Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez

  • Biztos látta a rádióban, hogy ezt mondják a koronavírusosok :D


    Ha már allergia, kérnék is egy gyógykombót meg egy antihisztamint :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Ercsa fel a fejjel:)lesz ez még rosszabb is:!:

    Én mindig érzek valami tünetet mert ma én is tüsszögtem, tegnap köhögtem na de tudom,h ez is allergén miatt;)


    Látod Hinda mindennek van miértje :!:


    Vegyük komolyan és fertőtlenítsük ,de belülről.......................jöhet a házi pálesz 8o

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Áááá akartam valami frappáns választ de inkább nem :P


    Megyek és sütök valami tortának valót.


    Kérek 1 körte pálinkát mert fertőtlenítenem kell, na meg szellemi frissítést mert az előbb eltévedtem :D

    ott is kértem inni ahol nem kell.;)

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Halihó kocsma népe! :)


    Tudom nem ide tartozik de hátha feltudom így gyorsítani a folyamatot, hátha betéved ide egy jelenlegi Team tag is...^^

    4-5 napja nyitottam jegyet Supporton, nagy segítség lenne ha valaki kezelné. Persze nem ingyen, a tettes az egész hétvégén az én kontómra whiskyzhet eme remek helyen... ;)

    a2e64587f4071097436d66a1f9fb5396.jpg

  • Szia Eki :)


    Hát, ha Beta/Ypsilon szerverről van szó, talán Ercsa majd olvassa és válaszol neked :)

    Máshol sajnos csak Lorovus van, őt pedig még nem nagyon láttam ebben a kocsmában. Remélem azért mihamarabb választ kapsz :)


    Whiskey kiszállítva, én egy kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Halihó kocsma népe! :)


    Tudom nem ide tartozik de hátha feltudom így gyorsítani a folyamatot, hátha betéved ide egy jelenlegi Team tag is...^^

    4-5 napja nyitottam jegyet Supporton, nagy segítség lenne ha valaki kezelné. Persze nem ingyen, a tettes az egész hétvégén az én kontómra whiskyzhet eme remek helyen... ;)

    Szépeket Eki!


    Az van, hogy ha jegyet nyitsz, én javaslom a coma szintjén kezdeni. Már Bétát és Ypsilont kivéve. Ő az egyetlen teamtag ugyanis a többi szerveren. És kívánok Neked sok türelmet, valamint javaslok egy long drinket.


    Én egy forró teát kérek!

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Köszi a válaszokat, a whisky természetesen jár nektek! :-)

    Hinda, mit takar a "CoMa" szintjén történő jegynyitás? Na és persze hogyan érhető el? :)


    Magamnak is kérnék egy jóképű whiskyt eme jeles nap megkoronázásaképpen. ;)

    a2e64587f4071097436d66a1f9fb5396.jpg

  • Szia Eki.


    A CoMa a Community Manager, alias Lorovus. Amennyiben nem Beta vagy Ypsilon szerveren játszol, akkor sajnos mint Hinda is írta, időigényes, míg a jegyed felkerül az illetékeshez, hacsak nem rögtön hozzá küldöd fel. ha nem szervermegjelöléssel nyitod a jegyet, de szerver hozzáférés kell a válaszhoz, én akkor csak a saját szervereimre szóló, illetve a nem megjelölt szerveres jegyeket tudom olvasni. a többi szerverre szólók, jópár nap, mire Lorovushoz kerülnek. ezért kitartást, vagy új jegy nyitását javaslom, szervermegjelölés nélkül. de akkor is türelem kell, mert Lorovusnak akad elég dolga, ő tudja, mikor jut el a jegyekhez, amiknek a nagy része hozzá kerül.


    Egy, áh, 2 páleszt kérek, hátha jobb lesz a kedvem

  • Köszi Ercsa!


    Nyitottam egy újat, szervermegjelölés nélkül. :-)

    Köszi mindenkinek és egyben kellemes ünnepeket!

    Egy kör Whiskyt kérnék a teljes kocsmának! ;)

    a2e64587f4071097436d66a1f9fb5396.jpg

  • Helló fiúk lányok

    egy ideje már nem játszottam, sztem nagyjából 1,5 év a kihagyás, csak mobilról lépkedtem be h ne legyek inaktiv, ezt a lobbys cuccot is most csináltam meg

    szomorúan látom viszont, hogy már az egykori ellenfeleink is törlődtek, meg aki még nem az is inaktiv, többen vakolnak, a szövetség fele is vakol, összszerverlétszám meg 700 lehet, de ebből ugye minimum 100-150 acc az bot meg kalózmulti, és nagyon sok a több accos csóka...


    ezek a lambdára igazak

    mellettem üresek már a szigetek, pedig szerverösszevonáskor mindenhol 16osak voltak szinte


    még lehetne szerintem vmit kihozni ebből... nem lesz vmi szerverösszevonás?:D 2-3 éve kérjük már, de semmi reaktion ami szerintem nagyon szomorú

    külföldön talán többször is volt (javitsatok ki ha nem) de nálunk csak egyszer


    so-so kérek addig egy limonádét míg valaki jön társalogni velem:D

  • üdv, én ypsilon szerveren vagyok sok-sok éve, 300 alá esett az accok száma, szerintem már nincs 100 játékos sem, talán a fele :/


    egy citromos sört :D

  • egyébként a szerverösszevonás nekik nem éri meg, egy csomó munka van vele és bevételt nem generál...

