АПОКАЛИПСА [АПО] Battle Reports




  • Borbe na kolegu mi Jovana... Haha































  • Moje farmice male ....Ekonomista (orsat) i Jakov ...8)<3
























    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46

  • Moje vredne farme ...Ekonomista ....ziv bio Orsat .....<3





    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46

  • Vlada Gavriloviću, miluj me po ... a znaš ti gdje već.... živ bio opeglani <3 prozivaš na rat šalješ neke zahtjeve na serveru gdje igramo s multijima i accounti s nula generala. Kakav si klaun... Al dobro ide vam uz nacionalizam i ostale gadosti koje ste zapoceli. Samo ti farmaj 7k drva svaki dan, vrijedan si, treba to znat protiv accounta s 0 generala.


    Saljem ti veliki nacionalisticki poljubac :*


    Inace ''selo'' iz kojeg ja dolazim, je bilo Republika, dok ste ti i tvoji po granama skakali. Educiraj se postolaru. ;)

  • Vlada Gavriloviću, miluj me po ... a znaš ti gdje već.... živ bio opeglani <3 prozivaš na rat šalješ neke zahtjeve na serveru gdje igramo s multijima i accounti s nula generala. Kakav si klaun... Al dobro ide vam uz nacionalizam i ostale gadosti koje ste zapoceli. Samo ti farmaj 7k drva svaki dan, vrijedan si, treba to znat protiv accounta s 0 generala.


    Saljem ti veliki nacionalisticki poljubac :*


    Inace ''selo'' iz kojeg ja dolazim, je bilo Republika, dok ste ti i tvoji po granama skakali. Educiraj se postolaru. ;)

    Eto ...sta moze sin od profesroa iz skole drugo da kaze ...izgleda da mu je sin potpuno netalentovan ili zapusten ...?

    Imas 1 + miliona poena ...ako ti je malo spreman sam da doniram tvoje resurse da se uzdignes malo ...i napravis vojsku...ali ti to izgleda mi da ne smes ...onda budi moja farmica !!

    Sto se tice nacionalizma ...tvoji sunarodnici igraju sa nama i nemaju nikakav problem ....pokusaj da se javis na svom viberu pa neka ti oni objasne koliki sam nacionalista ...ali ni to ne smes ...nemas cinjenice ...jer si pajser !!

    Tvoje selo Dubrovnik ...pa ti izgleda da malo poznajes istoriju Dubrovnika ....Srbine ....??

    Tesko je to priznati ....ali ...mene to ne zanima ...pravdaj se svojima ...!!!




    Farmica moja mala se javila ...ali ...svaki dan i svaki cas cu ti uzeti sve sto imas u tvom magacinu ....tvoje rese su moje rese ....ti nemas pravo na njih dokle god budem igrao ...ajmo sada .....kme kme kme ....:thumbup:


    Moli Bugare da dolete da te oslobode ....daj garnizone ....ali ...ti si potpuno NEBITAN ovde ....NEBITAN SI !!!!

    Tvoja svrha je da si moja farmica ...naravno i Jakov ...klasika ...!!!!!

    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46

  • Eto ...sta moze sin od profesroa iz skole drugo da kaze ...izgleda da mu je sin potpuno netalentovan ili zapusten ...?



    Tvoje selo Dubrovnik ...pa ti izgleda da malo poznajes istoriju Dubrovnika ....Srbine ....??

    Tesko je to priznati ....ali ...mene to ne zanima ...pravdaj se svojima ...!!!

    BRB giving myself vaccines | Autism | Know Your Meme

  • E kako mi farmaš multije od 3k bodova, ekspert! Šteta šta si bezobrazan, ja već mislia donirat za račune barba Vladi :)

  • Farme ce ostati farme,da l' na nalogu od 8k ili na nalogu od 80mil...

    Ajde nemojte da se cimate vise,reci cu caletu da vas ne farma vise,sto je mnogo mnogo je :closedthread:

  • Vlada Gavriloviću, miluj me po ...


    gavra-desibre zašto se spuštaš na nivo ovog retarda i odgovaraš na ovako nešto?

    Pošto nisu sposobni da bilo šta urade, prodaju fore iz zabavište koje ne prolaze čak ni u Pačijoj školi!





    Odlično! Nastavi da ih farmaš.

    Došli su na ostrva sa namerom da sabotiraju čuda, a na kraju je ispalo da su nam samo zatvorili ista da Bugari ne upadaju svojim kolonijama.

    Postali su farme koje su nam dohvat ruke, a sad vidim da su počeli i u ostrva da ulažu.




    Screenshot-2022-02-23-at-22-36-53.png


    gavra-desibre

    A sa ovakvima mi je tek žao da se raspravljam, jer ove slike podsećaju na jednu veoma tešku bolest... šizofreniju.

    JakovHR1997 druže ako već nisi pod terapijom javi se kod doktora da proveriš na vreme. Mlad si, nije još kasno.

    RS Delta: Ivan-[ФАБ]

    RS Epsilon: Ivan-[АПО]

    EN Poseidon: Ivan-[RS-BA]


    w8TodNy.png


  • gavra-desibre zašto se spuštaš na nivo ovog retarda i odgovaraš na ovako nešto?

    Pošto nisu sposobni da bilo šta urade, prodaju fore iz zabavište koje ne prolaze čak ni u Pačijoj školi!

    Oni samo razumeju taj jezik ....treba im reci ....a da su pacija skola ...siguno su ...!!!





    Борба за Посејдон -М1-

    (24.02.2022 16:54:26)

    _GAVRA[АПО] из 666, Посејдон -М1-, 444, -House killer-[АПО] из 444

    vs

    icomaestroto[CHAOS] из H2SO4


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Праћкар................................50(-0)

    Сумпорни Мускетар.....................336(-0) - Сумпорни Мускетар...................314(-336)

    Мачевалац..........................1471(-438) - Мачевалац.............................0(-694)

    Копљаник...........................1237(-663) - Копљаник.............................0(-1007)

    ............................................. - Челични џин...........................0(-140)

    Гирокоптер...........................215(-26) - Гирокоптер.............................0(-60)

    Ован...................................30(-0) - Ован...................................0(-20)

    Катапулт...............................30(-0) - Катапулт...............................0(-20)

    Минобацач..............................30(-0) - Минобацач..............................0(-80)

    Кувар..................................70(-0) - Кувар..................................20(-0)

    ............................................. - Зид.....................................0(-7)

    Доктор.................................50(-0) - .............................................

    Балон Бомбардер.......................120(-8) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-1565.2 - Генерали..............................-7396.6

    Нападачки поени.......................18491.5 - Одбрамбени поени.........................3913

    Претрпљена штета........................78260 - Претрпљена штета.......................369830

    Штета у процентима........................17% - Штета у процентима........................83%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: _GAVRA[АПО], -House killer-[АПО]


    Губитници: icomaestroto[CHAOS]

    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46