Posts by Lutyo

    Eltávolítottuk a Városháza 5. szintű követelményére vonatkozó információkat az Istenek szentélyének súgójában

    Kijavítottunk egy hibát, amely miatt az Istenek szentélyének építési idejét nem befolyásolta a szerver sebessége


    Aztán megint javítottak valamit, amit elrontottak és remélhetőleg ezzel újabb hibát generáltak, amit majd legközelebb rontanak jobbá

    De a legjobb az utolsó: számos hibát javítottak a háttérben/ban.


    Este van, ilyenkor max valami pálinkát iszok.


    ---

    De ki az a kimi? valami ótóversenző, egy hófehér merdzsóval?

    8.11.0-s verzió

    Köszönjük meg a fejelsztői team áldozatos munkáját és szaGértelmét. Igazán jól sikerült a kereskedelmi hajós átrendezés, mint amikor bemegyünk a kedvenc tesógazdaságos és tsai üzletbe, megyünk a szokásos száraz zsömléért, leemeljük és kiderül, nem ott van, sőt nincs is, mert vizet kapott és szétesett, ezért kidobták. Ahogy a mennyiségi tételeket, amivel ugye tudjuk mint tudtunk a kőkorban tenni? Praktikusan beállítani mennyit akarunk vinni, 500 vagy 5000, netán 10k-t. Ha elveszik a csúszkát, megértem, mert kb. csak akkor használtam, ha full mennyiséget akartam küldeni/venni. Egyébként nem. Okot is tudjuk, nem részletezem.

    Amikor mobilról játszunk, ez a mostani "fejlesztés" nagy segítség a magyar családoknak címre is eséllyel pályázhat.

    De ha én vagyok béna és csak elrejtésre került, mejjakúlpa, segítsetek hova rejtették.

    Köszönöm a válaszokat. lobby-t nem szoktam figyelni de tényleg ott is látható.


    Viszont nem értem azt az acc állapotot, amikor valaki inakítv lesz (valamiért) aztán hirtelen pálmafás lesz, de az összpontja látszódik, de minden más 0. Olyan, mintha tiltott lenne (?)

    Bocs, nem idevágó, de régi fórum elérhető még valahol?

    Nem, sajnos. Egész sokáig húzta, de amikor visszajöttünk és megpróbáltuk átmenteni a FAQ-ot onnan, akkor rejtélyesen elérhetetlenné vált és eltűnt :S

    :( Pedig tök jó volt, amikor még volt élet és sok-sok bejegyzés, emberke, akik elfelejtődtek, de ott mindig megtalálhatóak voltak. Sajnálatos Lehet a zufók? Vagy esetleg Pataki A. ?

    Egyébként ezzel a kémleléssel kapcsolatban kaptam egy érdekes esetet.:

    kicsi város, (tizenpáras) egyetlen rejtek nélkül és nem lehet kémlelni. Ez azért számomra is fura, én nem találtam erre eddig példát, de jelek szerint van.

    Csökkentők persze. Látványos lehet a bor, hiszen elvileg minden városban van és ha emelni akar palotán, helytartón, annyi bor kell mint pusztulat, és átlag maxolva vannak a boros városok számai, tehát sokat nem lehet elvonni építkezésre. Talán akinek sok borosa van, tarolhat kereskedésben.


    Rejtekre visszatérve. Azért ha lesz 60-as szint, a 32-es majdnem csak a fele, egy kicsinél lévő 20-25-ös már annyi sem, és igaz, hogy kisebb a városháza szint, de már ma is lehet kémlelni ezeket. Ha arányaiban a védelem szint is változik - gondolom csökken - akkor ez negatív irányba mehet el.

    Abban igazad van, hogy a kicsiknek nem sok esélyük a régi szervereken, de ez csak ott igaz, ahol direkt nyírják őket. Ez pedig alapvetően 1 szerveren van így. Bár ott meg megy a játékon belüli zsarolás is, de ez már más történet.

    Nyitottam új kibeszélőt, meg át is tettem az utolsó pár postot, ebbe.


    Lütyő én nem láttam, hogy a meglévő raktárszinteknél változott volna a biztonságos kapacitás. Nálam most is szint*480-at ír, mint eddig.

    Véleményem szerint az egy relevánsabb kérdés, hogy honnan lesz elővarázsolva annyi nyersi, amennyi. Ugye a jelenlegi max szinteket sem volt túl könnyű elérni, ami költségben az új szintek töredékét jelenti csak.

    Igazad van, kerekítettem 500-ra.

    Elég horror árak jöttek. HA jól értékelem, kezd onnan, hogy nyomasd a csökkentőket max közelibe, aztán a növelőket emeld és majd ezek után talán eléred azt, hogy gyűjtögetés mehet. Haaaa nem fosztanak le :)

    Kicsiknek ez nem előnyös verzsön, Ráadásul ha rejteket lehet emelni, akkor csökken a védettség? Mert akkor nullás liszt effekt jön be.

    A kicsik, akik pl. 20 alatt vannak sokáig, de ez már kb nem rossz kategória nekik. Viszont ha csökkent a védettség, akkor mintha nem is lenne nekik.

    Nem lenne jobb egy kibeszélőt nyitni az új verziónak?

    Az miért van, hogy eddig 3x40 raktár védelme kisebb lett, mint volt: 60 ezer volt ha jól számolom és most valami 57e környéke.

    Ha emelik a hajók számát és vihető nyersit, akkor gyakorlatilag 2 ember 1 nap alatt szinte csontra foszthat egy másikat. (pici túlzással, de igen)

    Nem kéne elmenni traviánba.

    Ha nincs tiltás, talán azért, mert nincs miért tiltani??? Bár tudjuk, hogy nálatok másképpen működnek a dolgok. Ha nem tudtok tiltatni, akkor elzavarjátok, akik nektek nem tetszik, vagy hódol be :) Legendák vannak ilyen esetekről. Egyébként meg ismerve a storykat, miért nem reklamálsz az angoloknál? Vagy az is lehet, hogy egyszerűen mellőztek a Team tagok :) Juj ez persze vicc. Nincs nekem bajuk velük még akkor sem, ha kicsit csúnya beszéd miatt elküldenek nyaralni.

    Köszönöm.

    Ha emlékeink nem csalnak, nem akadálya. Ha komolyan gondolod az áthelyezést (vagy akinek a nevében kérdezed komolyan gondolja), meg kell próbálni az áthelyezést.

    Legrosszabb esetben feldob valami hibaüzenetet, de mivel manapság már vagy kuponban kapod meg, vagy a vásárláskor vonja le az ambrót, így ilyen veszély nem fenyeget.

    Egyébként mi van veletek? Már bocs, nem számonkérés, de máskor 1-2 napon belül kezelitek a jegyeket, most négy napja semmi. Tehát ismét, nem számonkérés. Tudom nektek is van magánélet.