Posts by DJ Anonymus

    Áhh,akkor ezĂ©rt nem tudom Ă©n ĂĄtrakni Ƒket,köszi az infĂłt.

    Teszt szerveres tapasztalat.

    Azonos lobbyban lĂ©vƑ accountok közĂŒl csak egyet engedett ĂĄtvinni Ă©s a következƑnĂ©l kiĂ­rta mĂĄr van ilyen email cĂ­m a cĂ©lszerveren.

    Ha ez így lesz a többi szerveren is az gåz.

    Ezt mĂ©g megtudod oldani több email cĂ­mmel,bĂĄr elĂ©g idegesĂ­tƑ Ă©s hosszadalmas melĂł.

    Én is ezt csinĂĄlom most,hogy ĂĄllandĂłan ki-be lĂ©pegetek a jĂĄtĂ©kban,hogy elĂ©rjem a mĂĄsik accountom,mert nem tudom egyik accountomat sem egy mĂĄsik lobbyba ĂĄttenni,illetve az elfelejtettem az azonosĂ­tĂłm dolog rĂ©g nem mƱködik,legalĂĄbbis nĂĄlam nem.

    Azért meg kell hagyni,hogy aki 15 acca van,azé' az nem rossz :D
    Nekem is kĂ©ne ennyi idƑ.(biztos vagyok benne,hogy a pĂ©nz sem volt kevĂ©s)
    A problĂ©ma ott kezdƑdik,hogy a GF megengedte a multizĂĄst Ă©s most ez miatt szĂ­v elĂ©g sok ember.

    De a probléma igazi gyökere,hogy a GF-et nem érdekli a jåték.
    Én nem a GO-kat Ă©s egyĂ©b fĂłrum Ă©s jĂĄtĂ©kbeli akĂĄriket hibĂĄztatnĂ©k,hanem a cĂ©get,aki a sajĂĄt jĂĄtĂ©kosait,hĂĄt le....-igen,bĂĄr a dolog nem ĂșjkeletƱ,aki kicsit jĂĄtszott valami PC-s jĂĄtĂ©kkal annak ismerƑs a helyzet.

    ValĂłban,a GF megengedƑ a multiaccokkal,persze mert itt tartja azokat az embereket akik fizetnek nekik,mert hogy Ășj jĂĄtĂ©kosok nem jöttek az is biztos.

    Az ambrĂłziaĂĄtvitel lehetne egy rĂ©szleges megoldĂĄs a problĂ©mĂĄra,bĂĄr ez inkĂĄbb korrelĂĄl a felitatom a tengert egy papĂ­rtörlƑkendƑvel helyzethez.

    Pedig van ennek a jĂĄtĂ©knak nem kis mĂșltja Ă©s nem kis jĂĄtĂ©kosbĂĄzisa(volt,Ă©s ezek utĂĄn csodĂĄlom,ha marad valaki itt),akik aktĂ­van adnĂĄk az ötleteket Ă©s az Ășj dolgokat.

    Kedves a feltételezés,de nem :D
    BĂĄr mĂĄr Ă©n is rĂ©g lĂĄttam Ƒt,kicsit hiĂĄnyzik.


    Úgy lĂĄtom egy nagyon összeszokott tĂĄrsasĂĄgrĂłl van szĂł,Ă­gy Ă©n csak hallgatom a tĂĄrsalgĂĄst :)

    Forró kamillateåt kérnék!

    PrĂłbĂĄltam hozzĂĄrendelni a lobbyhoz Ășjat,de az sem engedte.
    Nem értem,hogy az elfelejtett email-címes dolog miért nem mƱködik.
    Nem lenne cĂ©lratörƑbb,ha egyszerƱen megadnĂĄd nekem az email cĂ­met?
    Gondolom te megtudnåd nézni.
    Tudom a jelszavĂĄt,Ă­gy nagyon mĂĄsĂ© nem lehet(nem lehet az,hogy Ă©n elakarom lopni valakinek az accountjĂĄt),van több accom összeköttetĂ©sbe vele,csak egy IP cĂ­mrƑl lett vele belĂ©pve.

