Posts by JEZZA

    hello


    Morska bitka kod Valencia

    (18.09.2023 20:07:54)

    jezza[-R-] iz Polis, Polis

    vs

    Valencia[SPQR] iz Valencia


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................163(-20) - Brod Ovan..............................0(-53)

    ............................................. - Vatreni Brod..........................0(-107)

    Brod minobacač.........................72(-0) - Brod minobacač.........................0(-29)

    Parni ovan...........................101(-21) - Parni ovan.............................0(-35)

    Raketni brod..........................33(-12) - Raketni brod...........................0(-16)

    Podmornica.............................62(-8) - Podmornica.............................0(-11)

    Parni gliser..........................120(-0) - Parni gliser...........................61(-0)

    Nosač balona...........................25(-0) - Nosač balona...........................16(-2)

    Tender.................................30(-0) - Tender.................................13(-0)

    ............................................. - Brod kopljar...........................0(-27)

    ............................................. - Brod katapult..........................0(-24)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-1101.6 - Generali..............................-3481.4

    Napadački bodovi.......................8703.5 - Obrambeni bodovi.........................2754

    Štete primljeno.........................55080 - Štete primljeno........................174070

    Postotak štete............................24% - Postotak štete............................76%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: jezza[-R-]


    Gubitnici: Valencia[SPQR]

    Under the palm :sleeping:


    Borba za novi

    (08.03.2022 8:34:40)

    Paladin[TAN] iz North

    vs

    simi iz novi


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Strijelac...........................117(-357)

    Sumforni Mušketar.....................252(-0) - Sumforni Mušketar......................0(-12)

    Bacač Koplja..........................376(-0) - Bacač Koplja.......................282(-2770)

    Kopljanik...........................745(-139) - Kopljanik..............................0(-40)

    Girokopter............................290(-0) - Girokopter...........................51(-202)

    Ovan...................................60(-0) - Ovan..................................102(-0)

    Katapult...............................30(-0) - Katapult...............................11(-0)

    Minobacač..............................62(-0) - Minobacač.............................21(-54)

    Kuhar..................................80(-0) - Kuhar.................................122(-0)

    Mačevalac...........................1441(-16) - .............................................

    Željezni div..........................580(-0) - .............................................

    Balon Bombarder.......................84(-86) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-712.6 - Generali..............................-4337.7

    Napadački bodovi.....................10844.25 - Obrambeni bodovi.......................1781.5

    Štete primljeno.........................35630 - Štete primljeno........................216885

    Postotak štete............................14% - Postotak štete............................86%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Paladin[TAN]


    Gubitnici: simi

    I'm very bad at this game <X


    Borba za Сяра Pe3epB 2

    (08.03.2022 0:26:39)

    Paladin[TAN] iz Polis

    vs

    krasi73[CHAOS] iz Сяра Pe3epB 2


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................252(-0) - Sumforni Mušketar....................109(-84)

    Mačevalac..........................1457(-190) - Mačevalac.............................0(-684)

    Kopljanik...........................884(-390) - Kopljanik.............................0(-481)

    Girokopter...........................290(-12) - Girokopter.............................0(-30)

    Balon Bombarder.......................170(-0) - Balon Bombarder.........................0(-5)

    Ovan...................................60(-0) - Ovan...................................0(-24)

    Minobacač..............................62(-0) - Minobacač..............................0(-49)

    ............................................. - Doktor..................................1(-0)

    Kuhar..................................80(-0) - Kuhar...................................5(-0)

    ............................................. - Zid.....................................0(-7)

    Bacač Koplja..........................376(-0) - .............................................

    Željezni div..........................580(-0) - .............................................

