שרת בטא מאכזב?

• היי לכולם אז כמו שאתם יודעים לפני חצי שנה הייתה מלחמה של האדונים נגד השחקנים ״הטובים״ של בטא רשת שמחה ובניו

אני חשבתי לפני המלחמה שיהיה לנו קשה. אבל אחרי פחות מ3 חודשים לא היה זכר לחבורת הקירחים של בטא הפרשנו אותם משרת אקפליוס וכולם חזרו למערות שלהם.

אז עכשיו אני מזמין אתכם שוב לשרת שארון כל השחקנים הותיקים שחושבים שלמי שיש ניסיון במשחק כי הוא משחק 15שנה אז הוא נחשב טוב ולמי שיש כסף עם אמברוסיה אז הוא נחשב טוב. בואו לשארון ותנסו להשתלט על שרת חדש. שם כל האקשן לא בבטא להילחם נגד שחקנים לא פעילים.

בנתיים הוכחתי לכם שהשחקנים החדשים יותר טובים מהותיקים שמשחקים בבטא ושופכים כסף. אתם לא שווים כלום.

בקיצור אני מחכה לכם בשרת החדש

RTF,DF,Toxic,שמחה ובניו, ועוד בריתות ״גדולות״ בשרתים מתים

בואו להשתלט על שרת שבאמת פעיל ולהראות לקהילה מי באמת חזק.

עד כה אני הייתי ירדן. מי שמכיר אותי יודע שהייתי השחקן הכי משמעותי בכל שרת ששיחקתי. וכן אני זה שהברית שלו הפרישה את שמחה ששפך מעל 15,000שקל על שרת חדש ועדיין נכשל .

Passion>money תזכרו את זה

:closedthread:

• יהלך זר ולא פיך, כלל גדול בתורה

אם אתה כה גדול, אל לך להתהדר

אם אתה קטן שמרגיש גדול, פיך ולא זר יהלך

אדם חכם לא צריך לצווח חוכמתו, כולם יודעים וחשים, כך גם החזק, יחריש ואחרים יהללוהו

אבל חתול שמביט במראה וורה אריה, רק רואה, עדיין חתול הוא

לכן, צניעות דרך היא ארץ שמימית ויהירות דרך ארץ של יצרנים, אגו, יהירות והמילה הנוספת שיש לי לכתוב, מוטב שלא אכתבה למרות שקראתי מילים קשות ממנה.

הרסת שרת, כנראה תהרוס עוד שרת ותבריח את כולם, כל הכבוד משמיד העולמות

רוצה מחיאות כפיים? י

מיקרופון להריע לעצמך? י

אולי במה עם מתופפים וצרות? י

ריקודי עם בחוצות ומחוללות בגנים? י

רק תגיד, כולם ישמחו לעשות כבקשתך הוד כלומיותו

נכון אתה רוצה לדעת באיזה שרת/ים אני משחק? י

• אני רוצה לדעת באיזה שרת/ים אתה משחק י

• רצון זה דבר חיובי, "תלך" על זה‏

• הדבר הכי משפיע שמתי עשה במשחק זה לייקים בפוסטים של ירדן (ודוח עליי אחרי שפרשתי למען ה''למידה'')

הדבר הכי משפיע שעשה היה למכור את השחקן שלו בשרת החדש אחרי 4 בזיזות

• ביום ששניכם תגיעו לרבע מהרמה שלי במשחק הזה אז אני באמת אולי אקח אתכם ברצינות

כמו שאמרתי לחברים שלי, אני לא מתכוון לשחק בעוד שרת שחבורת ליצנים משחקת עם סקריפטים לכל דבר אפשרי תשחק שם. כבר עברנו את זה באסקלפיוס. אני יודע שזה לא נגמר בתפיסת מקום. עם זה מגיע גם הקרסת משתמשים באמצע קרבות, סקריפט לתחנת סחר, פיראטים ועוד...

ולימון שב בשקט אתה לא עשית כלום באסקלפיוס חוץ מלחכות למושיע שלך שגם זה לא עזר לך

יאללה ליצנים תחסכו מהפורום את התגובות שלכם כי כבר כולם יודעים מי אתם

Mati

Pangaia1 | Asklepios | Boreas | Charon

(IL) / (INT)

sig1.png

--------------------------------------------------------------------

Crazy

אדון

Hunts

PRIME

• חחחחחח דיבורים כמו חול ואין מה לאכול

סקריפטים לתחנת סחר, פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה