Milyen zenét hallgatsz éppen?

  • Nekem vénségnek ez már kicsit sok(k). 😉


    De van másféle nyugtató zeném is...

    Általában ez is segít... 😉 Bár másként, mint az előző... 😅


    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Nekem meg épp ez (bár szerintem ő mindig überjó, és sokat tanít is...)
    /bár bevallom az előző zenék is...ja és egyébként ikán tiltottuk ezeket a szövegeket, Trockij....de amíg csak én látom, nem gond - sajnos az itt eltöltött éveim alatt már nem titok sokak számára, hogy én vagyok mai napig a legelnézőbb sértés terén, játékban és fórumon is...jelenleg ez nem okoz gondot, át tudjuk beszélni, de most itt se voltam,nem láttam semmit :D

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • /bár bevallom az előző zenék is...ja és egyébként ikán tiltottuk ezeket a szövegeket, Trockij....de amíg csak én látom, nem gond - sajnos az itt eltöltött éveim alatt már nem titok sokak számára, hogy én vagyok mai napig a legelnézőbb sértés terén, játékban és fórumon is...jelenleg ez nem okoz gondot, át tudjuk beszélni, de most itt se voltam,nem láttam semmit :D


    De hát nem is én mondtam :P

    Egyébként, rendben, mellőzve.


    cserébe:

  • hát.. kerestem egy zenét Neked a "raktárból".. Te Öreg.. :D :P

    Nem ismertem, de rákerestem a filmre, le is töltöttem, szerintem érdemes lesz megnézni a hétvégén (remélem lesz rá idő) - köszi a tippet.... :thumbup:


    Nekem meg épp ez (bár szerintem ő mindig überjó, és sokat tanít is...)
    /bár bevallom az előző zenék is...ja és egyébként ikán tiltottuk ezeket a szövegeket, Trockij....de amíg csak én látom, nem gond - sajnos az itt eltöltött éveim alatt már nem titok sokak számára, hogy én vagyok mai napig a legelnézőbb sértés terén, játékban és fórumon is...jelenleg ez nem okoz gondot, át tudjuk beszélni, de most itt se voltam,nem láttam semmit :D

    Elragadott a Hölgy hangja, tegnap egész nap Ő szól a kocsiban...
    És szerintem a jövő hetet is vele fogom kezeni... :thumbup::)



    Az utóbbi pár zene betalált a fenti kettőn kívül is. ;)

    Hagyok itt én is egy hosszabbat a hétvégére.


    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Nem hiszem, hogy elnyeri az levő emberek többségének tetszését, de gondoltam megosztom, kis vasárnap délutáni szieszta alá nekem ez szól.

    „Egyszer hallottam egy viccet. Egy ember elmegy az orvoshoz, azt mondja, depressziós. Hogy az élet kemény és kegyetlen. Egyedül érzi magát a fenyegető világban. Az orvos azt mondja: ’A kezelés egyszerű. A kiváló bohóc, Pagliacci ma este épp a városban van. Menjen el a műsorára, az majd felvidítja.’ Erre az ember könnyekben tör ki: ’De doktor úr, én vagyok Pagliacci!’ Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny...”

  • Na majd az olaszokra még visszatérünk... 😉


    A másik bár nem az én műfajom, de fél perc után nem kapcsoltam le, szóval nem volt rossz... 🤪


    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Egy kis ripít:

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )