Hei,
Vreau sa ma reapuc de ikariam. In trecut am mai jucat. Acum am reintrat si inca am contul dar server-ul de atunci pe care jucam nu mai exista (Asphodel 591).
Am posibilitatea de transferare cont pe o noua lume, dar am urmat pasii, am ales o lume si inca nu a fost transferat.
Ce este de facut?
Multumesc!