Ricamızdır.

• Osman, harbiden bu çocukta bir takım sıkıntılar var kanka; doktor kendi haline bırakın demiş yürü gidelim burdan. Allah ailene ve çevrene sabır versin kardeşim FaLLa

• sıkıntılı olan belli kimin acısı var belli oluyo yalanla anca kendini kandırısın veletlere bak valiliği 11 seviyeye çıkarmak 2.5m odun istiyo sadece :) savaş başlıyalı 1 gün olmuş o odunu nasıl topluyon toplaman imkansız bari bekleseydin savaşın ortalarında atsaydın milete yanlış bilgi vermryin eski fotoğrafı savaşta kullanırım diye çekmiş atmış.Esas oğlan okadar atıp tutuyon bi icraat yok anca forumda kazanmaya çalışıyos.Gel ittifağını kurtat elimden hepsi tatile aldı hesapları yağmalar raporlarını atmadık daha foruma

• bak şimdi yola gel yalanları ortaya çıktı 180 derece dönüş benim bütün valiliklerim 11 seviye ilkezmi valiliğini 11 seviyeye çıkardın gel kurtar ittifağını elimden tarlam oldu hepsi ağlıyolar ben sana bişe yapmadım ne istiyosan gönderiyim bana saldırma.diyolar duyduğuma göre yağma yiyenleri atıyomuşsun ittifaktan

• Bana bu dediğini kanitlamazsan adam değilsin ki kanitlasanda değilsin zaten. Ama ben sana atarım iffitak arkadaşın yağma yiyip tatile almadan önce '' biz delta gücü ile dostuz neden saldiriyorsun'' dediği mesaj elimde. Bunları ittifaka toplarken ne diyorsunuz? Delta gücü ittifakının alt ittifakıyız felan mı diyorsunuz :D

Muti cevap verme şuna rakibe bak bunlar için 20m sülfüre gemi bastım ya oda benim ayibim olsun boşver:D

İtinayla keseriz ayıp ediyorsun ;)

Beklerim ama aktif oyuculara gelmeye cesaretiniz yok gibi bir algı var bizde. Yanlış anlama, sürekli aktif olmayan lojistik destek sağlayan arkadaşlara gitmissiniz o yüzden diyorum hani bu algıyı kırmak için saldırmaya benden başlayabilirsiniz alınmam ben yani ;)

• Muti cevap verme şuna rakibe bak bunlar için 20m sülfüre gemi bastım ya oda benim ayibim olsun boşver:D

İtinayla keseriz ayıp ediyorsun ;)

Beklerim ama aktif oyuculara gelmeye cesaretiniz yok gibi bir algı var bizde. Yanlış anlama, sürekli aktif olmayan lojistik destek sağlayan arkadaşlara gitmissiniz o yüzden diyorum hani bu algıyı kırmak için saldırmaya benden başlayabilirsiniz alınmam ben yani ;)

Sıra sıra gidiyoruz işte tatilleyerek 180 kişi var yavaş yavaş acelemiz yok bir yere mi yetişmen lazım :) sadece bizden beklemeyin ;)

OQmXbr.png

• Altininiza yazık benimkisi tamamen dostane bir yaklaşım. Geçen muhittinin çok hoşuma giden bir lafı vardı "" Biz Fethettigimiz toprakları tekrar fethedemeyiz"" diye o yüzden sizin geçen savaş yerlebir olan itibarinizi toparlanmış için güzel fırsat değerlendirin derim.

İyi aksamlar

• Yanlış bilgi edinmediysem 2 savaşta delta gücü merkezinde oldu adalara geldiniz fakat savaş bittikten kaybedildikten sonra asıl olan savaşın başında o adaya girip sonuna kadar durmaktır fetih budur.

İyi akşamlar.

OQmXbr.png

• Yeni yetme arkadaşlara ben biraz bilgi vereyim. OLD'dan BOZMA ARMA ittifakı ile yapılan ilk savaş 81.8 yani ARMA'nın merkezinde olmuştur ve savaş sonu kendini tanrı olarak ilan eden arkadaşın üzerinden valilik basılıp foruma raporu asılmıştır, ikinci savaş 83.80 benim bölgemde başladı sonra onların kalesine girip bayrakları dikene(TAMAMEN FETİH EDENE) kadar bitmedi bizzat benim bastığım valilik, casper murat abinin yıktırdığı şehir vb olaylar da yaşandı, bunların da forumda ssleri mevcut at gözlüğü takmayan herkes bunun farkında zaten, takanlarda kendileri bilir. Geçmiş 2 savaşın kuyruk acısını çıkartmak amacıyla bu savaşı teklifi edende KAN ittifakı idi eğer savaşmak istiyorlarsa bölgeler bellidir yoksa burda keseriz, bunu yaparız şunu yaparız diye konuşmak birer LAKIRDI' dan öteye gitmeyecektir. Bukalemun gibi kabuk/saf değiştirip, önce övdüğü yeri sonra aşşağılamaya kalkan kimse burda ağzını açıp tek kelime etmemelidir zannımca.

