Posts by PeakyBlinders

Boynuzlum seni kapak etmesi ve kar┼č─▒mda ├žaresiz kal─▒┼č─▒n beni mest ediyor, ondand─▒r bu postlar─▒m yoksa sen bizim dengimiz bir oyuncu bile de─čilsin konu┼čtuk├ža insanlara kar┼č─▒ rezil olman da cabas─▒ ^^

. Thomas Shelby vedatim da bizim i├ži┼čleri bakani darbeci nin tebrik mesaj─▒n─▒ paylasir paylasir durur. napsin adam─▒n gururunu oksayan yokki o da bu sekilde kendini tatmin ediyor mutlu oluyor. tek basarisi olmasi tabiki zor bir durum, 6 kez sava┼č kaybedip 1 kez sava┼č kazandi mi insan ne yapaca─č─▒n─▒ sasirir onu da ayiplamamak lazim =)

• Omikronda 1 tane galibiyetin yok.
      Omikron kapan─▒rken server birle┼čiminde Korkundan da omegaya dahi gelemedin, KA├çTIN.
    • Omega serverine sigmadan ittifak geldi, bulut ile birlikteydiler sen o ekibe g├╝venip geldin.
      Boyunun ├Âl├ž├╝s├╝n├╝ yine ald─▒n.
    • Deltaya geldin yine boyunun ├Âl├ž├╝s├╝n├╝ ald─▒n.
    • Lambdada istenmeyen t├╝ys├╝n :D
    • K├╝f├╝rbaz─▒n tekisin, ahlak ve etik de─čerler hakk─▒nda ald─▒─č─▒n bir e─čitim yok. Ho┼č alsan ne fayda :) P─▒ht─▒ var p─▒ht─▒ :D

Anlatsana ┼ču 6 galibiyeti sen r├╝yanda m─▒ g├Ârd├╝n.
    Sen bize kar┼č─▒ bir kere sava┼č kazansan oyunu oynamazs─▒n ki :D Yapaca─č─▒m─▒ yapt─▒m diyip b─▒rak─▒rs─▒n.
    Kaybetti─čin sava┼čta car car susmuyorsun, sen savas kazansan susar m─▒s─▒n :D

Rapolar ile devam edeyim :)

4tdrabi.jpeg

ql6k2u3.jpeg

60805s4.jpeg

gxq0fue.jpeg

k2heev0.jpeg

ro1erzv.jpeg

rkn03b9.jpeg

bt9rp20.jpeg

kx2lkgp.jpeg

q6r7mop.jpeg

tdc9z49.jpeg

lr46zu7.jpeg

pv3ue81.jpeg

82bwrja.jpeg

qy6dr2m.jpeg

6fp1ch0.jpeg

l64tv9o.jpeg

q60w4xw.jpeg

8mvrb5y.jpeg

k1bkvf1.jpeg

q6w2xwx.jpeg

fqghxrw.jpeg

sjyoizs.png

─░yi bayramlar :)

Herkese selamlar..

Bug├╝n deltag├╝c├╝ ittifa─č─▒n─▒n geri kalan ├Âmr├╝nden bir g├╝n daha gitti.

Nas─▒l m─▒ gitti, seyredelim.

sa3k975.jpeg

la97c03.jpeg

p7l6vd9.jpeg

7ewuv45.jpeg

c3qgra9.jpeg

9uascct.jpeg

aw50mgd.jpeg

cpkctnn.jpeg

258axr6.jpeg

ne7pm8a.jpeg

4wzrh2v.jpeg

do7x2ie.jpeg

gigcegj.jpeg

8zto4yi.jpeg

6cd7ipj.jpeg

4d39xre.jpeg

oslr1os.jpeg

cepmc1x.jpeg

g15wumj.jpeg

6zivuov.jpeg

• Dolaia dola┼ča gidiyoruz.
    • G├Âz├╝n├╝n i├žine sokuyoruz ya─čma raporlar─▒n─▒ 1 tane ├Ânlem alay─▒m, gideyim p├╝sk├╝rteyim yok.

