Posts by Jack De Loco

אתה אומר שאני מלא רעל ?

אז במקום להאשים שאני רץ לברית מקום ראשון אולי תשאל אותי ?

אז למרות שלא שאלת וסתם פתחת פה ג'ורה אז נסביר לך -

אני מכיר את רב השחקנים בברית וסגרתי עם כמה שחקנים שאני יהיה איתם באותה ברית.

אגב לפני שהם בכלל היו מקום ראשון , אחר כך נכנס שחקן שלא הכרנו אותו אישית.

והוא שלח בקשה , לאחר תקופה הוא עזב את הברית בגלל שהוא מכיר שחקנית מהמדינה שלו שיש לה חשבון עם אחד השחקנים שלנו - יריבות חזקה בינהם.

ולכן הוא עזב

ודרך אגב נכנסתי לברית לפני שהיינו מקום ראשון, והיינו גם מקום שני

ועכשיו מקום שלישי

http://prntscr.com/pbx9xd

זה לא באמת משנה המקום של הברית אתה יכול לראות שהטופ תמיד משתנה.

ודרך אגב אם לא הבנת אני חוזר שוב -

אני פתחתי את הפוסט הראשון במרץ בערך בפורום הבריטי , היה על אותו רעיון הרבה תגובות , ומנהל הקהילה הראשי אמר שהוא יבדוק את זה למרות שהוא לא ממש היה בעד.

בסופו של דבר גיימפרוג לא עשו עם זה כלום , מבחינתם שווה להם לפתוח כל שלושה חודשים שרת חדש וככה כולם עוברים לשרת חדש ולא נשארים בקודם

זה יותר כסף מבחינתם ....

אז התחלתי להריץ בשרתים בארצות הברית ובריטי רעיון לעשות מהשרת הבא הבריטי בינלאומי , הקמנו קבוצה והתחלנו לרוץ עם זה כמה שחקנים .

אני פתחתי פוסט אחד פה בעניין הזה , ודברתי עם שחקנים בוואטסאפ אבל הם לא היו בעניין.

כמו שאמרתי אני הייתי סגור עם שחקנים מחול להיות באותה ברית ולא עם שחקנים ישראלים אז אף אחד לא ככה היה בעניין

רק שראו שהשרת ממש גדול התחילו להכנס כמה ....

אבל אני לא איתם בברית ....

תמשיך להגיד דברים לא נכונים הנה עכשיו יש הוכחה.

תסתכל בפורום הבריטי שאני הראשון שהצעתי את הרעיון , ואפילו מנהל בריטי רשם שלמי שפתח פוסט נוסף שהצעתי את הרעיון

ולא ממש אכפת לי אם ישראלים יכנסו או לא הצעתי בשבילם לא בשבילי אני עם שחקנים שאני מכיר בחול

ורשמת לי בעבר על הקטע שרציתם לעשות שינוי בראו משהו ואז לקחת את זה קדימה בכל השרתים

ושאמרתי לך שזה לא באמת יקרה .... כי עדיין הברית תהיה מפוצלת אבל לא אויבים ולא תהיה מלחמה בינהם.

ואז רשמת לי משהו בסגנון שאתם עושים שינוי בשרתים ישראלים כי אכפת להם ושאני לא אבוא אחר כך לקחת קרדיט על היוזמה שלכם משהו בסגנון.

אם ממש ממש חשוב לך אני יכול לחפש את זה ולעשות צילום מסך

בקיצור - היוזמה שלי להפוך שרת בריטי לשרת בינלאומי הצליחה -

ועובדה שיש הוכחות 2 פוסטים שלי בשרת הבריטי אחד במרץ ואחד חודש לפני שהשרת החדש נפתח התחלנו להציע את זה ואחר כך היה שחקן נוסף שהציע את זה והתחלנו לרוץ לפרסם ולהפיץ את זה וגם לזה יש הוכחות. שהבנו שיש תאריך לפתיחה שרת בריטי אז החלטנו שזה יהיה שרת בריטי ולא שרת ארצות הברית .

ופרסמתי פוסט בפורום בישראל ולכמה שחקנים שאני משחק איתם בסיגמה .... ואז הבנתי שהם לא ממש בעניין.

תכלס זה לא ממש משנה לי אם יכנסו ישראלים כי אני לא באמת רוצה להיות איתם באותה ברית אני משחק עם שחקנים שאני מכיר בחול וככה אין לי כאבי ראש.

בכל אופן שיהיה לך בהצלחה וחג שמח.

תעדכן אותי מה הכינוי שלך שם אם אתה משחק שם.

לפני כמה ימים נפתח שרת "בינלאומי" לא רשמי בבריטניה, שרת שנקרא "posiedon".

לפי מה שהבנתי פרסמו בפני כל הפורומים משתמשים שהרימו את הכפפה כדי שכולם ייכנסו אליו לכן הוא לא רשמי כלומר לא מטעם החברה עצמה.

כמעט 3 אלף משתמשים נרשמו אליו כבר.

אז לכל מי שמחפש שרתים פעילים כמו שהיו פעם רק לדעתי הרבה יותר טוב, מוזמנים ללכת ולהירשם :)

אתה יודע שאני אחד היוזמים של המהלך הזה?

חחחחחחחחחחח

אני זוכר שפעם אמרת לי "אתה לא תהיה חלק במהלך להפוך את שרת ראו לשרת מעניין בלה בלה בלה"

עכשיו בוא תרשום את העובדות הבאות

1. אני הצעתי לגיימפרוג בתחילת השנה לפתוח שרת בינלאומי . הפוסט הזה היה הראשון בפורום החדש וקיבל הכי הרבה צפיות ותגובות.

2. אני הצעתי לאחר כמה חודשים שראיתי שגיימפרוג רק פוותחים שרתים חדשים כל 3 חודשים נפתח שרת חדש בכל המדינות בעולם ,שהשרת הבא שיפתח בספטמבר נפרסם בכמה מדינות ונהפוך אותו לשרת בינלאומי, הרבה מנהלים במדינות השונות התלהבו מהרעיון שלי וגיימפרוג לא הסכימו לעשות את זה שרת בינלאומי באופן רשמי

אלה שרת רגיל כמו כל שרת חדש שיש

3. אני ועוד כמה שחקנים משרת הבריטי דברנו בקבוצה ולאט לאט הבאתי כמה שחקנים ממדינות שונות שאחד מהם פתח קבוצה לכולם.

כולנו פרסמנו את הקבוצה בכל העולמות בשביל להזמין - גם פה רשמתי שעומד להפתח שרת חדש בבריטי שכל המדינות עומדים להכנס אליו והמלצתי לכולם להכנס

4. אבל ישראלים פחות היו בעניין , יש שחקנים מצרפת , רוסיה , פולין , שוודיה וכו....

בקיצור - אני הצעתי את הרעיון הזה , שראיתי שגיימפרוג לא רוצה לעשות את זה באופן רשמי , הצעתי לכמה שחקנים שנרים את הכפפה ונזמין שחקנים מכל מיני מדינות פרסמתי את זה בפורום בישראל במדינות ערב ועוד כמה מקומות ועוד כמה מהקבוצה שפתחנו הפיצו במדינות שלהם. ככה הבאנו הרבה שחקנים ורואים את הפעילות שם

לא הבנתי מה הבעיה?

אם אני מציע לאנשים לטוס לתאילנד כי הייתי שם כמה פעמים והיה ממש כיף

זה אומר שאני חייב עכשיו לטוס עם כל בנאדם שיגיד לי לטוס איתו?

מותר לי להחליט בעצמי מתי ועם מי לטוס נכון ?

אותו דבר בדיוק פה

סיפרתי פה בפורום על חוויה שונה משרתים בישראלים

שרתים יותר גדולים , יותר שחקנים , יותר מחוברים .

זה לא אומר שאני צריך לשחק איתם באותה ברית

לעולם לא אמרתי שאחרי 24 שעות תוקפים,

לוקח זמן לחקור את הדברים הבסיסיים, וכן בדרך כלל תוקפים אחרי 5-8 ימים

תשאל את חבריך ששיחקו איתי בשרת בריטי נוטוס,

תשאל אותם אם לא תקפו ואתם אחרי פחות משבוע.

וזה לא אחד מהם - 3 שחקנים מהברית שלנו תקפו , את הסוף אני יכול לספר לך - שאני הגעתי להגן להם על העיר ואז השחקן שתקף ברח.

צודק השרת הבריטי לא שונה משרתים ישראלים

שרתים ישראלים יש 30 שחקנים מחוברים וזה במקרה הטוב הכי הרבה

ובשרת הבריטי יש 170 שחקנים מחוברים

http://prntscr.com/p6eg42

יחי ההבדל הקטן

12/9 לפני כמה ימים.

שיגעתי אותכם ?

אתם תמיד טוענים שהמשחק מת.

שאין שום דבר , הרבה פרשו . אני בסך הכל מציין עובדה שיש פה הזדמנות לשרת חדש בריטי שיש אנשים מכל המדינות

סתם בשביל לסדר את האוזן.

לפי כמות המחוברים שרשום בלובי בשרת החדש הבריטי היו 170 איש מחוברים.

הכי הרבה שראיתי בשרתים בישראל זה גג 40. במקרה הטוב

זה לא סתם שרת בריטי, אני רק אומר שהפכו את זה לשרת בינלאומי של הרבה שחקנים מכל המדינות.

שרת שאתם לא צריכים לחשוב שיהיה מת אחרי כמה חודשים.

אבל אתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים

אני בסך הכל רציתי לעדכן כי רוב השחקנים פה לא יודעים שיש אפשרות להנות מהמשחק בדרך שבישראל אי אפשר

More of alf accounts did not yet change their nick name and the name of the polis ... no good sign...

I hope to be wrong

What is the connection to a number of players who did not change the name

Do you know how many players there are who don't want them to know they are on the server?

And use that nickname and only change who raise a score?

I'm talking to you about connected players !!! Was 170 and now there are 140 !!!

Not on 2300 registered players.

I'm still waiting for someone here to take a screenshot of another server that has more than 100 players connected !!!!

http://prntscr.com/p60ns6

now - someone can send me screenshot of another server that has more than 100 players connected

More of alf accounts did not yet change their nick name and the name of the polis ... no good sign...

I hope to be wrong

You know I noticed that you are very active here in the post.

Especially the one I opened on an international server proposal.

You know we realized the company didn't want to open an official international server

So we did it we were the players - we set up a team, we posted in the forum in different countries and slowly a lot of players came in.

The server is a success

I've never seen 170 players connected, in any new server that opens

And on the older servers, I haven't seen more than 40+.

Brazil surprised me, I really saw 60-70 players connected

The EN server was 170.

Now there are 140

Crazy numbers !!!!!!

That already says something about this server.

You talk a lot - once you have registered OR you will not enter an international server if it is not an official company.

Then you write that you see that it is successful - and you will enter.

Now you're saying no.

Truth be told, we shouldn't convince you to come in

The server is successful - with you or without you !!

Thanks.

Let me know which server has this amount of connected users

Do me a screenshot while you see some server that has over 150+ connected players

The server I saw the most players in was Brazil with about 60 players connected

The servers in EN the most I saw were 40 players

Now for the first time it has reached 170 connected players

ok

Thanks !

At the end you can see for yourself that everything I wrote here in the past was true! And I was right

You can't send a server invitation or link to an island like ever before. Because of the new lobby.

But you need to log in to EN.ikariam.gameforge.com

Then you will see the option to start playing EN server

The company doesn't really want to open an international server because they prefer to open a lot of servers. To make a lot of money.

Although I have previously listed that an international server will attract a lot of players to serve and will cause many players to buy Ambrosia

And here I was right, you look up the score, but you will realize that a lot of players use Ambrosia on this server

I proposed the idea earlier this year and the gameforge company didn't think it was a good idea

Now that we have collected a lot of players from all countries we have made the server international even if it is not configured like that at the company

Now the company knows that we were right and that this server will make players stay for a long time, and will not enter new servers that die after 3 months.

I believe that in the future they will see that this server is strong - players will transfer another server account to this server.

And you don't have to sign up for other servers

You can already see that the amount of users on the USA server is very low because a lot of players have entered EN

Yesterday there were 170 players connected.

Now there are 100 players connected

Maybe tell me which server in the world has that amount?

In the meantime, I saw 30 players in the USA

And Brazil had 50-60 players connected yesterday

The rest of the servers have very low numbers

Waiting for the community manager's response what he says about the EN server yesterday that 170 players were connected!

And there are currently 110 players connected.

I have never seen such a number of connected.

Importantly, it could have been earlier this year.

The users wanted an international server - and here the users did an organizing to do it.

I think it's a success

And the company needs to understand that

badidol

מתרגלים לזה מהר מאוד זה לא בעיה .

כמו שרשמתי בתגובה הקודמת .

אני לא יהיה בברית עם ישראל.

ואי אפשר לשלוח הזמנות כמו שהיה פעם.

ואין לי איך לעזור לך אם אתה לא בברית איתי , ואני תכלס לא רוצה להיות עם ישראלים שם בגלל סיבה אחת פשוטה תמיד שעזרתי לישראלים בשרתים בחול הם עשו רק פאדיחות .

ומבחינתי זה בזבוז זמן לעזור למישהו שבסוף מפנה לך את הגב

בכל אופן אני יכול רק להמליץ לך להכנס, אבל שתדע שזה עולם אחר ולא כמו ישראל,

אין שם הסכמי שלום וכל הדברים האלה שבישראל עושים בהתחלה הסכם שלום.

אם אתה לא מכניס אמברוסיה אני לא חושב שתוכל להשתלב כי הרבה שם שמים אמברוסיה ורצים מהר

סתם בשביל לחדד את העניין

מקום 1 - 5400

מקום 2 - 3900

מקום 3 - 3300

מקום 4 700

וסתם להזכיר שהשרת נפתח היום בשעה 15:00 שעון ישראל

שתבין שזאת רק ההתחלה

yes

Ok

I like what you are doing ...

I can wait

;)

Hope you realized I'm right

There is no guarantee that there will be an international server from gameforge

And speaking of that - it won't happen

Especially not that servers were opened in all countries

So we do something that can help everyone.

The EN server will be an international server that will invite all countries to it and that will happen.

So yes as you can see, I suggested the idea at the beginning of the year.

And nothing happened!

So now we've decided on a group of 200 - \ + players to do it

You can be with us or choose not to enter it is your interest. You have the server in Italy that you can log in to.

Everything is already closed, we enter the server EN all countries in the group and will be a good server and lots of action.