DUCK

  • Prawda jest taka ze nie ogarniecie tyle morskich co MY !! Nas nie kreci 10 morskich tylko dużo dużo więcej


    Nie chcecie walczyć to uciekać z ALPHY!!

    AVE HZWSB!

    10 morskich to jedna osoba przy dobrych zapasach spokojnie ogarnia, wiec spokojnie, jak przyjdzie do zlomowania rg Alphy to nas tez nie będzie bawiło kilka walk tylko 100+

    Najpierw trzeba coś zacząć a później pisać narazie to uciekacie jak myszy haha

  • Od dawna wiadomo ze jesteśmy ćwierć inteligenci bez szkoły, niekulturalni i tchórze. Do tego oszuści i multikonciarze. Gramy nie fair i uciekamy. Skąd to zdziwienie więc?

  • Wam chyba teraz się skurczył

    U Nas taka bieda ze to Nam kaczki chlebek rzucają ;)
    a jak nie chlebek to winko lub co sie tam trafi ;)

    Koleżanka mówiła, ze jesteście tacy bogaci, że nawet własne RG na kamyk przetapiacie ;)

    też możesz, nikt ci nie broni

    Chyba śnisz chłpcze, ze Cię przeproszę zostaniesz moją własną zabawką na tym świecie

    Polecam naukę czytania ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem, że masz mnie przepraszać bo słowa frustratów z internetu w ogóle mnie nie interesują.

    Za Pana Piesia i tego e-penisa to chyba Ty również powinieneś przeprosić

    Wygraliście coś tu przypadkiem z zaskoczenia ciekawe jak teraz by wam poszło z Grill jak już sobie sprowadziliście RG, i wszyscy wypoczęci

    No i ok. Duck jest słabe, wygrywa przypadkiem z zaskoczenia.

    Czyli teraz w końcu dasz nam spokój na forum? I mam nadzieje mi na priw też.

    Czyli Wy możecie atakować, plądrować? a Wam koniecznie trzeba dać spokój?

    Jeden chciał się latać narobił woja i latał z miastem jak latrelek za kością. Kaczki miały go w nosie więc się panisko obraziło i na forum wskoczyło pomyślał chwilę albo wcale założę posta i tak oto zaczęła się historia Kaczek. Wszyscy ją poznaliśmy brawo. Jeden Amstaff pragnie Kaczek bo ma pragnienie złapać jedną za kuper. Napakuj balonik w RG na 2 miliony plus to twoje latające miasto skoro masz tyle kasy to podziel się z kaczkami swoją kasą. Bo Amstaff pragnie tylko jednego być wielkim tylko żyła mu strzela w domu się nudzi w pracy nuda oj chłopie żeby czasem po ciebie pomarańczowe fartuchy nie wpadły bo Ikariam uzależnia.

    Ambrozja i latanie miastami za nią to normalna zagrywka dozwolona a nawet promowana przez GF.

    Jeden chciał się latać narobił woja i latał z miastem jak latrelek za kością. Kaczki miały go w nosie więc się panisko obraziło i na forum wskoczyło pomyślał chwilę albo wcale założę posta i tak oto zaczęła się historia Kaczek. Wszyscy ją poznaliśmy brawo. Jeden Amstaff pragnie Kaczek bo ma pragnienie złapać jedną za kuper. Napakuj balonik w RG na 2 miliony plus to twoje latające miasto skoro masz tyle kasy to podziel się z kaczkami swoją kasą. Bo Amstaff pragnie tylko jednego być wielkim tylko żyła mu strzela w domu się nudzi w pracy nuda oj chłopie żeby czasem po ciebie pomarańczowe fartuchy nie wpadły bo Ikariam uzależnia.

    Pragnę być wielkim ? Byłem zanim Ty zrobiłeś pierwsze badanie oszczepnika i pozbyłeś się trądzika z facjaty czopie.

    Kaczki olały jasne, ze tak bo co miały innego zrobić urlop i surka do wody ale to w waszej ocenie .... olewanie a w mojej czysta bezradność. Na serio nie widzicie ile osób jest tego samego zdania. Nieeeee no na bank każdy co miał z waim styczność się myli.

    Amstaff jak zwykle tylko obrażasz od czopków itd słownik PWN ci się skończył. No jesteś desperat skoro my to czysta bezradność. Zakładając ten wątek o kaczkach to dopiero mu być akt desperacji z twojej strony naprawdę żali mi ciebie no i szkoda bo w zoologicznym są kagańce na promocji.

    Amstaff od czopkow, Miki od e-penisow.

    i udalo sie im zjednoczyc wszystkich wrogow :D

    Az miło patrzeć jak sobie z dzióbków piją :love:

    Lepszy stary wróg niż nowy:)

    na własnej krwi, siarce i ambrozji wyhodowany

    nawet sam w jednej ze swoich wypowiedzi spytałem go czemu robi za Waszego adwokata

    Miki on nie robil za naszego adwokata tylko dziwil sie temu co wy robicie

    zaatakowaliscie sojusz ktory walczyl jakis czas i bylo pewne ze jest poobijany i splukany :)

    a teraz po prostu sie dziwi ze nie chcecie walczyc a mija juz 3 miesiac a nie tydzien jak w naszym wypadku

    ja to tak rozumiem

    chyba prawie wszyscy oprócz Duck tak to odebrali

    zaatakowaliscie sojusz ktory walczyl jakis czas i bylo pewne ze jest poobijany i splukany

    Nie, nie zaatakowaliśmy, wypowiedzieliśmy wojnę, którą mogli podjąć lub nie.
    Nie atakowaliśmy ich, nie plądrowaliśmy itp, wypowiedzenie wojny to coś w stylu pytania: chcecie z nami powalczyć 7 dni?
    A oni odpowiedzieli, nieeee, 7 to dla nas za krótko, chcemy 30

    Wy jesteście jak Rosja vel Ukraina (Ukraina) NIE ZATAKOWALISCIE A WYPOWIEDZIELISCIE WOJNE?

    rosja nie wypowiedziala wojny a prowadzi tylko operacje specjalna.Ten sam tok myślenia


    ninu Ty im nie pisz o takich liczbach bo jeszcze serwer zmienią x

    W tej kwestii to chyba Wy macie wprawę