעה ו40 דקות נוספו לו כמעט 32 מיליון זהב, איך זה אפשרי???

In Jupiter we trust!!!

• מצטער אבל האחריות הבלעדית בסוף היא אך ורק של החברה עם החוקים המגוחכים שנועדו בסוף רק לכסות את התחת שלה.

באמת שאפשר למנות עשרות נקודות שבהן נעשה עוול לשחקנים... החל מזה שכל מנהל הוא גם חוקר, תובע, שופט וגם תליין. כשהחברים הקרובים שלו הם אלה שאתה מערער אליהם אם אתה חושד שההחלטה לא הוגנת(עזבו רגע מושחתת או לא).

עכשיו לא מזמן היה את עניין הפריצות, שהחברה גלגלה אחריות ואמרה שלא ניתן לפרוץ למשחק ופתאום היא באה עם כלי לאימות התחברות שאותו הם שיווקו באמצעות סירטון שמתאר מקרה פיקטיבי שהאקרים פרצו לשחקן.. יותר מגוחך מזה עוד לא היה.

עכשיו אם נחסמת, אתה לא רשאי לקבל שום מידע פרט לסיבת החסימה, כי המידע במערכת הוא "סודי", לא רוצה לומר איזה אסוציאציות זה מעלה לי.

כל מי שיצא לו להיחסם במשחק שלא בצדק יודע שזה סיפור די קפקאי שכולל התמודדות עם בירוקרטיה איטית ואדישה עם צידוקים מצד המנהלים ואינספור סיפורי מעשיות.

מעבר לכך המערכת בסופו של יום בכלל לא אפקטיבית, לא בעיה לרמות עם כפולים ונוצר מצב לא מאוזן בכלל עם ההקפצות האחרונות של עשרות מיליוני גנרלים ,עשרות מיליארדי זהב ועשרות יוזרים שנקנים.

כשאתה מתלונן על קנייה הם יגידו לך שרק הודאה במשחק תקפה ושמעבר לזה הם לא מתכוונים לנקוף אצבע.

כשאתה מתלונן שאין שום איזון בזה שהמשחק נותן להקפיץ יוזר עם 10 מיל גנרל או 10 מיליארד זהב הם אומרים שהם לא מתכוונים להפוך את הפונקציה של העברת שרת לפחות אטרקטיבית, ושמי אני שאחליט מה הוא סגנון משחק ראוי ומה לא, מהו כפול ומה לא, כי אם יש אדם שמשחק עם 10 מיליון גנרל בכפול שנמצא תמיד בחופש וזה סגנון המשחק שלו אז אנחנו מכבדים את זה..

וכמובן כל האבסורד של קניית שחקן, שחקן עבר מאייפי ערבי לישראלי שינה מייל וסיסמה.. והם לא יכולים להוכיח קנייה.

פשוט בדיחה. תגידו פשוט שהשחקנים לא מעניינים לכם את קצה המה שמו ושהוא כל פעם מזדקר כשהוא שומע רישרוש של כסף.

Edited once, last by Rani ().

• כפי שאתה אומר שכל היוזרים שהועברו אליך הועברו בצורה חוקית למהדרין המצב אותו מצב לגבי יוזרים מחול

אתה השופט שתחליט אם היוזרים נקנו או לא?

• מי אמר שקנה מה?

חזרתי למשחק אחרי כמעט 4 שנים של חוסר פעילות שבה כמעט ונמקתי כל פעם כי לא היה לי כול להתחבר. חזרתי ממש בתחילת המלחמה הזאת למשחק, וזו מלחמה שכל כך הרבה רמאיות יש בה, אני לא יטיף על חוסר הגינות כי מלחמה היא לא הוגנת ותמיד יש צד אחד שמתלונן על השני . אך להגיע למצב שכדי לנצח במשחק עוברים על החוקים שלו ומשתמשים בכפולים זו לא חוסר הגינות זו התנהגות של ילד קטן בין אם זה נעשה בצד של יופטר או RTF . זה פשוט עצוב לראות לאיזה מצב הגיע המשחק ששחקנים משתמשים ברמאויות כדי להרגיש טוב עם עצמם ולא מבינים מה שעשו בכלל .

מבחינתי זה משחק ומה שאני מקווה שבסופו של דבר תסתיים המלחמה המוזרה הזאת , כולל מלחמת ההשמצות כי מלחמה כזאת הזויה הרבה שנים לאט ראיתי שיש במשחק .

In Jupiter we trust!!!

• לא באתי לדון איתכם, הבעתי את דעתי. בשונה ממך לי יש אשכרה ניסיון בתחום ואני מתבסס על עובדות.

