Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Sziasztok.

    Lehet elkerülte a figyelmem.

    Az úgye nem játszik hogy olyan szerverre nem mehetünk Pl. Lambdáról,ahol a top 50 ben benne vagyunk,(na nem én :))

    Ha Alfára nem mehetnek ezek az accok akkor hova?-,plusz honnan tudja bárki hogy benne van-e a top 50 ben?

    gnPmyu1.png

    Soha nem mondd, hogy soha!

  • Kedves Gro!


    Nem is lesz 15 acc... Mivel törölnie kell mindenképp, hogy szabályosan játszon.
    Mindenik acc a cél szerverre kerül, mert ott helyet foglal magának és az összevonás végéig 10 accot hagy a többit törli.


    Ez a 2 hét alatt nem fog tiltást kapni? Jól gondolom?
    Köszönöm, ha válaszolsz erre.



    Ne legyen 15 accja. 11 is sok, oldja meg belőle.

  • Sziasztok.

    Lehet elkerülte a figyelmem.

    Az úgye nem játszik hogy olyan szerverre nem mehetünk Pl. Lambdáról,ahol a top 50 ben benne vagyunk,(na nem én :))

    Ha Alfára nem mehetnek ezek az accok akkor hova?-,plusz honnan tudja bárki hogy benne van-e a top 50 ben?

    Szia Kyra1112!


    Az csak ambróziás szerveráthelyezésnél van, ilyenkor amikor rendszerszintű összevonás van, a Top 50-es kitétel nem érvényes.


    (Ha jól sejtem, a korábban feltöltött képem okozta ezt a bizonytalanságot ez ügyben, azt a képet egy Teszt szerveres áthelyezőről alakítottam át a magyar összevonási opciókhoz igazítva. De az a része a menünek ránk nézve nem mérvadó, a lényeg az volt, hogy lássátok, körülbelül, hogy fog kinézni a költöztető menü.)

    Ugyan nem tőlem vártad a választ, de mivel a szerkesztett képem okozta a bizonytalanságot, ezért gondoltam, hogy én is tudok erre hitelesen válaszolni. ;)

  • Ne legyen 15 accja. 11 is sok, oldja meg belőle.

    Tényleg kötekedés nélkül.

    13 év alatt 6-7 szerveren lett valakinek 15 accountja. Ez nem sok. Most belekényszerítik helyezze át 3-ra,de ebből 2 szerveren nem akar játszani.

    Aktív játékos,mindegyik accountban ambró van.

    Melyiket törölje? A 276 ambrós 40 millás accountot( amibe ölt 10 évet) vagy a 787 ambrós 3 millást( amibe van 30EURO ,5 év)??

    Ez egy valós probléma. Nem helyezheti át más lobbyba,ahogy kiderült már.

    Nem adhatja át más társának akinek 2 accountja van,hogy ő játszon vele és felhasználja az ambrót,ne vesszen el a pénz...mert Lorovus biztos nem ér rá most se és más Gameken szórakozik. Ahelyett foglalkozna ezzel.


    MÉG JÓ HOGY FIZETÉST KAP ÉRTE.


    Beszélgethetünk itt a hold állásáról,meg melyik a jó admin,meg a team milyen remek,meg mennyi segítség jön. Meg több hülyeségről is....szívesen olvasom

    Amikor meg itt egy valós kérdés és kéne segíteni akkor IDÉZEM: Oldja meg.

    Még jó,hogy Sipka kampány beszédében az volt segítség jött itt mindenben,új a team és itt aztán segítség nélkül senki sem marad.

    Az út szélén csak ,hogy idézzek valami buta romától is.

    Az én szavazatom jelentem elnyertétek. Hol kell szavazni rátok?


    Ehhez nem kell TEAM.

    Tudom fizetés nélkül csináljátok.

    Én nem vállalok munkát pénz nélkül,ennyire "okos" nem vagyok. Örülök Lorovus még talál ilyen "alkalmazottakat",nem hittem volna a multkori után.


