Posts by Sentinel

Pčelo, ako već neko izdaje 10 dućana u zakup, tojest 10 poslovnih prostora, ili ih sam poseduje i upravlja njima, onda se bar trudi da te poslovne prostore sredi, uredi i učini ih atraktivnijim za mušterije. Forum kozmetički izgleda bolje, evo sad možemo lajkati jedni drugima HoF-ove ko na društvenim mrežama ali mu je funkcionalnost smanjena, jer je novi forum nepregledan i svetovi su izmešani.

Iz godine u godinu pratim kako se igrica menja, pogotovo vezano za bitke, jednostavno rečeno iz godine u godinu favorizuju se pobegulje i igrači sa multi nalozima u svakom savezu. Zidati može bilo ko, ali Bitke između igrača su poenta ikariama.
    Ako se dobro sećam, negde od 2011 nije uvedena nijedna nova jedinica, prikaz bitki nije menjan, ali zato je uvedeno par novih zgrada kao i par novih mesta u gradu za zidare.
    Igrači koji traže makar malo uzbuđenja u toku igre otišli su igrati druge atraktivnije online igrice u real-time, da ih ne nabrajam sad. Na ika su ostali samo retki, koji će čekati dva dana da im flotaa stigne na odredište kako bi možda pronašli protivničku flotu i zapodenuli boj a da protivnik ne zbriše.
    Igricu ovu je pregazilo vreme i ne vidim šta bi se ovde moglo učiniti a da ne bude korenitih i ozbiljnih promena. Forum je možda i najmanji problem.

Ali o tome odlučuju u Karlsruhe-u, a ne ovde na forumu.
    Pozdrav svima.

Znao sam da protivnik raposlaže velikim brojem brodova, krenuo sam da ih tražim, otkrio sam ih tamo gde ih uopšte nisam očekivao i tako neoprezno ušao u bitku. Protivnik je u prve tri runde precizno popunjavao redove i zamalo me razbio. Zbog ograničenog broja akcionih poena morao sam da pošaljem sve odjednom i tek tad je nastala bespoštedna borba.
    Protivniku svaka čast što se nije povukao nego je ostao junački do kraja.
    BO.
    Posveta ide mom savezu Tribali.

Поморска битка поред Sremsko seoce

(20.07.2019 8:24:05)

Sentinel[Tri] из Mali Sirmium, K 2

vs

Cikic из Sremsko seoce

---------------------------------------------------------------------------------------------

Брод ован............................463(-61) - Брод ован.............................0(-100)

............................................. - Брод копљар...........................0(-100)

Пламени брод..........................4(-212) - Пламени брод..........................0(-150)

Брод катапулт..........................12(-0) - Брод катапулт..........................0(-90)

Брод минобацач.........................72(-0) - Брод минобацач........................0(-102)

Парни ован...........................128(-38) - Парни ован............................0(-120)

Ракетни Брод..........................29(-18) - Ракетни Брод...........................0(-90)

Подморница.............................49(-9) - Подморница............................101(-4)

Баги-педалина.........................603(-0) - Баги-педалина.........................101(-0)

Носач Балона..........................100(-0) - Носач Балона..........................59(-42)

Тендер.................................10(-0) - Тендер.................................70(-0)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Генерали..............................-3217.2 - Генерали.............................-11627.6

Нападачки поени.........................29069 - Одбрамбени поени.........................8043

Претрпљена штета.......................160860 - Претрпљена штета.......................581380

Штета у процентима........................21% - Штета у процентима........................79%

Победници: Sentinel[Tri]

Губитници: Cikic

Kad Sentinel napadne Nektarijusa, komantari su "napao si nuba", "taj ne zna da igra", "Našao si koga ćeš da napadneš, hahaha", itd, pritom mi nekih pet saveza preti, na kraju ne dođe niko.
    Posle mesec i po dana imamo situaciju da Floki napadne istog igrača, oko 03-04.00 h ujutru, i postavi 4 hofa. Pritom je Nektarijus pet-šest sati uoči napada upravo bio završio masu ratnih brodova, potpuno nerezonske kombinacije brodova je držao po gradovima, kombinacije koje su dušu dale za HoF. Sumnjivo? Nalog Nektarijus služi za skupljanje gusarskih poena a evo od skora i za HoFove i sticanje napadačkih poena.

Sve je fejk.

Pritom ste na tom nalogu zaboravili da obrišete ovo:

http://prntscr.com/ne74rq

Evo opet ovaj prosi naloge. Koliko naloga imaš? Imaš jedan koji si ostavio da trune na delta .rs serveru, na primer, što se malo ne pozabaviš njime? Na starom forumu isto moliš za naloge, u savez te pustimo, puštaš kružne prosiš naloge, dobiješ nalog, uloguješ se dvaput i izađeš iz saveza; šta radiš sa tolikim nalozima, jel ih diluješ na e-Bay ili limundu/kupindu, prodaješ za pare, HoF-aš samog sebe, praviš "jedan-čovek-sam-sa-sobom-savez", razmenjuješ sa samim sobom kulturne sporazume?

Ne vređam te, samo sam radoznao.

