Obchodní lodě

  • Ahoj všichni,


    ještě včera jsem měl celkem 100 obchodních lodí. Dnes jsem se přihlásil a najednou jich 7 chybí. Nevíte, co se stalo a co mám dělat? Když chci koupit novou obchodní loď, tak jsem na ceně jakobych kupoval 101, ale reálně kupuji 94. :(

  • Ahoj,


    asi si přerušil bonus za přihlášení. Za 7. den dostaneš lodě podle počtu kolonií.

  • Ahoj,


    asi si přerušil bonus za přihlášení. Za 7. den dostaneš lodě podle počtu kolonií.

    Zdravím,

    toto je ale, když by se nepřihlásil teď nevím, buď obden, nebo za týden, tak mu to klesne, pak by musel zase celý týden se v kuse přihlásit min. 1x, aby měl bonus, ale on psal, že "včera" je ještě měl a další den už je nemá, takže mi to přijde jako nějaká chyba serveru, že se mu lodě nenačetly.

    Každopádně, zda tu někdo na webu vůbec řeší chyby, nebo něco, tak to nevím. Sem dává Beruška max., když je nějaká akce, což stejně každý vidí ve hře. Web celkem zklamal co se týče rad, nebo když někdo potřebuje pomoct.

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

  • Ahoj, Nostri to napsal správně.. je to sedmidenní cyklus, když není dodržen, o lodě přijde.. a holt se zrovna trefil do konce cyklu a druhý den se mu nenačetly pro nesplnění podmínky v předchozím týdnu.