TÜRK BİR DEV İTTİFAKI SAVAŞ ve YAĞMA RAPORLARI

• Arkadaşım bu adam ne yiyip ne içiyor ben çözemedim nasıl bi kafa yaşıyosun kendin senaryo yazıp kendin oynuyosun cidden bu kafayı yaşamak istiyorum :)

Allah ailene sabır versin kardeşim ne diyim cidden zor bi insansın :)

• Seninle şimdi değil sonra oynucam. Piyon

Neyse raporlara devam edelim. RODOS basmak dışında bişey yapamayan Sff ittifakının toplama üyelerini yağmalamak kesmek çok Zevkli :whistling:

Yusuf dede ye ayırca tesekkur ederim. 50 yaşındaki biri için toplamda 120 yağma atmak gerçekten zor iş. Korkudan 220 kişi oldular. 1000 kişide olsanız nafile. Sizi geçmişte olduğu gibi denize dökecez.

Daha önceden söylediğim gibi inlerine giricez inlerine.8)

• Şimdi..

Malzemeler : Sff piyonları,Bir bayana hakaret edecek sahıslar, sonra o şahısları ittifaka alan yönetim, yağ, un , tuz bi diş sarmısak.:)

Hazırlanışı : Piyonları ince ince doğradıktan sonra, yönetim kabının içine atıyoruz.Sonra unluyoruz. Tuz mutlaka atılmalı yoksa sıkıntı olabilir.Balık baştan kokar hesabı.:D

Gelelim yemeğimize ve nasıl göründüğüne:P

Lezzetli mi lezzetli. Ben bitmeyen savaş yapacağım dediğimde gülüp geçiyorlardı. Epsilon da tek bir sff li kalmayana denk sürecek bu savaş. Sizi sizden kaç tane varsa hepinizi YENECEĞİZ.

• Tebrikler Arkadaşlar Devamını Bekliyorum Adaya Geldiğinde Rodos Basan Şahıs Konuşmaya Hakkın Yok Bence Kendi Çöplüğünde Öt

Worm's Tuncay Senin Kadar Korkak Bir Oyuncu Yok Emin Ol Burada Sana İyi Tatiller.

• Buralarda sanki TURKSQUAD ismi yazan bir arkadaşı gördüm bu kardeş eski SQUAD ekiplerinden mi acaba bilgisi olan var mı ?

Gamma serveri TURKSQUAD lideri sinanna felan ekibinden... :/

Admiralnelson.png

KORKUP kaçmaktansa cesaret göster,

en büyük erdemdir içinden gelenleri söylemek...

Edited once, last by AdmiraLneLsoN ().

• Piyonlar damlamamış hayret :))

Epsilonda hersey çok güzel olacak.

Epsilonda temizlik sürüyor.8)

bu ribella denen şahıs ikariamın yüz karası :)

• Dede kime saldırdıysa tatile aldırtmış, helal olsun güzel yağmalar atmış. Küçük bedenin biri T1D için tarla diyordu. Bu arkadaş ittifak sıralamalarında hammadde birincisi kim baksın, sonra yukarıdaki yağma raporlarına baksın. Ondan sonrada yarı sera yarı tarla olan ittifakına ayar versin :)) kimden mi bahsediyorum? Tabiki S S F :D

Chenzen zaten tarlaları sürmüştü, dede 2. Sürümü yaptı. Ordos ve dandik 3. Ve 4. Sürümleri yaptı. Bu yetmiyor onlara, tarlamızı daha fazla sürün diyorlar. Tebrikler arkadaşlar ssf tarlalarını sürmeye devam ;(

5299318.png

qAmX5V.gif

• kaç senedir oynuyosun bu oyunu dandik kaç senedir de tanıyorum seni halen boş konuşmakta server birincisinin kaleye oyna biraz tribünlerden kop gel :)

rodos sevdalıları sizi savaş bölgesinde günde bir rodos vuruyorsunuz savaşçıyım diye geçiniyosunuz

boşa yaşıyosunuz .......

sen farkında değilsin anlaşılan. Üyesi olduğun ittifakından haberin yok galiba. Ssf ,Savaşa gelmeden önce savaşacak oyuncuların tamamı rodosa şehir taşıyıp öyle savaşa geldiler 8|

Korku nasıl bir şeydir merak ediyormusun? Korku rakibin olan ittifaka casus sokmaktır. Korku, şavaşa gelmeden önce rodosa şehir taşımaktır. Korku, “puanı 100 milyon olmuş bir multi ittifakı TÜRK BİR DEV ittifakına sokmaya çalışmaktır.” Savaşçı olarak geçinmek mi dedin? Bu kapak size ve sana yeter :D

5299318.png

qAmX5V.gif

• Bunlar epsilon'da karpuz gibi oturduğu yerde büyümüşte büyümüş. TOPLAMA bir ittifak oldukları bir yana birde liderlerine hakaret eden üyeleri de ittifaklarına almaları, sff nin korku ve piyon politikasıyla birlikte gerçek yüzlerini ortaya koyuyor.Ben en az 6 ittifak görüyorum birleşen:)

Ha bu yazılarıma herkes alınmasın. Alınması gerekenler kendinilerini biliyor. 1 sene içinde GELDİĞİMİZ noktayı herkes rahatlıkla görebiliyor.8)

Yapacağım herseyi önceden yazıyorum ki hazırlıklı olun diye. Daha yeni başlıyoruz. Bu serverde ben ve dostlarım oldugu sürece epsilonda sff ye başı boş gezmek yok.

Bizimle baş etmeye ÇAPINIZ yetmez.:!:

Bazı seyler olduğunda yüzlerinin ifadesini merak ediyor olacağım.

Neyse gelelim sff nin piyonlarına ve tarlalarına

3O1AaM.jpg

AO03qL.jpg

anyXDQ.jpg

nb5EmM.jpg

M1Pkg1.jpg

r0mEZ3.jpg

P7YQPO.jpg

dLWXkD.jpg

GZp3or.jpg

yağma yemeyen veya saldırı almayan 1 tane sff üyesi bile kalmayana denk devam. Son oyuncularına son askerlerine kadar devam edicez.

• :)

Gelelim savaşın en büyük ss ' ine !!!!!!!!!!

Yağma yemeyen saldırı almayan tek bir sff üyesi kalmıcak bu serverde.

Alayını bu forma asacam.

T1D olarak epsilona adelet getiriyoruz.

• Hocam rapor için tebriklerde öncelikle böyle toplu şekile alınan raporları assan daha hoş olur 1 tane rapor için forum sayfasına girmee ben tenezzül bile etmiyorum

şimdi diyeceksin ki senin raporların nerde benim raporlarımı ben sizin gibilere savaş sonunda atıcam ..

• dLWXkD.jpgP7YQPO.jpgr0mEZ3.jpgM1Pkg1.jpghttps://i.hizliresim.com/nb5EmM.jpgnb5EmM.jpganyXDQ.jpgAO03qL.jpg3O1AaM.jpgGZp3or.jpg

boş konuşmaktan baska bir işe yarayan üyeler hala başı boş geziyor. Sonra asacakmış. Elimde 700 küsür rapor var. Senin ikariam tarihin kadar ss var elimde.

Boş konuşmaya gerek yok. Sff T1D savaşının galibi bu ss te yatıyor. Suana denk yapılan en büyük raund lu savaş. Daha asılmayanlar var. Size sabah akşsam ss asacam

yG2ygN.jpg

• Raporları yavaş yavaş sindire sindire asacağız. Generalimizinde söylediği gibi çok rapor var acele yok. Kesim ve yağma raporları açık ve net anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz :))

yG2ygN.jpg

GZp3or.jpg

3O1AaM.jpg

AO03qL.jpg

anyXDQ.jpg

nb5EmM.jpg

M1Pkg1.jpg

r0mEZ3.jpg

P7YQPO.jpg

dLWXkD.jpg

Bitmedi, devamı var :))

5299318.png

qAmX5V.gif

• Özlemişsinizdir Şimdi Böyle Resimler Vol.123959353

• evet bakalı aynı raporu kaç kere asacaksınız kendisi benden rapor alamayan nemesis gidip arşivden rapor bulup asıyor ya siz harbi büyük bir şaka topluluğusunuz