Dek derdi ana kalelerine gidelim.
      Esas─▒nda gitmedik de─čil birden cok gittik savasmaya.
      Gidince de g├╝nde 2 rodos yedik.
      Bir de demesin mi ge├žen sava┼čta 100 den fazla rodos yedik diye :)

Bizi bilen bilir, bizim katakulli ile i┼čimiz olmaz.
    Grand gibi ├žal─▒ s├╝p├╝rgesinin onay─▒na ihtiyac─▒m─▒z yok.
    Zaman─▒nda Emrah abisi demesi gerekeni s├Âylemi┼čti.
    O da burada.
              31211-3333333333-png

##BONUS:

Ha unutuyordum.

Bize meydan okumu┼čsun.

hasbulla-hasbik.gif

Bu cesur hamlenden dolay─▒ tebrik ederim.

Yenilen ittifa─č─▒n ├žal─▒ s├╝p├╝rgesi.

180 ki┼čilik ittifa─č─▒n ile 19:99 adas─▒na gelirsen.
    Senin gibi g├╝nde 2 kez rodos bas─▒lmayaca─č─▒n─▒n tahadd├╝t├╝ benim. Hatta rodos bas─▒lmayaca─č─▒n─▒n tahadd├╝t├╝ benim :)

─░ster bayram ├Âncesi, ister iki bayram aras─▒, ister paskalyadan sonra zaman farketmez.

Madem ├žok yeteneklisiniz, o yeteneklerinizin ├╝zerine 3 kat daha kalabal─▒ks─▒n─▒z.

Bak kula─ča az gibi gelebilir, toplam ├╝ye say─▒m─▒z─▒n 3 kat─▒ daha kalabal─▒ks─▒n─▒z.

Ama bu senin elinde olan bir ┼čey de─čil, ├ž├╝nk├╝ s├Âz hakk─▒n yok.

Bu saatten sonra da dahlin olmayan i┼člere kar─▒┼čmaman─▒, kendini daha fazla k├╝c├╝k d├╝┼č├╝rmemeni tavsiye ediyorum grandc─▒m ali :)

Wart kan ittifak─▒ ile bir kere ortak bir i┼če girmedi─či gibi rakiplerdi.

D├╝┼čmanlar─▒n─▒n rakiplerinin ortak oldu─ču d├Ânem oldu ama rakiplerdi.

At─▒yorsun menzile girince, wart ittifa─č─▒na sezgin geldi, i├ži┼člerini ald─▒ ittifak─▒ da─č─▒tt─▒.

Ben de Wart ittifak─▒ndayd─▒m, liderli─čide bu─čra yap─▒yordu. Bu olaylar omikronda cereyan etti, sonras─▒nda omegaya gittik :D

Yani yalan─▒n─▒ k─▒v─▒ray─▒m derken bile yalan s├Âyl├╝yorsun pes do─črusu.

Di─čer mesele yasemin abla seni kovduysa bi sebebi vard─▒r.
    M├╝sait oldu─čumda yazar─▒m sahi seni niye ittifaktan atm─▒st─▒ ├Â─čreneyim :D

K├╝f├╝r meselesine gelince sen ge├žen sene ├žocu─čuma k├╝f├╝r ettiler dedin.

Onun i├žin dedim.

Ama zarf─▒ yedi─čin gibi yeni bir k─▒l─▒f uydurma ├žabas─▒ndas─▒n.

Bence o k├╝f├╝r hadisesi hi├ž ya┼čanmad─▒.

Lambda ekibine de neyi ├Âdettin pi┼čman ettin anlamad─▒m ben :D

Son olarak liderlikten vuruyorsun, ben bu ittifakta 10 sene liderlik yapsamda benim g├Âz├╝mde lider murtidir.
    Murti 10 sene yapsa murtinin g├Âz├╝nde lider manapartt─▒r.

Bizde ''ben,ben,ben'' diyen insanlar yok, lideri─činde pek bi ├Ânemi yok.
    Ekibi birlikte tutabiliyor muyum, ├Ânemli olan o.

Siyasiler paneller d├╝zenliyor, uzun uzun a├ž─▒klamalar yap─▒yorlar ├žok iyi ekonomi diye.

Senin durumunda o k─▒vamda ali :)

Yalan 1: WART bizim m├╝ttefikimiz de─čildi.

WART ittifak─▒ zaten omegada bile yoktu.

Omegada hi├žbir zaman WART ittifak─▒ olmam─▒st─▒r ├ž├╝nk├╝ bizimle kar┼č─▒la┼čmamak i├žin ba┼čka servere gitmi┼člerdir.

O zaman hazard vard─▒ server 1. li─čine oynayan.

