Posts by Madlik

    Odpověděl bych asi veršem z písně ...

    "To se kvítku medový , vůbec nikdo nedoví ."


    Každopádně nejpravděpodobněji šlo o snahu zamezit jednoduchému zablokování volných míst na ostrově svými

    ( na věčné dovolené umístěnými ) multiúčty .

    Projel jsem narychlo forum a dělalo to problémy i v jiných komunitách , ale nikde , co jsem koukal , se nedobrali jádra pudla , tak snad ti to už bude fungovat :-)

    Je potřeba udělat screeny a odeslat ticket , tady na fóru je zbytečné žádat kompenzaci .

    Rovněž doporučuji barbary nehrát dokud se ve hře nebo tady neobjeví info že už fungují .

    Jaký máš výzkum , takové máš brnění , jedno jestli vojáka koupíš nebo postavíš v kasárně .


    ( Jen už je to tak dávno co jsem to testoval , že budu radši když to tu ještě někdo / a nemusí být ani "silně super pokročilý" / potvrdí )


    8)

    " Jul 11th 2017

    Pokusím se zde nějak zastavit tuto nesmyslnou diskuzi.

    Tato pravidla jsou jen rozšířením pravidel strkání také na piráty.

    Když to vezmu zkráceně.

    Můžete drancovat a dělat pirátské nájezdy na menší účty ale ty s tebou nesmí být žádným způsobem spojeny.

    Pokud s tebou nejsou spojeny, nemáš se čeho bát. "


    Výše napsané je přímá citace ze starého fóra od Berušky , která měla onu diskuzi ukončit .

    Pokud máš na mysli jinou diskuzi ze starého fóra , dej odkaz , páč nick Edelína ze sigmy jsem nenašel a od Ed Delineho nic na toto téma .

    Ovšem pročítat se hodiny starým fórem nehodlám .


    Byť jsem již ve svém prvním příspěvku na toto téma nevyloučil , že se mohu mýlit , tak si stále stojím na svém , Pecovi jsem poradil jak hrát piráty a neporušovat u toho pravidla .


    Jak sis evidentně všimla , tak na discordu jsem se pro jistotu ptal na názor i ostatních , abych se mohl v případě svého omylu omluvit .

    Mohlas , a stále můžeme , pokračovat v diskuzi klidně tam .


    Přestaň mě prosím napadat , že podporuji porušování pravidel , nebo že radím jak je mazaně obcházet , nic takového nedělám a pokud by se v budoucnu ukázalo , že jsem to špatně pochopil já , a tudíž k porušování pravidel neúmyslně radil , tak jsem samozřejmě připraven vzít svá slova zpět a omluvit se .


    Přestaň rovněž prosím napadat TEAM , že něco podobného dělají i oni , tvé odpovědi se začínají podobat hejtům a né diskuzi .


    DĚKUJI


    S pozdravem Mádlik


    PS : teď to tady můžeme ukončit 8)

    OK , tak znova a pomalu ... a zjednodušíme to na dva hráče .


    Ty můžeš vlastnit 9 účtů a klikat na nich piráty komu chceš , tvůj kamarád může mít 9 účtů a klikat na ně piráty komu chce .


    Obcházení pravidel by to bylo , pokud vybereš kamaráda který předtím vybral nějaký tvůj účet .


    Ale jinak můžeš klikat piráty komukoliv a s kolika svými účty chceš .


    A rozhodně tu nehodlám dávat rady jak podvádět , tak jako jsi to udělala ty .

    Peca chtěl radu jak nepodvádět , a tu ode mě dostal .


    V žádném případě tu neradím jak obcházet pravidla o sdílení .


    Naopak Pecu varuji před tím , aby je , byť třeba omylem , neobcházel ( jen si v příkladu dosaďte místo "surovin" slovíčko "pirátské body" .

    Ó šílení piráti ...


    Také tě zdravím Peco69 ,


    tohle je krapet složitější dotaz , ale přesto se na něj pokusím odpovědět , jen doufám , že pokud se v něčem zmýlím , tak mě NĚKDO poopraví :)


    1.- JAK SE TO DÁ ZJISTIT ?

