Posts by PeakyBlinders

Türkiyede yaşıyorsanız ve bu hatayı alıyorsanız telefonuzda muhtemelen değil kesinlikle vpn vardır.Ya da bilgisayarınızda.
    Velev ki yok vpn, telefondan bağlanıyosanız internet ayarlarınızı sıfırlayın. Bilgisayardan bağlanıyorsanız başka bir tarayıcı (ör:microsoft edge) kullanın sorun çözülür.

Hocam inanın bana vpn yok Hesabı Deltadan Pangai 3'e taşıdıktan sonra euro oldu ve düzelmiyor.

PannaCotta çözemiyorsa biz çözemeyiz :D

Türkiyede yaşıyorsanız ve bu hatayı alıyorsanız telefonuzda muhtemelen değil kesinlikle vpn vardır.Ya da bilgisayarınızda.
    Velev ki yok vpn, telefondan bağlanıyosanız internet ayarlarınızı sıfırlayın. Bilgisayardan bağlanıyorsanız başka bir tarayıcı (ör:microsoft edge) kullanın sorun çözülür.

Buğra sonrasın kan ittifağı bünyesine giremedi.

Buğra da gitti başka servera.

Bir şey bildiğin yok. Osmanı şahit gösteriyosun. Osman kim ? :D :D

Gülünç olma.

Yasemin boş adam sevmez ali, ahlanıp vahlanmana gerek yok. Konusma metni yazıp göndersen de düzelecek bir durum yok.

Bu arada kurt liderimin bahsini ettiği ARMA nın banlandığı savaşta sen kendini yırta yırta diyodun. Ben deltagücündeydim ama aktif değildim oyunlara bakmadım vs.

Ne ara bilirkişi oldun :D

Senin liderin ile devrik içişleri bakanının bu banlanmalarda parmağının olduğu konusuluyor.

Bunu vaktinde bize çıtlatan kişi de sizin mutfağın düdük makarnası :D

Bunu bana dedikten yakın bir süre sonra operatorlükten ya cıktı ya cıkarıldı bilmiyorum.

Ama Arma savasındaki olaylar tartısmaya acık olaylar ve ne zaman gündeme gelse senin liderin ile devrik bakanın buralarda olmuyorlar :D

Bahsettiğin wart-bulut-kan bloğunda wart ile kanın aynı safta olma ihtimali yok.

Darbe ittifağı benim sorumluluğumdaydı.Delikurttan sonra, hesaplara jack bakıyordu.

Döndüğümde baktım jack ittifakı wart içine sokmus.

Black ile tutaste o zamanlar da muhabbetimin aktığı zamanlardı, beni uyarmıslardı wart lideri buğra hakkında.

Ben olayı irdelemeye zaman bulamadan kan ittifağından sezgin gelip wart içişlerini alıp ittifağı dağıttı :D

Bu WART ile KAN nasıl aynı blokta olabilir. Atıyorsun da bu kadar ahrazlık olmaz. Bizde o serverdeydik :D

İşin gücün yalan dolan.

Yasemine sorarım, hatırlarsa anlatır ama sen bi haltlar karıstırmışsındır.

Küfür etmişsindir o da seni muhattap almıyordur.

Yasemin senin dengin değil ali niye küssün sana :D

Çıkar, çünkü yüzsüz :D

cetrion Bunlarda adamlık, edep haya, ar namus, utanma gibi kavramlar aranmaz. Vurup geçmek icab eder, oda artık tad vermiyor malum çok kullanılmış MALZEME yıpranır :)

İkidir tahrik etmek için muhittince şeyler yapıyosun.Ya sabır çekiyoruz.

Kişiliksizin tekisin, tek bildiğin cevap veremediğiniz sorularda hakaret edip üste çıkmaya çalısmak.

Çok kullanışmış malzeme yıpranırmış. Ne yaptın sadece ali abinin anladığını mı zannediyosun. Ya da bizim buna çıldırdığımızı mı zannediyosun.

Senin kumaşın bu işte. Ucuz. Çok kullanışmış ve yıpranmış.

Sen kelimeler ile oynayabilecek kapasitede bir adam değilsin muhittin.

Kapasiten belli, cahilsin. Şu ikariamda gördüğüm en avam kişilik sensin.

Elini sıkmaya tenezzül edilecek bir insan bile değilsin.

Şu oyunda senin gibi mikrop bir kişilik ile karşılaşmak, bizim şansızlığımız sanırım.

Evet sert oldu ama sen kötü bi adamsın. Yüzüne söylediğim her şeyi hakediyorsun.

Seninle yakın olan bizim kapımızdan uzak olsun.

Ali

Sabah akşam arkamızdan konusuyosunuz.

Ayağınız taşa değse benden biliyorsunuz.

Bize kurt diyerek iltifat etmişsiniz ama almayayım, leş sevmiyoruz.

Kendinize akbaba bulun.

Cidden kafan kaz gibi çalısıyor.

Ama senin gibi kazı nereye çevirirsem çevireyim anlamicaksın.

Anılı da tanımıyorum, seninle savasında bir post attıysa like atmışımdır.

Bugün Dua Lipa nın bir fotoğrafını beğendim ama inanırmısın tanışıklığımız yok.

Sen bu yaşa kadar nasıl geldin cidden anlamıyorum, besin zincirinin en zayıf halkasına burda laf yetiştiriyorum gerçekten ya.

Belki de sevgili müttefikleri ile araları liderciklerinin boş konuşmaları yüzünden bozulmuştur yaşama şansları kalmadığı için ölü taklidi yapmak zorunda kalacaklardır niye vuruyorsunuz adamlara ayıp :)

General Düdükus Makarnus :D

Aşiret dediğiniz adamı tanımam etmem. Diyorsunuz ki kan kullanıyor.

Başka bir ittifak ile savaştasınız, diyorsunuz ki o ittifağı kan kullanıyor.

Bu kadar adımı ağzına almana gerek yok, görünmez de değilsin.Gayet mide bulandırıcısınız ali ile sen.

Adam göztepeliye vuruyor sesi granddan çıkıyor

eski arşivleri mi açsam biraz şenlenelim hazır bir arada bulmuşuz bu ikiliyi :))

arşivlerde teselliyi arayan deniz kardeş ...

Bak var ki konusuyor .ran.admiral :D

Senin arşivinde ne var ali ben söyleyeyim.

82ab33c8-958a-4a25-aa2b-20acafdc3627.jpg

grand-sonu%C5%9Fum.jpg

Bunlar sadece bestseller kısmı.

Senin tüm ağlamaların,sana yaşattığımız tüm dramlar tüm acıklı hikayeler Akıncılar[KAN] Savas raporlarında.

Silinmeden izleyin.

Sınırlı sayıda ....