    az új szerverek nyitása copy/paste módon éri meg, mindannyian tudjuk, hogy csak a játék elején, úgy 1 - 1,5 milla pontig irtó sokat jelent az ambró, nekik csak az kell, hogy vegyék a játékosok...


    mentateát :D

  • sok munka? de hát már megvan a program rá, csak aktualizálni kell nem? :)

    ennyi szervert fenntartani meg folyamatosan üzemeltetni nem eleve drágább?


    na akkor még a lambda szerencsés... ott abban a 300 emberben akkor 50 aktiv kaloz sincs

    hiába szedik le a mezőnyt minimális ponttal toplistás vagy :D


    apropó!!! ez a vendéglátó helység hogy kapott működési engedélyt a veszélyhelyzet idejére?? egy limonádét még


    plusz nem értek veled egyet, nagyon sok ambro elmenne a kalózra, és ha összevonnák a szervereket ott is menne a cica harc nem lenne hatalmi kiegyezés.. na meg új háborúk, városátrakások stb.. én is vennék ha van mire :D

  • nem biztos, hogy olyan egyszerű...én kicsit kutakodtam a neten, ami biztos, hogy több tucat ilyen-olyan manager van, aki fizetett alkalmazottja a gf-nek, van egy csomó ilyen-olyan céges vezető, namármost minél nagyobbra hízik egy cég, annál nagyobb a vízfej, a vezető, és általában nem rajtuk spórolnak, hanem azokon, akik munkát végeznek;)


    a kalózról annyit, hogy az tisztességtelen játék, esély közel 0, ha nem csalsz, de egy jól időzített utolsó napi küldetéssel már be lehet kerülni a top50-be8)


    itt a kocsmában olyan kevesen vagyunk, hogy be lehet tartani a 2m-es távolságot:D


    én is használok ambrót termelésre, másra nem ;)


    szerintem nem is kellene szerverösszevonással törődniük, ha mondjuk lenne 1-2 90%-os szerverátköltözési akciójuk, mert a jelenlegi ambrós szerverváltás sok embernek nem vállalható anyagi ráfordítás, de ez csak az én szubjektív véleményem


    egy pepsi lime-ot és egy tátra teát kocsmáros úr

  • A szerveren keresztüli költözésnek van egy komoly hátulütője.

    Az összevonással ellentétben, ahol a korábbi beadott fa-mennyiség újra beadhatóvá vált, ez ha ambróval költözöl, elveszik (hogy valami rejtett adatként megmarad-e a statisztikában/esetleges későbbi összevonás esetére, azt nem tudom). + A költözés elvileg limitált, gyakorlatilag nem tudom ez mennyire működik, de a topjátékosok nem biztos, hogy tudnának költözni ilyen módon.


    És... drága :D



    Amúgy igen, vannak gondok sajnos ami miatt nem csinálják az összevonást. Sajnos ahogy a barbikkal is láttuk, a semmiből is sikerül durva hibákat kreálni a fejlesztőknek, majd hónapokig kínlódni a sikertelen javításával... :rolleyes: De azért reménykedni mindenhol reménykednek az emberek (és csapkodják az asztalt) hogy legyen már végre egy szerverösszevonás :S


    Egy kávét kérnék.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • gyerekek.. beléptem pár szerverre kíváncsiságból


    Tau - 217 játékos

    Phi - 107 játékos

    Phi - 75 játékos

    Chi - 146 játékos


    ebben benne vannak az inaktivok, vakolók, pár száz pontos játékosok is.. ez komoly ???

    hát ezen már eskü a szerverösszevonás se segitene:D vagy max úgy, hogyha marad 2-3 szerver


    kérek még egy limonádét

  • a jelenlegi (fizetős) költözés sem mindenhova lehetséges, oda nem lehet átmenni, ahol az játékos összpontszám alapján top50-es lenne, és háborús szerverre meg abszolút nem lehet átmenni


    a szerverösszevonást bonyolítaná a "speciális" szerverek léte is


    megnéztem, most a 12 városommal 2800(!!!) ambróba kerül..


    én akkor is tartom, hogy ha mondjuk egy városáthelyezési költséggel át lehetne költözni más szerverre/ugyanakkora bánya, ugyanaz a csoda/sűrűbben lakott szigetekre, az gazdaságilag is megérné a gf-nek, mert pár ember biztos ragaszkodik a sok idő és gonddal felépített accjához, szerintem és lehetne ha időszakosan is, de több "aktív" szerver


    én pl az évek alatt legózott 10+millás accomat nem szívesen adnám fel, pedig már évek óta nincs rajta sem kardcsörgés, sem izgalom, a saját lakosaim élete is olyan nyugodt, hogy néha csinálok egy kis anarchiát, hogy legyen már életükben kis izgalom is :D:D:D:D


    sajnos vannak hibák, sokan élnek is vele, sőt én is belefutottam a napokban egy durvába, mindenesetre az aktívan játszók előnyt kovácsolhatnak ezek ismeretéből;)


    beérem egy csapolt Sopronival, azt kérek:P