Není to chyba, vylepšení lze zatím jen do tohoto limitu, až s nějakou další verzí bude změněno - zatím to jede na test serveru, pokud byste se chtěli dozvědět víc. Koukněte i víc do fóra, kde se píše o plánovaných změnách v levelech budov, vylepšování atd.
Posts by JirikCzech
-
-
Jen pro doplnění, podle aktuálního znění zůstane pravidlo 10+1, tedy možnost až 11 účtů jednoho hráče na konkrétním cílovém serveru, splní-li podmínku nahlášení tohoto sdílení GO a bude-li dodržovat pravidlo o multi.
-
Ahoj, zde se píše o tom, že bude sloučená komplet CZ komunita, přičemž zůstanou jen servery CZ 1 a 2.. u jiných komunit jsou psané i servery s vyšším číslem, tedy možná i speciální, nicméně ne u nás.. Nedojde-li ke změně, podle všeho bude přesun i ze speciálních serverů na alphu či betu.
-
Pokud se nepletu, tak záleží na velikosti přístavu drancovaného města.. nicméně maximální doba doby nakládání surovin (i při zbořeném přístavu drancovaného města) je cca 33 minut.
Hermova svatyně - to netuším, většina zázraků platí snad jen ve vlastních městech, logikou bych uvažoval tedy stejně, ale je to jen můj odhad.
-
Ahoj, Nostri to napsal správně.. je to sedmidenní cyklus, když není dodržen, o lodě přijde.. a holt se zrovna trefil do konce cyklu a druhý den se mu nenačetly pro nesplnění podmínky v předchozím týdnu.
-
Ahoj, ono je to v podstatě napsané správně, možná nešikovně, ale správně.. Hláška totiž mluví o dotyčném, kterého jsi špehovala.. On se skutečně nemůže přichystat na útok - tvůj útok..

-
Jo, pochopil jsem, nicméně úmyslně jsem to rozepsal, že je to reálně ztráta tak dvou herních dní (není to v začátku málo, ale není to katastrofa), abyste stejně mohli hrát ve své blízkosti...
Nějakou změnu udělat museli, zneužívalo se to dost (jo, i já mám ostrovy, na které se nikdo nedostane :)), nápad na časové omezení pozvánek je fajn, třeba se to chytí...
-
Ahoj, Madlik zajisté odpoví, nicméně máš pravdu, bonusové lodě takto je již nemožné získat.
Hrát pohromadě s kamarády lze umístěním druhého města do jejich blízkosti a následným přehozením na hlávku - hraješ-li od začátku s vědomím, že se budeš přesouvat, neztratíš tolik času a tím pádem ani energie (možné je samozřejmě posunout hlavní město za ambra, ale s ohledem na úsporu tak dvou dní času, mi to přijde neefektivní - to si raději hodím druhé město po výzkumu expanze k nim a pak z toho udělám hlavní město...).
-
Ve slevové akci jsem je nezažil nikdy, jediná akce, která se jich týkala, byla právě to, že se dali koupit
Za roky, kdy obchod a akce sleduji, jsem je viděl snad jen dvakrát, takže jsou v tomto ohledu skutečně výjimeční a ano, údržba je nulová - žádnou jinou výjimečnost bych jim nepřisuzoval 
Úspěchy - pozemní jednotky - "výrobce" Sparťan je při nákupu těch 3k kusů a
Úspěchy - obrana - specialista Sparťan - při výhře jen s tímto druhem jednotek
V prvním případě výrobce dostaneš alespoň titul Leonidův generál, takže něco, v druhém případě se přiblížíš ke splnění kompletních úkolů, jak píšeš, nicméně do toho mi chybí hafo položek, takže já nákup ještě odložím na další pětiletku

