בניית עיר

• היי מה נשמע אני רוצה עזרה בסידור הערים שלי ואשמח להמלצות מהחברה פה מה להוסיף להוריד וכל זה אז ככה בעיר שלי יש תדברים הרגילים שהם

חומה

מוזיאון

בית מרזח

ארכיון

נמל

מספנה

מבצר פיראטים

משרד אדריכל

מאגר

מגורי חיילים

נגריה

מגורי מושל

תחנת סחר

בית יערן

מגדל אלכימאי

עירייה כמובן

מקדש

בית מרגלים

2 מחסנים

עכשיו אני אישית חשבתי להוריד את המוזיל שיש ולבנות במקום זה מוזיל גופרית(ערי גופרית)

זה כרגע עיר ממוצעת שלי כמובן שכל המבנים מקסימום אם יש המלצות שינויים מה שצריך תמליצו תגידו אני פתוח להצעות

(כמו שאתם רואים אני לא מנסה להיות מקסימום ניקוד במשחק אחרת לא הייתי מפרק מוסיפי ייצור שיש או אקדמיות בערים ולכן יש לי גם נמל ומספנה בכל עיר ולא שני נמלים וכאלה דברים)

• אם אתה מתכנן להתחיל להלחם מתישהיו אני ממליץ לך לשים שוק שחור בחצי מהערים שלך, בטא זה לא אפולון :)

לגבי הארכיון - כל הערים שלך ב2 איים צמודים לא? כדאי לך לשים את הארכיון ב3 ערים וכשאתה צריך להעביר ספינות תשלח את הספינות לעיר עם ארכיון ומשם תעביר ספינות

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• מה המטרה שלך במשחק בשלב הזה?

אם אתה מתכנן להילחם בשלב מסוים אז מומלץ להחליף את המוזיל גופרית, יחסוך לך יותר מאשר מוזיל שיש

אבל אתה בברית של בנאים ממה שהבנתי אז לא נשמע שזה הכיוון אז קצת קשה לחשוב על החלפת מבנים(בטח כשהגעת למצב שכל המבנים שלך משודרגים והשתמשת בכולם כמעט)

• אני גם תוהה עם עצמי לאחרונה האם יש טעם להשאיר מגדילי יצור או לחצוב כמו מטורף אחרי שמסיימים לבנות

• מה המטרה שלך במשחק בשלב הזה?

אם אתה מתכנן להילחם בשלב מסוים אז מומלץ להחליף את המוזיל גופרית, יחסוך לך יותר מאשר מוזיל שיש

אבל אתה בברית של בנאים ממה שהבנתי אז לא נשמע שזה הכיוון אז קצת קשה לחשוב על החלפת מבנים(בטח כשהגעת למצב שכל המבנים שלך משודרגים והשתמשת בכולם כמעט)

אני מחליף את המוזיל גופרית זה לא שאלה בכלל, אין לי בעיה להחליף מבנים במיוחד כאלה שלא עוזרים לי, החלפתי איזה 8 מגבירי ייצור של שיש לגופרית ויין בגלל שינוי הערים וזה מבנה יקר אל תדאג לי בעניין הזה.

לגבי ברית של בנאים אולי אבל סיימתי לבנות יש לי ממש כמה מבנים קטנים שאני צריך לסיים אותם בחלק מהערים אבל בתאכלס סיימתי אין לי לאן להתקדם חוץ מאן אני רוצה לבנות מבנים שלא רלוונטים.

שאלה לספרטה, למה אני צריך הרבה שווקים? גם אם אני נלחם למה שאני אצטרך כל כך הרבה¿

לגבי ארכיון ימי זה סתם נוח שאני לא צאיך להעביר והכול מקרה זה במקום מחסן שאני לא צריך אין לי מבנים שאני צריך יותר אני אפילו כעיקרון יכול להוריד מוזיל עץ וגופרית גם ליוזר שנלחם זה לא איזה מציל יותר מדי

• ברור לי שלא נשאר לך הרבה, ושבאמת במצב כמו שלך אין משמעות למוזיל כזה או אחר ברוב הערים

אני חושב שהעיר שלך היא היעד שאמור להיות לשחקנים במשחק שאין להם מטרה להיות עם הניקוד הגבוה ביותר אלא להיות בנויים טוב

