Posts by BALHE

Sziasztok!

Először is köszönöm Kopinak, hogy szólt erről a "remekbe szabott" újításról, vagyis arról,hogy vigyázzak az első belépéssel! :thumbup:

Másodszor, nem lennék hű a nevemhez ha nem állnék be a "hőbörgők" táborába.....

Én is sokáig vakációztam, vagyis még mindig vakációzom az összes játékommal, ma is csak azért léptem be, hogy végig vigyem ezt az újfajta bejelentkezést. Lehet, hogy csak azért nem ment minden elsőre mert két éjszakás műszak között vagyok és még az agysejtjeim egy része alvó módban van. Ha esetleg annak aki ezt kitalálta nem lesz állása akkor hozzánk jöhet folyamat-optimalizálónak-bonyolítónak, két kézzel kapnának utána!

Szóval "Kedves" GF, ismét csak gratulálni tudok ehhez a kolosszális újításhoz!

Sziasztok!

Mivel a régi szerverek lassan kihalnak- és az összevonásról az új szerverek megnyitásával már nem is esik szó - egyre fogynak a kulturális egyezmények.

Az lenne a javaslatom,hogy ne egy egyezményt köthessenek egymással a játékosok hanem kettőt,hármat is akár. Boroztatással már elég nehéz pótolni az esetleges kulti fogyást.

Nem tudom,hogy volt e már hasonló javaslat , ambróziás funkciót nem érint tudtommal.

Üdvözlettel. BALHÉ.