DELİ OCAĞI[DELİ] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

• Çok merak ettim şimdi şu raporları😂😂

Neyi merak ettin mesela söyler misin yardımcı olalım :/  

Tahminde bulunma mı ister misin?

Pekii öyleyse başlayalım :saint:

Grand alişimin mermiye kafa atışını mı?

6p4jlvs.jpeg

İdare ettirmesi gereken tek bir tane kara cephesinde bir gecede 840 tüfekçi kestirip 622 raundluk kara cephesini vermesini mi?

70094-622-raunt-jpg

Mermiye kafa atan granda özenen koca reisin mermiye kafa atışının raporunu mu?

70200-bilge1-png

Oyuncu ismini CASTLE yapıp başına KUMDAN eklemeyi unutan arkadaşın bir kaç raporu mu acaba?

Birisi bu arkadaşa aksiyondan sadece füzeleri değil havantopu ve süratleri de kaçırmayı öğretsin, size savaşçı diyenin aklından şüphe ederim ^^

qiway8y.png

Havan toplarını ve süratleri kaçırmayı öğrendin ama aksiyon yememeyi öğrenemedin :D

Ya aksiyonu yer cephanelilerini kestirirsin,

Ya cephanelileri kaçırır cephanesizleri kestirirsin,

Bu şeye benzemedi mi;

Ya pastaya, neyse anlatmayacağım siz anladınız ^^^^

11o3a03.png

11o3a03.png

Ya da 3 alev taktiği yapmaya çalışıp limanı verirsin BECERİKSİZ ^^^^

2rym447.png

70100-j-olnjoj%C4%B1poj%C4%B1-jpg

Bu castle isimli arkadaş altın aktarmak için bir miktar gemi çekmiş, tabi radara yakalandı ;)

oloyud5.jpeg

Kendi merkezinde borsandaki liman işgalini kaldırabilmek için rodosun dolmasını bekletecek kadar ezdik sizi ;)

remxhl6.jpeg

tqqzauc.jpeg

Casperın güvendiği kalesinde yaşından fazla yediği yağmalar olabilir mi??

Korkmayın sadece 1 tane ekleyeceğim kalabalık etmesin sonra buralar salyadan geçilmiyor ^^

rz6pkvt.png

Şu çok merak ettiğin rapor şu olabilir mi;

Garnizona alıp uyuya kalan sonra son tüfekçisine kadar kestirip binlerce raundluk kara cephesini veren şehrini işgalleten sonrada işgali kaldırmak için 5 seviye rodos vuran biri vardı patlayan mısırdı demi yanlış hatırlamıyorum ^^

70098-hk%C4%B1njhlojoujo-jpg

Başka ne olabilir...

Düşünüyorummm :/

Buldum 8)

4691 raundluk deniz cephesini tazelerken, attığı yeni cephaneli birimleri girmeden içerdeki birimleri geri çeken bizlere 4691 raundluk raporu hediye eden MURAT isimli arkadaşımızın raporu olabilir mi?

Sonra MURAT isimli arkadaşın bize oyundan yaptınız gene bir şey yazması bizi epeyce güldürmüştü ^^

53x36i2.jpeg

Bu cephe yaklaşık 47 gün sürdü ve tam olarak 47 tane 4 seviye rodos yedik bunu da eklemeden geçmeyelim ^^

Murat demişken aksiyonlardan beyni yanan diğer bir deltalı arkadaşımız da bu şöyle kalsın burada

11o3a03.png

Biraz daha düşündüm ve 10 küsür cephede BEYAZ BAYRAĞA basıp kaçtığınız raporlar geldi aklıma acaba çok merak ettiğin raporlar bunlar olabilir mi?

4qttpij.jpeg

n8tsl8r.jpeg

ev9nnsr.jpeg

plz6csa.png

qxdbqvl.png

3kguua6.png

e7jb2ws.png

s6dunwd.png

q7jk5kb.png

epp0b8f.png

8vq5tnc.png

1assxzg.png

Bunlar merak ettiğin raporlar değilse bugün tatile aldırdığımız 3 tane delta gücü üyesinin raporları olabilir mi?

IMG_1302.png

IMG_1301.png

IMG_1300.png

IMG_1299.png

IMG_1298.png

7nge3es.jpeg

İyi tatiller dileriz 8)

ixl05sc.jpeg

Merak ettiğin başka bir şeyler varsa söyle onları da eklerim benim aklıma gelenler bunlar, mesela 99 62 girip seci ve luciusu tarlam yaptığım, adada bulunan 3 multinin depoları boşalttığım sonrasın da 96 58 e girip ada bağışı yaptırdığım depoları sıfırladığım raporları falan eklemedim merak etmezsin diye, inan başka bir sebebi yok ^^

Ama sen merak ettiğin ne varsa bizimle paylaş, sakın içine atma biz sana yardımcı oluruz ^^

bu arada raporların bu sayfaya çok yakıştığını düşünüyorum, hem fikiriz demi exconera41 8)

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

Edited once, last by N o M e R C y ().