• אחלה תודה זה מה שאני מנסה לעשות

ולכן שאלתי לגבי שחקן שלא מנסה להיות מקום ראשון בניקוד ישראל, את זה כבר סיימתי אני מקום ראשון אז ניתן לאיזה חווה לעקוף אותי באיזו הזדמנות לא אכפת לי מזה

• שמע אם אתה חוסך זהב תבנה מרתף יין במקום, ואם אתה מתכנן לייצר צבא אז שים מוזיל גופרית יש גם אופציה לפרק עוד מחסן ולבנות מרתף יין ומוזיל גופרית אבל מצד שני זה די אי נוחות כי לאחר שתסיים לבנות יהיה לך איחסון של 1.6 -מאגר 40 + מחסן 40 (כל מחסן נוסף זה עוד 320 אלף), ואתה כמובן תגיד לי מה אני צריך מרתף יין הרי אני נמצא מנסרות וכרם גבוה אין צורך למרתף יין אם תשים מרתפי יין תוכל להחזיק הרבה יותר אזרחים ויהיה יותר משתלם ולעניין היין תעסיק פחות אזרחים בכרמים וככה גם חסכת זהב, בנוסף המרתף יין ב21 יום ברמות שלך יחסוך לך הרבה יותר ממה שמחסן נוסף יביא לך בפיראטים בטופ 10 וגם לא תצטרך לבזבז זמן על הפיראטים אלא אם אתה רוצה להראות נוכחות בטבלה.

• שמע אם אתה חוסך זהב תבנה מרתף יין במקום, ואם אתה מתכנן לייצר צבא אז שים מוזיל גופרית יש גם אופציה לפרק עוד מחסן ולבנות מרתף יין ומוזיל גופרית אבל מצד שני זה די אי נוחות כי לאחר שתסיים לבנות יהיה לך איחסון של 1.6 -מאגר 40 + מחסן 40 (כל מחסן נוסף זה עוד 320 אלף), ואתה כמובן תגיד לי מה אני צריך מרתף יין הרי אני נמצא מנסרות וכרם גבוה אין צורך למרתף יין אם תשים מרתפי יין תוכל להחזיק הרבה יותר אזרחים ויהיה יותר משתלם ולעניין היין תעסיק פחות אזרחים בכרמים וככה גם חסכת זהב, בנוסף המרתף יין ב21 יום ברמות שלך יחסוך לך הרבה יותר ממה שמחסן נוסף יביא לך בפיראטים בטופ 10 וגם לא תצטרך לבזבז זמן על הפיראטים אלא אם אתה רוצה להראות נוכחות בטבלה.

אני לא צריך זהב אני בטופ של הטבלה יש לי מספיק בנוסף פיראטים בהחלט לא משנה מה שכן אם אני מוריד עוד מחסן הבעיה היא הבטוח שיש לי בעיר עם בוזזים אני לא רוצה שזה יהיה כל כך נמוך

• חח 80 אלף או 150 עם בונוס משאבים מוגנים המחסנים מיותרים אני בחיים לא השתמשתי בהם בשביל הגנה מבזיזות חוץ מזה יש לך אחלה של איים שסגרת לא יצליחו להגיע אליך בלי שתשים לב לזה בטח שלא יוכלו להקפיץ עיר ולבזוז את כל מה שיש לך

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• ולך אוויל למעשהלאחר שתסיים לבנות את המגורי חיילים בכל עיר מקס מאמין שאת זה לא סיימת, (למגורי חיילים יש צורך ב3 מחסנים מקס+ הכפלה) לבנות מוזיל קריסטל לפרק מרתף יין לבנות ארכיון ימי לאחר מכן אחרי שכל המבנים מקס תפרק את המוזיל שיש תבנה מקדש

