Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • a célszervereken valószinüleg vannak akik korábbi multizás , meg egyéb csalások miatt már 1 millio pont fölött vannak, ott mi a Fair play játékosok 82K ponttal már gyengék leszünk.

    Multi és csalás nélkül 40millió felett... A többit a képzeletedre bízom.

    Igen gondolom nem ma kezdted. Ez a játék már vagy 10 éves... ezt elfelejtettem. Emiatt kezdtem új szeveren, nem öregen. A 3 célszerver az amin semmiképpen sem regisztráltam volna. Igy erössen számitásba jön , hogy nem játszom tovább.

    813ceb65c996b6d5dda1f06a22b670da.jpg                                                                    

    :saint: " Ballonos bombázók támadjatok ... a szőkék és a vörösek rövid távú taktikai és hosszú távú stratégiai előnyöket is élveznek." :evil:

  • Ismét kitaláltak valamit ami elveszi az emberek kedvét a"szórakozástól".

    Aki eddig költött rá, mert látott benne valamit mostantól nem fog.

    Azt hiszem keresni kell más elfoglaltságot mert itt is el lehetetlenítenek

    minden valamire való játékost. :(

  • Valószínűleg maradnak a multik úgy, ahogy eddig is voltak. 10+1 account köthető össze, de már nem játékon belül, hanem a jegyrendszer használatával. Legalábbis már több közösségben ezt írták, és gondolom úgyis egységes lesz a szabályzat a végén.

    Igen,elég sok szerveren van hasonló hír.


    Sipka! Én úgy vagyok vele ameddig nincs végleges megerősítés,addig senki ne töröljön semmit. Ezzel rosszat nem írtam. Veszteni való nincs.

  • Értelmes játékra gondolt ;)


    Az is értelmes. Csak tudni kell vele játszani :P


    Legalább annyi eszük lenne,hogy most az ambró átvezethető lenne arra az accountra amit kiválasztasz.


    Ez más játékban sem kivitelezhető pedig volna rá igény..


    Coolock: hiába van magyar felület, németek kezelik, úgy is kell írni nekik stb


    Angolul is lehet, megértik :)

    De tény, h a magyar support nem lát bele az ambro-költésbe.


    A kompenzációra kíváncsi leszek :) magam részéről egyelőre vakáció..


    a három szerver közül melyik a legbékésebb? :)

  • Igen, mostmár páróránként változik minden /jelenleg a multik engedélyezésénél tartanak/, persze , hogy még senki se töröljön semmit se! S még a közös IP-bejelentéseket se kérjük, majd ha elindul a dolog.. jópár mondat már idejétmúlt fentebbről is, nem javítom, majd ha eldönti a GF mit akar. Addig senki semmit, kitartás - csak gondolkodjatok, ki hova költözik, eddig ez az egyetlen biztosabb pont, hogy marad a 3 szerver....de ez is még....kitudja. Értesítsétek ismerőseiteket, akik ikáznak.... hú majdnem kértem ide is valamit inni, kicsit kezd sok lenni a móka.


    Kitartás mindenkinek!

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Igen, mostmár páróránként változik minden /jelenleg a multik engedélyezésénél tartanak/, persze , hogy még senki se töröljön semmit se! S még a közös IP-bejelentéseket se kérjük, majd ha elindul a dolog.. jópár mondat már idejétmúlt fentebbről is, nem javítom, majd ha eldönti a GF mit akar. Addig senki semmit, kitartás - csak gondolkodjatok, ki hova költözik, eddig ez az egyetlen biztosabb pont, hogy marad a 3 szerver....de ez is még....kitudja. Értesítsétek ismerőseiteket, akik ikáznak.... hú majdnem kértem ide is valamit inni, kicsit kezd sok lenni a móka.


    Kitartás mindenkinek!

    Így már élhetőbb lenne ez az összevonás. Mármint hogy kevés szerver, szerverenkét max 10 acc.
    Már csak reálisabban kéne kijelölni a célszervereket a "friss"-ebb accokat is figyelembe véve.