• ayni raporları eklemeye başladın sarı sevketim. aman aklına mukayyet ol sonu ruh ve sinir hastaliklarinda bitmesin.

DeLiCoBaN-70 imiz vardı. ne güzel günlük gemi atip çıkıyordum. Onu da tatile çektirdin ya helal olsun. bıraksaydın ne güzel kesiyorduk yahu oldu mu şimdi =)

yukarda raporları eklerken beyaz bayrak tıklayıp geri çekilme konusuna çok takilmissin. sebebi nedir? senden daha fazla beyaz bayraga tıklayan olduğunu sanmıyorum aksiyon atarsin 30 defa 3 alev aticiya takılır 1 inde limani alirsin buna da utanmadan laf edersin limani kaptırdı diye. 10dk sonrasına limanda kalabildin mi? 10dk ligina liman fethettin tebrik ederim, 10dk sonra limani bırakıp kactin. tebrik? yine tebrik ettik tabiki güzel kaçtın =)

30 küsür cephe diyorsun yahu benim şehrime niye 1 kez saldiramadin. sen ya da ittifağından herhangi birisi? rodos yemekten korktugunuzu sanmıyorum. saldiri savaşı yapacak kapasitenin sizde olmadigini hele ki benim sehrimde imkansız oldugunu bilmeniz benim için yeterli. yoksa ben senin sehrine bayrağı da diktim, hesabını tatile çekip kaçmana da şahit oldum, hatta resmini bile ekledim. örs bitince 5 seviye rodos bastigina da, kendi sehrinde limani beyaz bayraga tıklayarak kendi elinle teslim ettiğine de şahit oldum. şimdi biz bunları dile getirmiyoruz diye mi canın sıkılıyor yoksa dile getirip seni ayni raporları tekrar tekrar eklemek zorunda bırakıyoruz diye mi canın sıkılıyor.?

savaş sona ermiştir. Her iki ittifakta bu savaşa emek veren haysiyet sahibi her oyuncuyu tebrik ederim. ama seni tebrik etmiyorum, çünkü savaşlarda multi hesaplarinla bug yaparak cephelerin kapanmasina, hesapları tatile cektirerek savaşa her iki taraftan da emek veren oyunculara karsi emek hırsızlığı yaptın. kusura bakma seni tebrik etmem edeni de senden ayird etmem =)

rapor ekleyeyim ayıp olmasın =)

622 raundluk bu kara savaşını nasıl olur da abartmak için binlerce raundluk savaş dedin bize bunu müsait olduğunda anlat... ya da hazımsızlıgin geçerse ve geçince anlat =)

Adsız_19.png

• 622 raundluk bu kara savaşını nasıl olur da abartmak için binlerce raundluk savaş dedin bize bunu müsait olduğunda anlat... ya da hazımsızlıgin geçerse ve geçince anlat =)

Sen tutman gereken 1 tane kara cephesinde 840 tüfekçi kestirip 622 raundluk raporu bize nasıl verdiğini açıkla bende bunu, nasıl binlerce diye anlattığımı açıklayacağım söz ^^

30 küsür cephe diyorsun yahu benim şehrime niye 1 kez saldiramadin. sen ya da ittifağından herhangi birisi?

Kafana o kadar çok vurduk ki oğuzun her gün yüzlerce attığı aksiyonu unutur olmuşsun hani şu füze kestirdiğin aksiyonlar, senin füzelerini kesmek varken üstünde neden sabit cephe açalım ki strateji yoksunu grand ^^

Hee birde 3 alev taktiği yaparken verdiğin max 8 limanının görüntüsü var, eklememi ister misin ;)

savaş sona ermiştir.

Savaş mı? Savaşıyor muyduk en son cepheler 30'a çıktığında 1 günde yarısından fazla cepheden kaçmıştınız ondan sonra savaşa dair bir şeye rastlamadık ^^

cxd4nv9.png

• Merak ettiğin rapor bu olabilir mi kardeşim bak hala çabalıyorum senin için sağdan soldan gün yüzü görmemiş raporlar çıkartıyorum ^^

j7i58ft.jpeg

Merkeziniz de combolar yaptık, depolarınızın dibini sıyırdık ama ne hikmetse forumdan çıkamıyorsunuz, bir rapor asıyorum altında salya sümük ağlıyorsunuz, keşke bahsettiğin gururun çeyreği olsaydı grand belki o zaman bazı şeyleri kabullenip tebrik edebilirdin ;)

Hem bug yapmayız biz gururluyuz diyip 10 küsür cepheden aynı anda beyaz bayrağa basıp kaç, hem de beyaz bayrağa basmayı gururuna yediremediğin cepheleri bugla bu nasıl bir çelişki gıt gıt grand :/

:closedthread:

cxd4nv9.png

• Çok komiksin gerçekten😂

Burda gösterdiğin bu çabanı savaşta gösterseydin de burda bukadar rezil bir duruma düşmeseydin.

Şapka düştü kel göründü daha istediğin kadar asenalık yapabilirsin sonuç değişmeyecek.

