שחקנים במשחק

• היי לכולם, קוראים לי טריקס ואני שחקן שמשחק במשחק פעם בכמה שנים לתקופה ארוכה ואז עוזב וזה חוזר ככה

המשחק הזה תמיד היה אהבה שלי ותמיד יכלתי להנות ממנו בכל תקופה, לאחרונה הצטרפתי לשרת החדש שנפתח בישראל ונתקלתי בברית ס-ר לברית יש המון המון כסף נזיל והם בהחלט שולטים בשרת ביד ברזל, מה שלא ציפיתי לו זה שהם ישחקו את המשחק הזה בצורה הכי מלוכלכת שיש

קיבלנו באחד הימים הודעה יפה משחקן בשם עדן שביקש שכל הבריתות יסכימו לשחק את המשחק הזה בצורה יפה וכתב כמה חוקים שהוא ביקש שנסכים עליהם. אחד החוקים האלו היו "בלי לשים שחקנים עם כפולי גנרלים" כדי שיוכלו לשחק את המשחק הזה בצורה הוגנת יותר ונקייה יותר

היום אחד מחברי הברית ס-ר כבשו חבר ברית שלי ובתור הגנרל יכלתי לראות את כמות הצבא שהוא נכבש על ידה והייתי בשוק, מדובר על שחקן עם קצת פחות ממיליון נקודות שכרגע מחזיק ב114 אלף נקודות גנרלים

לשחקן קוראים באנדיט והוא חלק מהברית שלהם

אני חושב שזה הדבר הכי מסריח שברית יכולה לעשות במיוחד כשגם ככה הם אלו ששולטים בשרת מצרף תמונות. אשמח להתייחסות של מישהו מהברית שיסבירו את המצב דחוף כי אתם רציתם שאנשים לא יפרשו ושהשרת יחייה ואז אתם עושים דבר שכזה

• היי טריקסר, אני מזכיר אס-אר

לצערינו הרב אתה צודק, הגישה הזו נשברה בשרת.

הייתה הסכמה על כך מצד כל הבריתות אך בפועל ברית יאקוזה (כפי שתראה בטבלת הגנרלים מחזיקה במיליון גנרלים עם יוזרים שלא מגיעים למיליון ניקוד) שברה את ההסכם הזה.

בתגובה לכך, ומתוך הרצון שלנו שבאמת זה יהיה שרת שכיף ומהנה לשחק בו לכולם נאלצנו לגייס גנרלים וזהב כדי להתמודד עם זה.

כרגע מתנהלת מלחמה שהתחילה בעקבות ההפרה של ברית יאקוזה וגם תקיפות באישון לילה מצידם, לאחר המלחמה אנחנו מתכוונים לשמר את אותו הסכם ולשמור על הגישה שאותה ציינת.

הכיבוש שנעשה על חבר בריתך לא נעשה כדי לפגוע בו אלא כדי להתמקם עם ספינות באותו האי ככל הנראה. אין סיבה סתם להרוס לשחקנים חלשים מאיתנו את המשחק ומקווה שהצלחתי לספק לך תשובה והסבר להכל :)

שיהיה המשך משחק מהנה! ואם קורה דבר כזה שוב, אתה מוזמן לפנות אלינו בדיפלומט או אפילו אליי ישירות ואשתדל לסייע במציאת פיתרון הוגן

• אתה יודע, העובדה שאתם עושים את זה כי מישהו אחר עשה את זה גם לא הופכת אתכם לצדיקים / צודקים. ביקשתם לעקוב אחרי חוקים מסויימים ולכן גם אתם צריכים לעמוד בהם בעצמכם

גם ככה הברית שלכם עוקפת את שאר השחקנים בפער אני באמת מאמין שיכלתם להסתדר ולהצליח להילחם בזה בלי להדרדר לרמה שלהם ובלי לשבור את החוקים שאתם בעצמכם קבעתם

דיברתי עם החבר ברית שלי והוא אישר שרק "עוברים" דרכו

ואני כן אשמח לציין שיחסית לברית שכל כך רוצה שהמשחק יחיה יש לכם דרך מאוד מעניינת לעשות את זה

החסויות שלכם תופסות יותר מחצי שרת ואי אפשר לתקוף אף אחד בלי לפחד שתגייסו את כולם על מנת לנצח

שישה חברים שלי מהברית פרשו בעקבות ההתנהלות בשרת ולצערי עוד שלושה קרובים לזה ואני אחד מהם

מקווה שתיקחו את החוקים שאתם רשמתם ברצינות

• אני חושב שקצת חסר לך חלק מהתמונה הגדולה.