Geceniz güzel olsun ikariam halkı :thumbup:

• Yeni yetme arkadaşlara ben biraz bilgi vereyim. OLD'dan BOZMA ARMA ittifakı ile yapılan ilk savaş 81.8 yani ARMA'nın merkezinde olmuştur ve savaş sonu kendini tanrı olarak ilan eden arkadaşın üzerinden valilik basılıp foruma raporu asılmıştır, ikinci savaş 83.80 benim bölgemde başladı sonra onların kalesine girip bayrakları dikene(TAMAMEN FETİH EDENE) kadar bitmedi bizzat benim bastığım valilik, casper murat abinin yıktırdığı şehir vb olaylar da yaşandı, bunların da forumda ssleri mevcut at gözlüğü takmayan herkes bunun farkında zaten, takanlarda kendileri bilir. Geçmiş 2 savaşın kuyruk acısını çıkartmak amacıyla bu savaşı teklifi edende KAN ittifakı idi eğer savaşmak istiyorlarsa bölgeler bellidir yoksa burda keseriz, bunu yaparız şunu yaparız diye konuşmak birer LAKIRDI' dan öteye gitmeyecektir. Bukalemun gibi kabuk/saf değiştirip, önce övdüğü yeri sonra aşşağılamaya kalkan kimse burda ağzını açıp tek kelime etmemelidir zannımca.

Geceniz güzel olsun ikariam halkı :thumbup:

ağlamayı bırak ve seyret üyelerin ağlıyo yağma atma diye sen bana gel diyosun gel elimden al üyelerini savun şehirlerini ozamn 1m den fazla hammade yağmaladım şuan raporlar gelcek az daha sabret

• Bu senin arkadaşlarının yaptığı gibi saf tutmaktır alttan laf çakmana gerek yok kardeşim neysek oyuz bir arkadaşımla geçmişim daha sıkı ve güvenilir olduğu için bu taraftayım emin ol. Old, arma beni ilgilendirmez bu saatten sonra kan beni ilgilendirir. Laflarını seçerek kullanmanı öneririm

İyi savaşlar

OQmXbr.png

• Her savaş sonunda isim degistirdiler. Acaba bu savastan sonra ismini ne koyacaklar

savaş yokki ortada adamları tatile aldırıyoruz yağmalıyoruz hiç bir karşılık yok bunlar istiyoki göztepelinin şehrine saldırdıkları zaman savunmaya geçelim sen ittifağındakilerin hiç mi kıymeti yok

• Her savaş sonunda isim degistirdiler. Acaba bu savastan sonra ismini ne koyacaklar

Cevap Veriyorum;

Slm osman şefim kasaplığa doymadın mı savaştan cıkalı daha 3 ay olmadı 4 ay savaştın kimin sırtı kaşınmış bıcaği eline almışsın yine

vLEdqR.png

BİZDE HEDEF ŞAŞMAZ

Cevap Veriyorum;

Slm osman şefim kasaplığa doymadın mı savaştan cıkalı daha 3 ay olmadı 4 ay savaştın kimin sırtı kaşınmış bıcaği eline almışsın yine

kurban Bayramına hazırlık yapıyoruz ahmet abi malum turizm bitti bu sene kurbana koşturucaz :D

polemik yaratmaya gerek yok kaldı ki aslandan kurban olmaz

Aldığınız raporlar için tebrikler vakti zamanı gelince elbet asarsınız .

Sizin saldırdığınız kişiler ile bizim saldırdığımız kişiler arasında da ben bir fark göremiyorum Osman hocam , tekrar söylüyorum lütfen yazdığımı yanlış anlamayın , stratejidir , fikirdir veya karardır saygı duyarım fakat gereksiz polemik yaratacak şeyler yazmayalım

_GOZTEPELI_ Muhittin , savaştık , bitti dostum . Yendiniz , tebrik ettik , sayfanızda mevcut . Şimdi ki güncel savaşı konuşalım yoksa bu muhabbet Galatasaraylı bir taraftarın (sakın yanlış anlamayın bununla fanatik bir Beşiktaşlı olarak ben de övünürüm) "bizim UEFA kupamız var" gibi bir muhabbet oluyor .

Uzatmayayım , hepinize saygılar .

Benden ister nefret edin ister sevin ister kaale alın ister almayın fakat bu ricamı lütfen kırmayın ve gereksiz polemikler olmasın .

İnsanların hırsları yerine raporlarının konuşulduğu bir savaş dileğiyle

İyi geceler

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif