Posts by mistrz03

o 19:38 moja flota wróciła i od tego momentu moje statki wciąż wynoszą 0/190

jak mogę temu zaradzić? akurat potrzebuję trochę popływać, a nie mam czym

cała gra wygląda mniej więcej tak:

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_PORT_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_PORT_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_MUSEUM_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_SAFEHOUSE_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_WAREHOUSE_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_TEMPLE_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_WAREHOUSE_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_CARPENTERING_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_BUILDING_TAVERN_NAME (**)

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_OCCUPIED_CITIES

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_CITY UNKNOWN LOCA KEY: TXT_LEVEL UNKNOWN LOCA KEY: TXT_ISLAND UNKNOWN LOCA KEY: TXT_RESOURCE UNKNOWN LOCA KEY: TXT_ACTION

UNKNOWN LOCA KEY: TXT_NO_CITIES_OCCUPIED

chyba zepsuło się locale pl_PL, bo wygląda to na ewidentny problem z tłumaczeniami, wysypały się w całej grze, nie ma znaczenia przeglądarka ani tryb incognito

-

(w drodze)

21:23:09

-

(ładowanie)

21:23:25

-

(ładowanie)

21:23:27

-

(ładowanie)

21:23:41

I tak sobie wiszą u doradcy wojskowego... :rolleyes: Po podanych czasach widać na przykład ile co najmniej już wisi pierwsza flota (41-09=32 sekundy)

Czas na komputerze mam w porządku

Właśnie tutaj jest ten problem, że tak się wyświetla, ustaw czas na swoim komputerze tak jak jest w ikariam na górze, również sekundy mają znaczenie, problem powinien zniknąć

Dzięki za sugestię, naprawdę, bo to oznacza że jeszcze są na forum jacyś ludzie, ale:

1) od kiedy to Ikariam wie, która jest godzina, lepiej niż serwer NTP? :/

2) mój czas na komputerze jest dosłownie 2 sekundy późniejszy niż ten wyświetlany w grze, więc w żaden sposób by to nie wyjaśniało opóźnień rzędu kilkudziesięciu sekund (pod nawet minutę)

Właśnie zostałem prawdopodobnie kolejny raz odcięty, tym razem jednak nie ma to żadnego związku z jakimkolwiek przelogowywaniem się ani między kontami, ani nawet między światami w obrębie konta, bo wszystko robiłem wyłącznie na alpha. Dlaczego oprogramowanie mnie blokuje? Co mam zrobić w takiej sytuacji? (Zmiana IP nie zawsze jest wygodna albo w ogóle możliwa...) Jak tego uniknąć? Jest to bardzo niekomfortowe. Kolejny raz jestem odcięty od gry i to w dodatku w trakcie intensywnych działań floty włącznie z cudami hermesa i posejdona, gdzie każda chwila jest na wagę złota. Wyjaśnienie "no tak czasem się dzieje" to żadne wyjaśnienie X(

Od kilku dni zauważam u siebie spory problem z opóźnieniami wszelkich akcji dotyczących floty, od ładowania, przez transporty aż po plądrowanie barbarzyńców. Według doradcy wojskowego akcja powinna się już zakończyć, a dalej wisi, czasami nawet po kilkadziesiąt sekund. Czas na komputerze mam w porządku, synchronizowany na bieżąco z serwerem NTP. Czas serwera wyświetlany w grze również jest późniejszy niż czas pokazywany u doradcy wojskowego. Mimo to floty utykają i wyglądają mniej więcej tak:

-
    (w drodze)
    16:49:08

Jest to frustrujące zwłaszcza gdy chce się zgrać wysłanie kolejnej floty z ostatnimi chwilami działania posejdona albo hermesa.

Jakieś sugestie czy da się coś z tym zrobić?

Dzięki, no niby działa, ale nie wydaje mi się żeby uruchamianie specjalnie routera LTE by móc wejść do gry było odpowiednim rozwiązaniem... "zbyt dużą ilość kont w krótkim czasie" - czyli mam nie przelogowywać się na inne światy w ramach lobby, bo może mi się trafić blokada na ten dla mnie najważniejszy? X/ Gdzie w tym sens? A ile frustracji...

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer s1-pl.ikariam.gameforge.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

wszystko działa, dowolna inna strona internetowa, inne światy ika też, a świat alpha jest niedostępny, nie ma znaczenia przeglądarka czy tryb incognito, jakieś sugestie? nie mam pojęcia co się dzieje w moich miastach, bo nie mogę do nich wejść, a nikt przecież za to odpowiedzialności oczywiście nie weźmie...

czy ktoś jeszcze nie może się zalogować na alpha? od jakiegoś czasu cały czas pokazuje gracze online 61 i w żaden sposób nie da się zalogować, nie ma znaczenia rodzaj internetu ani przeglądarka

inne światy działają

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer s1-pl.ikariam.gameforge.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.