Posts by KOCA REİS

Sanada acıyorum ki muhatap alsınlar beni diye çırpınıp duruyorsun fakat bil ki sen piyonsun . Her ne kadar oyun bittiğinde piyonda vezir de şahda aynı kutuya konsa da şimdilik görevin piyonluk

Bir Savaşı Eline Yüzüne Bulaştırmış Adeta Aşşağılanmış Bir General bozması Olacağıma Piyon Olmayı Yeğlerim. Sizden Taraf Olmayan Herkes Gözünüzde Piyon İşte Sırf Bu Yüzden Bile Ne Kadar Doğru Bir Karar Verdiğimi Anlıyorum. Muhattap Almasalarda olur burda gelip 2-3 anonim hesap açıp delta gücünden tarafmış gibi gösteriyorsunuz sonra kendiniz yazıp kendiniz çiziyorsunuz. Yazık Çok Yazık. Hala Anlamıyorsun Değilmi Acınacak Halde Olan Kim? Son Depo Sökücü

çok az kaldı görüşüceğim hepsiyle

sen veya siz, anca wp'ta, telefonda görüşürsünüz.

sağda solda insanlara yalan yanlış bilgiler vererek kendi tarafınıza çekmeye çalışıyorsunuz. gerçekten bu kadar düştünüz mü? Yalanlarla Kurduğunuz Düzeni Başınıza Yıkacağız Melih Efendi Azkaldı. Az Sabret Sende Hakkına Düşeni Alırsın.

Yazmışken Şu Anonim hesaplar hakkında yaazayım Anonimler Yazıyor Maşallah Kanlı Arkadaşlar Ego Tatmini İçin Oynuyor. Vur Patlasın Çal Oynasın Devam Edin Siz.

Şu tartışmalar artık bir son bulsada, savaşımızı sukünet ortamında yapsak. Gerçekten okudukça oyundan soğuyorum gereksiz gereksiz birsürü şey, o onu söylemiş bu bunu aramış gerek yok bunlara arkadaşlar kim kimin dostuysa onun yanında yer alacak, onun çıkarına hareket edecektir.

Bu arada izmirden selam olsun sonunda dönebildim. :) :thumbup:

6 Ay Yaptın Geldin, 2 senelik Anı Anlatırsın Artık Kardeşim :D

Omegadaki savaşta oyunu bıraktırdığımız Koca Reis de buradaymış.

muhasebeciyi de al gel. Eski günleri yad edelim. Tahminen ne zaman oyunu bırakırsınız ?

-ASÇ-

Aykut bu koca reis tokat yediği günleri unutmuş deltalılara sığınmış omegadaki gibi burdanda postalayacaz hesaplarını sattırdık hepsinin bunlardan bitane kalmadı ittifaklarını dağıtık hala utanmadab forumda dolanıyo

dış kapının mandalları, eski foruma girin bakın raporlar boy boy asılı kim yenmiş kşm ağlamış.

falla denen hergele çık delikanlı gibi söyle omegada sen değilmiydin bana ağlayan yağmalama sınavlarım var sınavlara çalışıyorum diyen zaten bir senin birde vedatın sınavları hiç bitmiyordu.

edebinizle oturun 1 nisanı veya savaş zamnını bekleyin burda mahallede oturmuş bacak bacak üstüne atmış ağzında çekirdekle mahalle dedikosu yapan hanımefendiler gibi konuşmayın. Burda Kimseye Mudahale Etmeyeceğim Diyorum Yazılanları Okuyup Geçiyorum Çok Kaşınmayın.

ne kadar akkılısın sen rodos yemek istemiyorum.Sen geleceksin ozaman benimde kordinatlarım belli ozaman

boş yapma evladım. rodos şehrim yok senin gibi korkma fazla kesmem laf yapma gel diyorum gelmiyorsun ağlama al emziğini ağzına hadi aslanım benim hadi koçum hadi aslan parçası sen git abilerin gelsin :)

Gümüşhaneli lise mezunları iki tarafada kırgın:))

Yahu arkadaşlar savaşın kim kimi kesecekse kessin ama biraz sakin olun. Şu falcon tenekesinin can suyu kaos sevindirmeyin tenekeyi:)