    Ne meg mondjuk azt nem értem hogy minek akarják az ip-cím megosztást megint a support rendszerre tukmálni...

    a2e64587f4071097436d66a1f9fb5396.jpg

  • Egyelőre úgy tűnik mégsem lesz 1-re korlátozva az új accountok száma az összevonás után.


    Hogy végül mi lesz a végleges verzió, mi sem tudjuk :D az 1 acc/játékos/szerver is elvileg végleges verzió volt :D

    Ha tudunk biztosat, szólni fogunk :)


    Igen... akinek 30+3 acc kevés (3 szerverrel számolva), azon félek nem tudunk segíteni :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Mikor lesz egyáltalán végleges verzió??? ^^

  • Hát, úgy tűnik 11.24-én kezdődik az összevonás (mindjárt írom hírekbe, csak ennyire nem vagyok gyors) :D


    Feltételezem, az már nagyjából végleges lesz :D



    Addig kérünk mindenkit ne írjatok több jegyet. Mert lehet amit most válaszolnánk vagy már megválaszoltunk 1. már most nem érvényes, 2. holnap már nem lesz érvényes, és csak még nagyobb káosz lesz, meg több fals info fog különben keringeni :D

    Lehetőségekhez mérten igyekszem frissíteni a kiírást, ahol változás történt.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Trockij

    Alphan mindenkinek izgalmakat,harcokat ígérünk aki szövetségi szinten érkezik.

    Ne laposodjon a játék és élvezzük ameddig lehet :)


    Ettől féltem :D békés játékos vagyok :D


    Mindazonáltal köszönöm az információt :)

  • Valószínűleg az accounttal együtt átvivődnek. Legalábbis más inforól egyelőre nem tudok és ez tűnik a leglogikusabbnak :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Valószínűleg az accounttal együtt átvivődnek. Legalábbis más inforól egyelőre nem tudok és ez tűnik a leglogikusabbnak

    Számomra nem ez. Ha átviszel más szerverre accot se marad meg az erőd és pontod. Itt se fog. De csak tippelem.

  • Ha ambróval áthelyezed az némiképp más. Olyankor pl. a bányába beadott nyersanyag is "elvész". Ettől függetlenül lehet Neked lesz igazad. Meglátjuk, jön-e róla vmi infó, ha mást nem akkor pedig az összevonáskor kiderül.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Teszt szerveren is megtörtént az összevonás (teljesen új szerverre költöztetés - minden bánya alapszintű), ma léptem be, nem is tudtam róla, hogy ott is lesz (jó ideje nem igazán használtam)


    - Minden nyesi megmarad a városokban, ahogy ígérték is


    - Az adományozott fa és luxus nyersi a Leltárba kerül:


    Képernyő fotó róla:

    https://prnt.sc/201d1kq


    Első sorban lévő a fa, második sorban lévő a luxus nyersi, utolsó előtti pedig a város áthelyezés lehetősége (12 db)


    - A bányákba belépve, adakozás esetén a leltárból automatikusan vonja le a nyersanyagot a játék és ki is írja, hogy mennyi van még a leltárban.


    Képernyő fotó róla:

    https://prnt.sc/201dc38


    Amint elfogyott a Leltárban lévő fa/luxus nyersi, az után adományozáskor már a városban lévő nyersanyagból használ fel a program.


    - Város áthelyezés

    A szigeten a piros zászlóra kattintva lehetséges ugyan úgy.

    Alábbi képernyő fotón látszik, hogy mutatja a program hogy a leltárban mennyi városáthelyezésre van lehetőség


    https://prnt.sc/201e0hk

  • Köszi az infót Gerappa! :)



    Közben hír: 1 nappal később lesz az összevonás. A verziófrissítés így 11.24-én (23 helyett), az összevonás megkezdése pedig 11.25-én (24 helyett) várható.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//