Hadi bu mesajın altını yine doldur astığın raporları tekrar tekrar hatta tekrar as belki rahatlarsın bir nebze hazımsızlığın gider 😂

HADE KOLAY GELE 😂😂😂

• "622 raundluk savas" dedin bak yanlışını düzelttin daha da neden binlerce raundluk savaş diyerek abarttınıgini söylemene gerek kalmadı =)

oğuz un bana aksiyon attığını söylemişsin. sizin gibi gece oyunda nöbet mi tutacam, ben senin gibi sıkışınca yalana başvurmam ben de aksiyon yedim, ama oğuz un attığı aksiyonlarin görüntüsünü oğuz dan almamış ve buraya eklememissin? yani sözlerin havada kalıyor. Max 8 limanini almış demissin, limani ben boş bırakıp aksiyon arkasına düzenli gelen donanmasina ayni adadaki max 7 şehrimden aksiyon attığımdan olabilir mi? ayrica oğuz ve khnemu o adada kaç tane limana saldırdı hangi birinde cephe açabildiler kaç tane şehrimiz var kendi sehirlerim de dahil 1 inin raporunu eklediğimi gördün mü? 2 raundluk savaşların raporlarıni asmiyorum ben ordan anla yani =) sen dahil hiçbiriniz sehrinizden dışarı çıkamadınız bir de aksiyon attık sunu bunu yaptık diye bidi bidi yapiyorsun. aksiyon atmaktan başka ne yapabildiniz kendinize bu soruyu sorun önce. bak az önce wp grubumuzda paylaşıldı,

yine başka bir deniz savasinda şehrin sahibi savaşa başka bir arkadasini sokup hesabını tatile alip kaçtı. bak savaşın suanki durumunu gösteren goruntuyu de paylaşayım.

3542 raundluk deniz savası yani 35 gündür devam eden deniz savasinda hesabınızı tatile alarak kactiniz, bu kaçıncı diye sormam merak etme, bug YAPAMADIĞINIZ sehirlerde bu şekilde tatile çekerek kactiniz.

insanda biraz gurur biraz utanma olur, halen karsima geçmiş beyaz bayraga tikladiniz diyor. sizin uyeleriniz sen de dahil =) yakaladigimiz kaç sehirde savaşlardan kactiniz kaçında rodos bastınız onu da bi ara eklerim. bazi cephelerden beyaz bayraga tıklayıp geri çekildiğimizin açıklamasını da daha önce yapmıştım. hatırlıyor musun, mesajını okumadım demistin o mesajdan sonra. haaa okumazsan böyle papağan gibi ayni komik lafları eder durursun.

DeLiCoBaN-70 in şehrini casusladigimda oyundan mesaj atip hayirdir birsey mi lazim sor söyleyeyim deyip, tam 8 saat boyunca gyro aksiyonu yiyip oyuna girip vaziyeti görünce onun şehrindeki deniz savasina senin girisinle hesabını tatile alması, hani başka üstten üstten konuşup sonra aksiyon bombardimani yiyip kendi şehrindeki deniz savasinda bile savasmaya hevesinin kalmadigindan haberin varmi? olmaz olur mu =)

iyi de oyunda bu durumda iken forumda nasıl böyle üstten konusabiliyorsunuz gerçekten harikasiniz =)

Adsız_19.png

• oğuz un bana aksiyon attığını söylemişsin. sizin gibi gece oyunda nöbet mi tutacam, ben senin gibi sıkışınca yalana başvurmam ben de aksiyon yedim

Kendi merkezinde 2 ay süre boyunca düştüğünüz durumun özeti niteliğin de "sizin gibi gece oyunda nöbet mi tutacam" saygıdeğer delta gücü üyeleri kendinizi düştüğünüz durumdan çıkartmanın yolu bu şekilde avutmak değildir.

Unutmadan madem bizim gibi gece oyunda nöbet tutmayacaktın veya böyle bir düşünceniz yoktu, neden acil bir şekilde gece panele bakacak general arayışı içerisine girdiniz? ;)

Ben vereyim cevabını atılan aksiyonlara daha fazla dayanamıyordunuz, 2 3 saat mesafelerden cephe tutuyordunuz. Adamıza gönderdiğiniz 2 tane eleman MUHTAR ve MİNDHUNTER patates oldu

Biz bunları sizin kale veya merkez dediğiniz yerde 12 şehir ile yaptık. Fazlasına ihtiyacımız olmadı bile ;)

Mindhunter ve muhtar demişken

Muhtar tabana kuvvet adadan kaçmış

cry98vo.png

Diğer kurban ise saldırıya geldiği yerde 1 haftadır tatilde, üstelik söke söke rapor da alamadı? Sağ olsun forum sayfamızı epeyce şenlendirdi ^^

ciğer söker gibi bu raporları aldık... adamların amacı savasmak olsa zaten savas su durumda iken geri cekilmezdi.

Cepheye askeri gemiyi yığacaksın, adamı tatile aldıracaksın sonra foruma ciğer söker gibi bu raporları aldık diye asacaksın, adamların amacı savaşmak olsa şu durumda geri çekilmezdi yazacaksın..