Iiiii, ko to kaže ko to laže, da je na Delti dosadno? Ko je rekao da smo mi zidarski server? Jao ljudi da mi je neko pre deset godina rekao da ću zbog gusarenja ratovati ne bih mu verovao. Ima tu tona ljudi koji prave vojsku, evo na primer moj komšija, gusar i flotaš u najavi, po treći put danas u Dvorani Slavnih.
    Sačekao sam mu brodove kad su se vraćali od prethodne bitke, i malo ih proredio. On se uključio u drugoj rundi i odmah stisnuo zastavicu, ali avaj, beše kasno, i dve runde su bile dovoljne za HoF. Na moju sreću, kopljari mu nisu ušli u borbu, inače bi me tada nesumnjivo pobedio. BO pa da se opet sretnemo.

Поморска битка поред mermer 1

(16.03.2019 11:03:35)

Sentinel[Tri] из Veljko 1

vs

Nektarius[-KOD-] из mermer 1

Брод ован.............................240(-6) - Брод ован..............................0(-54)

............................................. - Брод копљар............................63(-0)

Пламени брод.........................219(-33) - Пламени брод............................0(-1)

............................................. - Брод катапулт..........................41(-0)

Брод минобацач.........................64(-0) - Брод минобацач........................28(-42)

............................................. - Парни ован.............................0(-17)

Ракетни Брод...........................30(-0) - Ракетни Брод..........................31(-21)

............................................. - Подморница..............................5(-0)

Баги-педалина.........................406(-0) - .............................................

Носач Балона...........................82(-0) - .............................................

Тендер.................................10(-0) - .............................................

Генерали...............................-234.6 - Генерали................................-2213

Нападачки поени........................5532.5 - Одбрамбени поени........................586.5

Претрпљена штета........................11730 - Претрпљена штета.......................110650

Штета у процентима.........................9% - Штета у процентима........................91%

Губитници: Nektarius[-KOD-]

Smatram da je jedna ovakva tema potrebna, za grače koji ne žele više da igraju Ika. Bilo bi lepo oprostiti se od saveznika i neprijatelja, podsetiti se nekih bitki, jurnjava po ostrvima, nespavanja, zajedničkih lepih trenutaka, pomenuti ko vam je sve ostao dužan HoF-anja ili kome ste možda vi ostali dužni...

To sve možete učiniti u ovoj temi.

Ako tema već postoji, molim poštovani adminat foruma da obriše ovaj post. Hvala.

Nakon uspesne pomorske, usledila je kopnena bitka, u kojoj me je protivnik nadjacao... u broju kuvara... hahaha Oladio sam ga u deset rundi, gire su se ovog puta izvukle ali bice prilike.

Posveta svim borcima celog servera bez obzira na savez <3

Борба за kiselina

(16.03.2019 8:49:37)

Sentinel[Tri] из Veljko 7, Veljko 6

vs

Nektarius[-KOD-] из kiselina

Сумпорни Мускетар.....................168(-0) - Сумпорни Мускетар.....................0(-100)

Мачевалац............................868(-92) - Мачевалац.............................0(-407)

Копљаник............................315(-385) - Копљаник..............................0(-400)

Гирокоптер............................538(-2) - Гирокоптер...........................234(-66)

Балон Бомбардер......................72(-168) - Балон Бомбардер.......................0(-210)

Ован...................................6(-12) - Ован...................................0(-60)

Минобацач.............................114(-0) - Минобацач..............................0(-50)

Доктор.................................40(-0) - Доктор.................................30(-0)

Кувар..................................19(-0) - Кувар..................................30(-0)

............................................. - Зид.....................................0(-7)

Бацач копља..........................29(-121) - .............................................

Челични џин...........................228(-1) - .............................................

Катапулт...............................30(-0) - .............................................

Генерали..............................-1760.4 - Генерали..............................-4645.4

Нападачки поени.......................11613.5 - Одбрамбени поени.........................4401

Претрпљена штета........................88020 - Претрпљена штета.......................232270

Штета у процентима........................27% - Штета у процентима........................73%

Morao sam da disciplinujem komšiju, pretio mi zbog gusara, zamislite :o

Posveta ide savezu Tribali. Komšiji BO pa da se ponovo igramo. Kod njega u dvorištu, naravno :saint:

Поморска битка поред mermer 1

(16.03.2019 6:40:15)

Sentinel[Tri] из Veljko 1

vs

Nektarius[-KOD-] из mermer 1

Брод ован.............................90(-54) - Брод ован.............................54(-66)

............................................. - Брод копљар............................63(-0)

Пламени брод........................130(-122) - Пламени брод..........................1(-106)

............................................. - Брод катапулт..........................41(-0)

Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................70(-0)

Парни ован.............................35(-0) - Парни ован............................17(-44)

Ракетни Брод...........................30(-0) - Ракетни Брод..........................52(-24)

............................................. - Подморница..............................5(-0)

Баги-педалина..........................90(-0) - .............................................

Носач Балона...........................24(-0) - .............................................

Тендер.................................10(-0) - .............................................

Генерали..............................-1026.4 - Генерали..............................-2715.2

Нападачки поени..........................6788 - Одбрамбени поени.........................2566

Претрпљена штета........................51320 - Претрпљена штета.......................135760

Штета у процентима........................27% - Штета у процентима........................73%

Green Book

sinoć uzede oskara za najbolji film, sasvim opravdano. Na početku sam pomislio da je ovo jedan od onih holivudskih filmova tipa "glavni junak belac i najbolji mu drugar crnac" ali nema šanse. Trebaće vam puna koncentracija za ovaj film o odnosu dvojice totalno različitih ljudi koje je sudbina spojila na neko vreme, i nije to nešto što možete gledati uz galamu u sobi ili dreku dece (kao ja).