Omikron-Omega seyrini de─či┼čtiren ki┼či asl─▒nda odur.├çok ho┼članmam ama bir kelebek etkisi olusturdu.
    Her neyse buralar seni pek ilgilendirmez, palavran─▒ ortaya ├ž─▒kartmak istedim.

Yalan2:Eski forum yeni forum farketmez bakan bulan herkes g├Ârecektir ki grand bug├╝n nas─▒l a─čl─▒yorsa o zamanlarda ├Âyle a─čl─▒yordu.

Yalan3:─░kariamTR de tek d├╝┼čman─▒ oldu─čun ittifak kan demi┼čsin. Bize kar┼č─▒ olan ezikli─čini a┼čamad─▒n evet ama tek biz de─čiliz.

Sen arma ittifak─▒ndan kovuldun. Evinamin taraf─▒ndan, birde iftifa att─▒n benim aileme k├╝f├╝r ettiler diye.
    ├ľyle olsayd─▒ senin yan─▒nda durur kim o i┼če kar─▒┼čt─▒ysa da s├Âylenmesi gerekeni ilk ben s├Âylerdim, ama ├Â─črendim ki sen o zamanlar bekarm─▒┼č─▒n.

┼×u demogoji i┼čini b─▒rak─▒n art─▒k, b├Âyle prim yapmay─▒n rica ediyorum.

Lambdada kovuldun.

Epsilonda hazmedemedin tutamad─▒n kendini bizim i├žin k─▒ymetli birisine k├╝f├╝r ettin.

Yar─▒n deltag├╝c├╝ senin maskenin d├╝┼č├╝┼č├╝n├╝ g├Âr├╝nce ordanda kovulursun.

Sen nefes ald─▒─č─▒n s├╝rece rakip topluyorsun kendine.

Rakibin asl─▒nda ├žok da bizden o kadar ├žok dayak yiyorsun ki di─čer ki┼čilere pek f─▒rsat vermiyoruz :D

Neyse senin gibi konustum, tad─▒m ka├žt─▒.

Rapolarla ge├žeyim.

Please stay on the line....

Please stay on the line....

lunb2ot.jpeg

e31zltt.jpeg

grzbbyk.jpeg

p8nsvik.jpeg

ljkbuhx.jpeg

50ef8kf.jpeg

htmrp55.jpeg

qckvbuy.jpeg

t5iyvtq.jpeg

rig4p3i.jpeg

Emin Emin
    Kuttulbayev
    Ve tuhaf isimli deltal─▒.

Sizler bo┼č oyuncularm─▒┼čs─▒n─▒z.Generaliniz sizin ┼čehirlerin bo┼č ┼čehirler oldu─čunu s├Âyledi.

Generaliniz aliye s├Âyleyin. Doldursun.

Bidahakine daha cok gemi keselim.

S─▒rayla gelip gelip kesiyoruz, sanki limanlar─▒n─▒zda full gemi vard─▒da biz mi kesmedik :D

─░yi oyunlar.

Aliyi tebrik ederim 92k f├╝ze i├žin.
    Ayaklar─▒ yere basm─▒yor, senin yerinde bende olsam sevinirdim lakin anlay─▒pta anlamamazl─▒ktan geldi─čin bir mesele var.

Bizim en karamsar─▒m─▒z sedatt─▒r, ordan bela ├ž─▒kar, burdan ┼ču kadar gemi alm─▒slard─▒r diye bizi ┼či┼čirip durur.

Ama bak o yukar─▒da Gates in yaz─▒s─▒n─▒n alt─▒na demi┼č ki ''Bizimle sava┼čamazlar''. Di─čerlerinin ├Âzg├╝venini gel kendin d├╝┼č├╝n.

O 92k f├╝zeyi kullanamad─▒ktan sonra ne yapacaks─▒n. Var m─▒ kafan─▒n i├žinde bir plan. Yok.

Her defas─▒nda ayn─▒ ┼čeyi s├Âyl├╝yorsun.

Kar─▒┼čan eden olmicak, gelebilir misin.

Gelemezsin.

Oyun hayat─▒n boyunca bize kar┼č─▒ galip gelmi┼čli─čin yok, ├ž─▒kt─▒─č─▒n her yerde seni b├Âyle konusturup konusturup tatile g├Ânderdik.