Öyle miii ;)

ii3qagk.jpeg

Madem cepheye asker gemi yığıp tatile aldırdığın raporu foruma asıp ciğer söker gibi aldık şu durumda geri çekiliyorlar diye rapor ekleyebiliyorsun bak bende onlarcası var hazır mısın?

Ne yaptıysanız 10 katını değil 100 katını yapıp ekledik bu forum sayfasına bizimle aşık atmaya cürmünüz ve çapınız yetmez

Hadi bu mesajın altını yine doldur astığın raporları tekrar tekrar hatta tekrar as belki rahatlarsın bir nebze hazımsızlığın gider

Aaa merak ettiğin raporları şimdi buldum, sen gün yüzü görmemiş ve ciğer söker gibi alınmış raporlar bekliyorsun tamam bak hepsi birbirinden güzel gün yüzü görmemiş raporlar, raporların sonuna mendil bırakacağım. Ağlamaya gelenler olacaktır, lazım olur 8)

CİĞER SÖKER GİBİ ALDIĞIMIZ VE ŞU DURUM DA İKEN SAVAŞMAYI DEĞİL DE GERİ ÇEKİLMEYİ TERCİH ETTİĞİNİZ RAPORLAR

Neden bu raporlarda savaşmayı değil de çekilmeyi tercih ettiniz?

CİĞER SÖKER GİBİ ALMAMIZ İÇİN Mİ 8)

ip6xujc.jpeg

kh42pxb.jpeg

98shojc.jpeg

jv8g7ea.png

3852c79.jpeg

4uwuww8.png

t68axwc.jpeg

Gün yüzü görmemiş, ciğer söker gibi aldığımız ve savaşmayı değil de çekilmeyi tercih ettiğiniz raporların devamını da gelecek postlarda asacağım, raporların tamamını görüp de fenalık geçirmenizi istemeyiz. ^^

Unutmadan ağlamaya gelecekler için şöyle köşeye mendillerini bırakayım ^^

4q6mb3f.png

cxd4nv9.png

• gercekten harikasiniz dedim de artık yüzsüzlük konusunda rekor kırmaya başladın sarı sevketim =)

utanmadan hesabını tatile çektirdiginiz adamlarin sehirlerindeki savaşların da raporlarini asmaya baslamissiniz. ayni raporlari eklediğini soyledim bu kez de çamura yattiginiz raporları eklemissin. ayni seyi benim yaptigimi söyleyeceksin ancak ben o şehirdeki kara savasina multi hesaplarinla bug yapmaya çalıştığını hatta senin bizzat ana hesabın olan N o M e R C y isimli hesabinla 100 lerce aksiyon attığını belirtip yolda olan ve savaşa girecek olan aksiyonlari engellemek için ve en önemlisi savaşın bug ile sonuclanip raporun silinmesini engellemek için yaptirdigimi belirttim ama bunu bilmene rağmen yine yüzsüzlük yapıp yalan dolu bir sunum yapmışsın. ben dahil hiçbir delta gucu ittifagi uyesi senin bu yalanlarına sasirmiyor sadece düştüğün duruma aciyoruz emin ol. bir oyun icin gururunu ve şerefini kenara bırakıp yalanlar konuşan birine ancak aciriz.

savaş meydanında umduğunu bulamayınca, acik yakalayamayinca çamura yatmaya basladiniz utanmadan gecip karşımda bir de yalanlarla dolu laflar ediyorsun.

bak görüntülerle tekrar göstereyim.

ama bunları tekrar görünce hic de öyle yüz kizarmasi utanma gibi bir hissiyatin sende olmayacağını ikimiz de biliyoruz. ben genele konuşuyorum sadece =)

bak utanmaza bak =)

savasi su hale getirdin bir de utanmadan yalan konusuyorsun. saldiran ile savunan nasil DELI ittifagi uyesi oluyor heee oyunda bug yaparak camura yatan, forumda sağı solu oynayan sari sevketim?

bak bu da o savaşın görüntüsü ve savasi ne hale getirdiginin kaniti =)

bu da savaşın raporu, eger ben adamı tatile cektirmeseydim bu rapor silinecekti. cunku halen yolda olan ve tekrar bug olusup savasin sonlanmasina neden olacak 100 den fazla 1 birim olan askiyon geliyordu. (diger multi hesaplarindan)

mesajinda, diger kurban dedigin mindhunter e uslup cezasi aldirdiginizi unutmussun, hesap bir haftadir tatilde demissin, sanki adam hesabini tatile cekip kacmis gibi bir algi olusturmaya çalışmışsın ancak gunes balçıkla sıvanmaz sen istedigin kadar yalan konus sari sevketim...