הברית שלכם, נמצאת באיזור של אס-אר ולכן אולי לך זה נראה כאילו יש לנו הרבה חסויות בשרת אבל בפועל - אנחנו הברית עם הכי פחות חסויות ומבצרים אטומים.

מעבר לזה, אותן חסויות שעליהן אתה מתלונן תורמות ומרימות איים שאתה וחברי הברית נהנים מהרמות שלהם ככה שלא ברור לי מאיפה הטינה הזו שאתה מציג בתגובות שלך...

אני מציע שתבדוק את האיים של בריתות אחרות בטופ של השרת, רצועות שלמות של איים שסגורות 17 שחקנים כולל פרימיומים.

צר לי לשמוע שחבריך לברית פורשים ומאבדים את החשק לשחק בעקבות זאת אך אני לא חושב שזו תגובה פרופורציונלית וסבירה למציאות

מעבר לזה, ה-"חוקים" שרשמנו הם לא חוקים ולא קבענו לאף אחד שום דבר

הצענו יוזמה, לכלל השרת והבריתות הגדולות והיא התקבלה על ידי כולם, למעט כמו שציינתי יאקוזה ששברו את ההסכם הנ"ל

מרגיש לי שהתלונות שלך נובעות אולי מטינה אישית שיש לך כלפינו, הניקוד שלנו לא אמור להיות רלוונטי בכלל לעניין ועם זאת טרחת להזכיר את זה. יחסית לברית ששולטת בשרת כפי שאתה מציג ביד רמה אנחנו:

1. לא טורחים בכלל בפיראטים ולמעט סבב שבו יאקוזה השתלטו על הטופ 50 עם כפולים כל סבב אחר במיוחד אלו שאנחנו השקענו בהם כלל השרת זכה והטבלה הייתה מגוונת

2. האם חברי ברית שלך הותקפו? נכבשו לתקופות ארוכות? האם אתה מכיר מישהו ששחקן מהברית שלנו תקף אותו סתם ככה וישב עליו במשך זמן ממושך?
    3. העובדה שבחרת לקחת את העניין הזה באופן כה חד צדדי והצגת שחקן שלנו שאפילו לא בטופ 3 של הגנרלים בשרת. גורמת לי לחשוב שלא בדקת בכלל את העניין וסתם כנראה הפריע לך שנכבש לך חבר ברית לזמן קצר אז החלטת שאנחנו רעים ומרושעים

לסיום, אם אתה מעוניין לפתור בעיה כלשהיא - תפנה אלינו, מוזמן לפנות אליי ישירות או לדיפלומט או לעדן - המנהיג.
    בסוף זה משחק, לא צריך לעשות סיפור כזה גדול מזה שכבשו לחבר ברית שלך עיר אחת לזמן קצר או מזה שאתה נמצא באיזור שחופף עם ברית אחרת.

• יוני אתה מופרש אחי שקט

• אני אשמח להגיב לך, אתה חווה.

בהצלחה בהמשך!

• מי שהקפיץ גנרלים ראשון לשרת זה אס-אר

פחדו מהפער שתפסנו עליהם בגנרלים

תשקרו כמה שבאלכם לבריאות

• יש לך פה מלוכלך, אתה מבולבל מאוד.

diablo-PNG23.pngDiablo-Logo-Sticker-Bag.pngdiablo-PNG23.png                     

• תודה על המחמאה

• diablo-PNG23.pngDiablo-Logo-Sticker-Bag.pngdiablo-PNG23.png