    Amúgy kösz a választ,végre valaki vette a fáradtságot pár nap után és miután második kérdésre elhangzott ideírt egy OLDJA MEG.

    Köszönjük a TEAM

  • JELENTEM MEGOLDOTTA.


    Most írt a szövetségben kitörli az összes accountot és befejezi a játékot.


    Szuper. Na lehet tovább írkálni,hogy melyik admin miben jobb,kinek szőrösebb a lába,meg most jöhet az önfényezős rész,hogy mennyit dolgozunk és segítünk bárkinek bármikor.

  • A team a hibás mindenért is, igaz?

    Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem sírom vissza azokat az időket, mikor csak Loro volt egyedül. És ha így haladunk tovább, akkor nem is csodálkozok, ha megint senkinek se lenne kedve ezzel foglalkozni.


    Egyébként csak nekem tűnik nagyon egyszerűnek a probléma megoldása? Rakja törlésre most azokat az accokat a célszerveren, amiket nem akar megtartani. Az összevonáskor úgyis lesz két teljes hete, mikor törlődtek a bizonyos accok, csak akkor viszi át az összeset, így nem lépi át a limitet.

  • JELENTEM MEGOLDOTTA.


    Most írt a szövetségben kitörli az összes accountot és befejezi a játékot.


    Szuper. Na lehet tovább írkálni,hogy melyik admin miben jobb,kinek szőrösebb a lába,meg most jöhet az önfényezős rész,hogy mennyit dolgozunk és segítünk bárkinek bármikor.

    Azért, aki a 10-et nem becsüli az a többit megérdemli.

    Tényleg itt olyan szintű tolerancia van a multikkal szemben, mint sehol máshol. Még így összevonogatva is. Én emelem kalapom GO társaim előtt. A hozzáállásukból jómagam is sokat tanultam, pedig nem ma kezdtem a teamtagságot... Sokat köszönhet a játék/jétékosok annak, hogy itt ezek az emberek kezelik az ügyeket/ügyeiteket. És nekem megtiszteltetés köztük lenni mint a fórumot "nézegető" kolléga.

    Ők megbecsülnek és tisztelnek benneteket és mindent értetek tesznek...


    off ... fényezés kikapcsolva :D

  • Teszt szerveres tapasztalat.

    Azonos lobbyban lévő accountok közül csak egyet engedett átvinni és a következőnél kiírta már van ilyen email cím a célszerveren.

    Ha ez így lesz a többi szerveren is az gáz.

  • Azért meg kell hagyni,hogy aki 15 acca van,azé' az nem rossz :D
    Nekem is kéne ennyi idő.(biztos vagyok benne,hogy a pénz sem volt kevés)
    A probléma ott kezdődik,hogy a GF megengedte a multizást és most ez miatt szív elég sok ember.

    De a probléma igazi gyökere,hogy a GF-et nem érdekli a játék.
    Én nem a GO-kat és egyéb fórum és játékbeli akáriket hibáztatnék,hanem a céget,aki a saját játékosait,hát le....-igen,bár a dolog nem újkeletű,aki kicsit játszott valami PC-s játékkal annak ismerős a helyzet.

    Valóban,a GF megengedő a multiaccokkal,persze mert itt tartja azokat az embereket akik fizetnek nekik,mert hogy új játékosok nem jöttek az is biztos.

    Az ambróziaátvitel lehetne egy részleges megoldás a problémára,bár ez inkább korrelál a felitatom a tengert egy papírtörlőkendővel helyzethez.

    Pedig van ennek a játéknak nem kis múltja és nem kis játékosbázisa(volt,és ezek után csodálom,ha marad valaki itt),akik aktívan adnák az ötleteket és az új dolgokat.

  • Teszt szerveres tapasztalat.

    Azonos lobbyban lévő accountok közül csak egyet engedett átvinni és a következőnél kiírta már van ilyen email cím a célszerveren.

    Ha ez így lesz a többi szerveren is az gáz.

