Posts by BiLGeMeN

Ihre Nahkampflinie wurde geteilt.
    Die feindliche Mauer wurde nicht ausreichend besch├Ądigt.
    Raketen k├Ąmpfen aus der Ferne. Du erleidest Schaden, weil dein Gegner viele Raketen hat.

At the beginning of the game, 7 warehouses were installed. 7 warehouses and stacks total 3,520,000 resources. (+ with double storage ) It is possible to store 7,040,000 resources. 7-store accounts made it happen.

V. 0.3.0 14.01.2009

Innovation - It is now possible to set up multiple warehouses in a city. Each warehouse increases the total capacity.

Isn't it the same as forcing me to open a ticket in a language I don't speak? :P

You can argue semantics and specifics all day, if it pleases you, the fact of the matter remains, that:

• I do not speak Turkish. Tagging me in Turkish will do nothing for you. Most of the times I simply ignore it, actually.
    • account-related support is not given via forum post, discord poke or PM, but only in the support system
    • support on the Pangaias is only provided in English

It's as simple as that, really.

That actor didn't do it for other purposes. He just wanted to get your attention. Your first reaction was pointless. Good work.

Tagging me in a language I don't speak makes literally no sense.

Please don't do that.

Hello, we are having problems transferring the accounts on the test server right now, we can't log in sometimes due to our work and the games are deleted. Today, I get a server error while transferring, I am not the only one experiencing this problem, my friends are also experiencing this error. my request is to solve the problem, otherwise there will be a decrease in players due to this problem Thank you

Test server ile ilgili EN serverinde konu a├žman─▒z gerekir. (You need to open a topic on the EN server about the test server.)

No. You need to open a ticket in the support system in order to receive account-related support.

Isn't it the same as forcing me to open a ticket in a language I don't speak? :P

Tagging me in a language I don't speak makes literally no sense.

Please don't do that.

Hello, we are having problems transferring the accounts on the test server right now, we can't log in sometimes due to our work and the games are deleted. Today, I get a server error while transferring, I am not the only one experiencing this problem, my friends are also experiencing this error. my request is to solve the problem, otherwise there will be a decrease in players due to this problem Thank you

Test server ile ilgili EN serverinde konu a├žman─▒z gerekir. (You need to open a topic on the EN server about the test server.)

Demeter`in bah├želeri mucizesini ├žal─▒┼čt─▒r─▒rsan T├╝m ┼čehirlerin son noktas─▒na kadar vatanda┼č dolacakt─▒r.

Sorun vatanda┼č say─▒s─▒nda de─čil. ┼×ehirler y├╝kseldik├že n├╝fus art─▒yor. N├╝fus artt─▒k├ža kalabal─▒ktan memnuniyetsizlik art─▒yor.

b─▒rde derbeder vard─▒ adam derbeder olmustu sen─▒n yuzunden

Ferdi dir o ferdi. Derbeder buralarda hala. Derbeder i kesebilmen m├╝mk├╝n de─čil.

derbeder─▒n hal─▒ o zaman kotuydu be dede :D hatta b─▒z─▒m linkin vard─▒ o zaman bu aglak black─▒n belal─▒s─▒ :D

Pi yeni a├ž─▒lm─▒┼č. Bende ├Âyle bir b├Âlgeye d├╝┼čt├╝m ki, ada┼č─▒n vard─▒ Karanl─▒k Lord. ─░ttifak─▒da kuvvetli. B├Âlgede herkese sald─▒r─▒yorlar. Benim adayada geldiler b├╝t├╝n ┼čehirlerim ku┼čat─▒lm─▒┼č. Son askerime kadar kesiliyorum. Son iki raund kalm─▒┼č, birden sava┼ča birisi kat─▒ld─▒ ve i┼čin rengi de─či┼čti. Karanl─▒k lord u ve askerlerini kesmi┼čtik. Son anda gelen umut. Derbeder. ─░┼čte o zaman tan─▒┼čt─▒m. Adam gibi adamd─▒r. Gerisi teferruat.

Bu konuya yazm─▒ycakt─▒m ama konunun i├žeri─či de─či┼čti. H─▒rs─▒zl─▒ktan, omikron ve rodoslara geldik. Kim rodos bast─▒ kim basmad─▒. cetrion KAN ile yapt─▒─č─▒m─▒z anla┼čmal─▒ sava┼čta rodos a sen mi basm─▒┼čt─▒n? Patr10 mu ? Vedat generalimiz k─▒zm─▒┼čt─▒.

