דוח קרב קטן UNX נגד ROME (שרת Tau)

• מעלה דוח בשביל לעורר קצת את הפורום, קרב נחמד

לצערנו נאלצנו לצאת מהקרב בגלל ש
    HR הגיעו להתערב עם המון צבא

• דוח נחמד מאוד :)

אמרתי גם לצד השני לעלות אותו, חושב בין הדוחות החזקים של השרת

• זה מה שקורה שלברית מקום ראשון יש ברית בת עם 30 אנשים, ולהם יש ברית אקדמיה עם 30 אנשים.

בסופו של דבר שחקנים כמו רומא יכולים לעשות מה שהם רוצים בשרת ואף אחד לא יעז לדבר איתם, רק בגלל שהם בחסות מקום ראשון.
    שלא תבינו לא נכון, זה ממש לא התבכיינות, להפך , אני חושב שצריך לעזור לאנשים, אבל לא לאנשים שיוצרים בעיות ולא יכולים לפתור אותם בעצמם.

אני פשוט חושב שהם צרכים להגן על עצמם ולא שאחרים יגנו עליהם.

• מה נשמע חבר?
    בוא תספר לי בבקשה מה ברית רומא עשו, אשמח לשמוע .

אני מכיר סיפור אחר לגמרי

השם בפורום כמו במשחק

• אני גם חושב ככה אם תרצו עוד 8 ימים אני עוקץ לקירח צבא ומוכר לכם שיהיה מעניין

• חחחחח בוגד

• הכל טוב חבר, וכן השם כמו במשחק.

מה שברית רומא עושה, זה שהיא תוקפת חברים שלי, חברי ברית שלי ומדברת בכלל לא לעניין.

אני לא מכליל שם את כולם, אבל יש שם הרבה חברה שרוכבים על הכוח שלכם ויודעים שלא יעשו להם כלום בגלל שהם בחסותכם.

ורק בשביל להצדיק את זה, שהתחלתי להרים גנרלים בשביל לתקוף אותם אז הברית שלך ישר באה אליי.

אני בטוח שאתם יודעים מבריתות אחרות שהם רוכבים על הגב שלכם.

בכל זאת אני אדבר איתכם דוגרי, אותי זה לא מעניין שהם בחסותכם. אם משהו תוקף אותי אני יחזיר בתקיפה !

בינתיים הם חשבו שהם יכלו לתקוף אותי וקיבלו בזיזות בשפע, ואם הם לא יבריחו חיילים כל פעם אז הם יאופסו !

גם חברי בריתך באו לתקוף אותי אבל נדבר דוגרי אין לי באמת מה לעשות.. בכל זאת ברית שכל שחקן שם פי הרבה יותר מבחינת הזהב והצבא שם.

מה שאני בא להגיד זה שאל תתנו הגנה לאנשים שלא מגיע להם.

לילה טוב

• אתה מברית אחרת בכלל

בקשר לבזיזות רגילות אין לי מה לעשות זה חלק ממהות המשחק, אבל בקשר לדיבור לא לעניין דבר איתי אולי נוכל להסתדר

• ברור שבזיזות זה חלק מהעניין אחי, רק שלא יבואו לבכות לכם שמחזירים להם.

• שלא תראה אותי כמישהו שבא לטובת ROME

Mati

.אתה כמעט כפול בניקוד מממוצע ברית ברומא ....תרים גנרלים ותחזיר עין תחת עין ,למה להתבכיין שאפשר להגיב ?

חוץ מזה הברית שלך יכולה להכריז מלחמה עליהם אם הם גם תוקפים חברים שלכם

• חבר אני ממש לא בא להתבכיין.. להפך, אני בא להגיד שיתנו להילחם בשקט ולא שיש להם את HR מאחורי הגב, אז אל תבלבל לי בין הדברים.

פעם הבאה תקרא את הכל ולא רק את התגובה האחרונה.

• אחי אז מה אם בזזתי אותך ואת כל הכפולים במקום להתבכיין תעשה משהו, איימת, דיברת מסריח, נטשת את הברית שלך ביחד עם כל הכפולים ואז עברת לברית החדשה שלך RN.

כמו שזה ניראה אתה זה שהלכת להתבכיין ועברת לברית בשביל לקבל הגנה, אז אני באמת לא מבין את הסיפור.

עוד מעט נעלה פוסט ונראה את הדוח מצב האמיתי מאותו יום.

• על מי אתה מדבר?

• מחכה בקוצר רוח לדוח.

עברתי לברית שאני נמצא בא עכשיו בגלל שראיתי שהברית שלי לא מתפתחת אז די לבלבל במוח.

אל תדאג חבר אתה תראה איך הגלגל מסתובב

לילה טוב

• על mati

• מצטער לאמר לך את זה גבר

אבל רומא ללא ספק רוכבים על הגב שלכם

עושים מה שבא להם כובשים כל שחקן שלישי שאני רואה מסביבי כל יומיים חברים אומרים לי שרומא תוקפים אותם

אבל מה אני יכול לעשות?

לקחת את רומא לבד זה לא יקרה

אולי בממוצע אני וחבריי יותר מהם אבל שיש להם אותכם מאחורי הגב הם פשוט עושים מה שבא להם

ואני לא רואה סיבה שתזרמו עם זה בכלל

תקן אותי אם אני טועה ואם גם אתה רואה בהגנה הזאת כפסולה :)