Bug w grze

  • Witam, dziś od rana nie mogę normalnie grać, i na laptopie tez spróbowałem wejść i lipa nie widać miasta nawet jak na telefonie czy tylko ja mam taki problem, czy ktoś z was tak ma? ps aplikacja Ikariam działa ale mniej komfortowe

    link do ss

    sceeen z tel

    drugi screen z laptop

    Ps spróbowałem wejść na inny serwer np Alpha i działa normalnie wiec nie wiem jak to naprawić ;/

  • Spróbuj przesunąć kursorem w prawo albo w lewo. Może miasto schowało się gdzieś „poza ekranem”. Nie żartuję.

    A jak i to nic nie da, to wyczyść pliki cookie w przeglądarce, to często powoduje różne bugi w grze.

  • Spróbuj przesunąć kursorem w prawo albo w lewo. Może miasto schowało się gdzieś „poza ekranem”. Nie żartuję.

    A jak i to nic nie da, to wyczyść pliki cookie w przeglądarce, to często powoduje różne bugi w grze.

    Spróbowałem wyczyścić cookie, wszystko co da się zrobić i bez skutku

  • spróbuj na komputerze po zalogowaniu oddalić kółkiem (scroll) od myszki

    nic nie działa, na serwer Alpha działa normalnie wiec wydaje mi się ze błąd leży po stronie serwera Epsilon

  • Spróbuj manualnie zmienić DNS w ustawieniach karty sieciowej np na 1.1.1.1, ewentualnie czy na karcie prywatnej problem tez wystepuje

    zmieniłem DNS już wcześniej, i to nic nie pomoże. wyłączyłem tez usługa przekazywanie prywatne, chyba taki usług dostępny tylko iOS, i wszystko samo… restart routera robiłem i nic z tego, wrzucę link do yt jak wyglada problem dokładnie yt problem

  • Spróbuj manualnie zmienić DNS w ustawieniach karty sieciowej np na 1.1.1.1, ewentualnie czy na karcie prywatnej problem tez wystepuje

    zmieniłem DNS już wcześniej, i to nic nie pomoże. wyłączyłem tez usługa przekazywanie prywatne, chyba taki usług dostępny tylko iOS, i wszystko samo… restart routera robiłem i nic z tego, wrzucę link do yt jak wyglada problem dokładnie yt problem

    Update: od dziś działa normalnie, chyba ze naprawili tego. W końcu mogę grać normalnie 😛