Pan Hitek[OfC] vs dandi[-SHD-] Wsg 19 724

  • Bitwa morska w pobliżu Miasto


    (25.09.2023 22:23:09)


    Pan Hitek[OfC] z miasta Elin, Seti


    vs


    dandi[-SHD-] z miasta alleluja




    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Okręt z Taranem.......................2(-298) - Okręt z Taranem.....................966(-282)


    Okręt z Moździerzem...................200(-0) - Okręt z Moździerzem...................570(-0)


    Taran Parowy........................157(-243) - Taran Parowy........................916(-234)


    Krążownik Rakietowy..................136(-64) - Krążownik Rakietowy..................342(-58)


    Śmigacz z Napędem Kołowym.............150(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............420(-0)


    Balonowiec............................42(-38) - Balonowiec...........................188(-32)


    Statek Pomocniczy......................20(-0) - Statek Pomocniczy......................70(-0)


    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Generałowie............................-10178 - Generałowie.............................-9546


    Punkty ofensywy.........................23865 - Punkty obrony...........................25445


    Obrażenia..............................508900 - Obrażenia..............................477300


    Podział obrażeń...........................51% - Podział obrażeń...........................49%


    Zwycięzcy: dandi[-SHD-]




    Przegrani: Pan Hitek[OfC]

  • Wstyd wstawiać taki raport!

    Kazał Czarny sojuszowi HE HE zaniżyć hefka w moich miastach bym nie mógł walczyć w ramie w ramie i szczycisz się zwycięstwem. Więc nie płacz następnym razem do nas bym się wycofał z walk bo dandi nie daje rady.

    Trzeba być słabym by skomleć pod płotem do HE HE i prosić o zaniżanie.

    W ten sposób pokazałeś jaki słaby i malutki jesteś, jak to piszesz ZERO.

  • Tak dla wyjaśnienia

    To jest raport z którego sam się wycofałeś nie wkleiłem jeszcze raporty po tym jak ci hehe zaczęło zanizać kuźnie patrz na datę a potem płacz

    Co do wycofania napisałeś mi na priv przed moim blokiem że kończymy walki więc kończymy

    Co do zanizania hmm ostatnim razem wy waliliście kolosami i pisałeś że kolosy są dobre

    Więc pytam się czemu mamy nie stosować brudnych zagrań wy nie macie oporu

    Ciągle mnie oskarżasz że gram nie uczciwie więc okej będę tak grał

  • Bo ty jesteś idealny , tak o sobie piszesz , sam walisz kolosami!!!

    A do innych masz pretensje. Ze nie możesz walczyć, a teraz to już na pewno nie będziesz mieć z kim.

    Tak miedzy nami nie walę kolosami bo ich nie mam!

    Napisałem do dandiego czyli jak wychodzi do ciebie, że nie będe walczyć skoro zaniżyliście hefka, a ty jeszcze jak debil gonisz mnie kontem Valdemorta.i myślisz że na 2 leverze będę walczyć.

    Tak naprawdę to ja wygrałem z cała Świrownią. Jesteś przegrany i tylko zastanawiam się po co zniżałeś cuda skoro tak bardzo chcesz walczyć? .

    Edited once, last by Mr. Hitek ().

  • Bo ty jesteś idealny , tak o sobie piszesz , sam walisz kolosami!!!

    A do innych masz pretensje. Ze nie możesz walczyć, a teraz to już na pewno nie będziesz mieć z kim.

    Tak miedzy nami nie walę kolosami bo ich nie mam!

    Napisałem do dandiego czyli jak wychodzi do ciebie, że nie będe walczyć skoro zaniżyliście hefka, a ty jeszcze jak debil gonisz mnie kontem Valdemorta.i myślisz że na 2 leverze będę walczyć.

    Tak naprawdę to ja wygrałem z cała Świrownią. Jesteś przegrany i tylko zastanawiam się po co zniżałeś cuda skoro tak bardzo chcesz walczyć? .

