Posts by -Eki-

Szép péntek estét mindenkinek!

Úgy olvasom, hogy részben sikerült orvosolni a tegnapi zürzavar okát. :thumbup:
    Ez milyen hatással lehet a war szerverre? - Várjuk a csodát a hétvégén, vagy egyenlőre full esélytelen, hogy miket is elkezdenek összevonni?

Szebb estét mindenkinek!

Pár újabb kérdés merült fel bennem a war szerverrel kapcsolatban.

Voltam olyan pihent, hogy minden nemzetnek átnyálaztam a szerver listályát. Nos 32 országot találtam, ebből 29-ben van Ares 3 war szerver. (mind egy idős)

Ezt a 29 szervert akarják egybe vonni? Hol fogunk elférni?
    1 accos felállásnál még azt mondom lehet, de így 10+1 -el?

Igen, mostmár páróránként változik minden /jelenleg a multik engedélyezésénél tartanak/, persze , hogy még senki se töröljön semmit se! S még a közös IP-bejelentéseket se kérjük, majd ha elindul a dolog.. jópár mondat már idejétmúlt fentebbről is, nem javítom, majd ha eldönti a GF mit akar. Addig senki semmit, kitartás - csak gondolkodjatok, ki hova költözik, eddig ez az egyetlen biztosabb pont, hogy marad a 3 szerver....de ez is még....kitudja. Értesítsétek ismerőseiteket, akik ikáznak.... hú majdnem kértem ide is valamit inni, kicsit kezd sok lenni a móka.

Kitartás mindenkinek!

Így már élhetőbb lenne ez az összevonás. Mármint hogy kevés szerver, szerverenkét max 10 acc.
    Már csak reálisabban kéne kijelölni a célszervereket a "friss"-ebb accokat is figyelembe véve.

Ne meg mondjuk azt nem értem hogy minek akarják az ip-cím megosztást megint a support rendszerre tukmálni...

Ha jól értem akkor magyar war szerver csak simán átt lesz "irányítva" az angol war szerverhez. (?)
    -> Gondolom akkor a játék nyelvezete nem magyar, hanem angol lesz (?)

-> Valamint azt a szervert, ahogy most is az angol Team felügyeli majd (?)

Halihó kocsma népe! :)

Tudom nem ide tartozik de hátha feltudom így gyorsítani a folyamatot, hátha betéved ide egy jelenlegi Team tag is...^^

4-5 napja nyitottam jegyet Supporton, nagy segítség lenne ha valaki kezelné. Persze nem ingyen, a tettes az egész hétvégén az én kontómra whiskyzhet eme remek helyen... ;)