Posts by pakmen

כמות ופערי השחקנים בשרתים דיי ברורה

אלפא ובתא קיבלו 3 שרתים במיזוג, 3 שרתים ותיקים עם שחקנים רבים וגדולים

לעומת זאת זתא קיבל שני שרתים או שלושה, שלכתחילה היו קטנים וצעירים יותר ומאז נפתחו שרתים רבים יחסית

שגרמו לחדשים לפתוח שם , כל פעם בחדש אחר, גם שחקנים צעירים יותר שלא מתמקמים במשחק לאורך שנים כמו הדור הישן והנאמן.. :)

מבין את ההסתכלות של פזיזות , אבל זה יותר יומרנות (קצת בצדק בגלל שהוא גאון) מצידו מאשר פזיזות

הוא שיא האינדבדואל והוא לא סומך על אף אחד

רק ברגע שהתערערה לו האמונה שהוא לא טועה (בגלל המקרה שהזכרת שזכור טוב) הוא הסכים לתת שליטה מסויימת

אבל כפי שאמרתי ובזה לא נגעת, הוא לא באמת שחרר שליטה לחלוטין ועל זה רמז לקפטן (שהוא נשמה טהורה אבל קצת נאיבי..) וזה הוכח כששלף את השעון

קפטן אמריקה מעולם לא מת, הוא הוקפא והופשר לאחר 70 שנה

אני דווקא במלחמת האזרחים אהבתי אותו, תוך כדי הקרב פרגן לספיידרמן ובנוסף בסוף הראה שהוא נאמן קודם כל לערכים של עצמו ולחברים שלו.

חצי מהסרט אירון מן היה כלבלב של הממשלה

עדן, לא, ממך לא ציפיתי

כמי שראיתי שהבין הרבה מסרים סמויים בסרט אני מצפה שתבין שאף אחד מהם לא היה כלבלב

פשוט הקפטן מאוד ישר וחסר מניפולציות

איירון מן לעומתו שלט בממשלה ע"י שנתן להם לחשוב שהוא נתן להם הכל

קח את הדיון שלו מול הקפטן כשהוא כמעט החתים את הקפטן, שאז הקפטן חשב בתחילה לאחר ההסבר של איירון מן

שתהיה להם שליטה, עד שהבין שזו עד רמה מסויימת ובסופו של דבר חוסמים אותם כמו שחסמו וסוג של כלאו את וונדה על ידי וויזן

אבל.. איירון מן השאיר לו דלת אחרוית כמו שתמיד עשה.. כשהיה צורך ותקפו את המפקדה הוא הפעיל את השעון שהגניב והיה על היד שלו

שבעצם היה בו חלק מהחליפה.

אבל מה נעשה, אתה איש של הקפטן..

כמו שאתה אדם של להמשיך הלאה ואין לך בעיה עם דמויות חדשות ואני מהאסכולה השמרנית שקשה לו עם חיסול גיבורים

תראה לאיזו רמת חנוניות הורדת אותי !!!

וזה עוד לפני שהעליתי איזה פוסטים עם עשרות תובנות בסדרה..

בהמשך למעקב אחרי הטופ 10 בפורום הישן

שם טבלת מעקב מתחילת פברואר עד לקראת סוף מרץ

הפעם אקצר, השינוי המשמעותי ביותר זו ברית 300 שעלתה משמעותית ברוב הפרמטרים

וכן קפצה ממקום 10 למקום 7

נתון נוסף, בזמנו אמרתי שהיתה עליה משמעותית בניקוד לכלל הבריתות בשקלול של כולם יחד (אחוז וקצת) שזה הרבה, תליתי חלק מזה בתוספת מקום נוסף בערים

כאן רואים מצד שני עליה של 4 אחוז, אך צריך להסתכל על המכלול

בבדיקה הקודמת היה מדובר על חודש בלבד , כאשר בו כלל הבריתות יחד איבדו 27 שחקנים ואילו כאן התווספו 15

נתון נוסף שניתן להיווכח זה שהמלחמה בין רטפ ליו אפ ירדה באינטנסיביות, כ760,000 נקודות הגנה והתקפה שירדו מפעם קודמת

תהנו

UF vs RTF

בהמשך לפוסט מהפורום הישן אני מפרסם כאן את מצבי הבריתות מאז המלחמה

כ3-4 חודשים

לסיכום בעקבות המלחמה :

הסיכומים מתייחסים לכלל הקבוצות , מכיוון שלשתי הבריתות ישנן בריתות שמניידות ותומכות בבריתות הראשיות

רטפ עלתה יותר בניקוד

יו אפ יותר בממוצע הניקוד

יו אפ יותר בגנרלים

גם בממוצע הגנרלים

רטפ עלתה ב3 מלייארד זהב כשמנגד יו אף איבדה כ8 מלייארד

יו אף עלתה בממוצע הזהב לשחקן ככנגד רטפ ירדה (כנראה עקב גיוס שחקנים אחרים, שמצד אחד העלו את הזהב וכנגד ירדו בממוצע)

ניקוד ההתקפה וההגנה של יו אף גבוה משל רטפ

שחקני יו אף תרמו יותר משחקני רטפ (למרות העליה המשמעותית בכמות שחקני רטפ)

רטפ הצליחה לגייס משחק משמעותי של שחקנים (32) , כאשר יו אף העלתה 18

לסיכומו של דבר נראה שמצד ביצועי קרבות יו אף השיגה יותר נזק ליריב בקרבות

מצד שני רטפ הצליחה לשגשג בזמן המלחמה יותר מיו אף וכן מלאי הזהב שלה עלה ולא ירד כמו יו אף