    Pokaż raport gdzie użyłem kolosa no pokaż przez całą moją historię na ika od 2008 roku 1 raport gdzie zakończyłem go kolosem

    Nie jestem idealny to wy my traktujecie jak boga

    Sama moja obecność sprawia że uciekacie

    Jak bys nie zauwarzył nie mam miasta na kolosie

    Nie mówię o tobie tylko o ofc

    Ale ty popierasz kolosa sam to na forum mówiłeś kolos jest fajny więc nawet jak by go użyl to nie rozumiem pretensji?

    Nie jesteś pępkiem świata

    A walcz nawet na 10 kontach potrafisz pisać z innych kont do nas to nie dasz rady walczyć?

    Wiesz to nie moja wina że sojusz nie chce ci pomóc w walkach ja pomagam blokada w domu miała pomóc dandiemu szybciej wygrać by pójść dalej do waszego centrum i tam was pokonać a nie na peryferiach

    Naucz się taktyki i strategii bo ciągnięcie 1 bitwy i wysyłanie miotaczy to nie jest droga do sukcesu

  • Ja ciebie traktuje jak Betona , to ty siebie traktujesz jak boga nie my.

    Skasowanie lotki z flotą przeciwnika ma taki sam skutek jak Kolos .

    Sojusz mi bardzo pomaga, nie zauważyłeś że na koncie mam prawie dwa miliony złota.

    Przynajmniej mam tu prawdziwych sojuszników , a nie szuje które z toba trzymają , ale swój do swego ciągnie

  • okej zgadzam się z tobą likwidacja lotki jest taka sama jak kolos ale ty popierasz kolosa więc w czym problem?

    Okej pomagają ci tylko po co ci 2 mln złota jak nie będziesz walczył bo nie masz z kim?

    traktuj mnie jak chcesz obrażając mnie obrażasz siebie i swoich rodziców którzy cie tak wychowali że umiesz tylko obrażać i kłamać na pewno są z ciebie dumni

    Nie traktuje się jak boga można mnie pokonać pokazały to kaczki to wy uciekacie na mój widok a nie ja na wasz więc ciągle nie rozumiem problemu nie robić nic czego by nie robili twoi koledzy z soja czy z koalicji nawet robię mniej bo nie gram w piratów

    Więc w czym masz problem? Rozumiem że masz do mnie jakoś urazę i wiesz co tu cię zaskoczę

    Bardzo cię przepraszam za to że nazywałem cię zerem poniosło mnie w nerwach i emocjach zgadzam się z tobą więcej tak cię nie będę nazywał

  • ale kto ci każe walczyć? gdzie ktoś napisał że my chcemy walczyć z toba? z tego co wiem to walczymy z negocjatorem cristerem był też ultron nikt nie pisał że chce walczyć z hitkiem to ty atakujesz nasze lotki

    Chcemy walczyć z ofc ale nie z tobą

    Chcemy walczyć z ofc bez kolosów

    to ty się wbijasz do walki do której cię nikt nie zapraszał dlatego podjęte zostały takie kroki żebyś nie psuł nam gry bo z ofc potrafimy się dogadać w kwestii kolosa i nie pladrowanią

    z tobą nie będziemy walczyć bo się nie dogadamy nie ma takiej opcji

  • No ale tak samo jak ty

    To ty ciągle mówisz że nie będziesz ze mną walczyć a my nie będziemy z tobą

    Gdzie widzisz różnice zachowania?

    Mówi dokładnie takie same rzeczy jak ty i mnie dalej obrażasz czyli sam siebie obrażasz

    Bogu hiku jedyny prawdziwy wojownik w grze nie ma lepszego na naszym serwerze

  • No ja nie walczę z tobą, no chyba że konto dandiego jest twoim.

    Różnica jest taka że ja uciekam by nie walczyć , a ty mnie gonisz. Nie widzisz różnicy?

    Nawet tępy zauważy taką różnicę.

  • Różnica jest taka że ja nie uciekam od walki i zawsze w każda walkę moich ludzi i sojuszników będę się mieszał czy to czynnie czy w inny sposób więc zawsze że mną walczysz

    Czego nie rozumiesz?