WIOSKA BARBARZYŃCÓW I BONUSY

  • Na nowym serwerze Kalliope zablokowana jest opcja atakowania osad barbarzyńców oraz jak na nowy serwer bonusy nie są takie jak przy starcie poprzednich serwerów .X/

  • Edited once, last by pawel2 ().

  • A co ze sprawą bonusów serwera są wyjątkowo marne jak na nowy serwer :(

    Tak zdecydowali gracze, głosowanie odbywało się na Discordzie, były 3 opcje do wyboru, Opcja nr 2 wygrała

    https://discord.com/channels/6…32859/1194559567862956113


    Opcja 1


    50% szybsze szkolenie żołnierzy

    25% szybsze statki handlowe

    10% większy dochód ze wszystkich zasobów (w tym materiałów budowlanych)


    Opcja 2


    naukowcy tworzą 75% więcej punktów badań

    badania kosztują 10% mniej punktów badań

    10% więcej dochodu ze wszystkich zasobów (w tym materiałów budowlanych)


    Opcja 3


    10% większy dochód ze wszystkich zasobów (w tym materiałów budowlanych)

    25% szybsze statki handlowe

    25% szybsze budowanie wojskowych jednostek morskich

  • Barbarzyńcy nieaktywni to jakim cudem mnie zaatakowali? Zostawię puste miasto to strace surowce. To są Ci barbarzyńcy czy nie a może tylko korzyści się zakończyły?

  • Mam wykupionego doradcę premium z zamiarem ciągłego rozwoju z surowców od barbarzyńców

    Barbarzyńcy nie działają już od PIĘCIU dni a fixa dalej nie ma

    Tymczasem moja ekonomia jest w rozsypce, bo wojsko mimo to pobiera złoto a na dodatek kolejne dni doradcy uciekają.


    Na prawdę jeżeli gameforge nie zrobi za to jakiejś rekompensaty to będzie to srogie olanie swoich graczy

  • Kolorki naprawili a barby dalej nie działają słabo

    Jutro mają wgrać poprawkę


    "

    Drodzy gracze,


    jutro, 22.02.2024 ~11:00 CET (oczekiwany czas trwania jak zwykle około 3-4 godzin), wprowadzimy kolejną wersję poprawki, aby rozwiązać problem z exploitem wspomnianym wcześniej.

    W związku z tym do Ikariam powrócą również barbarzyńcy. Stałe zawieszenie broni wprowadzone jako środek kompensujący sytuację zostanie zmienione na normalne, co oznacza: dopóki nie zaatakujesz ich ponownie (co po jutrzejszej konserwacji znów będzie możliwe), barbarzyńcy zostawią cię w spokoju. Następnie przywrócone zostaną normalne procedury i zachowanie.


    Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.


    Zespół Ikariam"