    Én most megnĂ©ztem az elfelejtett email cĂ­mes dolgot, de ott is emailt akar kĂŒldeni... akkor azt hovĂĄ kĂŒldi?

    Te tudod?

    Anno hasznåltam mår 1x a funkciót,akkor mƱködött.
    Azt Ă­rja ki,amikor beĂŒtöm az adatokat,hogy"Hiba törtĂ©nt,kĂ©rjĂŒk ellenƑrizd a megadott rĂ©szleteket."
    Ezzel csak az a baj,hogy olyan accountomra is kiprĂłbĂĄltam,aminek ismerem az adatait Ă©s arra is ezt Ă­rta ki(több böngĂ©szƑvel is prĂłbĂĄltam).

    Elvileg,amikor megadom az adatokat,akkor nekem kell egy email cĂ­met megadnom,amire elkĂŒldi az adatokat.

    PrĂłbĂĄltam hozzĂĄrendelni a lobbyhoz Ășjat,de az sem engedte.
    Nem értem,hogy az elfelejtett email-címes dolog miért nem mƱködik.
    Nem lenne cĂ©lratörƑbb,ha egyszerƱen megadnĂĄd nekem az email cĂ­met?
    Gondolom te megtudnåd nézni.
    Tudom a jelszavĂĄt,Ă­gy nagyon mĂĄsĂ© nem lehet(nem lehet az,hogy Ă©n elakarom lopni valakinek az accountjĂĄt),van több accom összeköttetĂ©sbe vele,csak egy IP cĂ­mrƑl lett vele belĂ©pve.

    Sziasztok!
    Mint turista illetve Ă©rtetlenkedƑ ember tĂ©vedek ide pĂĄnikomban.
    Sajnos a support nem vålaszolt mår több mint 5 napja,így kicsit kezdek aggódni.

    Egy accountomnak felejtettem el az email cĂ­mĂ©t Ă©s az elfelejtett email cĂ­m lehetƑsĂ©g sem mƱködik.BĂĄrki,aki bĂĄrmennyire is jĂĄrtas abban,hogy valami illetĂ©kes ezt elolvassa,az kĂ©rem szĂĄnja meg ezt az utazĂłt.
    Én egy meleg gyömbĂ©res mĂ©zes teĂĄt kĂ©rek,illetve aki segĂ­t,kedvĂ©re kĂ©rhet a szĂĄmlĂĄmra.

    Szia!


    Az az acc, amirƑl beszĂ©lsz, lobbyhoz csatlakozik? Be szoktĂĄl lĂ©pni vele, vagy a lobby Ăłta egyĂĄltalĂĄn nem tudtĂĄl? Tudom, a support szemĂ©lyzethiĂĄnnyal kĂŒszködik, nem nagyon van ember a vonal tĂșlsĂł vĂ©gĂ©n.

    Áll összeköttetésben mås accaimmal a szerveren,ha erre gondolsz,léptem mår be kb 1 hónapja,azonban egyetlen egy email címemen sem talålom jelenleg.

    Sziasztok!
    Mint turista illetve Ă©rtetlenkedƑ ember tĂ©vedek ide pĂĄnikomban.
    Sajnos a support nem vålaszolt mår több mint 5 napja,így kicsit kezdek aggódni.

    Egy accountomnak felejtettem el az email cĂ­mĂ©t Ă©s az elfelejtett email cĂ­m lehetƑsĂ©g sem mƱködik.BĂĄrki,aki bĂĄrmennyire is jĂĄrtas abban,hogy valami illetĂ©kes ezt elolvassa,az kĂ©rem szĂĄnja meg ezt az utazĂłt.
    Én egy meleg gyömbĂ©res mĂ©zes teĂĄt kĂ©rek,illetve aki segĂ­t,kedvĂ©re kĂ©rhet a szĂĄmlĂĄmra.