bir diger konu, gece general paneline bakacak birinin arayisi icerisine girmişiz demissin, ben grupta arkadaslarima diyorum ki, aksiyon yiyebilirsiniz kafanizi takmayin kimse işinden gücünden olmasin gece aksiyon atsınlar elimizde yeteri kadar fuze ve balon var diyorum, ki 100k uzeri fuzeyi deli ittifagi ve kan ittifahindan almisiz, birakin adamlar kendi fuzelerine balon aksiyonu atiyorlar diyorum. gece panele bakacak general arayisi icerisine girmemizi gerektirecek bir rakip karsimizda yoktu çünkü. yanlis anlama sizi kucumsedigimden degil, aksiyonu bile kendi sehirlerinizden atabilecek durumdaydiniz. ancak yediginiz aksiyonlarda biz sizi sifirlamadan birakmadik. zaten hesabinizi tatile cekip kacmanizin ana sebebi de bu oldu, eli kolu bagli, devam eden savaslara yetisemeyen, aksiyonu bile sadece kendi sehirlerinden atabilen durumundaydiniz. daha once de dediğim gibi dost acı soyler sarı sevketim sen git yanina 3-5 ittifak daha al oyle gel. kan ittifagi desteğe geldi yine bi halt edemediniz =)

daha önce de "2-3 saatten cephe tutuyordunuz" demistin cevabini verdim ama yine papagan gibi ayni seyi tekrarlamissin. bunu detayli bir sekilde gösterir misin kimmis bu 2-3 saatten cephe tutan? beni kastediyorsan, benim cephelere giris saatim poseidon aktif iken 1 saat 16 saniye. bunu nasil 2-3 saat yaptin nasil abarttin bu nasil bir yalan konusma ezikligidir anlamak gercekten zor. la hepi topu savas kaybettin. armudun sapi uzumun çöpü diyerek surekli yalan yanlış laflar konusarak birsey kazanacagini mi sanıyorsun. ben burdayim sari sevketim savas meydaninda seni ne hale soktuysak, forumda da daha azini yapmayiz rahat ol =)

Adsız_19.png

• cetrion oguzhan kaç attı bilmem ama ben sana attıgım aksıyonları kaydetmem için yeni harddisk almam gerekirdi. itqjmfm.png

r15d2gf.png

aqyiil6.png

Ardından apar topar füze çeker :)

owhs4he.png

Ardından bu füzelerde başlayınca erimeye baktılar olucak gibi degil sizin heyet kaçtı :)

199f8k8.png

3 saat öteden cephe tutmaya çalıştılar. Oradanda 3 saatten aksıyon yedikten sonra yandım yandım sesleri ve klasik görüntü ;

nbj341x.png

Dipnot 1.5k füze kesildi gibi göründüğüne aldanmayın şehire füze girdi o gece toplamda ben sadece 600 başarılı aksıyon atmıştım. Kafadan 4k füze kesildi o gece mindhunter-casper-grand ve maypara şehirinde konuşlu arkadaşların :)

Algı operasyonuna gerek yok bu cepheleri neden bıraktığınız zaten yukarıda ortada. 3 saaten cephe tutmayı denediniz 3 saaten bile aksıyon yediniz. Yok ben gelseydim buglardınız yok şu olurdu yok mindhunter sizi perişan etti felan yazman komik grand. Gelseydin olacakları biliyordun gelemedin...

Herşey ortada...

'98:54'' 'den 97:49 tuttuklarını anlatmamışlar sana galiba bir sor anlatsınlar.

Edited once, last by Khnemu ().

• eli kolu bagli, devam eden savaslara yetisemeyen, aksiyonu bile sadece kendi sehirlerinden atabilen durumundaydiniz.

Madem cepheleri zor idare ettiyorduk cephelerin yarısından fazlasından bir günde BEYAZ BAYRAK basıp neden kaçtınız?

Kendini tarif etmişsin ben bunun kanıtını buraya raporlarla sunarım, cephe sayısı 30 üstüne çıktığında yarısından BEYAZ BAYRAK basıp kaçtığınız raporlar hani 200m gp ile merkezinde 10 cepheye haps olmuş bir ittifakın raporlarını ;)

daha önce de "2-3 saatten cephe tutuyordunuz" demistin cevabini verdim ama yine papagan gibi ayni seyi tekrarlamissin. bunu detayli bir sekilde gösterir misin kimmis bu 2-3 saatten cephe tutan?

4fnyblu.png

100 55 Adasından aksiyon yememek için ok işaretli adalarda ki cepheleri tutan senin ittifakının üyeleri, hesapla bakalım kaç saat yapıyor fazla detaya gerek yok ^^

utanmadan hesabını tatile çektirdiginiz adamlarin sehirlerindeki savaşların da raporlarini asmaya baslamissiniz

Bunu forum da utanmadan ilk yapan sen idin, biz değildik o raporları o tarihe kadar sslemiyorduk bile, sen tatile aldırdığın adamın raporunu ciğer söker gibi aldık diyip rapor asarsan GAZOZ OLMA, EFSANE OL serimizin kurbanı olursun aliciğim ;)

cxd4nv9.png

• İyi insan lafının üstüne gelir derler..

Yenilen pehlivan güreşe doymazmış bunu da derler..

Mindhunter tatili açmış hoş geldin demeyelim mi?