    V podstatě nedá - můžete sice obsadit jejich města a držet 24/7 online stráž a zapisovat kdo koho jede vybrat , ale stejně vám budou chybět informace

    o tom , které účty mají mezi sebou sdílení .


    2.- JAK SE TO DÁ NAHLÁSIT ?

    Klasicky přes ticket system ( viz odkaz dole )


    3.- CO SE S TÍM DÁ DĚLAT ?

    Kopírovat jejich taktiku . Pokud je někdo v něčem úspěšný či zdánlivě neporazitelný , nemusí to nutně znamenat že obchází pravidla .

    ( nebo že je vyvolený a pomáhají mu jeho známosti :P - ten jazyk není na tebe Peco , dotyční vědí komu patří 8) )


    Máš 3 hráče , každý z nich může vlastnit 10 ( ? nebo 9 ? ) účtů ( to nejsou žádní BOTI ) které musí mít propojeny SDÍLENÍM .

    Hráč A a B kliká piráty na všech pomocných účtech hráči C , hráč C kliká piráty na všech pomocných účtech hráčům A a B .


    Tímto způsobem toho předpokládám naklikají více než půlka vaší ali . Založte si tedy účty na dotování pil a lomů a klikání pirátů

    a můžete se stát úspěšnými piráty jako oni .


    Dejte si však pozor , aby nedošlo k tomuto :

    Mám danou situaci: Mám 2 účty A,B u kterých mám nahlášeno sdílení. Hráč A pošle suroviny hráči C, s kterým IP nesdílím a ten to pošle dále hráči B. Toto je příklad obcházení pravidel o sdílení IP.

    náhodou , na vánoce byla bonus těžba 25% a celý prosinec i rychlejší obchodní lodě o 20% ^^

    a velikonoce se blíží , budou králíčci a vajíčka po městech :P

    Vesnici jakéhokoliv hráče můžeš drancovat kolikrát chceš , není to nijak omezeno .


    Podle pravidel je jednoznačně napsáno , že STRKÁNÍ je (viz dole) . Nemusí tedy jít pouze o přímé posílání surovin , ale i o různé "fintičky" .


    3. Strkání


    Není povoleno získávat výhody ve hře na úkor slabšího hráče. Za slabšího hráče se považuje každý, kdo je v celkovém hodnocení postavený níže než viník.

    Ikariam / forum / CZ / diskuze a zpětná vazba / návody / FAQ - často kladené otázky / strkání / dá se měnit i v jiném poměru než 1:1 ? /


    Gety se samozřejmě musím zastat , ve FAQ je na tuto otázku jasně zodpovězeno 8o


    Jinak hraji koukám 11 let a kousek a pamatuji krapet stará pravidla :) , výměna luxusních surovin ( kámen, sklo , víno , síra ) byla 1:1 , ale stavební materiál ( myšleno dřevo ) býval tolerován 2:1 tuším .


    Co jde přes tržnici to je obchod , Ika už si hlídá a upravuje ceny sám dle lokální poptávky/nabídky , to bych netahal do výměny mezi hráči .

    Zde jde o zamezení získání výhody silnějšího účtu .


    Obecně si ovšem dovolím tvrdit , že pokud budete vyměňovat suroviny v rozumném poměru a množství , tak vám do toho nikdo zasahovat nebude .

    Pokud si ovšem budete ze svých menších multi navzájem přihrávat zvýhodněně šůrky , pak se bojte :evil: .

    Asi takhle 8) , nečekal bych , že se to bude opravovat , páč bych řekl , že to bylo zrušeno .

    Jako důvod zrušení , předpokládám , je snaha zamezit snadnému blokování volných míst na ostrově malými účty jednoho hráče ( malými neaktiv účty na trvalé dovče ) .

    Z mého pohledu v tom nevidím zas až tak velký problém . Kamarád se může přihlásit klasicky a hezky po staru se pak přestěhovat poblíž . Nej využití měla tato funkce na starých časově omezených warserverech , tam bylo potřeba shromáždit hráče co nejrychleji k sobě .