KAN İttifakı Tartışma Başlığı

• yurtici-kargo_1381810.jpg

Bu 2 oldu. İki seferdir geliyoruz, ilk gelişimizde rodoslayıp tatile gitmiştiniz.

Şimdi süreyi kısaltıp direk tatile gittiniz.

Bu saçma ama istikrarlı duruşunuzdan ötürü tebrik ederim.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Yav arkadaşlar JokeR neden tarih olsun? Geçmişte savaştık, yendik yenildik. Biz hala dostluk arkadaşlık namına devam ediyoruz hatta Hydra'da eski ekipten az kişiyle tekrardan başlamıştık. Bahoz'un yediği yağmayı bile whatsap grubundan bazen konusu açılır ona bile güleriz. Neticede bir oyundu. Ama önemli olan şu, ben Murti'yi mesela daima aklıma geldikçe iyi hatırlayacağım. Eski omikron ßro'dan HooLiGaNS Kemal bile arada bahseder kendisinin oyunculuğundan, duruşundan. Ama tutaste ve eylül gibi oyuncular konusu açıldığında raporlar kimsenin aklına gelmeden boş konuştuklarını hatırlayacağız. Bizim/benim nasıl hatırladığım(ız) onların umrunda olmayabilir ama bu böyle olacak :)

Yine de sizlere bol şanslar diliyorum. Günden güne azalan bu oyunda tutunup, online olmanızı temenni ederim.

Merhabalar eski dostlari buralarda görmek güzel :)

Olabildigince forumdan uzakta kalip sadece oyunla ilgilenmek daha iyi .

Bizlerde eski dostlar hatrina ya da hatrimiza halen oyuna devam etmekteyim.

Eski dostlara selam olsun..

PaacMe.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------

A K I N C I L A R [KAN]

Lider

• İkariamda farklı karakterlerde oyuncular tanıdım. Bu savaşlarınada yansıyor.

1. Savaşçılar

2. Vurkaççılar

3. Kaçanlar

4. Sinsi savaşçılar

5. Stratejistler

Savaşçılar , son askerine kadar savaşır. Raporun kırmızı yada yeşil olması önemli değildir. Vurkaççılar savaşa girer vurur raporu beklemeden kaçar yada rodos basar. Yeşil rapor sevdalısıdır. Bu oyuncular fazla asker kestirmeyi rapor vermeyi sevmez

Kaçanlar, bunların elinde yüklü asker olsada savaşmaz. Sürekli kaçar bir türlü askerini kesemezsin. Bir şehre askerini gizler savaşa üç beş hoblit yada aşçı sokup raporda isminin görünmesini ister.

Sinsi savaşçılar bunlar casus kullanıp, boş şehir gezerler. Stratejistler çoğu ittifsakındaki generallerdir. Savaş onların taktikleri ile kazanılır yada kaybedilir.

Bu oyuncuların hepsi ile tanıştım ve dost oldum yada düşmanım oldular. En çokta 1 ve 5. gurup oyuncuları sevdim.

komef38 tutasteden bahsetmiş.

Tutaste ile ilk Pi serverinde tanıştım. Kor ,Karanlık Ordu omikron serverinde banlanmış. Pi serveri açılınca orada liderleri karanlıklord ile Ada tutmuşlardı. Benim şehirlerimde onlara yakın. Bana yakın tanıdık ittifak yok ,tek takılıyorum. Karanlık ordu oyuncuları bulunduğum adayı rahatsız ediyor. Bunlarla savaşmaya başladım. Bir gün tüm limanlarım tutulmuş. Askerlerimin olduğu şehirde savaşa başladık. Gücüm tükenmek üzere kaybedeceğim. Bir anda takviye bir oyuncu girdi. Karanlık orduya karşı benimle birlikte savaşmaya başladı. Çok asaker kaybettik ama savaşı aldık. İşte o savaşta bana destek atan Muhammet Tutaste idi. Öyle tanıştık. Sonra omikrondada tanışıklık sürdü. Abi kardeş çerçevesinde saygı ile devam etti. Kendisini severim. Komefin bahsettiği özellikte bir oyuncu değildir. 1. özelllikli Savaşçı bir oyuncudur.

9cj9lE.jpg

• Bu delta gücünün oyundanda sesini kestik forumdanda sesini kestik.Merkez adalarını 2 kez bastık karşılık vermeden tatile alıyolar.Bunlar savaşı kazandıklarını iddia ediyolardı.Bütün şehirlerini taşıdıkları merkez adayı bile savunamıyolar

• Eylül, benim.

Ama ben sizi çıkaramadım.

Bahoza atılan yağma sizin arkadasınız.

Grandın 2. hesabına da atıldı.

Grandın ana hesabındada son dk farkedip tatile almıştı.Yalanı ana dili gibi konuşuyor :) Bende ayyuka çıkarıyorum.

Joker sigmadan geldi, içlerinde benim abi dediğim cokca kisi vardı.

Hala irtibatta olduğum vardı, şimdi deltagücü oyuncularına göre çok daha samimi ortamdı.

O zamanlar da laf dalaşı vs olurdu ama şimdi gidiyorsun, elini sıkmayacağın adamlar aileye küfür ediyolar.

O zamanlar oyunu kullandığımız kadar forumu kullanırdık, ama çocukla çolukla muhattap olmamak için önemli durumlarda girip okuyup çıkıyorum.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]