21qydzb.png

cxd4nv9.png

• işik hızında kaçan deli ocagı haddınızı bıle bıle topuklaya topuklaya kaçtınız delıcobana yazık oldu o nasıl aksıyon yemek öylee :D:D şevkooo şevkoooo konuştukca batıyorsun sevko kumdan dedıgın kaleden ışık hızında kacıverdın sevko :D neydı ali o 3 6 3 6 aksıyon arkasına duzenlı ahahahahah

sahi bu kan ıttıfakı nıye bole yaptı vedatın emrine karsı geldın dıyemı şevko hahaha:D:D

• ne oldu attigin aksiyonlari yemeyince, aksiyon arkasına duzenli =) gönderdiğin donanma savas baslatinca kestigin buharlılarin resmini mi eklemeye basladin sari sevketim? bizde de o poz var merak etme =)

mindhunter ile muhtar ilgili daha once açıklama yapmıştım kafana girmemiş tekrar edeyim, hiç usenmem =)

94 64 deki tüm şehirlerde kesilmeye dayanamayıp ve yediğiniz aksiyonlar yuzunden tek tek hesaplarınızı tatile çekerek (havlu attiniz) savaştan kactiniz. mindhunter ve muhtarın tek amacı da bunu sağlamaktı, attığınız aksiyonlar sonucu ne olursa olsun sizi o bölgeye cekme amacımız vardı, o amaca da ulaşıldı, yoksa sizi elimizin altında yakalamisiz kesmeden ezmeden niye bırakalım. bunu siz de farkettiniz ki tek tek hesaplarınızı tatile çektiniz.

khnemu kardesim de kendince bir yorum yapmış, sari sevketim de bunu kapak sanmış sevinmiş. eğer bu kadar başarılı olsaydınız bizi her şehirde kesip alninizin akıyla savaşı kazanmis olmanız lazım ve biz de gelip şuanda sizi tebrik ediyor olurduk.

khnemu aksiyon atıyormuş. bana attigi aksiyonlari saysaymis bilgisayarin harddiskini degistirmesi lazımmış. yaw he heee =)

kac sehirde yukardaki raporda afis oldugu gibi dağıldığından haberi yok, sari sevketim de yazzzzzzık, olan bitenden habersiz, "kapak" demiş. Tam komedi =) khnemu 12k gemisinin dagildigi resmi paylasmis canim ya o da sari sevketim gibi abartiya başladıysa bu savaş bunlarda bi abarti hastalığı salgınına neden oldu galiba =)

hayaller cennet ama gerçekler cehennem.. mesela şöyle alt alta ekleyeyim bakalım nasıl duracak... forumda abartarak ve yalan konusarak ahkam kesenler oyunda ne yapmışlar...

bunlar sizin savaslarda havlu atip yenilgiyi kabullendiginiz goruntuler. sari sevketi ard arda 2 kez ekledim iki adada iki trajikomik son ile bizlere veda etti cunku =)

(daha bastiginiz kismen kaydedebildigim rodoslarinizi belirtmedim ona da sira gelecek.)

bunlara rağmen arkadaşlardan bazilari forumda halen kendini savasin galibi saniyorlar ama üzülmesinler biz simdiye kadar savaştıklari diger ittifaklara benzemeyiz, herkesin emegi var sonucta, onlari da galip sayıp tebrik ederiz bu bir oyun yenmek de var yenilmekte. ama düştükleri durumu kabullenemedikleri icin hazımsızlık sorunu yasayanlar ikariam tr de esi benzeri görülmemiş sekilde buglar yaparak savaslari sonlandiranlar, kendi sehirlerine başkalarını sokarak hesabi tatile alip rapor vermemek icin bi amudaya kalkmadiklari kalmisti o eksiği de forumda yalan iddialarda bulunarak, rodos ile sonlandırılmis raporları ekleyerek, hesaplarını tatile alarak elde edebildikleri raporları asarak tamamladılar. biz camura battık haydin çirkeflik yapip sıvama moduna girelim derdindeler. utanın utanın icinizde az bi gurur olsaydı bu kadar yüzsüzlüğü yapamaz bu kadar yalan konuşamazdiniz.

benim anlamadigim hadi bizi bosverin, millet bir şekilde size inandı diyelim, yahu kendiniz birbirinizin bu yalanlarını nasıl kabullenebiliyorsunuz? hiç mi migde yok hiç mi gurur yok sizde? KAN ile Müttefiksiniz onu anladık da, yahu bari gurursuzluk huylarını yalan huylarını edinmeseydiniz. tipkisinin aynısı olmuşsunuz, oyunda ezil forumda kivir =)

• REZİL KEPAZE OLDUNUZ, 2 3 SAAT MESAFELERDEN CEPHE TAZELEYECEK DURUMLARA DÜŞTÜNÜZ BUNA RAĞMEN AKSİYON YİYİP 10 KÜSÜR CEPHEDEN BEYAZ BAYRAĞA BASIP MERKEZİNİZDE SAVAŞTAN KAÇTINIZ.

Kendi merkezinde 30 cephe ve üstünü tutamayacak kadar rezil bir ittifaksınız. Girdik çıktık tarla ettik ektik biçtik depoları boşalttık ne yapalım 10 cephede 200m gp eritmeye mi çalışalım rakibimiz de cürüm yokki cephe arttıracak o gpyi eritmeyi göze alacak CÜRMÜNÜZ YETMEZ diye onlarca kez söyledim boşuna söylememişim demekki :))

Neyse tartışma varmış gibi gözükmesin demi aliciğim 2 ayın özeti niteliğinde bir kaç rapor daha ekleyeyim gözün gönlün şenlensin ^^

6kcngig.jpeg

Bu delta gücü üyelerinin genelinde cephaneli gemi kullanma alışkanlığı yok ^^

gk5aggg.png

djn7zea.png

d4yot16.png

tbw4tym.png

i5hcona.png

apw5rlt.png

l05nzvg.png

dscqp1k.png

Şuraya sunumu renklendirmek için kendi aksiyonunu raunda takan bir rapor ekleyelim ^^

qdkzc5l.jpeg

Ve mutlu son

2b63c84.png

6nukulk.png

cxd4nv9.png

• ekledigi raporun birinde kürek botunu çerçeve icine almış, aynı raporun kürek botu çerçeve içine alınmamış halini de farklı bir rapor gibi eklemiş.

bir raporda da sahmerdan gemileri 180 e 180 eşit sayıda kesilmiş iken sanki onda kesim farkı yapmış gibi onu da çerçeve içine almış.

sunumu renklendirmek için kendi aksiyonunu savaşa takmasınin görüntüsünü ekleyeyim demis, goruntuyu gördük de biz aşinayiz sevketim biz alışkınız o görüntüleri defalarca görmeye. aksiyon atarsin adam aksiyonu yer dersin ki şu kadar fuze şu kadar balon hatta havan kestim dersin. adam aksiyonu yemez bu kez ilk raund girişinin görüntüsünü eklersin ama savaşın SONUÇ raporu ortada yok ne hikmetse =)

neyse sunumu renklendireyim ben de biraz.

bak başka tarihte yine var =)

bu da sonsamuray a aksiyon atan murat58...

kac aksiyon girmiş haberin varmi? tabiki yok haberi benden alacaksin =)

şimdi yine cevap yazıp, ilk başa büyük harflerle aynen aşağıdaki sözleri papağan gibi tekrar ederek mesajina başla sonra kendini nasıl avutabiliyorsan, nasıl teselli buluyorsan o sekilde davranmaya devam et. ister yalan konus ister abartili sözler ve ithamlarda bulun farkeden birsey yok bize göre. yukardaki mesajimda tek tek hepinizin Alnina kurdele takip tatile yolladigimiz patır patır döküldünuz tatil goruntulerini ekledim zaten. baya acımış belli ki forumda aynı şeyleri papağan gibi tekrar etmeye baslamissin =)

al bak senin için resmini ekledim buraya, her mesajina başlarken ayni şeyleri yazmana gerek kalmaz kimse de sana papağan gibi ayni şeyleri tekrarliyorsun demez. ittifak liderine bak papağan çıktı =)

en komiği de, 10 cephede 200m gp mi eritecegiz seklinde bir söz soylemen oldu. aslinda bu lafınla tabanları yaglayip kaçtığını itiraf ediyorsun farkında değilsin =)

onu da geçtim, hic unutmam bir lafin vardi daha once hic savaş felan da yoktu, istersem tek gelir butun gpnizi keserim yeter ki isteyeyim deyip sonrasinda kumdan kalenizi başınıza yikmaya geldim deyip once şehir ismini;

KRALINIZ GELSİN seklinde yazıp, sonra....

KRAL in geldiği... ondan sonra utanıp şehir ismini değiştirerek Nomercy yazdığını... sonra...

hesabını tatile alip kaçtığını... sonra...

amaaaan sonrasını da daha sonra eklerim.

yüzünün kizaracagini utanacagini sanmıyorum ki şehir ismini artık yüzsüz ya da gurursuz diye yazman gerekir. Bundan sonra..

olmadı... bu şekilde yazarsın.

Hadi öptüm sarı yarın yine devam ederiz güzelim =)

Adsız_19.png

• saate ve tarihe bakalim lutfen =)

şuanda olan bir durumun resmidir :D

sari sen hepimizi de aştın biz bunu basaramadik beceremedik...

şimdiye kadar da basaramamistik zaten. :thumbup:

balon aksiyonu atarak bir sehirde 3 alev aticiya takilip savas başlayınca savaşı 3.raunda kadar uzatma rekoru sende. bir dahaki denemende 4.raunda kadar uzatmanın bekliyoruz 4 tane fazla fuze kesersin fena mı? rekorunu da geliştirmiş olursun =)

bu saatten sonra ağa da sensin paşa da sensin kral da sensin be olm =)

saygı duyuyoruz kardeş.

sensin sari sensiiiiin =)

hadi opuyorum gozlerinden aman kaybolma bi yere benim ve wp grubumuzun neşe kaynagisin. artik kotu soz kullanmak yok wp grubumuzda sana kötü söz diyen karsisinda beni bulur =)

Adsız_19.png

Edited once, last by cetrion ().

