Ikariam templom kísérletnél az optikus szintjének figyelembe vétele (kristály mennyiség csökkentése a kísérletek során)

  • Sziasztok!


    Az előző verziókban az optikus szintjének megfelelő kedvezmény figyelembe lett véve a templomban végrehajtott kísérletekhez szükséges kristály mennyiségénél (csökkentette a szükséges kristály mennyiségét).

    Most ez a csökkenés eltünt a kísérletek során.

    Ez hiba, vagy meg lett szüntetve?


    Üdv,

    gabcy

  • Szia Gabcy!


    Feltételezem az akadémiára gondolsz (a templomban nem érdemes kísérletezni, ha nem akarod magadra haragítani az isteneket) :)


    A kísérletnél a maximum felhasználható kristály mennyisége 300.000 --- ami függ az acc méretétől (ha jól emlékszem a tudósok pontszámmal összefüggésben). Egy bizonyos szint fölött a végeredmény mindenhogyan 300.000-re jön ki (egy jóval nagyobb szám 100-(optikusszintje)%-a is 300.000 felett lesz) azonban a kapott kutatópontok száma növekszik, vagyis az arány javul.


    Normál esetben az átváltási arány 2:1 (300k kristályért 150k égőt kapsz). 32-es optikusnál a 300k kristályért ~220k égő jár, és így tovább.

    Miután elég nagy vagy, mindig 300.000 kristály lesz a kísérlet ára, azonban minél magasabb szintű az optikus, annál több égőt fogsz érte cserébe kapni.

    Üdv.: Gro

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//