Posts by _AeA_

Forumu ├žok takip ediyorsun, belli ki ikariam network├╝n de kuvvetli lakin baz─▒ ┼čeyleri uyduruyorsun gibime geliyor.

Baz─▒ m─▒! Bu "di┼č g├╝├ž"├╝n 10 s├Âyledi─činden 11'i yaland─▒r:) Yaln─▒z performansta d├╝┼č├╝┼č var. Eskiden daha iyi kar─▒┼čt─▒r─▒yordu:) ─░┼č olarak yap─▒yor art─▒k san─▒r─▒m pek keyif alm─▒yor:)

Di┼člerin g├╝c├╝ ad─▒na...

bu ki┼čiyi engellemi┼čim ├Ânceden kesin ''temiz parazit''ci─čin forum multisidir :))))

Bunu bana m─▒ dedin?

├╝cl├╝m├╝ puhaaa ┼čuna multici diyelim. Multici g├Ârd├╝m m├╝ dayanamiyorum. Nereniz g├╝cl├╝ g├Ârd├╝k korsanda yigit aglatti sizi ^^

bu bizim yi─čitle aram─▒zdaki mevzu de─čil mi seni niye ba─čl─▒yor ki ben ├žaps─▒z─▒m diye bas bas ba─č─▒r─▒yorsun ger├žekten ac─▒nacak haldesin

Do─čru d├╝zg├╝n al─▒nt─▒ yap. Ben yazm─▒┼č─▒m gibi g├Âr├╝n├╝yor.

Valla onun i├žin Nalan diyenlerde var

Bu arada Nalan nedir ya o nas─▒l bir vizyonsuzluktur abi

En az─▒ndan J├╝lide falan olsayd─▒ sjsjsjsjssj

Oynar ba┼čl─▒kl─▒ bir ki┼čilik ama nalan olacak kadar ileri gitmemi┼čtir yav. Olduysa da tercihlere sayg─▒m─▒z var oras─▒ ayr─▒:)))

Virayi ne hale soktunuz biri kulagina falan ├╝fler sonra ^^

Okuyup ├╝flemeden isim koymak olmaz zaten. Sonra ismini 3 kere s├Âyleyip bir de ezan okunmas─▒ laz─▒m. Tanidik hoca var ben ayarlarim.

Valla onun i├žin Nalan diyenlerde var

Bu arada Nalan nedir ya o nas─▒l bir vizyonsuzluktur abi

En az─▒ndan J├╝lide falan olsayd─▒ sjsjsjsjssj

Oynar ba┼čl─▒kl─▒ bir ki┼čilik ama nalan olacak kadar ileri gitmemi┼čtir yav. Olduysa da tercihlere sayg─▒m─▒z var oras─▒ ayr─▒:)))

Ben de ├žift├žiyim olm gel i┼čte ticaret yapar─▒z:))

Samet bana slm g├Ândermez direkt ula┼č─▒r:) Yeni ├Â─črendin galiba ismi c├╝mle i├žinde kullanay─▒m dedin:) Peki madem ben de viraya selam g├Ânderiyorum. ─░smi neydi yaa serhat m─▒yd─▒ serkan m─▒yd─▒ selim miydi ├Âyle bi┼čey i┼čte:) ice bucket ahahah cvp vermezse ├žok ay─▒b eder yaln─▒z ├Âyle s├Âyle:)

Cakal o isimler olmadigini sen benden daha iyi biliyon ^^

ahahah tmm be ┼čaka da yap─▒lm─▒yo sana adam─▒n isminin semiramis oldu─čunu biliyoz herhalde:evil:

Sen gelsen bi alphaya ben de d├Ân├╝cem oyun da zevkli olacak ama gelmiyosun i┼čte:(

Ciftciyim ben oyun kapanana kadar ^^ sametin sana selami var bana yazsin diyor^^

Ben de ├žift├žiyim olm gel i┼čte ticaret yapar─▒z:))

Samet bana slm g├Ândermez direkt ula┼č─▒r:) Yeni ├Â─črendin galiba ismi c├╝mle i├žinde kullanay─▒m dedin:) Peki madem ben de viraya selam g├Ânderiyorum. ─░smi neydi yaa serhat m─▒yd─▒ serkan m─▒yd─▒ selim miydi ├Âyle bi┼čey i┼čte:) ice bucket ahahah cvp vermezse ├žok ay─▒b eder yaln─▒z ├Âyle s├Âyle:)

Baz─▒ m─▒! Bu "di┼č g├╝├ž"├╝n 10 s├Âyledi─činden 11'i yaland─▒r:) Yaln─▒z performansta d├╝┼č├╝┼č var. Eskiden daha iyi kar─▒┼čt─▒r─▒yordu:) ─░┼č olarak yap─▒yor art─▒k san─▒r─▒m pek keyif alm─▒yor:)

Sanada tek erkek kardesimiz aea var diyordum demek oda yalan cikti

Knk beni bilirsin sen neredeysen tam kar┼č─▒nday─▒m:) Yoksa tan─▒m─▒yorum buradaki kimseyi. Hatta ba┼čl─▒─ča eklememi┼čler hangi server oldu─čunu bile bilmiyorum. Harbi hangi server lan bu?

Forumu ├žok takip ediyorsun, belli ki ikariam network├╝n de kuvvetli lakin baz─▒ ┼čeyleri uyduruyorsun gibime geliyor.

Alphaya ittifak olarak tek gelen LEGENDS of BETA(LGNDS) ad─▒nda bir ittifak oldu. San─▒r─▒m betada oynay─▒p kaynak serverlarda hesab─▒ olan arkada┼člar alphay─▒ se├žmi┼čler, kendilerine te┼čekk├╝r ederiz:) ┼×u an 21 ├╝ye 149m puan ile 16. s─▒radalar. ─░ttifak a├ž─▒klamas─▒na "betan─▒n g├╝c├╝ alphaya geldi" yazm─▒┼člar. Kendilerine ba┼čar─▒lar dilerim.

Ba┼čka gelenler de oldu. Mevcut ittifaklara giri┼čler biraz ├╝ye say─▒lar─▒ artt─▒ falan:) Dengeleri de─či┼čtirecek durumlar yok gibi ama ben isterdim rekabet ortam─▒ olu┼čturacak ittifaklar─▒n gelmesini, malesef olmad─▒. Bir dahaki birle┼čime diyoruz:)

Ben zaten oynamiyorum ki nan ciftci adamim senin gibi ^^

Son 4 senedir puan─▒m ayn─▒ lan bu nas─▒l ├žift├žilik:))

Yine thora oynuyosun bak─▒yorum. Konu ne olursa olsun sonunu oraya ba─čl─▒yon:)) D├╝┼čman─▒n d├╝┼čman─▒ senin yine d├╝┼čman─▒n:)) Bak zorlama olmuyor yabma:))

Nan lost deyip gecme adam bir gecede d├╝m d├╝z etmis dengelileri ^^

Benden sana bir lost tavsiyesi; Ikariam oynamay─▒ acilen b─▒rakmal─▒s─▒n:))

Yaln─▒z forumu b─▒rakma.

Maskotsuz tak─▒m, soytar─▒s─▒z saray, falconsuz forum olmaz.

Ah be falconum ikariam oynamak senin neyine iki g├╝nde pestil etmi┼čler i┼čte:))

├çeteyi ├ža─č─▒r kurtars─▒nlar seni:)))

Ayr─▒ca lost nedir olm k├Âr g├Âze parmak gibi ahaha

Birlik kiyim sayisi cogalsa ne olacak. 100 milyon depo yaparsa 200 milyon depo yapacak. 50 kisilik ittifakin 500 tane ipli hesabi var. Haril haril general cikartiyor o hesaplardan ^^

┼×ak 100m gp ┼ča┼č─▒r─▒r millet hi├ž beklemedikleri bir hareket nas─▒l bas─▒yorlar diye. Arkadan bi 100m gp daha yetmedi bi 100m daha ├žil yavrusu gibi da─č─▒l─▒rlar.

-Necmettin falcon

yen─▒ servere gelde ├ž─▒kart bi bakal─▒m ordan sallamas─▒ kolay 10 y─▒ll─▒k hesaplarla :D

ahahah

yav adam takti─či vermi┼č i┼čte. ├Ânce 49 ki┼či daha bulacan ip hesaplar─▒ a├žacaklar sonra ┼čakkadanak i┼č bitti:)

Birlik kiyim sayisi cogalsa ne olacak. 100 milyon depo yaparsa 200 milyon depo yapacak. 50 kisilik ittifakin 500 tane ipli hesabi var. Haril haril general cikartiyor o hesaplardan ^^

┼×ak 100m gp ┼ča┼č─▒r─▒r millet hi├ž beklemedikleri bir hareket nas─▒l bas─▒yorlar diye. Arkadan bi 100m gp daha yetmedi bi 100m daha ├žil yavrusu gibi da─č─▒l─▒rlar.

-Necmettin falcon

Geldi ya 600 700 hesap

Olm niye yalan─▒m─▒ ortaya ├ž─▒kar─▒yosun:))

Hem tam bilmiyosun ben sayd─▒m her geleni, en son 1000e kadar geldim bakt─▒m hayla ak─▒n ak─▒n geliyolar b─▒rakt─▒m saymay─▒:)