Yine gel yine g├Ândeririz, biz seviyoruz tavuklar─▒ :D

Chiefe gelince, bize ├žok sava┼č kazand─▒rd─▒. Sayfalar─▒ kar─▒st─▒r─▒rsan yapt─▒─č─▒ alev aksiyonlar─▒ ile senin ald─▒─č─▒n generalin fazlas─▒n─▒ eritmi┼čtir :D

Sava┼č zaman─▒nda b├Âyle al verler oluyor, denk geldi─činde biz de al─▒r─▒z. Ama Sizin gibi bir ┼čeylerin denk gelmesini beklemiyoruz.

Senin i├žin mama mamad─▒r, ├Ân├╝ne o mamay─▒ kimin att─▒─č─▒n─▒n pek bir ├Ânemi yok :)

O y├╝zden isimlere ├žok tak─▒lma sonuca gelelim.

├ľzetle 90k f├╝ze kimsenin g├╝c├╝ne g├╝├ž katmaz.

Ben senin ├╝yelerinin i├žindeyim, herg├╝n onlarca ki┼čiyi tatile g├Ânderiyorum. Engellebildi─čin kadar g├╝├žl├╝s├╝n ali.

Bo┼č insanlar dedi─čin ki┼čilere savas zaman─▒ gidip alt─▒n istemesini biliyorsunuz :)

Bo┼č olmayan insanlar─▒ da ya─čmalad─▒k.

Bana bu sene ya─čma yemeyen bir y├Ânetici g├Âsterebilir misin.

G├Âsteremezsin ama iyi k─▒v─▒r─▒rs─▒n :)

Bu arada sizin hayaleti yine yaln─▒z b─▒rakm─▒┼čs─▒n─▒z, ├Âteki de korkusundan ittifaktan c─▒km─▒st─▒r ┼čimdi 2 3 ay oyunu b─▒rakt─▒m diyip hesab─▒ silinince gelip burday─▒m diyecektir :D

Ben hayat─▒mda bu kadar korkup bu kadar bo┼č konusan insanlar g├Ârmedim.

T├╝nayd─▒n millet.

Bug├╝n sizlere deltag├╝c├╝ ittifa─č─▒ndan ''Cac─▒k'' yapaca─č─▒m.

sirkeli-cacik-cc25a666-e2d3-4218-a978-19f2f944dea0.jpg

Malzemeler:

• Ikarus
    • KralKorsan
    • Kehanet
    • Julius Ceaser
    • Herkail
    • Moray
    • Saray─▒nBek├žisi

cuzlzxk.jpeg

dxjq1e9.jpeg

sykx6k1.jpeg

mm58l8t.jpeg

73evotv.jpeg

jty57y8.jpeg

kfxazue.jpeg

8g7lf9z.jpeg

Yapt─▒k bir ┼čeyler ama.

Dedikleri kadar varm─▒┼č.

Sizden bir cac─▒k olmad─▒ arkada┼člar.

Malzemeler ziyan olur diyorduk ama biz geri d├Ân├╝┼č├╝m i┼činde iyiyiz.

Geri d├Ân├╝p bir daha kullan─▒r─▒z.

Herkese iyi oyunlar.

├çok g├╝zel rapor grand. Eline sa─čl─▒k.

Senden ba┼čkas─▒ beceremez bunlar─▒ :D

Aday─▒ ta┼č─▒d─▒ktan sonra gelme cesaretini g├Âstermen takdirimi toplad─▒.

B├Âyle b├Âyle 50 sene sonra kar┼č─▒m─▒za ├ž─▒kabilrsin.

Layk att─▒m bu arada, ittifak─▒na bolca selamlar.

Yak─▒nda g├Âr├╝┼č├╝r├╝z...

├ç─▒kar─▒ i├žin adam satmak.

Arma ittifak─▒ndan ''kovuldu─čun'' i├žin deltag├╝c├╝ ittifak─▒nda de─čil misin.

''Kad─▒n'' kelimesini hakaret olarak addedebilen bir ├žocuk ve onun kad─▒nlara k├╝f├╝r eden abisi.

Surat─▒na vurdu─čum do─črular─▒ inkar ediyosun bana k─▒rk yalan vedat diyorsun.

Sizin ile aras─▒nda hi├žbir husumet yokken korsan u─čruna ''deli'' ittifak─▒n─▒ kar┼č─▒n─▒za al─▒yorsunuz, ┼čevkete misyoner diyorsun.