Hayatinda hic savas yapmamis zoru gördümü hep kaçmıș. Sürekli forumda agir abi rolleri yapmis biri mi diyor bunlari ^^

falcon tam kocareisi tarif etmiisin aynı o işte hiç bi icraat yok gel savaşlım diyorum kabul etmiyolar lafı değiştiriyolar koca reis gel savaşalım

tamam gel savaşalım yukarda yazdım cesareti olan varsa kordinantlarım belli bekliyorum

ne sürmesinden bahsediyosun sen :) kerem abiyle aynı adadayız hiç bi sorunumuz yok herkes kendi yoluna baktı.Hesap omegada duruyo .Senin hesap nerde asıl omegadaki aynı adadaydık şuan senin hesabın ismi noyan diye biri kullanıyo nerdesin sen

Nerde Olduğumu Hissetmediysen O Senin Sorunun ;)

Kaçmak Sana Yakışır Falla Efendi Görüşeceğiz Kerem Abi Sizi Tarlada Sürer Gibi Sürdü Omegadan Geldiniz Buraya Burdanda Epsilona giderisniz. çok laga luga yapma kordinantım belli gel bekliyorum seni boş konuşma en ufak birşey diyince hemen ağlıyorsunuz modlara ağzınıza emzik mi verelim susmanız için. icraate başlayın.

Selamün Aleyküm Arkadaşlar. Cezalı Olduğum İçin Birkaç Gün Önce Hakkımda Atıp Tutan Bir Aile Terbiyesi Almamış Ar,Edep,Utanma Nedir Bilmeyen Küfürbaz Bir Mahlukatın Söylediklerine İthafen Birkaç Şey Söyliyeceğim Onun Dışında Foruma Birdaha Birşey Yazmıyacağım.

Bu Ar,Edep Ve Aile Terbiyesi Olmayan Mahlukat Hakkımda Kaçtı Vs Demiş Kendisi Öyle Bir Mahlukattır ki Aynı Cephede Beraber Savaştığı Müttefiki Bir İnsana Hakaretler Ederek Düşmanın Vermediği Zararı Kendi İttifak Arkadaşına Verebilecek Bir mahlukattır. Zamanında Phiden Kaçanda Kendisidir Nasıl Kaçtığını Gelsin Kendisi Anlatsın Benim Muhattabım Değildir Kendisi. Ve Ek Olarak O Mahlukatın Kan İttifakına Geçmesine Ayrıca Sevindim Hem Tencere Kapak Misali Hemde İttifakım DELTA GÜCÜ'nün kan İttifıkını 3. kez Dağıtmasına Çok Katkısı Olacağından Adım Gibi Eminim.

Benimle Kişisel Bir Husumeti Olan Varsa Kordinatlarım Belli Bazıları Gibi Saklanarak Oynamıyorum Yüreği Yeten Sorunu Olan Varsa Gelsin Bekliyorum. Arkamdan Sağda Solda Savaşçı Değil SAvaşamıyor Diye Atıp Tutanların Heryerde Hakkımda Konuşması Çok İronik Bir Durum.

Şu Oyunda Hiç Bir Zaman Serverleri Birbirine Karıştırmadım Epsilonda Bir Kişi İle Aynı İttifaktaysam Dostsam Başka Serverda Farklı İttifaklarda Rakip Olabilirm Bazıları Buna İster Genişlik Desin İster Başka Birşey Desin Kardeşim Ben BU Oyunu Zevk İçin Oynuyorum Daha Öncede Söyledim Kanlı Birkaç Arkadaşa. Kimler Kimlerle Beraber Olmuş Bu Oyunda.

Konuyu Sürekli Farklı Serverlara Çekmek İsteyen Arkadaşlar Var Yok Epsilonda Şöyle Olmuş Böyle Olmuş Bu Sadece Epsilonda Oynayan Oyuncuları İlgilendirir Başkasını İlgilendirmez. Epsilondaki Savaş Hakkında Pek Birşey Söylemek İstemiyorum Orda Hangi ittifakın Ne Yaptığı Ap Açık Bir Şekilde Ortada.

Fazla Uzatmaya Gerek Yok Diyeceklerim Bu Kadar Bir Sorunu Olan Varsa Gelsin Çıksın Karşıma Arkadan Atıp Tutmayla Olmuyor Bu İşler. Hadi Eyvallah..

kime köpek demişim ben ya hani yazıyormu yukarda köpek dediğim siz kendinize onu yakıştırıyorsanız karışmam ama ben demedim köpek diye tasma takan sadece köpek değil cahil :D

zorunuza gidince hemen ağlayın moderatörlere :D