אני גם לא נופל בשום מקום ולא עשיתי שום טעות, אין לי צורך להכניס מילים לפה של אף אחד, הנחתי שהוא מדבר על עדן כי ידוע שיש לו בעיה עם עדן ולראיה שהוא אמר בעצמו שזה לא סוד...

מעבר לזה שאני חושב שהיחידי מהחבורה שלכם שמגיב עניינית בפורום זה בלודלידר ואין לי שום רצון להכניס לו מילים לפה.

לנהל קהילת גיימינג ושרתי משחק לא שונה בשום צורה מהסיטואציה שלנו.

אתם מתארים מצב שהנהלת השרת לא אובייקטיבית כי הם חברים של שחקנים מסויימים, אני מכיר סיטואציות דומות בשרתי קונטר,מינקראפט או טורנירים של לול.

אתה חושב שאדמין לא יכול לעשות פרוטקציה או להתעלם מעבירה של חבר שלו במשחק אחר?

בשורה התחתונה אני לא אומר שאני בעד שמנהלים יעשו מה שבראש שלהם, אני תומך במקצועיות והגינות ומאמין שהרוב מתנהלים בצורה כזאת.

נתקלת בפרוטקציה? יש עם מי לדבר. ובנוסף אני חושב שרצוי ומומלץ שעוד אנשים יתנדבו לנהל שרתים ובכך לדלל את כוחם של שאר המנהלים.

יכול מאד להיות שיש מנהלים שלא מצליחים לשמור על ניטרליות, לא אמרתי שכולם זהב.

אני חושב שמקצועיות וניטרליות זה ערך שיש לבן אדם, גם אם אתה משחק בשרתים ישראלים וגם אם ניתקת את עצמך לחלוטין - אתה או כזה או כזה.

מאמין שאם דה נירו היה משחק בכל ברית שהיא, הוא עדיין היה מסוגל לשמור על נקיון כפיים, זה לפחות הרושם שאני מקבל ממנו.

מה שכתבתי בהתחלה זה נטו שאין צורך לנתק את עצמך לחלוטין מהמשחק ומהחברים שלך, רק כי אתה מעוניין לתרום לקהילה שאתה אוהב.

מהניסיון שלי עם לא מעט חברי צוות, זה משפיע ישירות על המוטיבציה ובסופו של דבר גורם לאנשים איכותיים לפרוש מהר יותר.

לא בעד פרוטקציות, לא אומר שהכל מתנהל בהכרח בצורה הכי נקיה וטהורה שיש אבל - עלתה פה טענה שיש רק צד אחד שיש בו מנהלי משחק.

בואו תשנו את זה, תתקנו מבפנים, לא הייתי מודע לעניין הגיל קודם אבל אני בטוח שיש לא מעט אנשים שכן עומדים בטווח.

• "לא באתי לדון איתכם, באתי להביע את דעתי" זה המקבילה של לזרוק מלא מילים לאוויר בלי הרצון לעמוד מאחוריהם. אם אתה רוצה להביע את דעתך ולא לדון עם אחרים אל תרשום מגילות. בזבוז זמן שלך ובזבוז זמן שלנו.

אגב, מארק צוקרברג, לא ידעתי שהעובדה שניהלת איזה קהילה אלמונית של גיימינג בישראל מקנה לך את הפריבילגיה להגיד לאנשים שאתה לא מכיר שהם חסרי נסיון ואתה מתבסס על עובדות והם לא. כמה יומרנות...

אף אחד לא ציין את השם של עדן, אתה כתבת, הוא כתב שלמרות החילוקי דעות הוא בכלל לא התכוון אליו. אתה ניתבת שיחה שלמה לנושא הזה. איך זה לא להכניס מילים לפה? לא יודע.

כל טוב מארק צוקרברג

• רני רני רני

הקדמה כל כך יפה ובאמת הסכמתי עם רוב מה שאתה אומר אבל כל כך חבל שהצלחת להרוס את הכל שוב פעם עם הבכי והמרמור שלך על שרת זטא

לא נמאס לך לבכות כמו תקליט שבור כל פעם מחדש על זהב וגנרלים מחול ועל שזה מגעיל לשחק עם יתרון כזה של גנרלים רק כי זה לא היתרון שלך?

לגבי מה שאמרת שמנהלים נותנים באן רק אם השחקן מודה במשחק שהוא קנה את היוזר אז צר לי לאכזב אותך אבל בתור אחד שדיווח על הודאה כזאת בדיוק המנהלים לא עושים עם זה כלום בטענה שגם אם השחקן מודה שהוא קנה זה לא מוכיח שהיוזר קנוי... (שוב יכול להיות שזה בגלל שיוך של אותו שחקן לצד מסויים במשחק) אבל הנושא כבר חרוש.

nqjyeln32jgz.png

• חחחח רני זה באמת מצחיק שאתה בוכה על אופציות שהמשחק נותן

כאחד שניצל את אחת האופציות הכי תמימות במשחק שנועדו להגן על שחקנים חדשים והפכת אותה לנשק חד כיווני

כל גועל נפש חוקי במשחק אתה וחבריך הבאתם - כפולי גנרלים בשביל לגמור שרת דיאף התחילו עם זה

• דבר ראשון אני לא דיאף. תתחיל להכניס את זה לראש נלחמתי בהם שנים הרבה לפניכם.

