Takie tam plądry na graczu (i)

  • Witam wszystkich po połączeniu


    sorry ale musiałem to napisać i się pochwalić.


    dzięki za gościnne przyjęcie na świecie ALPHA, bo..... wpadłem do jednego z mieszkańców z wizytą .... ani wojska ale gościnnie dzielił się magazynem więc postanowiłem wpaść ponownie.

    łącznie to już 124 atak (chyba bo się gubić zaczołem), każda wizyta to ponad godzina a efekt na daną chwilę to :


    Miasta gracza xxxxxx zostały splądrowane przez kawera[KAW75]. Skradziono następujące zasoby:

    5 383 9818 Materiał budowlany,

    1 462 588 Wino,

    . 409 866 Marmur,

    2 511 746Kryształ,

    1 798 076 Siarka



    LĄCZNIE ; 11 566 196 z czego 6 182 276 to materiał inny niż drewno.


    w sumie to 119 pełnych transportów po 96 k surki i 5 niepełnych


    Straty to ~ 560 gigantów czli niewielkie w porównaniu do zysków. Z drugiej strony nieporadne te giganty bo same się zabijają choć wojska nie ma......


    dzięki graczowi za przywitanie.... ^^


    Poniżej jeden z wielu raportów:


    Bitwa pod Bublikowo 1

    (12.01.2022 18:35:17)

    kawera[KAW75] z miasta kawerkowo_K

    vs

    Bubala_pl z miasta Bublikowo 1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Gigant Parowy.........................108(-4) - .............................................

    Moździerz..............................30(-0) - .............................................

    Medyk..................................10(-0) - .............................................

    Kucharz................................20(-0) - .............................................

    ............................................. - Mur.....................................4(-3)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie.............................-24.8 - Generałowie.................................0

    Punkty ofensywy.............................0 - Punkty obrony..............................62

    Obrażenia................................1240 - Obrażenia...................................0

    Podział obrażeń..........................100% - Podział obrażeń............................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: kawera[KAW75]


    Przegrani: Bubala_pl


    Miasto Bublikowo 1 zostało splądrowane przez kawera[KAW75]. Skradziono następujące zasoby:41,922 Materiał budowlany, 1,411 Marmur, 40,220 Kryształ, 12,445 Siarka


    Atakujący wygrał walkę, ponieważ przebił mur a obrońca nie dysponował żadnymi jednostkami na miejscu, które mogłyby zamknąć wyłom.

  • Gratulacje za anonimowość :D:D:D

    Quote


    Miasta gracza xxxxxx zostały splądrowane

    Quote

    Bitwa pod Bublikowo 1

    (12.01.2022 18:35:17)

    kawera[KAW75] z miasta kawerkowo_K

    vs

    Bubala_pl z miasta Bublikowo 1

  • :) nikt tu nie mówi o anonimowości.


    zawsze można sprawdzić na jakich wyspach mieszkam.... a pisząc posta nie pamiętałem nazwy gracza więć prościej było napisać xxxxx nie chcąc przekręcić nazwy.


    pozdrawiam

  • chciałeś się pochwalić, a jednak się ośmieszyłeś

    kaszana ma rację

    dziwne jest tłumaczenie, że na pamiętasz nazwy gracza, jednocześnie wklejasz jeden z raportów, gdzie ta nazwa jest

  • może się i ośmieszyłem..... choć mam to gdzieś

    może nie chciało mi się sprawdzić.... bo i po co sobie (i)-tkiem zawracać głowę

    może ....

    może....

    może dzięki takim jak Wy

    w d(xxxxxx)pie mają ośmieszający się według Was ludzie to forum i tą grę

    może dzięki Wam nie chce się im pisać.... grać.... bo i po co sie ośmieszać przed wszechwiedzącymi

    Kiszka z kaszą + Donosiciel Pat wie lepiej....... co autor miał na myśli i co chciał napisać.


    Po kilku latach bycia "bobem budowniczym" - bo szkoda było nastu lat spędzonych przed monitorem by skasować konto

    pomyślałem widząc XWariora czy innych z Delty że może może to ten czas.... by wrócić.... by pogadać....

    Ci co mie znają z DELTY wiedzą że języka nie strzepiłem po próźnicy.... chyba że był to ARIEL czy NIEPOKONANY (bo tych uwielbiałem) lub gdy trzeba było bronić sojuszu..... i tym którym się należało też dostali...... BO DLACZEGO NIE.


    Panowie krupniok i koperta jednak wiedzą lepiej..... jak przywitać miło przybyszy na ten świat. dziękuję.

    a może wystarczyło napisać : FAJNIE / super łowy / GRATY


    P.S.,

    oby jad sączył się Wam stale przez zęby a wasze statki transportowe miały dziury w zęzie;-) bo chyba tego Wam brakuje

    Edited 2 times, last by kawera75 ().

  • FAJNIE / super łowy / GRATY? tak, gratuluję

    Nie zmienia to faktu, że się ośmieszyłeś.

    Donosiciel Pat?

    Ja Ciebie nie obrażam


    Z tym jadem też wygląda, że masz go w nadmiarze, jednak przypisujesz go innym


    pozdrawiam, miłej gry

  • Quote

    P.S.,

    oby jad sączył się Wam stale przez zęby a wasze statki transportowe miały dziury w zęzie;-) bo chyba tego Wam brakuje

    Panowie i Panie nie stawiajcie stolca na środku bo będzie z tego niezły kał poza kuwetą.