• Kapak 1

ekledigi raporun birinde kürek botunu çerçeve icine almış, aynı raporun kürek botu çerçeve içine alınmamış halini de farklı bir rapor gibi eklemiş.

Raporun aşağısında örs saatleri bile yazıyor saniyesine kadar, 3 farklı şehirde kesildi o süratler tek şehirde kesilmedi, aynı rapor olduğunu düşündüğün 2 raporu ekle ve kanıtla kanıtlayamazsan biliyorsun boşluk meselesini ;)

----------------------

KAPAK 2

Seni defalarca kez bu kralınız gelsin, aksiyon lazım diye söm ismi yapıp ada değiştirmek için tatillediğim görüntülerden dolayı forumda kapak etmiştim, ne sen kapak olmaya doyabildin ne ben kapat etmeye dolabileceğim ^^

99 62 girdim ve adadaki 3 multinizin depolarını boşalttım sonrasında yan ada olan kristal posede bulunan SECİ ve LUCİUS isimli 2 üyenizi kendi kalesinde tarla yaptım bu şekilde;

Bu kadar 17lik adanın içine girip sizi tarla niyetine sürdüm grand birazcık utanman olsa oyunu silerdin be ^^

f859x30.png

7gimk7x.png

f2f5kaj.png

Sonrasında sürülecek malzeme kalmadığı için 99 62 den, 96 58'e geçmeye karar verdim,

Aha aşağıdan, yukarıya ^^

ff7l0ke.png

Tabi şehri taşımayayım diye 4 gün mesafeden 1 gemi atmıştınız, bende merkezinde tatilleyerek ada ada dolaşırken sende forumda manipülasyon yapmak için benim şehrimi sslemek ile meşguldun ittifak arkadaşların depolarındaki malzemeleri çevirip kuyulara bağışlarken ;(

ve 96 58'e geçtim ne mi oldu?

Bak sen benim şehrimi sslemek ile meşgulken ben bunları yapıyordum tarla ali

558brks.jpg

oobn9tq.png

Ben sizin depolarınızın dibini sıyırırken sen benim şehrimi ssliyordun düştüğün durumu otur bir düşün yahu ^^

----------------

KAPAK 3

Foruma kendi oyuncunu tatile aldırıp birde pişkin pişkin raporu foruma asıp altına ciğer sökermiş gibi aldık niye devam etmediler çekildiler yazıp algı yaratan bunu başlatan sensin, sonrasında bizler sizin yaptığınız gibi CİĞER SÖKERMİŞ GİBİ RAPORLAR ALINCA KUDURMAYA BAŞLADINIZ

SEBEP?

Merkezinde 30 cepheye kadar çıkıp sonrasında aynı gün içerisinde yüzlerce binlerce raundluk 10 küsür cepheden BEYAZ BAYRAĞA basıp kaçanda sizsiniz.

KAPI GİBİ RAPORLAR ORADA, TEKRAR ASMAMI İSTER MİSİN?

Ciğer sökermiş gibi rapor almak için tatile alan arkadaşlarımızın görüntüsünü neden sayfamıza ekliyorsun grandcığım biz sizin tatille aldığınız raporları ekliyor muyuz gayet rahat relax sayfamıza sunumlarımızı yapıp geçiyoruz, gecenin 4 ünde seni bu kadar kudurttuğum için kusura bakma ama bu konularda mütevazılık bekleme ezip geçtik yani ^^

cxd4nv9.png

• saate ve tarihe bakalim lutfen =)

şuanda olan bir durumun resmidir

Saat ve tarihe iyi bakalım arkadaşlar şuanda olan bir şey bakın sakın kaçırmayın böylesine başka yerde rastlamanız çok zor ^^^^

Çok sağlam kapak geliyor hazır mısın bak daha önce yaptığım tüm kapakları unut ali tamam mı ^^

Hadi analizci ali raporu birlikte inceleyelim

Attığım aksiyonları 3 alev ile karşılayıp raunda taktınız, süper üstün başarı bravo ^^

st9ipsj.png

Sonrasında 2. ve 3. raundlar da füze kestirmeye devam ettiniz?

b1zd0ts.png

4fu5iee.png

Buda aksiyonlarımı 3 aleve takmanıza rağmen oluşan gp farkı

6ty7kwz.png

Yani siz şevketin attığı aksiyonları 3 alevle savuşturduk başarılı olduk diye raporları ssleyip buraya asarken biz sizlere ağzımız ile gülmüyorduk yani öyle ifade edeyim ^^^^

Bu arada attığım aksiyonlarla gecenin 4 ünde hepinizi ayağa dikmem de cabası önemli olanda bu zaten füzenin kesilip kesilmemesi değil, umarım hemen kaçıp gitmezsiniz de düzenli uykuya hasret kalırsınız

Selametle ;)

cxd4nv9.png