לוחמה ימית

• בסביבות ה7 אלף?

תקיפה בעיקר אבל לא דילולים

• בסביבות ה7 אלף?

תקיפה בעיקר אבל לא דילולים

"תקיפה בעיקר אבל לא דילולים" זה לא משפט הגיוני כל כך חח

להלן הצבא שהכי יתאים לך בהנחה ואתה לוחם טוב (ובמיוחד בשרת חדש כשרוב השחקנים לא בהכרח יודעים לשחק):

9139d990feffd9412a18c934e5a17674.png

להלן הצבא שהכי יתאים לך בהנחה ואתה שחקן בינוני ממוצע שבסה"כ מבין את המשמעות של כל יחידה במשחק, איך משתמשים בהם ולמה, ולא יותר מזה:

b15e2acc6e8c6543e8f21e28946cd3ae.png

להלן הצבא שהכי יתאים לך בהנחה ואתה לא יודע לשחק בכלל (מהסיבה שזה מבנה חזק מאוד שלא מצריך שום דבר ללמוד כדי להשתמש בו):

ac1cbc359aa3c1a66c1199bec142264d.png

כאשר ממלאים את שדה הקרב ברק איילי ברזל ו3 משבצות קיטורים, וליריב יש טילים, בדרך כלל יהרג קיטור אחד כל סיבוב. (בשרתים חדשים לא יהרג גם קיטור אחד)

ממליץ לקרוא את הפוסט הזה להבנה עמוקה יותר: טריק מגניב ולא מוכר שאפשר לעשות בשדה הימי

כמובן שלפעמים זה לא כל כך יעיל כי צריך להסתכל על התמונה הגדולה יותר לפעמים, והרבה פרמטרים שצריך להתחשב בהם כדי לעשות את הפעולה הנכונה ביותר בזמן הנתון, ובמיוחד בשרתים חדשים ששם החשיבות של האופן של כל פעולה היא קריטית

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

Edited 3 times, last by RealSparta ().

• אני אגיד לך מה, אני רחוק מאוד מהקרבות אז דילולים יקחו פיזור של 16 שעות ומעלה, בגלל זה אני רוצה לנסות פשוט לתקוף חזיתית ולהחזיק עם איכות ספינות במקום עם דילול

• אני אגיד לך מה, אני רחוק מאוד מהקרבות אז דילולים יקחו פיזור של 16 שעות ומעלה, בגלל זה אני רוצה לנסות פשוט לתקוף חזיתית ולהחזיק עם איכות ספינות במקום עם דילול

אין דבר כזה רחוק מאוד אתה פשוט צריך לדעת איך להתנהל ולהלחם, יש דברים שעושים במצבים שאתה "רחוק מאוד"

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

אין דבר כזה רחוק מאוד אתה פשוט צריך לדעת איך להתנהל ולהלחם, יש דברים שעושים במצבים שאתה "רחוק מאוד"

רחוק מאוד זה 50 ומשהו איים מהמרכז

"אין דבר כזה רחוק מאוד אתה פשוט צריך לדעת איך להתנהל ולהלחם, יש דברים שעושים במצבים שאתה "רחוק מאוד

אז פותחים צפה קרובה לאזור הקרבות, שפיזורים יגיעו לשם