Posts by JirikCzech

    Není to chyba, vylepšení lze zatím jen do tohoto limitu, až s nějakou další verzí bude změněno - zatím to jede na test serveru, pokud byste se chtěli dozvědět víc. Koukněte i víc do fóra, kde se píše o plánovaných změnách v levelech budov, vylepšování atd.

    Jen pro doplnění, podle aktuálního znění zůstane pravidlo 10+1, tedy možnost až 11 účtů jednoho hráče na konkrétním cílovém serveru, splní-li podmínku nahlášení tohoto sdílení GO a bude-li dodržovat pravidlo o multi.

    Ahoj, zde se píše o tom, že bude sloučená komplet CZ komunita, přičemž zůstanou jen servery CZ 1 a 2.. u jiných komunit jsou psané i servery s vyšším číslem, tedy možná i speciální, nicméně ne u nás.. Nedojde-li ke změně, podle všeho bude přesun i ze speciálních serverů na alphu či betu.

    Pokud se nepletu, tak záleží na velikosti přístavu drancovaného města.. nicméně maximální doba doby nakládání surovin (i při zbořeném přístavu drancovaného města) je cca 33 minut.


    Hermova svatyně - to netuším, většina zázraků platí snad jen ve vlastních městech, logikou bych uvažoval tedy stejně, ale je to jen můj odhad.

    Ahoj, Nostri to napsal správně.. je to sedmidenní cyklus, když není dodržen, o lodě přijde.. a holt se zrovna trefil do konce cyklu a druhý den se mu nenačetly pro nesplnění podmínky v předchozím týdnu.

    Ahoj, ono je to v podstatě napsané správně, možná nešikovně, ale správně.. Hláška totiž mluví o dotyčném, kterého jsi špehovala.. On se skutečně nemůže přichystat na útok - tvůj útok.. :-)

    Jo, pochopil jsem, nicméně úmyslně jsem to rozepsal, že je to reálně ztráta tak dvou herních dní (není to v začátku málo, ale není to katastrofa), abyste stejně mohli hrát ve své blízkosti...


    Nějakou změnu udělat museli, zneužívalo se to dost (jo, i já mám ostrovy, na které se nikdo nedostane :)), nápad na časové omezení pozvánek je fajn, třeba se to chytí...

    Ahoj, Madlik zajisté odpoví, nicméně máš pravdu, bonusové lodě takto je již nemožné získat.


    Hrát pohromadě s kamarády lze umístěním druhého města do jejich blízkosti a následným přehozením na hlávku - hraješ-li od začátku s vědomím, že se budeš přesouvat, neztratíš tolik času a tím pádem ani energie (možné je samozřejmě posunout hlavní město za ambra, ale s ohledem na úsporu tak dvou dní času, mi to přijde neefektivní - to si raději hodím druhé město po výzkumu expanze k nim a pak z toho udělám hlavní město...).

    Ve slevové akci jsem je nezažil nikdy, jediná akce, která se jich týkala, byla právě to, že se dali koupit :-) Za roky, kdy obchod a akce sleduji, jsem je viděl snad jen dvakrát, takže jsou v tomto ohledu skutečně výjimeční a ano, údržba je nulová - žádnou jinou výjimečnost bych jim nepřisuzoval :-)


    Úspěchy - pozemní jednotky - "výrobce" Sparťan je při nákupu těch 3k kusů a

    Úspěchy - obrana - specialista Sparťan - při výhře jen s tímto druhem jednotek


    V prvním případě výrobce dostaneš alespoň titul Leonidův generál, takže něco, v druhém případě se přiblížíš ke splnění kompletních úkolů, jak píšeš, nicméně do toho mi chybí hafo položek, takže já nákup ještě odložím na další pětiletku :)

    Ahoj, na černém trhu mám nabídku, že bych je mohl prodat - ale skutečný prodej jsem nezkoušel. Původní Sparťani mají nulovou údržbu, nyní jsem je znovu nekupoval - nicméně z logiky věci by měli mít i tito noví kloučci údržbu nula... Akce ohledně ambrozek - tomu nerozumím, co máš na mysli :-) Při propuštění Sparťana to ukazuje "jen" vratku surovin - 20 dřeva a 20 síry, nikoliv občany, doplnění populace tedy možné přes ně není.


    Dá se dosáhnout úspěchu Sparťan - výhra v bitvě jen s jednotkami tohoto druhu, nicméně bez odměny, takže takovej úspěch neúspěch :-)


    Pokud ti to pomohlo, jenom dobře. Ať se ti daří.

    Ahoj, možností máš víc, všechny ale spočívají ve tvém aktivním konání - buď budeš růst tak rychle, že mu budeš rovnocenným soupeřem. Nebo si najdeš pomoc třeba v alianci. Můžeš také přistoupit na jeho hru a přispívat :-) a nebo hraj chvíli mrtvého brouka, může tě drancovat stále, ale když nic nevydrancuje, může ho to přestat bavit...

    Pravidla dotyčný neporušuje a pokud je to hráč, který chce prostě prudit svými neustálými útoky, obrň se trpělivostí a nebo se mu snaž dát co proto...

    Ahoj, už nějakou dobu je tato možnost nemožná, nelze tedy pozvat přímo hráče přes odkaz tak, aby se jeho první město umístilo na tvém ostrově, případně ve tvé blízkosti.

    Dal se nakoupit jen při akci (jako jsou různé slevy a podobně), nicméně za relativně dlouhou dobu jsem si té akce všiml snad jen dvakrát.. následně se potom sparťané nedají dokoupit, když o ně přijdeš v boji a podobně... Nemá přitom nijak výrazné výhody oproti hoplitům (silnější brnění o něco jo, ale žádná sláva, přes noc se jich dá dobrým načasováním popravit mrtě :))... výraznou výhodou je to, že jejich údržba nic nestojí, je to tedy první linie s nulovou cenou za údržbu.., ale asi neznám hráče, který by těmito jednotkami šel aktivně bojovat a byl si vědom toho, že o ně bude v průběhu boje přicházet... to by byla drahá sranda (nejen cenově pro pořízení, ale prodleva do další možnosti je dokoupit). Jo a navíc mám pocit, že jich byl vydán omezený počet k možnému nákupu (buď pro konkrétní server, nebo třeba pro CZ servery), nicméně zase si nevybavím, že by se "vyprodali", spíš šlo o vtipný marketing :D

    Ahoj, budova se netransformuje na tu, kterou bys využil, bohužel... zůstane ti původní ve městě, nebude dávat žádný efekt.. když ji sám zboříš, získáš klasicky část sůrek a musíš sám od nuly vystavět sklárnu...

    Ahoj, neomlouvej se, od toho forum slouží. Maximální délka dovolené je 30 dní, poté se účet vrátí automaticky do hry. Tento údaj jsem našel jen při volbě možnosti->aktivovat mód dovolené.

    Poté naskočí text: "Když vstoupíte do Módu Dovolené, budete okamžitě odhlášeni z vašeho účtu. Váš účet se pak stane aktivním až po opětovném přihlášení. Během tohoto času jsou vaše města chráněna před útoky, avšak neprodukují žádné suroviny a ani žádné nespotřebovávají vč. zlata. Mód dovolené může trvat maximálně 30 dní. Prosím uvědomte si, že v módu dovolené musíte zůstat minimálně dva dny. Dřív nemůžete na Vašem účtu hrát."