Mami k─▒sm─▒n─▒ eksik anlatm─▒┼čs─▒n.Sen mamiyi g├Ârd├╝─č├╝nde eteklerin tutu┼čuyor.E┼čine dostuna ''tutu┼čtu'' ''tutu┼čtu'' diyorsun.

Ama olacaklar her zaman oluyor.

Sen bir ┼čeyi engelleyemiyorsun.

Kurt lidere gelince de o benim liderim alici─čim.
    Sana soru sormu┼č, benim idare etti─čim savasta sen var m─▒s─▒n yok musun diye.

Evet hay─▒r de ge├ž.

Senin la├žka muhabbetine di─čer insanlar─▒ dahil etme.

Sana bir iyi haberim daha var.

Al─▒┼čt─▒rd─▒k seni, tan─▒d─▒k y├╝zler g├Ârmeye devam edeceksin.

Ama son hi├ž de─či┼čmedi, de─či┼čmeyecek.

grand-sonu%C5%9Fum.jpg

Ali sen o sava┼čta yoktun.

Sen libyada hurma yiyordun.

General bendim,i├ži┼čleri medea,lider kurt,diplomatta erkan abimdi.

Savas─▒ organize eden de bendim.

Sava┼čta avantajl─▒ olanda bizdik.

Mert rodos bast─▒ evet, sonra bende ittifak─▒ geri ├žektim anlasmal─▒ savasta rodos bas─▒ld─▒ diye.

Anlast─▒─č─▒m ki┼či de yine burdaki bekir abiydi kan lideri, o zamanlar murti diplomat,tutasta kan generaliydi.
    Biz rakip iken bile messenger arac─▒l─▒─č─▒ ile s├╝rekli kontak halindeydik, goygoyumuzu yapard─▒k yani.

Bu sava┼čtan sonra bakanl─▒k istenilip al─▒nd─▒, sonra sava┼čtan ├žekilen herkesi ittifaktan att─▒lar :D :D :D Buda b├Âyle bir an─▒ :D

Sonra araf─▒ kurduk.

Mehmet abi Araf ittifa─č─▒nda ┼čuan.

Mehmet lidere yak─▒n durmaya ├žal─▒san eden yok.Zaten denk geldi─čimiz her yerde birlikte hareket ediyoruz :)

Mertlede hala diyalog halindeyiz, g├╝l├╝p ge├žiyoruz ama senin gibi kan davas─▒ g├╝tm├╝yor kimse.

Senin kadar al├žalm─▒yorda.

Di─čer mesele...

----------------------

Zeka k├╝p├╝s├╝n grand zeka...

Sen dedin ki Kan ittifak─▒ ile Coff ile biz sava┼čt─▒k, sanki ben ismete gelin sava┼č─▒n demi┼čim gibi s├Âyledin.

Ben de ├Âyle ya da b├Âyle Deli ittifak─▒n─▒n sizin i┼činize gelen bir durumun i├žinde oldu─čunu s├Âyledim.

Coff bize ne kadar m├╝ttefikse, deli de size o kadar m├╝ttefikti yani :D

Bunu buradan ├žekip ''fikir ayr─▒l─▒─č─▒na d├╝┼čt├╝ler'' demen ├žok garip.

170 ki┼čisin, deli ile bizi toplasan 120 etmiyoruz.

Ama ├Âd├╝n kopuyor sa─čl─▒ sollu tokatlan─▒r─▒m diye.

Bunun yolunu yapmaya ├žal─▒s─▒yosun da, bunu ├žakt─▒rmadan yap─▒lacaksa sen yapma.

Ben senin buradan bak─▒nca her ┼čeyini g├Âr├╝yorum ilkkan─▒m :D

Sonra bozuluyorsun.

Bunu al─▒p evirip,├ževirip yukar─▒da c─▒kartt─▒─č─▒n manay─▒ a├ž─▒klamak bunun i├žin paragraf paragraf yazmak.

Sendeki bu hayalg├╝c├╝ Tolkien de yok be ali, sen yanl─▒┼č i┼či yap─▒yorsun.

S├╝rekli onu bunu katt─▒─č─▒n i├žin yazd─▒m.

Coff ittifak─▒ bana ne kadar m├╝tefikse.
    Deli de sana o kadar m├╝ttefikti.

Deli ittifak─▒ senin laf─▒n ile coff ittifa─č─▒n─▒ sald─▒r─▒p onlar─▒ pasifize etmedi.
    Coff da benim laf─▒m ile sana sald─▒rmad─▒.

