Szerszenie(-SzE- ) Vs- Wyklęci -(- W - ) WSG bitwy 181 7326 dla Wykletych

  • nudzi wam się

    noooo jutro mam kolosa i nie chce mi się nie niego uczyć to wypisuje sobie tu bzdury :S


    robiąc propagandę na temat innych sojków

    khem khem Gallad wyżej napisał, że Shadov ogarnia jakieś 30 kont w gangu sam khem khem

    sorka, zakrztusiłam się

    khem khem wolność słowa jest khem khem

    kuurde, ale cosik mi w gardłe siadło... masakra jakaś... chyba się starzeję już :(

    IdgR8Pp.png

  • Nikogo tu lips nie obchodzi jak wam się nudzi i chcecie brudy z lips wyciagac to idźcie sobie tam na pch ewentualnie discorda tu 2/3 inf lips nawet na oczy nie widzialo i nikt z W prawdopodobnie

  • Gratuluje W wspaniałej walki.

    Gallad Nie wiem skąd masz informacje czym ja zarządzam, szczególnie, że są one nieprawdziwe ba nawet to by było zabawne, że przy zarządzaniu przez przywódce i generała (gdzie mam mnóstwo spraw na głowie samymi funkcjami, nie mówiąc o ciągłym zamiataniu podczas walk) 30 kontami w sojuszu bilibyśmy was na straty i aktywnością ale w tym momencie pewna miarka z oskarżeniami INF się przebrała, na przyszłość polecam kierować się faktami a nie domysłami. Też zdecydujcie się co piszecie, czy w końcu na moim koncie gra kilka osób czy ja gram na wielu bo w zależności od potrzeby zmieniacie zdanie. Już samo to ile w przeszłości wyciągaliście idiotycznych wniosków powinno was czegoś nauczyć bo stawianie oskarżeń bez poparcia wychodzi wam bardzo dobrze.


    Kiedyś też pisaliście, że macie samych aktywnych graczy. Niedawno wasz były przywódca stwierdził, że dobrych graczy. To jak to się dzieje, że aktywni i dobrzy gracze walczą słabiej od kogoś kto bije się praktycznie sam za cały sojusz co też stwierdziłeś bo 30 na 36 to zdecydowana większość a wtedy było coś około 32-33 chyba to wychodzi na to, że jeszcze z dwóch-trzech ludzi mam w sojuszu


    Druga sprawa jest taka, że tutaj nikt nie roztrząsa kto mulci na waszym Skironie, kto ma skarbonki itd tylko tak proste sprawy jak zwykłe ludzkie słowa akurat w przypadku ika pisane. Chodziło tylko o to, że przez długi czas mieliście się za sojusz czyściutki, że gra z zasadami dlatego wyglądało to głupio gdy postanowiliście łamać swoje "zasady" i to miałem na myśli lecz z czasem wychodziły coraz ciekawsze sprawy o których nawet nie pisaliśmy i może dlatego jest jak jest.


    To,że INF przegrywał z nami walki to nigdy nie był skutek gorszego dostępu do multi a było wręcz przeciwnie i dlatego tak płaczecie, też pewnie bym się dziwił na jaką skale przeciwnik musi kombinować gdybym skupował z tylu mułów podczas walk co wy lecz potrafię sprawdzić pewne informacje a nie kierować się emocjami w stylu przegrałem to znaczy, że przeciwnik mulcił bardziej niż ja. Przypomne wam tylko, że na temat multikont i skarbonek to ja chciałem z wami rozmawiać i to olaliście pewnie dlatego, że to wam nie było na ręke pozbycie się całego zaplecza. Przypomnę wam jeszcze, że to sojusz INF był proszony przez inne sojusze choćby na dc o uspokojenie LEO z mulceniem, gdzie tylko wy mogliście coś w tym elemencie zdziałać i też przeszło obok was bo to też pewnie nie na ręke. I można by długo długo pisać na ten temat...


    Zdaje się że to jest pch na skironie a nie lips... wypowiadacie się na temat światów na których nie gracie, wyciągacie jakieś brudy z innego świata które miały miejsce rok temu

    Dokladnie tak jak ja bym poszedl na zelos i się wypowiadal na temat tamtych sojkow, przecież to paranoja... wy chyba nie macie wlasnego zycia rzeczywistego ewentualnie nudzi wam się na waszych serwerach

    Tak popierajcie W ktore w 3 sojusze potrafi leciec na inny sojusz, wyzywać za plądry i za te plądry zaniżać cudy swoimi mułami i nawet się z tym nie kryć tylko wprost napisać że tak zrobią, ktory ciagnie oporowo RG ze swoich mułów i w dodatku wymyśla niestworzone historie robiąc propagandę na temat innych sojków który na koniec zniszczył serwer robiąc fuzję sojuszu top1 z top2

    Zajmijcie się swoimi serwerami a jak wam się na nich nudzi to zacznijcie grę na kolejnym

    Kolejny raz napiszę, że tu nikt nie ocenia kto tam u was mulci bardziej, kto mniej.Chodziło tylko o tą jedną sytuacje i ona dotyczy tego raportu więc ludzie wypowiadają się o niej bo to ona przyczyniła się do powstania tej walki a, że pewną teze popierają fakty z innego serwera to czemu nie napisać, to tylko porównanie ale pewnie trafiło z tego co widać a brudy nie sprzed roku a m.in. 3miesięcy to kiedy kończy się świeżość brudów?

