רמות מקדש האלים

• סקרנות גרידא

מהי רמת מקדש האלים שלכם? י

שאלה שנייה: מהן הבחירות שלכם? י

אני למשל על פאן ו: תיכה

השאר רק אם אני ממש במחסור וגם זאת לזמן קצר. י

• 35

אני על עצים שיש וקריסטל

אבל מה רמת המקדש שלך?

משדרג כעת לרמה 29‏

אני לא משחק פירטים כך שהמשאבים במסורה

לאט, לאט, יש זמן

• חח

התוכנה הצליחה לתקן אותי כל כך טוב שאפילו אני לא זוכר כבר מה כתבתי בשורה האחרונה

מסורה= מדוד‏

• שאלה טובה

פירטים מעלים את המשאבים מעבר לקצב החציבה השעתית

כך שניתן לשדרג מבנים וביניהם מקדש האלים בקצב מהיר יותר‏

• אני על רמה 41, הגבוהה ביותר. מרגע שעלה העידכון עם הבניין הזה והבנתי ישר את הפוטנציאל שלו, התחלתי להרחיב אותו ללא הפסקה ככה שהוא הגיע לרמה 41 ברגע שהיה אפשרי (ללא שימוש בהאצת זמן על ידי אמברוסיה).

שתבינו שזה בניין אחד בודד שאחראי פלוס מינוס לבין חמישית לרבע מהמשאבים הנכנסים בסך הכולל של השחקן (מדובר ב85 אחוז למשאב אחד מתוך 2 בכל עיר, והאחוזים הם מתוך הייצור הבסיסי ולא מתוך הייצור הכולל - נניח, הייצור ממגבירי הייצור, הוא בנפרד, ולא נכלל לחישוב 85 אחוז של האלים - ככה שבסוף זה מתכנס פחות או יותר לאחוזים שאני כתבתי.

מה שזה אומר שנניח אם שחקן יכול להכניס כ17 מליון נקודות כלליות בשנה - בזכות מקדש האלים, זה יעלה בעוד 3 ומשהו מליון. זה המון... ככה שההרחבה של המבנה הזה חשובה יותר בפער מכמעט כל הרחבה שהיא.

• אני גם חושב כך

הבעיה שחסרים לי משאבים ואני משדרג נוסף גם 2 מושלים ומושלים זה גם מחסנים ומאגר ועירייה בשביל זהב, אז גם בית מרזח ומוזיאון

בקיצור, הרבה מהכול אבל, יש לי סבלנות ולבסוף אגיע

אני לא ממהר לשום מקום, מקום ראשון אין מצב שאגיע אז.... אין לאן למהר ואין מטרה נקודתית אליה להגיע.

• אני על רמה 41, הגבוהה ביותר. מרגע שעלה העידכון עם הבניין הזה והבנתי ישר את הפוטנציאל שלו, התחלתי להרחיב אותו ללא הפסקה ככה שהוא הגיע לרמה 41 ברגע שהיה אפשרי (ללא שימוש בהאצת זמן על ידי אמברוסיה).

שתבינו שזה בניין אחד בודד שאחראי פלוס מינוס לבין חמישית לרבע מהמשאבים הנכנסים בסך הכולל של השחקן (מדובר ב85 אחוז למשאב אחד מתוך 2 בכל עיר, והאחוזים הם מתוך הייצור הבסיסי ולא מתוך הייצור הכולל - נניח, הייצור ממגבירי הייצור, הוא בנפרד, ולא נכלל לחישוב 85 אחוז של האלים - ככה שבסוף זה מתכנס פחות או יותר לאחוזים שאני כתבתי.

מה שזה אומר שנניח אם שחקן יכול להכניס כ17 מליון נקודות כלליות בשנה - בזכות מקדש האלים, זה יעלה בעוד 3 ומשהו מליון. זה המון... ככה שההרחבה של המבנה הזה חשובה יותר בפער מכמעט כל הרחבה שהיא.

וואו מטורף

לא הבנתי את הפוטנציאל והוא אצלי רק באיזה רמה 11

כבר מתחיל לשדרג!