-
Ahoj, na černém trhu mám nabídku, že bych je mohl prodat - ale skutečný prodej jsem nezkoušel. Původní Sparťani mají nulovou údržbu, nyní jsem je znovu nekupoval - nicméně z logiky věci by měli mít i tito noví kloučci údržbu nula... Akce ohledně ambrozek - tomu nerozumím, co máš na mysli
Při propuštění Sparťana to ukazuje "jen" vratku surovin - 20 dřeva a 20 síry, nikoliv občany, doplnění populace tedy možné přes ně není.Dá se dosáhnout úspěchu Sparťan - výhra v bitvě jen s jednotkami tohoto druhu, nicméně bez odměny, takže takovej úspěch neúspěch

Pokud ti to pomohlo, jenom dobře. Ať se ti daří.
-
Ahoj, na tohle ti odpovědět neumím, nicméně zkus Discord (odkaz tady nahoře), tam je to trochu živější, když je impuls v podobě dotazu a tak..

Hodně štěstí
-
Ahoj, žádný z těchto bonusů nemá vliv na odměnu v pirátech, ta počítá čistě se základní zabezpečenou kapacitou.
-
Ahoj, možností máš víc, všechny ale spočívají ve tvém aktivním konání - buď budeš růst tak rychle, že mu budeš rovnocenným soupeřem. Nebo si najdeš pomoc třeba v alianci. Můžeš také přistoupit na jeho hru a přispívat
a nebo hraj chvíli mrtvého brouka, může tě drancovat stále, ale když nic nevydrancuje, může ho to přestat bavit...Pravidla dotyčný neporušuje a pokud je to hráč, který chce prostě prudit svými neustálými útoky, obrň se trpělivostí a nebo se mu snaž dát co proto...
-
Ahoj, už nějakou dobu je tato možnost nemožná, nelze tedy pozvat přímo hráče přes odkaz tak, aby se jeho první město umístilo na tvém ostrově, případně ve tvé blízkosti.
-
Dal se nakoupit jen při akci (jako jsou různé slevy a podobně), nicméně za relativně dlouhou dobu jsem si té akce všiml snad jen dvakrát.. následně se potom sparťané nedají dokoupit, když o ně přijdeš v boji a podobně... Nemá přitom nijak výrazné výhody oproti hoplitům (silnější brnění o něco jo, ale žádná sláva, přes noc se jich dá dobrým načasováním popravit mrtě :))... výraznou výhodou je to, že jejich údržba nic nestojí, je to tedy první linie s nulovou cenou za údržbu.., ale asi neznám hráče, který by těmito jednotkami šel aktivně bojovat a byl si vědom toho, že o ně bude v průběhu boje přicházet... to by byla drahá sranda (nejen cenově pro pořízení, ale prodleva do další možnosti je dokoupit). Jo a navíc mám pocit, že jich byl vydán omezený počet k možnému nákupu (buď pro konkrétní server, nebo třeba pro CZ servery), nicméně zase si nevybavím, že by se "vyprodali", spíš šlo o vtipný marketing

-
Ahoj, budova se netransformuje na tu, kterou bys využil, bohužel... zůstane ti původní ve městě, nebude dávat žádný efekt.. když ji sám zboříš, získáš klasicky část sůrek a musíš sám od nuly vystavět sklárnu...
-
Ahoj, neomlouvej se, od toho forum slouží. Maximální délka dovolené je 30 dní, poté se účet vrátí automaticky do hry. Tento údaj jsem našel jen při volbě možnosti->aktivovat mód dovolené.
Poté naskočí text: "Když vstoupíte do Módu Dovolené, budete okamžitě odhlášeni z vašeho účtu. Váš účet se pak stane aktivním až po opětovném přihlášení. Během tohoto času jsou vaše města chráněna před útoky, avšak neprodukují žádné suroviny a ani žádné nespotřebovávají vč. zlata. Mód dovolené může trvat maximálně 30 dní. Prosím uvědomte si, že v módu dovolené musíte zůstat minimálně dva dny. Dřív nemůžete na Vašem účtu hrát."
-
Ahoj, bude se to vztahovat čistě na tvoje jednotky a lodě.