שמע אם אתה חוסך זהב תבנה מרתף יין במקום, ואם אתה מתכנן לייצר צבא אז שים מוזיל גופרית יש גם אופציה לפרק עוד מחסן ולבנות מרתף יין ומוזיל גופרית אבל מצד שני זה די אי נוחות כי לאחר שתסיים לבנות יהיה לך איחסון של 1.6 -מאגר 40 + מחסן 40 (כל מחסן נוסף זה עוד 320 אלף), ואתה כמובן תגיד לי מה אני צריך מרתף יין הרי אני נמצא מנסרות וכרם גבוה אין צורך למרתף יין אם תשים מרתפי יין תוכל להחזיק הרבה יותר אזרחים ויהיה יותר משתלם ולעניין היין תעסיק פחות אזרחים בכרמים וככה גם חסכת זהב, בנוסף המרתף יין ב21 יום ברמות שלך יחסוך לך הרבה יותר ממה שמחסן נוסף יביא לך בפיראטים בטופ 10 וגם לא תצטרך לבזבז זמן על הפיראטים אלא אם אתה רוצה להראות נוכחות בטבלה.

אני לא צריך זהב אני בטופ של הטבלה יש לי מספיק בנוסף פיראטים בהחלט לא משנה מה שכן אם אני מוריד עוד מחסן הבעיה היא הבטוח שיש לי בעיר עם בוזזים אני לא רוצה שזה יהיה כל כך נמוך

שטוית האיחסון הזה לא מועיל בשיט, דבר נוסף למה שיבזזו אותך?

ומה זה משנה אם יש במוגן 100 אלף או 200 גם ככה ביוזר שלך יש כמוית של משאבים ככה או ככה תראה באיזה איים אתה נמצא ואגב אני לא חושב שיצליחו לבזוז אותך כל כך מהר אז המחסן הזה זה עוד סיפור שאתה מספר לעצמך כי אין שום תועלת חוץ מעוד 320 משאבים באיחסון והפיראטים כמו שציינתי

• ולך אוויל למעשהלאחר שתסיים לבנות את המגורי חיילים בכל עיר מקס מאמין שאת זה לא סיימת, (למגורי חיילים יש צורך ב3 מחסנים מקס+ הכפלה) לבנות מוזיל קריסטל לפרק מרתף יין לבנות ארכיון ימי לאחר מכן אחרי שכל המבנים מקס תפרק את המוזיל שיש תבנה מקדש

שמע אם אתה חוסך זהב תבנה מרתף יין במקום, ואם אתה מתכנן לייצר צבא אז שים מוזיל גופרית יש גם אופציה לפרק עוד מחסן ולבנות מרתף יין ומוזיל גופרית אבל מצד שני זה די אי נוחות כי לאחר שתסיים לבנות יהיה לך איחסון של 1.6 -מאגר 40 + מחסן 40 (כל מחסן נוסף זה עוד 320 אלף), ואתה כמובן תגיד לי מה אני צריך מרתף יין הרי אני נמצא מנסרות וכרם גבוה אין צורך למרתף יין אם תשים מרתפי יין תוכל להחזיק הרבה יותר אזרחים ויהיה יותר משתלם ולעניין היין תעסיק פחות אזרחים בכרמים וככה גם חסכת זהב, בנוסף המרתף יין ב21 יום ברמות שלך יחסוך לך הרבה יותר ממה שמחסן נוסף יביא לך בפיראטים בטופ 10 וגם לא תצטרך לבזבז זמן על הפיראטים אלא אם אתה רוצה להראות נוכחות בטבלה.

שטוית האיחסון הזה לא מועיל בשיט, דבר נוסף למה שיבזזו אותך?

ומה זה משנה אם יש במוגן 100 אלף או 200 גם ככה ביוזר שלך יש כמוית של משאבים ככה או ככה תראה באיזה איים אתה נמצא ואגב אני לא חושב שיצליחו לבזוז אותך כל כך מהר אז המחסן הזה זה עוד סיפור שאתה מספר לעצמך כי אין שום תועלת חוץ מעוד 320 משאבים באיחסון והפיראטים כמו שציינתי

אני לא מספר לעצמי סיפורים אני מנסה לחשוב מה לעשות, יכול להיות שאני ישנה דבר או שניים אבל זה לא כזה קריטי אין לי מבנה יקר שאני צריך לשדרג רק דברים זולים כמו מוזילים וכדומה ואין סיבה שאני אצטרך משאבים מפיראטים אם אין לי מה לשדרג אז לא באמת מעניין אותי העניין הזה.

ולמה שיבזזו אותי? יש הרבה סיבות, מה שכן באמת אי אפשר כל כך מהר זה נכון