opóźnienia floty

  • Od kilku dni zauważam u siebie spory problem z opóźnieniami wszelkich akcji dotyczących floty, od ładowania, przez transporty aż po plądrowanie barbarzyńców. Według doradcy wojskowego akcja powinna się już zakończyć, a dalej wisi, czasami nawet po kilkadziesiąt sekund. Czas na komputerze mam w porządku, synchronizowany na bieżąco z serwerem NTP. Czas serwera wyświetlany w grze również jest późniejszy niż czas pokazywany u doradcy wojskowego. Mimo to floty utykają i wyglądają mniej więcej tak:

    -
    (w drodze)
    16:49:08

    Jest to frustrujące zwłaszcza gdy chce się zgrać wysłanie kolejnej floty z ostatnimi chwilami działania posejdona albo hermesa.


    Jakieś sugestie czy da się coś z tym zrobić?

  • Czas na komputerze mam w porządku

    Właśnie tutaj jest ten problem, że tak się wyświetla, ustaw czas na swoim komputerze tak jak jest w ikariam na górze, również sekundy mają znaczenie, problem powinien zniknąć

  • Czas na komputerze mam w porządku

    Właśnie tutaj jest ten problem, że tak się wyświetla, ustaw czas na swoim komputerze tak jak jest w ikariam na górze, również sekundy mają znaczenie, problem powinien zniknąć

    Dzięki za sugestię, naprawdę, bo to oznacza że jeszcze są na forum jacyś ludzie, ale:

    1) od kiedy to Ikariam wie, która jest godzina, lepiej niż serwer NTP? :/

    2) mój czas na komputerze jest dosłownie 2 sekundy późniejszy niż ten wyświetlany w grze, więc w żaden sposób by to nie wyjaśniało opóźnień rzędu kilkudziesięciu sekund (pod nawet minutę)

  • -

    (w drodze)

    21:23:09

    -

    (ładowanie)

    21:23:25

    -

    (ładowanie)

    21:23:27

    -

    (ładowanie)

    21:23:41


    I tak sobie wiszą u doradcy wojskowego... :rolleyes: Po podanych czasach widać na przykład ile co najmniej już wisi pierwsza flota (41-09=32 sekundy)

  • ja również mam problem z flotą, po akcji plądrowania (udanej) statki miały wrócić z łupem. Owszem wróciły wyładowały towary i wojsko ale dostępnych statków ma zero czyli tak jakby zapadły się pod ziemie. Mam tak juz od 48h. Pomocy! czy ktoś wie co się stało?

  • Mam to samo !!!!

    Wczoraj zniknęły WSZYSTKIE statki handlowe juz ponad 30h nie mam żadnego ????


    nie zostały rozproszone, nie ma ich w ruchach wojsk, ponowne uruchomienie gry nic nie zmienia.


    proszę zróbcie coś co jest ???