Posts by KOCA REİS

Benim en azindan incelenebilecek bir genotipim var, sende oda yok. Baska baska bir sıfat değişik bir beyincik :) sizde bu ırsi galiba kuzenin de senin gibi kafatasının içi boş :D

Cahil lise terk çocuk askerlikmi yapıyon oyunmu oynuyon yazık yazık senin gibilere bide nöbet tuturuyolar boş silah veriyolardır sana lise terj olduğun için

profesör konuşuyor Susun.

Konuş Profesör :D

Psi de kime yazdığını ben biliyorum gözümle gördüm. Hatta kanka sen bunlarla düşman misin diye sordu adam. :) Neyse, serhat abiye yanlış malumat vermeyin birebir görüştüm kendisiyle lafım ona degil sanadır gereksiz yere laf çıkarma huyu kadınlarda olur genelde ama neyse..

Samsungun ceosu telefonum bozuldu yolıyımda tamir et parası neyse veririm.Ayrıca vedat askere gitse senin gibi er olarak görev yapmaz ordada senin üstün olur heryerde senden üstünüz muhitin apoletlerini sökerim senin :)

Nasil sokucen apoletleri son savaş sizin generalinizin apoletlerini söktürdükleri gibi mi ? :D para dağıtmaya çok meraklisin sanırım her önüne gelene para dağıtıyorsun sabahtan beri :D işlerin iyi demekki :D

FaLCoN korkunun ecele faydası yok kanka eninde sonunda onun olmayan kafasını ezecegimi bildiği için süreci yavaşlatmak istiyor ama her halükarda ezilecek merak etmesin.

KOCA REİS osmanım bu arkadaş boyle bir güruh iste bunu tanıyan bir abimize yaşını falan sordum 12 mi 13 mu dedim o aralarda birsey dedi senin bir bilgin varmı :D

yok kanka ya o kadarda değildir ama yaşın bir önemi yok sonuçta akıl yaşta değil baştadır :D

IQ su yüksek arkadaşa bakın daha üniversite okuyamamıştır bu dilenci dilencilik yapar geçimini sağlıyo hala bana laf ediyo madem IQ bukadar yüksek ikariamda ne işin var.Askerlik süresi keşke kısalmasaydıda uzun dönem yapsaydı rahat ederdik.Parası olsa bedeli yapardı bu üstün zekalı arkadaç

Askerlik kisalmasa rahat ederdik diyor ya. göztepeli buna ne yaptiysa askerlikten gelmesin diyor ^^

kendi çevresinde 30 yaşına gelmiş askerlik yapmamak için üniversite üniversite gezen kişiler var gelmiş burda ne diyor :D

OSMAN'ım Koca Reis

sende bu güruha prim verme rica ediyorum kendini fasulyeden nimet sanıyor sonra ben rezil etmekten bıktım bu rezil olmaktan bıkmadı IQ seviyesi ciddi derece de alt düzeyde laftan anlayacak kapasitesi yok maalesef sende kafasına vura vura anlatırsın zamanı gelince :D

yarası büyük bunun zamanında az yağmalamışım hala konuşmaya cürret edebildiğine göre :D

.

Hahahahah :D Bonservisin 300 den fazladır bence kanka okadar ucuza gitmezsin sen :D ayrıca tek kuruş teklif etmedim arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ben senden ayrılamam sen benim birtanecik kardeşimsin dedi ve uçuverdi phi den :D

Artık nasıl korkuttuysam parayla oyuncu getirmeye başlamış.koca reis ederin kaç paraysa ben veriyimde özgür ol.Kimsenin lafıyla iş yapma

hea ayakçıda geldi :D boğazında kalırım falla ederimi sen karşılayamazsın o karakterde değilsine

seni kürşatların yanına yolıycam.:) sen anladın artık

gel anlatsana anlamadım :)

Hahahahah :D Bonservisin 300 den fazladır bence kanka okadar ucuza gitmezsin sen :D ayrıca tek kuruş teklif etmedim arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ben senden ayrılamam sen benim birtanecik kardeşimsin dedi ve uçuverdi phi den :D

Artık nasıl korkuttuysam parayla oyuncu getirmeye başlamış.koca reis ederin kaç paraysa ben veriyimde özgür ol.Kimsenin lafıyla iş yapma

hea ayakçıda geldi :D boğazında kalırım falla ederimi sen karşılayamazsın o karakterde değilsin :D

yalan olayın perde arkası farklı :D gerçeği birtane ASLAN PARÇASI var deltada o araştırır olayın perde arkasını sherlock holmes cilik oynasın biraz :D

falcon dünden beri hesap kitap yapıyorum ya bu koca reis nicki osman değil yada osman adını kulanan senin gibi geveze biridir bir türlü anlıyamadım çünkü benim bilip tanıdığım osman senin gibi geveze ve saygıdan yoksul kişilerle işi olmaz da hayırlısı bakalım 😊😊😊

sinan abi kim kime göre ne kadar saygılı ne kadar saygısız ortada sen beni yıllardır tanırısn o yüzden sana burdan açıklama yapmıyorum arıyorum müsaitsen görüşelim :)

Bak size ne diyecem çakma kabadayılar. KOCA REİS osman kardeşim phi den ziyarete gelmiş bir de baktım ittifağa başvurmuş kapıda bekletir miyim aldim tabi :D Vedatı tanımak istiyormuş hayranıymış :D Kardeşime YENİ YUVASINA hoşgeldin diyor ve bu forma altında nice kesimler diliyorum :D

WXBlj2.jpg

sevgili kardesim muhittin hoşbulduk bendeki değerin bu kadar ufak değil ama yinede birşeyler yaptık kardesim herkese kolay gelsin #38

Falcon adamsan , birazcık adamsan eğer bak birazcık delikanlıysan burda söylersin nerde oynuyorsun oyuncu ismin ne , he eğer yok söyleyemiyorsan korkmaya devam et ve burda kendine piyasa kas ama unutma bütün forum okuyor , hangi dünyada hangi isimle oynadığını söyleyemezsen delikanlı değilsin

ismini açıklasın bütün gp ve altın ihityacını ben karşılıycam söz :D

Şu Yukarda Celil Bizim Dünümüz Belli Demiş Evet Sizin Dününüz Belli Daha Öncede Emeğiniz Olmayan Bir General Deposuna El Koydunuz Sizinmiş Gibi Aldınız Kimsede Sesini Çıkartmadı Yine Aynı Şeyden İtham ediliyorsunuz Biri Çıkar Der Birgün Ulan Neden Hep Böyle İşler Woo'nun Başına Geliyorda Başkasına Gelmiyor Der. Sizin burda kendinizi Savunacak Bir Durumunuz Yok Dün Neyseniz Bugünde O sunuz Utanmadan Arlanmadan Gelmiş Birde Bizim Oyumuz Belli Şuyumuz Belli Diyorsunuz Sen Woo lideri Ve Hersene Yanına Aldığın Maşaların Birer Emek Hırsızısınız. Bakın Bu Şuan Kerem Abiden Aldığınız Hesap İçin Demiyorum Bu Lafı Daha Önce Konduğunuz Gp Deposu Ve Hesaplar İçin Diyorum Bunu. Daha Düne Kadar Sesin Çıkmıyordu Sus Pus Dinliyordun Konuşman Gereken Yerlerde Sustun Şimdide Susman Gereken Yerde Konuşuyorsun Vasıfsız Lider Ateş Olsan Cürmün Kadar Yer Yakarsın.