השיטה שאתה בוכה עליה כוונה קודם כל נגדם בשונה מכם הם לא בכו וברחו ופשוט נלחמו.

דבר שני יש לך כאן טעות..זה לא נועד רק כדי לתת לשחקנים להתפתח זה צורת משחק לגיטימית ויש חברה בשרתים מחול שהגיעו ליוזרים כאלה עם חצי מיליון ומיליון נק לכיף שלהם.

מנהלים בעצמם כתבו את זה.. שזה תקין לגמרי וצורת המשחק הזאת לגיטימית לגמרי מבחינתם.

ממתי לקנות יוזרים עם 7 מיליון גנרלים זה לגיטימי?

זה לא.

• אנחנו בוכים ובורחים ובכל זאת 90 אחוז מהברית שלך בחופשה

כולל הכפול הזה אם אין לך זמן לנהל גרילה באופן יום יומי איך אתה חושב שתשבור מישהו בדיוק

• איזה טיפים היית נותן לשאר המשתמשים?

תכבדו אחד את השני, תדברו בגובה העיניים, תחסכו שפה נמוכה (אצלי יש עשרות שחקנים בהתעלמות).

זה משחק ואתם לא במשימה אישית.

...אוי אוי...תראו את מי שמדבר
    בואו אני אספר לכם עלי, נרשמתי לבטא ב2008, ואני חבר ותיק ביופיטר בערך מהקמתה (אולי קצת אחרי).

אף פעם לא הייתי שחקן של מלחמה, למעשה הייתי משהו כמו 10 שנים עם מתחת ל1000 גנרלים.

יום אחד אריק פונה אלי בתוקפנות, ושואל ממי קניתי את השחקן (סליחה?)

אחרי שעניתי לו שהשחקן שלי, הוא אמר לי טוב תסתום ותתקדם בשקט

ומיד לאחר מכן חסם אותי. (אגב מעניין אותי למה אתה בורח ולא מוכן לקבל תשובה, רק לזרוק משפטים ולברוח זה לא חוכמה)

אז לתת טיפ של לכבד אחד את השני ולדבר בגובה העיניים אתה לא יכול לתת.

כמובן שלאחר מכן החלו תקיפות כלפי ופשיטות פיראטים..

עכשיו בחיים לא פניתי אליו או תקפתי מישהו, לא הייתי מעורב בכלל במלחמה או תקיפות מעולם.

מאותו הרגע החלטתי לקחת חלק ולעזור לחברי לברית, ולצאת במתקפה כנגד ארטיאף ואריק בפרט.

אפשר לומר שללא ההתנהגות הבוטה שלהם,כנראה שהייתי סתם יושב בצד צופה.

אז כן, בהתחלה הייתי דיי גרוע, ועשיתי טעיות נוראיות (בכל זאת, בפעם האחרונה שנלחמתי כל מה שהיה צריך זה כמה שיותר פלנקסים ורובאים).

הכל כל כך שונה מב2008, אם זה הפלאים שנוספו, שיטות לחימה וכל מיני טריקים שלמדתי לאט לאט (ותודה רבה למור וזלוי על הסבלנות והעזרה)

לאט לאט התקדמתי, עד שהגעתי למקום 2-3 ניקוד התקפה בחודש שעבר.

אבל גם אז לאט לאט התחלתי לחשוד ולהבין מה קרה בעשור האחרון במשחק.

אני פותח טבלת גנרלים, ואני רואה שכל הטופ 10 הם שחקני ארטיאף עם מיליוני גנרלים, ובחופשה.

בהתחלה הייתי תמים, חשבתי אלו אנשים שפרשו וסתם גייסו צבא כדי להיות בטופ ולא באמת משחקים.

רק בשלב מאוחר נפל לי האסימון שאלו שומרי צבא,

?איפה החוקים שאסור שחקנים כפולים

פעם כל שחקן כפול היה מקבל ישירות באן, היום הבנתי שאין לצערי אכיפה

וזה עוד כלום, לאט לאט אני מבין שכל השחקנים הרנדומלים סביבי הם בעצם כפולים של ארטיאף,

?כאילו ראבק, אתם כבר פותחים שחקנים כפולים, למה שלא תתאמצו ותיצרו שם מקורי להסתיר את זה

כל המרכז מלא בשחקנים בשם סחבק2 סחבק3 סחבק4 סחבק5 סחבק200

?מה הלוז

?אני מתחיל לתהות אם אני השחקן היחידי שמשחק אשכרה רק בחשבון יחיד

זה כל כך מגעיל ומוריד מהחשק לשחק, זה מבחינתי רמאות ואני לא אכנס לקרבות עם רמאים

המשחק פשוט לא מהנה שיש כל כך הרבה רמאים

אני חושב שהסרת מבנה שוק שחור מהמשחק יכולה לפתור לא מעט בעיות.

הרווח של המבנה הזה הוא זעיר לעומת הנזק שהוא יצר, הרי אפשר להסתדר ללא מכירת חיילים בין חברים, אבל נושא שמירות הצבא פוגע מאוד במשחק.

Edited 2 times, last by MendelbauM ().

• הדבר הנכון לעשות הוא לא לבטל את השוק השחור

אלא לבטל את מצב החופשה או לפחות - יצאת מחופשה? יש צינון של 24/48 שעות עד שתוכל לצאת שוב

ואז לא ישתלם לאף אחד להחזיק כפולי צבא

• כפי שאמרתי, לא מדובר בקהילה אלמונית, מדובר בקהילת הגיימינג הגדולה בארץ, דבר שאכן מקנה לי את הניסיון והכלים לתת לך חוות דעת מבוססת.

השוני שהדגשתי בינינו היה בהתחשב בעובדה שלא ציינת איזשהו עבר או התעסקות בנושא בתגובות הקודמות שלך, לכן יצאתי מנקודת הנחה שהוא לא קיים אחרת היית מפרט לנו מדוע דעתך נשענת על מקורות טובים יותר.

אגב, לא התכוונתי לזלזל בך חלילה או לפגוע, אז קודם כל אני מתנצל על כך.

למרות שאתה מתעקש לזלזל בי בכל תגובה ותגובה שלך, אני לא מכוון לשם בתגובותי.

אתה חוזר על מה שכתבתי לגבי עדן, אבל שוב אציין שהתבססתי על עובדות.

בלודלידר חידד שכוונתו היא לא לעדן ובזה נגמר הסיפור... מן הסתם לא אמרתי שהוא שקרן וזכותו להעביר ביקורת עניינית על מה שאמרתי.

אני גם באופן עקרוני מסכים איתך על עיקר הדברים שאמרת,

1. יכול להיות שיש התנהלות לקויה של הנהלה במשחק לפעמים.

2. מי אני שאתווכח עם דוגמאות מוכחות שנתת.

3. מנהל צריך לדעת לשמור על אובייקטיביות ולהיות נקי משיקולים זרים לחלוטין.

הדבר היחידי שאני חושב שיש לנו עליו חוסר הסכמה זה עניין הניתוק ממהמשחק.

אני פשוט רואה בהמשך פעילות של מנהל בשרת מסויים אותו הוא לא מנהל יתרון, בסופו של יום המוטיבציה והנכונות שלו לעזור ולתרום לקהילה שבעבר כל כך אהב תדעך ככל שיתרחק מהמשחק.

שוב זה בעיני ואני אומר את הדברים על רקע ניסיון רב מאד.

זה לא אומר בהכרח שרק אני צודק, אבל זה אומר שיש לפחות עומק לדברים שאני אומר. זה כמו שאכנס לוויכוח עם ג'קי על שרתים בריטים, מן הסתם הוא יודע הרבה יותר טוב ממני מה הולך שם.

בכל הנוגע לדיון איתך, זה שאני לא מעוניין לריב איתך או עם ג'קי ועומר בכל פעם שאני מגיב לפוסט זה לא אומר שאני לא עומד מאחורי המילים שלי.

אם תקרא אחורה את כל הדיון, אני חושב ששמרתי על כבוד לאורך כל השיחה ולא מרגיש לי שעשית את אותו המאמץ כמוני.

יש לי תחושה שאם מישהו אחר היה כותב את אותה תגובה כמוני, היית עונה לו בצורה יותר עניינית ופחות מחפש את המריבה.

כמו שהסברתי בכל כך הרבה פוסטים עד עכשיו, אני לא חלק משני הצדדים שחילקתם את הקהילה אליהם.

אני עומד בפני עצמי, עם דעות ועקרונות משלי. אני לא חלק מפדרציה נוראית שמאיימת להפריש אותך מהמשחק ובטח שלא חלק מחבורתך מסיבות ברורות.

לא חייבים להתווכח על כל דבר ולריב על כל שטות אחי, שחרר, דבר בכבוד ויכבדו אותך.