Posts by Madlik

Nepamatuji si že bych to někdy zkoušel , každopádně přesunu zabrání i spřátelená jednotka umístěná ve městě .

Předpokládám tedy že to nepůjde ani v případě okupace .

Pokud se mýlím tak mě někdo určitě opraví :-)

Skončil festival světů poskytující bonus ke spokojenosti při slučování světů .

Pokud ses přesouval a neuzavřel nové KD může to být tím .

Každopádně jsem vyšší nespokojenost zaznamenal také , asi kocovinka po párty :-) , čekám že se to během pár dní srovná .

Pokud ne , nebo někde zahlédnu že se jedná o chybu , tak dám vědět .

Na to jsem četl hezkou odpověď , tak cituji :-)

" Ne, je to kvůli ID měst a až se to dokončí bude to ještě jiné pořadí. Neboli: #sestimsmiř "

Kunator45

On v tom prvním výpisu pohybů vidí připlouvat 42 lodí hráče Gew .

Myslím že přístav jeho byl .

Plamenům to po ostrově trvá 7m30s s delfem bez archivu , možná to jen neuhlídal , popřípadě , a opravte mě někdo pokud se pletu ,

myslím že je potřeba refreshnout stránku (prostě vyjet z pohybu armád) aby byla viditelná nově poslaná vlna ???

Pak ještě mohl mít plameny v tom městě již umístěny , a jen je po vlnách před obsazením odeslal a pak stahoval.

Ale to zas neměl dost akčních bodů .

aktuálně ...

Ano nejste sami kdo má podobný problém .

V rámci urychlení řešení uvádějte do ticketu svět a vaše ID (to najdete v možnostech pod Player-ID) .

Screenům a odkazům se vyhněte , ale je to vyváženo větší svobodou slova , projdou (snad) i drobné narážky na soudruhy z NDR ;)

A ty bonusy co tam hodila Beruška dnes , tak ty platí pro všechny a jsou zadara , to máme od GF k vánocům , že jsme byli hodní

a vydrželi to s Ika další rok :saint:

Ano , už to tak vypadá , že již pár let je Ikariam pro GF pouze okrajovou hrou kterou nechávají v chodu jen proto , že jim to alespoň něco nese bez toho aby byla potřeba investice do dalšího rozvoje .

Tak teoreticky když rozklikneš město tak vlevo v lese v jezírku nápis STOMT , tam se po kliknutí dostaneš do nějaké studánky přání a stížností .

Ale po pravdě , nemyslím že by to tam někdo řešil :)

Odpověděl bych asi veršem z písně ...

"To se kvítku medový , vůbec nikdo nedoví ."

Každopádně nejpravděpodobněji šlo o snahu zamezit jednoduchému zablokování volných míst na ostrově svými

( na věčné dovolené umístěnými ) multiúčty .

Projel jsem narychlo forum a dělalo to problémy i v jiných komunitách , ale nikde , co jsem koukal , se nedobrali jádra pudla , tak snad ti to už bude fungovat :-)

Je potřeba udělat screeny a odeslat ticket , tady na fóru je zbytečné žádat kompenzaci .

Rovněž doporučuji barbary nehrát dokud se ve hře nebo tady neobjeví info že už fungují .

Jaký máš výzkum , takové máš brnění , jedno jestli vojáka koupíš nebo postavíš v kasárně .

( Jen už je to tak dávno co jsem to testoval , že budu radši když to tu ještě někdo / a nemusí být ani "silně super pokročilý" / potvrdí )

8)

" Jul 11th 2017

Pokusím se zde nějak zastavit tuto nesmyslnou diskuzi.

Tato pravidla jsou jen rozšířením pravidel strkání také na piráty.

Když to vezmu zkráceně.

Můžete drancovat a dělat pirátské nájezdy na menší účty ale ty s tebou nesmí být žádným způsobem spojeny.

Pokud s tebou nejsou spojeny, nemáš se čeho bát. "

Výše napsané je přímá citace ze starého fóra od Berušky , která měla onu diskuzi ukončit .

Pokud máš na mysli jinou diskuzi ze starého fóra , dej odkaz , páč nick Edelína ze sigmy jsem nenašel a od Ed Delineho nic na toto téma .

Ovšem pročítat se hodiny starým fórem nehodlám .

Byť jsem již ve svém prvním příspěvku na toto téma nevyloučil , že se mohu mýlit , tak si stále stojím na svém , Pecovi jsem poradil jak hrát piráty a neporušovat u toho pravidla .

Jak sis evidentně všimla , tak na discordu jsem se pro jistotu ptal na názor i ostatních , abych se mohl v případě svého omylu omluvit .

Mohlas , a stále můžeme , pokračovat v diskuzi klidně tam .

Přestaň mě prosím napadat , že podporuji porušování pravidel , nebo že radím jak je mazaně obcházet , nic takového nedělám a pokud by se v budoucnu ukázalo , že jsem to špatně pochopil já , a tudíž k porušování pravidel neúmyslně radil , tak jsem samozřejmě připraven vzít svá slova zpět a omluvit se .

Přestaň rovněž prosím napadat TEAM , že něco podobného dělají i oni , tvé odpovědi se začínají podobat hejtům a né diskuzi .

DĚKUJI

S pozdravem Mádlik

PS : teď to tady můžeme ukončit 8)