Deli coffa sald─▒rd─▒ c├╝nk├╝ ismet ile ┼čevket anla┼čmazl─▒k ya┼čad─▒.

Coff sana sald─▒rd─▒ c├╝nk├╝ sen adamlar─▒n 40k buhar─▒n─▒ ├žald─▒n.

---------------

Kald─▒ ki coff ittifa─č─▒na kimler gitti savasmaya, ka├ž cephe a├ž─▒ld─▒.

Se├ži
    Pompa
    ..

Gelip bizimle savassalard─▒.
    Coff ile savas─▒rkan harcad─▒─č─▒n 3-5m gp ile mi bana kaybetin sen ali.

O kadar k─▒r─▒lgansan gelmeyelim ├╝fleyelim s├Ând├╝relim ate┼čini.

---------------

100 tane rodos bast─▒ demi┼čsin, ve sadece senin g├Ârd├╝─č├╝n.

Ben bunun neresine cevap vereyim.

Z─▒rva

hqdefault.jpg

Teknoloji ├žok g├╝zel alet be alicim.

Sen yalan s├Âyl├╝yorsun. Teknoloji ├žaattt diye ortaya ├ž─▒kar─▒yor.

ge├žen sava┼čta bile DELTA G├ťC├ť ittifa─č─▒ KAN ittifa─č─▒ ile sava┼č─▒rken ayn─▒ anda serverin farkl─▒ bir k├Â┼česinde hem COFF ittifa─č─▒ ile hem de serverin ba┼čka bir k├Â┼česinde Do-Ka ittifa─č─▒ ile sava┼čm─▒┼čt─▒... yalan m─▒ bu vedatc─▒─č─▒m?

Coff ittifak─▒na ben gidin deltag├╝c├╝ne sald─▒r─▒n dedim mi, demedim.

Senin yar─▒m ak─▒ll─▒ arkada┼člar─▒n Coff ittifak─▒n─▒n durduk yere 40k buhar─▒n─▒ ├žalarsa, Coff da sana sald─▒r─▒r.
    Bu kadar basit.

├ťst├╝ne ├╝stl├╝k siz de ''Deli'' ittifak─▒ ile o zaman m├╝ttefiktiniz.
    Deli ittifa─č─▒ da COFF ile savas─▒yordu. Unuttun mu alicim.

Bak─▒n─▒z. Yeter mi ali sana. Bence yetmez.

Yeter mi alici─čim. Bence yine yetmez.

Bak osman─▒n ahd─▒ varm─▒s, sava┼čtan sonra ne yapacakm─▒┼č bi okudunuz mu.

Peki sava┼čtan sonra ne oldu onu biliyor musun grand─▒m.

:D

Bence bu hepinizi g├╝ld├╝rd├╝ :D :D :D OSMANIMA BAK SEN KANLILARI YA─×MAL─░CAKMI┼×.:ddddD:d

Neyse ettiniz mi ┼čimdi 2 ittifak :(

Dur biraz artt─▒r─▒cam.

Erays─▒ asisi b├╝y├╝k turan─▒ yani WOO size gp de alt─▒nda vermedi mi, ├╝st├╝ne ertu─črul birs├╝r├╝ cephenizi s─▒rtlamad─▒ m─▒.

3 ittifak ettiniz ┼čuana kadar.
    Devam ediyorum.

Kabuslar filan nereden geldiler, afrikada bir muzun i├žinden mi yoksa epsilondan m─▒ geldiler.

4 m├╝ ettiniz.

Say─▒yorum ve devam ediyorum bitmez.

Ben unuttum nereden kimler geldi sizinle savast─▒.

Di─čer mesele de t├╝rkot├╝rk ile bafral─▒ meselesi.
    ─░kiside bu ittifa─č─▒n ├╝yesi de─čil sahipleridirler.
    ─░stedi─či zaman gelirler, istedi─či zaman giderler.
    Kendi aralar─▒nda anla┼čmazl─▒k olur mu bilmiyorum olmustur ama beni ilgilendirmez.

Ben burada oldu─čum s├╝rece onlarda burada olacakt─▒r.

..

Sava┼č meselesine gelince de.

Her zaman bekliyoruz :)

169 ki┼čiyi 50 ki┼či seve seve kar┼č─▒lar─▒z.

