Ex Yu [ExYu] - Battle Reports

  • Odlično, Noise.

    Ne umeju da prebole što im inteligentno uzimamo piratske bodove.

    Izabrali su pogrešan način, nama su borbe zapravo zabava, dobijali, gubili, svejedno.

    Ili će da nauče da pirate igraju kao mi, il će da nastave da ih skupljaju na svoj stari, dečji način i multijima, ali ovaj put za nas.

    Dajmo im mogućnost da se isprave do kraja Ikariama.

    ExYu zauvek.

    - ExYu -

    Moj dragi leute, toj li su tve službe

  • Хе хе хе! Ние за момента няма да игрем пирати. Още по-вече, че са празници и икариам е на задно място.

    Интелигентно и безплатно ще си вземем ресурса от пиратите за които сте давали амброзия, вместо да купите подаръци на близките си.

    Да видим като палмират касираните ви играчи от къде ще намирате и точки за ценните си пирати....

  • Baš živiš u nekim prošlim vremenima, Blade. Koga uopšte zanimaju resursi? Možemo vam ih i poslati ako ti se igra vrti oko njih.

    Ali, piratske ćemo uzimati. Svaki krug. Dok ne naučiš da ih igraš kako se igra i da dostojanstveno podneseš kad ih ti neko uzme.

    - ExYu -

    Moj dragi leute, toj li su tve službe

  • Не ни пука за пиратите ти казах. Но за армията която ще се пресуши градовете ви докато играчите ви се отказват след побоя, и посивяват и се трият ще разберете по трудния начин. Както ви бият в Зета и Ета, така ще ви мачкат и в Епсилон явно. Купоне ще е пълен ха ха ха

  • Pa šta ću kad sam otišao sa društvom da pijem a ostavio flotu kod tebe u gradu bez Hefesa.

    Čestitaj Šerloku, upoznaćete me oboje bolje.

    - ExYu -

    Moj dragi leute, toj li su tve službe

  • SHARK and -CaT-

    =

    Colosus and retreat alliance


    :D


  • Koliko se da zapaziti aktivna su im svega dva, tri igrača iz tih saveza sa multi nalozima, krcati generalima sa milionskom bankom u rezervi.

    Osiono, bahato je to, preti i ucenjuje. No, mač ima dva kraja...


    Hvala, Noise, ti si spasao ovu bitku; godinama nisam ratovao i zaista sam grešio, bila mi je potrebna ovakva jedna bitka da me adrenalin ponovo ponese.

    Čestitke poraženom jer nije napustio bitku dok sam gubio i pokušavao da se podignem.


    - ExYu -

    Moj dragi leute, toj li su tve službe

  • 02.01.2022 22:24 Чудото на zeko 'Колос' е активирано.
    02.01.2022 9:52 Чудото на Свами 'Колос' е активирано.
    02.01.2022 6:59 Чудото на Pa3Py6uTeJI 'Колос' е активирано.
    01.01.2022 20:44 Чудото на pchelar 'Колос' е активирано.



    What should i say more than colosus broterhood?

    Hahahah clowns


    I said please dont put battles with damage less than that damage (3500, 2000) and you spam again.. we can put more battles like that than you but that battles are not important..

    You will be better fighter if you stay in the battle somethimes.. than spamming here..


    Here is the last battle where colosus was their top player :P ..

  • We didnt want to but it seems that we need to put all battles because of really childishly behaviour of blade..

    Soo please stay in battle sometimes, so i can put some real battle here :D










    Where is your fleet? :sleeping::D

  • Bravo momci sve ste pokazali šta trreba u svakoj borbi!!!!

    Protivnici pucaju od muke, jer ih nadigravamo na svim poljima na više servera gde igraju.


    Da da puno multi naloga, multi saveza, beže čim nemaju masovke


    p.s. lažu da ne igraju gusare, hahhahaha