2022'e Kadar 20.022 Post

• Sen gelsen bi alphaya ben de dönücem oyun da zevkli olacak ama gelmiyosun işte:(

Ciftciyim ben oyun kapanana kadar ^^ sametin sana selami var bana yazsin diyor^^

Ben de çiftçiyim olm gel işte ticaret yaparız:))

Samet bana slm göndermez direkt ulaşır:) Yeni öğrendin galiba ismi cümle içinde kullanayım dedin:) Peki madem ben de viraya selam gönderiyorum. İsmi neydi yaa serhat mıydı serkan mıydı selim miydi öyle bişey işte:) ice bucket ahahah cvp vermezse çok ayıb eder yalnız öyle söyle:)

• Ben de çiftçiyim olm gel işte ticaret yaparız:))

Samet bana slm göndermez direkt ulaşır:) Yeni öğrendin galiba ismi cümle içinde kullanayım dedin:) Peki madem ben de viraya selam gönderiyorum. İsmi neydi yaa serhat mıydı serkan mıydı selim miydi öyle bişey işte:) ice bucket ahahah cvp vermezse çok ayıb eder yalnız öyle söyle:)

Cakal o isimler olmadigini sen benden daha iyi biliyon ^^

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

ahahah tmm be şaka da yapılmıyo sana adamın isminin semiramis olduğunu biliyoz herhalde:evil:

ahahah tmm be şaka da yapılmıyo sana adamın isminin semiramis olduğunu biliyoz herhalde:evil:

Valla onun için Nalan diyenlerde var

Bu arada Nalan nedir ya o nasıl bir vizyonsuzluktur abi

En azından Jülide falan olsaydı sjsjsjsjssj

• Valla onun için Nalan diyenlerde var

Oynar başlıklı bir kişilik ama nalan olacak kadar ileri gitmemiştir yav. Olduysa da tercihlere saygımız var orası ayrı:)))

Oynar başlıklı bir kişilik ama nalan olacak kadar ileri gitmemiştir yav. Olduysa da tercihlere saygımız var orası ayrı:)))

Virayi ne hale soktunuz biri kulagina falan üfler sonra ^^

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

Virayi ne hale soktunuz biri kulagina falan üfler sonra ^^

Okuyup üflemeden isim koymak olmaz zaten. Sonra ismini 3 kere söyleyip bir de ezan okunması lazım. Tanidik hoca var ben ayarlarim.

• Virayi ne hale soktunuz biri kulagina falan üfler sonra ^^

Okuyup üflemeden isim koymak olmaz zaten. Sonra ismini 3 kere söyleyip bir de ezan okunması lazım. Tanidik hoca var ben ayarlarim.

Ben onu hep Jülide olarak hatırlayacağım

3 defa ismini söyleyelim bakalım gelecek mi

Jü-li-de Jülide Jülide Jülide evet bekliyoruz sjsjsjsj

• O kişi nin ipli hesabından yağmalayıp, diğer hesabına satarsanız, 3. kişi aracılığı ile yapılan kural ihlalidir. Hatipoğlu banlamasa da pannacotta banlar.

9cj9lE.jpg

• Savaştaysanız niye onunla ticaret yapıyorsun,orayı anlamadım.

Yağmaladığım adam kaynak alımı yapıyor ben onu yağmalayıp ona satıcam^^

O kişi nin ipli hesabından yağmalayıp, diğer hesabına satarsanız, 3. kişi aracılığı ile yapılan kural ihlalidir. Hatipoğlu banlamasa da pannacotta banlar.

İpli hesap falan yok kral diyelim ki ben senden odun yağmalıyorum sende odun alımı yapıyorsun tüc merkezinden sonrada sana satıyorum bundan ban yer miyim

• O hesap ile aranda herhangi bir bağ yok ise ban yemezsin. Arada ticaret anlaşması yoksa , Ticaret merkezindeki malı herkes alabilir. Kimin alacağını nereden bileceksin.

9cj9lE.jpg

• selam bebiş bana yeni hesap bulsan da savaşlara girsem :D

yeniden başlamayayım şimdi hesap silnimiş galiba :D

Özelden bana yazmış. :D Beni nasıl anlattılar acaba ona?

tartışmanızı, sohbetinizi, savaşınızı bazı sınırlar için de yapın. karşınızda kim var?

kadın mı? küçüğünüz mü? büyüğünüz mü? iyi seçin. bilenirsem oyuna geri döner oyunu size bıraktırırım.

bana bunu yaptırmayın..

neyse gideyim de kafayı takıcak birisini bulayım :D

Sanırım o "kafayı takıcak birisi" olmuşum. :D