S├Âz kimseler de kar─▒┼čmicak.Sen yeter ki gel.

Biz buraya geldi─čimizde alicim sen libyada hurma m─▒ yiyordun, azerbaycanda ├žal─▒s─▒yormuydun yoksa kentuckyde arpa m─▒ yiyordun inan bilmiyorum.

Ama senin ┼čimdiki liderin, bakan─▒n ve generalin bize dediler ki ''hi├žbir server deltaya benzemez ve deltag├╝c├╝n├╝n k─▒ral─▒ biziz''

Bu ittifak.

Benim ittifa─č─▒ma

yeniliyorsa bunu tek kalem ile a├ž─▒klar─▒z.

Kalite grandc─▒m kalite.

Her ┼čeyi ge├žtim.

Kad─▒nlara k├╝f├╝r eden bir grand ile ileti┼čimi casusluk olarak addeden bi casperin oldu─ču,
    ─░ttifak ├╝yelerine k├╝f├╝r eden bi generalin oldu─ču ittifak sizce ne kadar kalitelidir.

├ť├ž ittifak─▒nda rapor sayfalar─▒n─▒ inceledi─čimde size kar┼č─▒ at─▒lm─▒┼č ├žok fazla ya─čma raporu g├Ârdm bide size birebir sav┼č teklfi yap─▒lm─▒┼č ama cesaret edemeyp kabul etmyn siz gibi duruosunz yanl┼čm─▒ym

gelelim KAN ittifagina, WilliamWallace ve Thomas Shelby isimli ├╝yeleri bizim casper e ya─čma atmak i├žin bolgeye geliyor, 1 tane ya─čma atip 50k odun aliyor. iki somle i┼čin atarak geldikleri icin 2x ┼čehir ta┼č─▒ma harc─▒yor, gecenin bir yarisi olmasina ra─čmen o anda online olan DELTA G├ťC├ť uyesi karsilik vermeye basliyor bunlar nerde liman almissa nerde ┼čehir isgal etmisse oralara m├╝dahale ediyor, casus atip bakiyor ki karsilik verilince bu iki KAN ittifagi uyesi yaldir yaldir kacmaya baslamis en sonunda bu kendi somlerinin limanlarinda s─▒k─▒┼čt─▒r─▒lmis, savunma sava┼č─▒ yapabilecekken (yani kapasiteleri ile orantili) once her ikisi de 5 seviye rodos vuruyor tekrar sald─▒r─▒ geldigini gorunce 100k uzerinde olan gplerini (gemi ve asker) kesilmemek icin kovuyor ki ha kesilmissin ha kovmu┼čsun bizim icin cok birsey ifade etmiyor etkisiz eleman stat├╝leri devam ediyor sadece. sonra da somleri s├Âk├╝p arkalarina bile bakmadan kaciyorlar.

Bana bak kentucky tavu─ču grand, arkadas─▒n uyurken hesab─▒na girip kar┼č─▒lad─▒─č─▒n─▒ s├Âylemen bir yana, rodos bas─▒p askerleri da─č─▒tt─▒─č─▒n─▒ s├Âylememen bir yana.
    Ben oraya kullanmayacaksam neden asker-gemi getireyim.
    Rodosu bas ├Ân saf─▒ da─č─▒t, kalan birlikler arka saf a─č─▒rl─▒kl─▒yd─▒ onlar─▒da da─č─▒tman i├žin seni mi e─člendiricektim.

Benim gibi bu ittifa─č─▒n i├žinde olan 55 ki┼či senin adalar─▒nda gezmedik yeri, ya─čmalamad─▒k insan ki┼čisi b─▒rakmad─▒lar.

Kale dedi─čin yere de geldik, rodoslad─▒n─▒z tatile ald─▒n─▒z.

├ťstelik bir kere de de─čil.

Seni ya─čmalayabiliyorum, liderini, generalini, istedi─čim zaman geliyorum ya─čmal─▒yorum, istedi─čim zaman d├Ân├╝yorum.

Arkada┼člar─▒m da istedi─či zaman geliyor, ya─čmal─▒yor ve d├Ân├╝yor.

Senin bu g├╝├žl├╝ olma h─▒rs─▒n gp ile olacak bir ┼čey de─čil, karakter ile olacak bir ┼čey.

Gerek omegadaki lobi ├žal─▒smalar─▒n, gerek heradaki lobi ├žal─▒smalar─▒n─▒n arkadas─▒nda oradan deltaya gp aktarma h─▒rs─▒n var.

150-160 de─čil 500 milyon getirsen de bizim oynad─▒─č─▒m─▒z gibi oyunu oynayacak karakterde de─čilsiniz.

O y├╝zden yine yenileceksiniz.

Say─▒larla, rakamlarla oyun kazan─▒lm─▒yor.

Abak├╝s├╝ elinden d├╝┼č├╝rm├╝yorsun, ├Âyle olsa sen hep kazan─▒rd─▒n.

Ama hep kaybeden bir loser olarak devam edeceksin.

Bu arada casper sordun mu sen pompa hangi hesab─▒n pe┼čine d├╝┼čm├╝┼čte, g├Âztepeli y├╝z├╝nden hesab─▒ elinden ka├ž─▒rd─▒─č─▒n─▒ zannedip g├Âztepeliyi azarlam─▒┼č :)

bo┼č yapma teneke bana tehd─▒t sokmez el─▒nden gelen─▒ ard─▒na koyma :) b─▒z fetoc├╝lere kafa tutmusuz sendenm─▒ korkacaz ayn─▒ usulmu cal─▒s─▒yorsunuz :D oda s├Âkmez :) kendini ├žok onems─▒yorsun bu i┼čler ironun paralar─▒ pavyonda yemeye benzemez kamil

G├Ârd├╝─č├╝m en sa├žma adam sen olmayabilirsin murat, ama sen ├žok sa├žma bi adams─▒n :D

2541fe5b-87c9-425b-89e0-473e5a2265ab.jpg

63499-2222-png

63502-vvvvvvv-png

Sordun mu pompa liderine, hangi hesab─▒n pe┼čine d├╝┼čm├╝┼č de elleri bo┼č d├Ânm├╝┼č.
    O cevaplamazsa g├Âztepeliye sor.

G├Âztepelinin bu aralar kafas─▒ zehir zehir. Ona da sorabilirsin, muhittine sor bakal─▒m pompa ona hangi hesab─▒ eline ge├žiremedi─či i├žin k─▒zm─▒┼č :D

K─▒sa s├╝re i├žinde bir yalanlama bekliyorum, konuyu en sevdi─čim yere getirmeye bay─▒l─▒r─▒yorum.

Seni ┼čerlok seni :D

Neyi sana sorucak

Kuru ├žal─▒ diye kime diyorsun bana m─▒ diyorsun.

Nas─▒l yard─▒mc─▒ olucaks─▒n.Kreatin mi fitil mi ne kullan─▒yorsan kendine sakla onlar─▒.

H─▒rs─▒z diye bize mi diyorsun.─░ttifak─▒m─▒za m─▒ diyorsun.
    B├Âyle hafiyeli─či seviyorsan ben sana malzeme vereyim.

Git o konu a├žan generalin ile konuda ahlak abidesi pompaya sor ki.

Siz ge├žen sene kan ittifa─č─▒ndan hangi hesab─▒ elinizden ka├ž─▒rd─▒─č─▒n─▒z─▒ d├╝┼č├╝nd├╝n├╝z de , g├Âztepeliye k─▒zd─▒n─▒z.

Bunlar─▒ git se├žiye,mavi marmaraya,son samuraya, jilete okut.

Benim bunu bildi─čimi bilmedi─či i├žin havaya s─▒k─▒yolar ama yetti art─▒k.

Seni e─člendirecek zaman─▒m─▒z yok.

Ger├ži ├Â─črenseler ne fayda zaten bilmiyorlar m─▒, ama i┼činize gelmez :D

Onlar─▒ bo┼čver de, ya─čmam─▒z─▒ yemeyen ├╝yeniz kald─▒ m─▒.
    Biz uzun s├╝redir saymay─▒ unuttuk ├ž├╝nk├╝.

Sen bana bilgi vermeyi ├žok seviyorsun k─▒ymetli casusum casper.

Hakk─▒n─▒ ├Âdeyemem, gerek yer verme teklifin gerek korkundan bize s─▒─č─▒nmaya ├žal─▒┼č─▒rkenki samimili─čin filan.... Neyse sevgili casusum casper, bunlar─▒ ulu orta konusmayal─▒m.

S├Âyle bize yeni isimler ver onlar─▒ da kesip ya─čmalayal─▒m.