Posts by Lutyo

Köszönöm.

Ha emlékeink nem csalnak, nem akadálya. Ha komolyan gondolod az áthelyezést (vagy akinek a nevében kérdezed komolyan gondolja), meg kell próbálni az áthelyezést.

Legrosszabb esetben feldob valami hibaüzenetet, de mivel manapság már vagy kuponban kapod meg, vagy a vásárláskor vonja le az ambrót, így ilyen veszély nem fenyeget.

Egyébként mi van veletek? Már bocs, nem számonkérés, de máskor 1-2 napon belül kezelitek a jegyeket, most négy napja semmi. Tehát ismét, nem számonkérés. Tudom nektek is van magánélet.

Szép napot!

Olyan vagy naaa! Mi van a hivatástudattal??? Megmondta azt is.

46 nap szabi van, július első hete még necces. Aug. 15-től már munka. Ez kb. 30-32 nap, max. 35.

De jó lenne egyszer pár évet iparkamara elnökének lenni, társadalmi munkáért persze. Néha utazgatás erre vagy arra, esetleg amerra-

Egy bubormentes szodát kérek

Jó reggelt, lehet volt róla szó, de már kedvem se semmihez, Kötekedni sem.

Szóval. Az normális, ha eladok 234567 hajót vagy parittyást, akkor az miért nem jelenik meg, ahogy eddig?

Ha elkészül valami egység, az miért csak azt mondja, hogy Az egységek elkészültek ebben az épületben: Hajógyár

Hmmm. Fene sem gondolta volna, hogy elkészültek benne. No de mi? Hát egységek. No de milyen egységek? Aztán meg mennyi?

Legközelebbi fjúcsör az lesz, hogy támadni akarsz, és felhozza: Válasszon ki egységet. Egységet nem mutat, darabszámot nem mutat?

Jó lenne tudni, hogy hány vakációs ciklus kell nekik, hogy kapjunk egy értékelhető verziót? Mert most itt tartunk a törlések után.

Ugye nem kell mondani, mi szokott történni, ha valaki elkezd vakolgatni többször egymás után?

DE egy jó hozadéka van a dolognak: a kalózok nem rohangálnak, leálltak több helyen, mert tudjuk ugye? Delfin és merülés.

Csak tippelem, ha leállnak akkor lehet nem is költenek ambrót? Jó lesz ez :)

Ezt ismerem, gyakoroltam már, sőt volt az a semmit sem érő békéltetőim is de arra messzemenőleg tett az eladó. Aztán a nagyobb média megjelenés után átgondolta a dolgot és visszavásárolta a terméket. Nem volt gyors és zökkenőmentes, de végigcsináltam.

Jó reggelit!

Azon gondolkodám, hogy mi is a legkézenfekvőbb a részünkről?

Aztán kósza gondolat: online vásárolunk ambrót, hiszen így lehet. Azt gondolom, hogy mint minden online vett motyóra, szolgáltatásra érvényes az elállás jogintézménye. Javítsatok ki ha tévedek.

Tehát egyszerűen tömegesen kell élni ezzel. Fizessék vissza arra a számlára a pénzüket, amiről utaltunk.

Figyelj, amikor ilyen pocsék a szolgáltatás akkor az ember elgondolkodik, hogy miért is fizetek? Ja, hogy a GF-nek jó bevétele legyen a semmiért.

A kalózokról már nem is beszélek, mert:

1: tele a szigetek inaktívokkal (tudom majd egyszer valamikor talán esetleg)

2: delfin szar

3: nem mehet pontokért, mert egyirányú IP kapcsolatokat hoz

De legalább támadáskor működik a delfin és a váltás is. 2/3

A probléma az, hogy ezek napi szinten jönnek elő, rutin bugok halmaza.

Tudjátok ha egyszer valaki belekóstol az ikán kívüli létbe, nem fog visszajönni. Sokakat próbáltunk most visszacsalni, kiröhögtek.

Oké, tudom nem az itteni Team a hibás, mi meg csak öntjük a fekáliát ide.

Igazad is van. A kérdés, hogy mit tudunk tenni? Ha van rá tippnél picit több, írd ki magadból. Aztán nekiállunk szervezkedni. Fizettünk - nem keveset - valamiért, ami nem működik. Pedig amikor rányomsz, azt mondja, hogy gyorsít. Helyette lassít. Én elfogadtam a GF feltételeit amikor igénybe vettem a premium szolgáltatást. Ő meg hazudott. Ez a vásárlók megtévesztése és megkárosítása.

Én rászánom az ambrót, hogy mindent képekkel dokumentáljak. Ezzel lehet indítani. Sajnos a lépéseket be kell tartani. A békéltető az egy rakat kupac.

Mindenesetre a FB elég nagy úr, ott el lehet kezdeni teregetni a szennyest.

Én biztosan így fogok tenni.

Tessék mondani! Nem kaphatnánk vissza az egészet egy olyan mentésre, akikor nem volt bug a köbön csak a négyzeten?

Fizetünk valamiért, ami nem megy.

Megnézem mennyi a menetidő: pl. 5 óra

Rányomok egy kisebb terhelést: 7 óra, hajókat elviszi már, eddig legalább nem.

Triton: pocsék

nyelv választás minek? Rühellem a kis zászlócskákat,

Komolyan, nem volt ennél fontosabb fejlesztés???

Kérünk egy biztonsági mentés vissza és minden aktiív accnak 1000000 ambrót. Taccsssúnk róla accszavazást

Én értem ezt, de valljuk be, a közös lobby fogalma egy átlagos user szerint: közös ip, közös lobby. Lehet utána elgondolkodott már a közös jelszón, de akkor már késő. Valóban igazad van hogy maga a lobby a közös már, onnan meg nincs külön jelszó az ott lévő accoknak.

Esély se arra, hogy az ilyet jelezzétek? Aztán mi lesz belőle nyilván arra már kevés ráhatásotok van.

Lakosság elégedettség: nem egyedi, hogy a lakosok vándorolnak a világok ünnepe lejárta után.. Matekot én mondjuk nem nézte még, de eddig nem voltak mérgesek és elvándorló hangulatban. Mások is jelezték

Gondolom nem véletlen akar rá megoldást. Lehet nevezni megosztásnak, ha egyszer a lobby pocsék.

Nincsenek közös IP-n. Az acc nincs megosztva. Szerintem.

Amíg nem volt ezt a förmedvény, addig ez szabályos lehetett. Amint a közös ip-s accokat bevitték közös lobbyba, már az egy főben járó bűn, ahelyett, hogy megoldották volna a lobbyk problémáját. Ugye erről beszélünk már többen, többször. Na mindegy.

Gondoltam megosztom, hátha látva a konkrét esetet, talán megy egy valami kósza falevél a GF felé.