  • 11 osob na 32 w sojuszu jest z lips wiec okolo 2/3 nie gra wcale na lips z tego inferno na skironie

    Wiec te 21 osob pozostale nie interesuje co mialo miejsce na lips kiedys

  • a tam nie interesuje, na niektóre tematy warto pogadać

    jak na Wigilii o polityce i religii, albo na forum o brudach INF sprzed x czasu ^^

    IdgR8Pp.png

  • wy chyba nie macie wlasnego zycia rzeczywistego ewentualnie nudzi wam się na waszych serwerach

    No nie mamy, a musimy?

    Zajmijcie się swoimi serwerami a jak wam się na nich nudzi to zacznijcie grę na kolejnym

    Nie mów mi, jak mam życ! X/


    Proszę nie obrażać psów :!::cursing:

    To są bardzo fajne zwierzęta :P


    Psy są gupie, Koty rządzą 8)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Widzę, że niektórzy tutaj ewidentnie grają na bardzo nudnych serwerach, że aż na naszego Skirona przybyli się wypowiadać :) Odpowiem wam krótko w d.... mam waszego lipsa jak zapewne niemal wszyscy na Skironie ;)

    d809a2c3e6dccbc9med.jpg

  • 11 osob na 32 w sojuszu jest z lips wiec okolo 2/3 nie gra wcale na lips z tego inferno na skironie

    Wiec te 21 osob pozostale nie interesuje co mialo miejsce na lips kiedys

    Jakoś INF w tej wersji z Lipsa obchodziło co się działo w gangu na innym serwerze choć był to zupełnie inny sojusz zbudowany na innych wartościach i jedyne co je łączy to część nazwy i 3 graczy. Natomiast nawet po zdementowaniu plotek dalej niektórzy je wykorzystywali do opisu jaki to zły sojusz to jak to w końcu jest, po latach się liczy nawet jak są to kłamstwa a po miesiącach nie można?

  • Widzę, że niektórzy tutaj ewidentnie grają na bardzo nudnych serwerach, że aż na naszego Skirona przybyli się wypowiadać :)

    a jak pogratulowałam INF za ładna bitwę to tak nie mówiłeś.... u mnie na podwórku jak ktoś tak robił to się mówiło, że jest fałszywy


    nie można?

    nie można! chyba, że jesteś z INF to wtedy można, ale tak to nie

    bo wtedy piekło będzie niebem czy prawie niebem czy coś tam :S

    IdgR8Pp.png

  • Myślę, że trzeba sprostować pewne pomówienia nieprawdziwe z faktami. Sojusz INF w żaden sposób nie wykorzystał SzE do walk, to była ich samodzielna decyzja o uderzeniu na was, które planowali jak sam napisałeś już 2 tygodnie temu (jeszcze przed naszą walką). Co do drugiej kwestii to my jako INF od początku wiedzieliśmy, że nie wygramy, a cel tej walki jest inny - przetrzymać was jak najdłużej oraz wykręcić na was jak największe straty co nam się jak na razie udaje. Myślę, że trzeba też wspomnieć o największej patologii jaką zrobiliście w historii ika, a mianowicie połączenia sojuszów TOP 1 oraz TOP 2 co zniszczyło niestety serwer. Na koniec jeszcze dodam, że jak już się wycofamy z trwającej jeszcze walki to klepiecie domki, bo my jako INF i z tego co wiem również i SzE już z wami nie walczymy. Na waszym miejscu myślałbym już powoli nad podziałem sojuszu ;) Pozdrawiam

    Niepokonany, skoncz pierdolić, bo naprawde nie da sie czytac Twoich wypocin :) wypominasz wszystkim wszystko ale nie spojrzysz sam jak masz buty ubrudzone od łamania zasad ;) dobrze ze skonczylem juz gre na Skironie, bo mam ciekawsze zajecia niz nastawianie sie na walke z jednym sojuszem ktory jedynie co potrafi to wymyślać historie i robic reguly zeby mieli jak najlatwiej.. Macie umiejetnosci to sie skupcie na graniu a nie pisaniu glupot :)


    Nikt świety nie jest ale jezeli piane biją Ci ktorzy są specami od łamania reguł, to faktycznie mamy do czynienia z niezlym cyrkiem ;)


    Ps. to wy zjebaliscie serwer lacząc się z AC.. ale to juz inna sprawa