    Ezt még megtudod oldani több email címmel,bár elég idegesítő és hosszadalmas meló.

    Én is ezt csinálom most,hogy állandóan ki-be lépegetek a játékban,hogy elérjem a másik accountom,mert nem tudom egyik accountomat sem egy másik lobbyba áttenni,illetve az elfelejtettem az azonosítóm dolog rég nem működik,legalábbis nálam nem.

  • üdv

    Hol is kezdjem?

    Vannak, akik azt gondolják, hogy ez a hülye csőrmester csak kötekedik. Pedig nem. Valós dolgokra próbál reflektálni, kérdezni.

    Sipka, zsuccu azok, akiktől sok segítséget kaptam, kaptunk, tényleg le a kalappal előttük. Fényezés? Úgyis az lesz, ki mit gondol róla.

    Az is tény, hogy kapunk egy helyzetet, ezt sem kértük. Megoldás? Nincs. Miért? Össze kellene fogni a játékosoknak, de ez nem fog menni, láttuk már ezt :)

    10-15-20-100 acc kérdése. Ismerjük már a hazai team véleményét róla, nagyjából a játékosok azon részének is, akik itt vannak.Van aki szerint az 1 is sok. Aztán vannak kik itt élnek és éltetik a játékot. 1 acc mellett sanszos, hogy nem lesz költés. 100 mellett nagy a valószínűsége a több accos fizetésnek. Ahogy sokan a kalóz bevezetésénél azt vallották, hogy vége a játéknak - én azt gondolom, hogy téves volt betenni - hát nem lett, sőt azt gondolom, hogy a kalózra többet költ a gamer, mint az alapjátékra.

    Nyilván van statisztika a GF-nek és nem véletlenül lépett vissza. Kell a lóvé.

    1 szónak is 50 a fele: tessen mondani, ha minden marad a régiben, akkor minek az 1+10? Nem kell itt fórum ahhoz, hogy látni lehessen a törléseket, nem tizenezres accok, hanem tizehuszonmillás accok. Még a végén igazam lesz, hogy a 3 célszerver is annyira sok lesz, hogy jöhet az újabb összevonás egyre :)

  • Teszt szerveres tapasztalat.

    Azonos lobbyban lévő accountok közül csak egyet engedett átvinni és a következőnél kiírta már van ilyen email cím a célszerveren.

    Ha ez így lesz a többi szerveren is az gáz.


    Vikivitni, én a saját accountomat nem tudom áthelyezni S800-as szerverre, mert kiírja, hogy benne lennék a TOP50-ben!

    nem arról volt szó, hogy összevonásnál ezt nem nézi a program?

    És ugye nincs másik szerver, csak azt tudom kiválasztani.

    A célszerver ellenőrző funkcióval meg tudtam, hogy van 7534 db szabad account hely a szerveren, mégsem mehetek át :(

    Meg kell várnom, míg a TOP50. játékos eléri a 41 millát és csak utána tudom a transfer gombot megnyomni:(

    Ilyen nincs!!! És addig mi lesz? Mi van ha a top1-50 játékos nem akar fejleszteni semmit csak próbálgatják majd az újdonságokat és bányákat húznak?


    Általában a teszten nem fejlesztik az accokat a játékosok, arra a játékra ott vannak a saját "otthoni" accountjaik.


    Ott ragadtam a senki földjén, játszani már nem enged, nem építhetek, nem nézhetek, statot, térképeket, városinformációkat, semmit, már csak a szerver áthelyezős ablak működik az accban, semmi más :(


    Testserver_en_800

    Free slots: 7534

    • Your total score may not be among the Top 50 on the destination server.




    írtam jegyet nekik.:(

  • Teszt szerveres tapasztalat.

    Azonos lobbyban lévő accountok közül csak egyet engedett átvinni és a következőnél kiírta már van ilyen email cím a célszerveren.

    Ha ez így lesz a többi szerveren is az gáz.

    Ezt még megtudod oldani több email címmel,bár elég idegesítő és hosszadalmas meló.

    Én is ezt csinálom most,hogy állandóan ki-be lépegetek a játékban,hogy elérjem a másik accountom,mert nem tudom egyik accountomat sem egy másik lobbyba áttenni,illetve az elfelejtettem az azonosítóm dolog rég nem működik,legalábbis nálam nem.

    Nem , ezt nem tudom megoldani , egyrészt mert nem az enyémek,másrészt meg lobbyból accountot áttenni másik lobbyba ,hogy másik emailon legyen csak Coma tud.

    De nem fog,mert old meg ahogy tudod.

  • Áhh,akkor ezért nem tudom én átrakni őket,köszi az infót.

  • Teszt szerveres tapasztalat.

    Azonos lobbyban lévő accountok közül csak egyet engedett átvinni és a következőnél kiírta már van ilyen email cím a célszerveren.

    Ha ez így lesz a többi szerveren is az gáz.

    Ezt még megtudod oldani több email címmel,bár elég idegesítő és hosszadalmas meló.

    Én is ezt csinálom most,hogy állandóan ki-be lépegetek a játékban,hogy elérjem a másik accountom,mert nem tudom egyik accountomat sem egy másik lobbyba áttenni,illetve az elfelejtettem az azonosítóm dolog rég nem működik,legalábbis nálam nem.

    Hogy micsoda?

    Gyerekek, gyorsan vegyen mindenki ambrót, hogy legyen a GF-nek egy informatikusra pénze!

  • Hali!


    Sok gondolat kavarog bennem. Először is egy (számomra legalábbis mindenképpen) kellemetlen szituációt szeretnék tisztázni. Sajnos közbejött nem kevés minden, és mire oda jutottam, hogy rendezem a dolgaimat, már sok idő eltelt...így úgy láttam a legjobbnak ha nem bolygatom a dolgokat. (Aki érti érti, aki meg nem az hagyja figyelmen kívül)


    Másodszor: a legjobban várt momentum a szerverösszevonás volt számomra. Évek óta ezt várom. És végre eljött :).

    Igaz, időm éppen annyi, hogy olvasgassam a fórumot, de aki a kicsit nem becsüli...

    Nagy csalódás, hogy a multit végül engedik.

    A 15 accos ikázónak pedig....

    Ez most komoly? :D

    Coolock, valódi probléma lenne ez? Várj, tudod mit, valóban probléma.

    Van 3 célszerver. 15 accot könnyedén szét lehetne dobni úgy, hogy minden szerveren legfeljebb 11 acc legyen. De nem, ugyanis a tulajnak nem szimpi 2 szerver, csak 1.

    Nah jó, mi lenne még a megoldás? Töröljön akkor 4 accot. Jah, de hát ez is probléma? Hiszen akkor nem tudná helyet foglalni a fő accjainak?

    Jaj de kár, úgy sajnálom. De tényleg...

    De ha már itt tartunk, azért felhívnám a figyelmét, hogy a helyfoglalás lényegében jogosulatlan előnyszerzés a fő acc javára, amit a szabályzat egyértelműen tilt. Tehát akkor most azon megy a hiszti, hogy a GO-k nem hajlandóak elnézni a folyamatos szabályszegéseket 2 hétig? Ugyanis a 15 acc/szerver és a helyfoglalás is szabályszegés bizonyos olvasatban. Szóval gonosz Team...értem.

    Most jut eszembe, nekem lenne vagy 100 multim. Nincs kedvem törölni, meg csak 1 szerverre van kedvem vinni őket, utána meg fosztogatnám meg tápolnám magam velük. De csak 2 hétig, utána törlöm. Na, légyszi, ennyit igazán lehessen már. Mert ha nem, akkor mindet törlöm és abbahagyom a játékot XD.

    Na az ilyen mentalitású játékosokra tudom azt mondani, hogy nem kár érte, nem vesztett sokat az ika közössége. Már ha tényleg töröl és nem csak hirtelen behisztizett.


    Az összevonása tényleg nagyon vártam. Végre lehetőség nyílt volna harcok rá, stratégiák kiépítésére, új/régi emberek megismerésére, a kereskedelem fellendülésére. Ugyanis ez a játék alapvetően rém egyszerű és rövid időn belül unalmassá válik, ha nincs a játékosok közt semmi interakció.

    Persze ez csak az én játékfelfogásom, akinek a statisztika nézegetése jön be, hogy épp hányadik helyezett, az persze örült a régi helyzetnek, hiszen könnyen el lehetett érni jó helyezést és még is tartani azt.

    Persze látható, hogy hány embert tud megmozgatni ez a fajta játékstílus...


    Én biztos támogatnám, hogy töröljék teljes mértékben a multizást. Inkább törölnék több millás accokat, csak ne legyen multi.

    De van...és lesz is sajnos. Na majd meglátjuk mi sül ki az összevonásból, de én ezek után nem tudok pozitívan hozzáállni.

  • Picit kevered a szezont....a fa...


    Miért vinne valaki más szerverre accot,ha van egy szerver ahol több társa játszik évek óta? És mivel költöznie kell( nem önszántából) a többi társával,oda megy ahova a többség.


    Miért törölne magától valaki bármit amiben pénze van? Mert a GF ezt mondja..?

    Feltételezzük azt a játékos lenyeli a KÉNYSZERÍTÉST,hogy vagy töröl vagy nem.

    Eddig ÉVEKEN át,jöttek az emailek,meg reklámok sokasága,hogy itt az új szerver REGELJ BE és KÖLTSD a pénzt.

    Most meg hirtelen vagy töröld az accokat amiben van pénzed vagy old meg. Jaa egyik se tetszik,akkor bocs ez van.


    Igazából mindegy is. Ő is csak 1 játékos a sok közül.

    Amivel inkább nekem gondom volt,az old meg és annyi,de ezen is túl vagyunk.

    üdv ,jó játékot

  • Teszt szerveres tapasztalat.

    Azonos lobbyban lévő accountok közül csak egyet engedett átvinni és a következőnél kiírta már van ilyen email cím a célszerveren.

    Ha ez így lesz a többi szerveren is az gáz.

    Jellemző a GF-re - majd lehet ezerrel jegyeket kezelni ha ez így marad....

    DE

    Szerintem - mivel ezért van a tesz szerver - kijavítják a hibát.

    Kijavítják, igaz:?:

  • Appám

    Azért az általam - ismeret és elismert - Gerappa is megakadt?

    Sőt, megszívta és a senki földjén ragadt... pedig egy volt SGO azért nem egy béna felhasználó mint pl én.

    Ami nem megy 3 kattintással az nincs jól megcsinálva szerintem - ehhez képest azért vannak itt gondok ahogyan látom.

    Nekem van informatikusom - nagyon úgy néz ki, hogy kelleni is fog. Ámbár 2 kis accot viszek 1-1 cél szerverre

    Mindkettőt törölni akartam de barátaim levele várt már: gyere vissza játszani, költözz velünk.

    Talán lesz még pár szép napunk együtt...


    Havas írását értem - megértettem.:/


    Coolock viszont egy GF szerződés szegést vázol fel, és számomra is kényszerítés a szitu. Mi az, hogy egy COMA nem foglalkozik ezzel :?:

    Főleg ha fizetett főnöke az itt ingyen gályázó team tagoknak

  • Miért törölne magától valaki bármit amiben pénze van? Mert a GF ezt mondja..?

    Igen, mint Te is leírtad, a GF a hibás, nem a team. Az összevonás kapcsán még számos negatív tényező van, amibe semmi beleszólásuk nincs, okolni se őket kéne érte.


    Egyébként felvetettem egy megoldási javaslatot, remélem láttad. Ha törlésre rakja a kidobásra szánt accokat, akkor pontosan tudni fogja majd, hogy azok mikor tűnnek el, így a foglalt helyeit se veszíti el.