    Katapult...............................30(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali.................................-804 - Generali..............................-3558.8

    Napadački bodovi.........................8897 - Obrambeni bodovi.........................2010

    Štete primljeno.........................40200 - Štete primljeno........................177940

    Postotak štete............................18% - Postotak štete............................82%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Paladin[TAN]


    Gubitnici: krasi73[CHAOS]

    Morska bitka kod ORO

    (07.03.2022 11:07:37)

    Paladin[TAN] iz Doriath

    vs

    nero2 iz ORO


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan.............................120(-0) - Brod Ovan...............................0(-2)

    Vatreni Brod...........................9(-15) - Vatreni Brod...........................0(-10)

    Parni ovan...........................109(-11) - Parni ovan.............................6(-54)

    ............................................. - Raketni brod...........................0(-30)

    Podmornica.............................60(-0) - Podmornica.............................0(-20)

    Parni gliser...........................60(-0) - Parni gliser..........................42(-28)

    Nosač balona...........................20(-0) - Nosač balona............................0(-2)

    Tender.................................20(-0) - Tender..................................2(-0)

    Brod minobacač.........................42(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali.................................-357 - Generali..............................-2847.2

    Napadački bodovi.........................7118 - Obrambeni bodovi........................892.5

    Štete primljeno.........................17850 - Štete primljeno........................142360

    Postotak štete............................11% - Postotak štete............................89%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Paladin[TAN]


    Gubitnici: nero2

    Borba za ORO

    (06.03.2022 14:43:36)

    Paladin[TAN] iz Polis

    vs

    nero2 iz ORO


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................168(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-280)

    Mačevalac...........................482(-118) - Mačevalac.............................0(-180)

    Kopljanik...........................479(-521) - Kopljanik.............................0(-496)

    ............................................. - Željezni div..........................0(-100)

    Girokopter............................120(-0) - Girokopter.............................0(-20)

    Balon Bombarder........................81(-9) - Balon Bombarder........................0(-16)

    ............................................. - Ovan...................................0(-24)

    ............................................. - Katapult...............................0(-24)

    Minobacač..............................62(-0) - Minobacač..............................0(-24)

    ............................................. - Doktor.................................20(-0)

    Kuhar..................................30(-0) - Kuhar..................................24(-0)

    ............................................. - Zid.....................................0(-7)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-923.2 - Generali..............................-3911.6

    Napadački bodovi.........................9779 - Obrambeni bodovi.........................2308

    Štete primljeno.........................46160 - Štete primljeno........................195580

    Postotak štete............................19% - Postotak štete............................81%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Paladin[TAN]


    Gubitnici: nero2

    Ovo spajanje je jako oštetilo sve nas igrače sa RS i BA!

    Gradovi su nam pobacani na čuda koja nam nisu baš neophodna u igri, tipa Demetra, Hades, Atina itd, a sva čuda tipa Hefest, Posejdon, Kolos su uglavnom popunjena ili udaljena od naših gradova po 15 sati... Smatram da su ,, domaćini" u velikoj prednosti u startu... Potpuno sam svestan da ovim što pišem sada ništa ne mogu popraviti u tom spajanju, ali da mi, primera radi, dva grada sa Hefesta/ mermer bace na Demetru / mermer je katastrofa i da ja pritom mogu da prebacim gradove na hefest / mermer na oko 15 sati puta... jer samo tamo mogu da nađem slobodno mesto... to je užas!

    Gradili smo svoje naloge po 10 godina da bi sad bili ovoliko razoreni ovom seobom. Jako sam razočaran u sve što se događa sa nama u vezi same igre! Kako prolazimo u RL sada smo i u VT poniženi i zloupotrebljeni.

    Njih nije briga za nas čim su nas stavili da igramo na bugarskom jeziku.

    Ja već preko 3 sata ne mogu ući nigdje, grad koji mi je bio na premium mjestu više nije na njemu (dobio info od onih koji mogu igrati) Aresa nije prebacilo na Engleski server kako je rečeno, uglavnom loše odrađeno od strane onih čiji je to posao.

    također. al sve je okej prijatelju, jer kad riješe igrat cemo na BUGARSKOM hahahahahahahahah

    Komedija od igrice. Otkažu 7 puta i ovako prode.

    Ti si zajeba i šefa i stanicu. Neznas sifru od nicka a znas od majla al nisi siguran koji je mejl al znas sifru od materinog fejsa pa jel ti ko moze pomoc

    Ako sam dobro razumeo, znaci mi sad idemo na neki njihov vec postojec server. Sto znaci da su oni zauzeli sva mesta oko centra, gde mi kao savez ne mozemo da odemo na 50:50 ili tako nesto? Vec moramo da odemo na 90 90 da bi mogli svi da stanemo.?

    Ja bih predlozio da se ide na Epsilon server jer smo mi taj vec imali, i taj sam naziv je nekako za nas vec poznat. Stoga smatram da svako ko vidi ovu poruku prenese svom savezu da predje na epsilon. Nema poente da se podelimo pa da opet ode 10% igraca vamo , 30% vamo i opet smo manje vise na istom.


    Molim sve igrace bar sa RS, da sve svoje naloge prebace na Epsilon. Hvala


    Reklama, reklama, marketing i samo marketing. Dzaba sve drugo :)

    ti bi na Epilon jer ti je poznato ime? Ima smisla rode

    Takodje preneo sam vasu zabrinutost i nezadovoljstov u vezi jezika. Odogovor je da cemo neko vreme morati da se prilagodimo i igramo na bugarskom ali u GF rade na pronalazenju boljih resenja. Kakva su to bolja resenja i kad cemo ih videti ne zna se.

    A brate resenje je da uvedu opciju biranja jezika u opcijama igre. To je za njihove developere par dana posla. Ako to GF ne zna da uradi javi mi se na PM.

    :D:D:D

    Poslednja informacija i verovatno konacna je sledeca.


    Ikariam RS, BA, SI, SE se sele na Bugarske servere. Zasto Bugarske? Zato sto je jezik na cirilici i najveca su zajednica od ovih navedenih. Svi njihovi serveri ostaju kako jesu sada i svi ce biti target serveri odnosno mozete da birate bilo koji od njihovih servera za seldibu. Njihovi serveri se nece medjusobno spajati.


    Ovo u vezi jezika znaci da treba da krenete da ucite Bugarski:DNi ja nisam odusevljen, ali to nam je sto nam je.:(

    Goru odluku do sada nisan vidia

    Slazem se sa svime. Ja sam nedavno pocea na eng alfi od 0 igrati i prezanimljivo mi je(sad sam na 600k , mala riba reklo bi se). ljudi igraju sa 500k gen dodu na otok i boli ih briga sta ces im unistit 2,5k flote i napravit "hof". Mislim da je takvo razmišljanje i bugara i slovaka , ide se na zeleni izvjestaj i tjt. Biti će jako zanimljivo igrati na takav način. Jedva čekam :D glhf svima

    Pazi ja na eng serveru na Pi imam 3 profila. I tamo imam svoje ostrvo sa mojih 17 gradova. Tamo sam broj 1 sa donacijama. Imam sumu 56 nivo. To sam izgradio sa ova 3 profila. I sad da dodje da ih razdvajam po svetovima,pa ne isplati mi se. 1 svet sva 3 i kraj. A ne da delim ili da brisem profile. Ako dodje do brisanja moze. Nek plate 1000 evra za svaki mesec sto sam igrao,a vala lepo se naigrao skoro od samog pocetka igre. Generalno to je glupost sto ce da se radi. Izgubice masu igraca i sve ode u 3 lepe. Mogu komotno igricu da obrisu,da skroz ne postoji sa ovim glupim potezom

    ovo šta si ti radia nije ni tribalo bit dopusteno... vidim da samo ovakve kao ti smeta ovo spajanje.

    Na portugalskom djelu foruma stoji post koji govori da ce multiji biti dopusteni( valjda je napisao neki moderator nez)
    Fusão de Servidores e comunidades