G├╝nayd─▒n iyi forumlar yakla┼č─▒k ay─▒n ikisinden beri oyuna g├╝n i├žerisinde belirsiz bir saatte ( saati de─či┼čiyor) giri┼č yapt─▒─č─▒mda maile hesab─▒n─▒za bir giri┼č tespit ettik diye mesaj geliyor. Her g├╝n geliyor bu mesaj 5 g├╝nd├╝r tekrarl─▒yor ve ben girdi─čimde hop maile mesaj geliyor. Baz─▒lar─▒ konumu bulundu─čum il baz─▒lar─▒ farkl─▒ ┼čehir g├Âsteriyor. Taray─▒c─▒da VPN yok telefonda da yok. Ticket a├žt─▒m pek bir bilgi alamad─▒m. Bu konuyla ilgili ayn─▒ s─▒k─▒nt─▒y─▒ ya┼čayan var m─▒?

Ayn─▒ sorunu bizde ya┼čad─▒k, mail ve ┼čifre de─či┼čtikten sonra problem ├ž├Âz├╝ld├╝. Yanl─▒z ba┼čka arkada┼člar─▒m─▒z─▒n hesaplar─▒ ├žal─▒nd─▒ ve ┼čehirleri silindi.

G├Âzden ka├žan ba┼čka durumlarda var. Mail hesaplar─▒na ┼č├╝pheli giri┼čler oluyor. Yak─▒nda hesap ├žalma da legal olacak

• SchuesschenVotka Acemi Al─▒nan Be─čeniler4Mesaj7

Tanr─▒lar bizi duydular. Sonunda lobi arac─▒l─▒─č─▒yla hesaplar─▒ verebilirsiniz.

┼×imdi bir├žok ba─č─▒┼č i├žeren bir hesap ar─▒yorum. Memnuniyetle de ev sahipli─či yapt─▒.

Hesab─▒ sunucuma aktarmak, her ┼čeyi ba─č─▒┼člamak ve daha sonra sunucuya geri aktarmak ve her ┼čeyi ba─č─▒┼člamak i├žin tekrar ghsoten yapt─▒rmak istiyorum. Mezarl─▒k te┼čekk├╝rler.

Bu nedenle, hesab─▒n ge├žmi┼čte ├žok fazla ba─č─▒┼čta bulunmas─▒ benim i├žin ├Ânemli olacakt─▒r. Gerisi alakas─▒z, bu y├╝zden bir t├╝ccar hesab─▒ veya bir ba─č─▒┼č ├žoklusu.

Birisi uygun bir hesaptan kurtulmak isterse, mutlu olurum.

• 13008-57bdbea58398467feb00df43d81afd991fe84887.jpg INCUBUS Acemi Al─▒nan Be─čeniler1Mesaj6

Buna kat─▒l─▒yorum.

• komedyen Acemi Al─▒nan Be─čeniler4Mesaj12
      • Yeni

Moin Ika Belediyesi

Yak─▒nda ├žok zaman─▒m olaca─č─▒ndan, ben de hesap ar─▒yorum, ama zaten biraz daha b├╝y├╝k (20 mil'den.), Kendim ├╝├ž tane olu┼čturdum.

Bu nedenle, zaman─▒n─▒z, arzunuz veya daha fazlas─▒ olmad─▒─č─▒ndan eminseniz, bizimle ileti┼čime ge├žebilirsiniz.

Tebrik Comein

Yukar─▒daki postlar Almanya serverinden al─▒nm─▒┼čt─▒r. Art─▒k hesap sat─▒n almak istiyorum devri kapand─▒. Forumda bile b├Âyle postlar─▒n ├žo─čalmas─▒ ceza sebebi olm─▒ycak. Oyun nereye gidiyor. Her yap─▒lan yenilik hatalar do─čuruyor.

O de─čil de "bu ├Âzelli─čin ┼č├Âyle bir sonucu oldu" diyip konuyu di─čer ├╝lkelere de duyurmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorlar m─▒? :/

San─▒r─▒m yaln─▒zca Brezilya'da ├Âzelli─če "yorumlar─▒n─▒z─▒ alay─▒m" ba┼čl─▒─č─▒ a├ž─▒lm─▒┼čt─▒ mesela. :whistling:

Tabi bunun bir ├žok sak─▒ncalar─▒ var. Hesap sat─▒n almak istiyorum mesaj─▒ ban sebebi. ├ľrne─čin oyunda veya forumda ┼č├Âyle bir mesaj g├Âr├╝rsek yapt─▒r─▒m─▒ yoktur. Ba─č─▒┼č kod u g├Ânderebilirmisin. Yada forumda ├žok iyi bir sava┼č├ž─▒y─▒m. Ba─č─▒┼č kod u i├žin bana ula┼č─▒n gibi postlar─▒nda ├Ân├╝ a├ž─▒lm─▒┼č oldu.

Bu arada benim bu konuya bu kadar ilgi g├Âstermem farkl─▒d─▒r. Oyunu ┼ču an ittifaks─▒z oynuyorum. ─░lk 6 ittifakta da ├žok sevdi─čim dostlar─▒m. Ge├žmi┼čte ayn─▒ ittifaklarda oynad─▒─č─▒m. Ba┼čka serverlerden tan─▒d─▒─č─▒m dostlar─▒m var. Delta ittifak─▒na yap─▒lan beni sevindirmez. ├ťzer ├ž├╝nk├╝ ben ikariam─▒n devam─▒ndan yanay─▒m. Hi├ž bir oyuncunun yok olmas─▒n─▒ istemem. Dikkat ├žekmek istedi─čim. GF y├Ânetimi ba─č─▒┼č hesap kodu olu┼čturmak i├žin lobiyi de─či┼čtirmesi hatal─▒d─▒r. Bu hatadan dolay─▒ ├žok ki┼činin can─▒ yanacak. Yoksa hi├žbiriniz ile bir husumetim yok. Dostlar─▒mda beni biliyor zaten. Neyse bu konuya daha fazla yazm─▒ycam. Hepinize iyi oyunlar.

Bos konusan biride bu arkadas.

incelemeler gecmise gore yapilacak zaten, biz niye korsani birakalim. Korsani yapip yapmadigimizi son gun listesinde gorebilirsiniz

Sen oyunu takip etmiyorsun heralde yada yaz─▒m─▒ okumad─▒n iki korsan ├Âncesi listede delta yoktu. B├╝y├╝klerine dan─▒┼č─▒rsan sana s├Âylerler. Ayr─▒ca benim gibi bir├žok oyuncu , bilhassa rakipleriniz gece g├╝nd├╝z adalar─▒n─▒z─▒ takip ediyor. Bo┼č yer g├Ârd├╝─č├╝nde s├Âm at─▒yor. Askerde bir tabir var uyursan ├Âl├╝rs├╝n. Uyursan t├╝m ittifak─▒ ├Âld├╝r├╝rs├╝n. Deli ittifak─▒ gece g├╝nd├╝z takip edip bo┼č buldu─čunda s├Âm at─▒nca h─▒rs─▒zm─▒ oluyor. Bende h─▒rs─▒zl─▒k oldu─čunu s├Âyl├╝yorum. Korsandaki eni┼čtelerinize dikkat edin.

Bir atas├Âz├╝ var. D├╝─č├╝n de─čil, bayram de─čil eni┼čtem beni niye ├Âpt├╝. Eni┼čte ile fazla yak─▒nla┼čm─▒ycaks─▒n. ─░ki korsan ├Ânce Delta ittifak─▒ yo─čun korsan yap─▒yordu. Bir├žok hesap inceleye al─▒n─▒nca delta korsan yapmad─▒. Bu arada hesaplar el de─či┼čti tahmin ediyorum. Kimler o hesaplar─▒ kontrol etti ise, korsan KP toplad─▒ ise h─▒rs─▒zl─▒k oradan olmu┼čtur. ├ç├╝nk├╝ ├žal─▒nan hesaplar korsan yapan hesaplar.

Hay─▒r admin de─čilim . Oldu─čumuda s├Âylemedim s├Âylememde ┼×uan sadece oyuncuyum. Tecr├╝belerimi aktard─▒m. Tabi hesablar hakk─▒nda y├Âneticilerimiz ne oldu─čunu a├ž─▒klayacakt─▒r. A├ž─▒klamadan birilerini zan alt─▒na sokmak yanl─▒┼č. Burada itham edilen ki┼čilerde hakl─▒ olarak tepki veriyor.