Оtaki [lVV] vs Great Leader - Generali 5154.4|13382

  • Nema nesto mnogo da se pise.

    Odlicna meta za udaranje.

    Nisam imao dovoljno brodova tako da nije moglo do kraja.

    Posveta IVV penzosima.

    :love:



    Morska bitka kod Mramor 2

    (05.03.2021 14:39:32)

    Оtaki[lVV] iz Mramor 5, Mramor 2

    vs

    Great Leader iz Mramor 2


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................50(-157) - Brod Ovan...........................895(-396)

    Vatreni Brod..........................0(-169) - Vatreni Brod............................5(-0)

    ............................................. - Brod katapult.........................250(-0)

    Brod minobacač.........................84(-0) - Brod minobacač........................250(-0)

    Parni ovan............................59(-98) - Parni ovan..........................527(-300)

    ............................................. - Raketni brod...........................2(-70)

    Podmornica............................44(-48) - Podmornica...........................262(-50)

    Parni gliser...........................90(-0) - Parni gliser..........................300(-0)

    Nosač balona...........................10(-0) - Nosač balona.........................138(-44)

    Tender.................................35(-0) - Tender.................................50(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-5154.4 - Generali...............................-13382

    Napadački bodovi........................33455 - Obrambeni bodovi........................12886

    Štete primljeno........................257720 - Štete primljeno........................669100

    Postotak štete............................28% - Postotak štete............................72%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Great Leader


    Gubitnici: Оtaki[lVV]

  • Ajj tuga to moja meta inace cisto da se zna.

    Uzeo sam papire za njega ali sam dobra dusa oprosticu ovo.

    Samoo tuci ne mozemo mi da ubijemo koliko on moze da napravi. :D

    :closedthread: