Posts by Lilit

  Przygotujcie się na ofertę rabatową w naszym Sklepie!

  9508ac8c4b46d8e694afb0b3b12d29.jpg

  W dniach 26.06-27.06.2019 następujące przedmioty zostaną udostępnione:

  • 10% zniżki na 10 - dniowe artykuły napędzane parą
  • 20% zniżki na 30 - dniowe artykuły napędzane parą
  • 30% zniżki na 60 - dniowe artykuły napędzane parą

  Wasz Zespół Ikariam

  Kogoś jeszcze irytuje to całe kasowanie postów przez moderatorów? rozumiem jeszcze pod PCh, ale kasowanie w dyskusjach jak dla mnie się mija z celem, zabija jakiekolwiek życie na tym "cudownym" forum. Gra i tak umiera, więc po co ją niszczyć jeszcze od tej strony? :cursing::thumbdown:


  temat dotyczy działania forum, więc nie jest to offtop (takie info dla modków ;) )


  ciekawe czy dostanę bana za ten temat :S


  Lilit ,nudzisz się, chcesz pokazać kto tu rządzi czy jakie licho ?

  Uwierzcie mi, że się nie nudzę, biorąc pod uwagę że jest tu niewielu moderatorów odpowiedzialnych na PCh/Dyskusje - dokładniej 3.

  wcale Lilit nie skasowała dziś kilkunastu jak nie kilkudziesięciu postów... pewnie! niech forum umrze! czego wy chcecie? porządku? po co? jako gracz chcę się wypowiadać swobodnie na forum gry, a nie wg jakiś waszych zasad

  btw Lilit dlaczego usunęłaś mój post ze scr, w którym Lucyfer Morningstar napisał, że nie ma GO na Posejdonie? było to zgodne z tematem i z regulaminem (Lucek też dał inne scr z Agory więc rozumiem, że można, chyba, ze jesteście jakimiś bogami tego forum...)

  Napisałam to już w poprzednim temacie, napiszę i tutaj. Wieczorem przejrzę posty raz jeszcze i te które faktycznie dotyczą Lips zostaną przeniesione do odpowiedniego tematu.
  Agora jest miejscem do komunikacji dla graczy wyspy, czyli poniekąd komunikacja prywatną. Nie wydaje mi się że gracze piszący na agorze zgodzili się by całe forum widziało ich wiadomości.

  Spieszę więc wyjaśnić : forum jest dla graczy, nie dla modków i jeśli regulamin (ktory zreszta sami napisaliscie ) się nie sprawdza to znak, ze trzeba zmienić regulamin, nie graczy .

  Regulamin jest uniwersalny dla całego Forum. Jest to tylko przetłumaczona na język polski wersja regulaminu który jest na każdym innym podforum. Regulamin reguluje wszystkie ważne kwestie. Te które wprost nie są napisane są po prostu zbyt oczywiste by je zapisać.


  Prosiłabym o zakończenie tej dziwnej i właściwie niepotrzebnej dyskusji. Jak napisałam wyżej - wieczorem przejrzę raz jeszcze posty.

  Widzę, że nie do końca się zrozumieliśmy - ja nie kasuję postów bo mam taką fantazję/widzimisię czy cokolwiek innego. Jako moderator Forum jestem tu od pilnowania porządku, i to też tu robię. Proszę mi wierzyć na słowo, że ja na prawdę traktuję ulgowo wiele postów ;)


  Co do zasadności kasowania:


  3. Pisanie na Forum

  Pisząc posty postaraj się, aby były zrozumiałe. Właściwy temat pomoże innym w zrozumieniu czego dotyczy twój wątek. Temat posta powinien mieć ścisły związek z jego treścią.

  Zanim otworzysz nowy temat, bądź napiszesz odpowiedz na już istniejący, pamiętaj:

  Prowadząc między sobą dyskusję na tematy ogólnie i do tego dotyczące innego świata powinniście mieć świadomość, że wylądują one w koszu. I proszę nie testujcie mojej cierpliwości pisząc posty w stylu "czy ten zostanie skasowany", "kasują wszystko jak leci". Jeżeli ktoś nie zgadza się z moją decyzją co do usunięcia jego posta zapraszam na support.


  PS. Wieczorem przejrzę raz jeszcze te posty i te dotyczące Lips wrzucę do tamtej dyskusji.

  Mili Państwo - sobota wieczór, długi weekend a tu takie rzeczy. Dla przypomnienia wszystkim - każdy świat ma swoją etykietkę, te bardziej aktywne zakładają swoje dyskusje, więc prosiłabym o przeniesienie się tam w celu dyskutowania o wyższości swojego stylu gry nad innym.


  Ponadto duża część tych rozmów powinna się odbyć na priv - było śmiesznie, ale jednak 3/4 strony wymiany zdań między dwoma/trzema graczami to za dużo.

  Szanowni Gracze,
  18.06, w godzinach ok. 10:00 - 10:30 serwery mogą być niedostępne przez godzinę. Będzie to związane z przeprowadzanymi okresowymi przerwami technicznymi na serwerach gry Ikariam.

  Przepraszamy za utrudnienia.

  Gracze Ikariam, nie przegapcie okazji!
  IK_HH_20.jpg
  Zegar słoneczny na rynku w wielu miastach potwierdził to! Odliczanie do Happy Day rozpoczęte. Zdobądź bonus w postaci dodatkowych +20% więcej Ambrozji przy każdym zakupie - szansa pojawi się 16.06.2019


  Wasz Zespół Ikariam

  Podsumowanie wojny:

  Sojusz:

  -W- : 56 516,8WSG

  RP- ; 0 WSG

  Liczę że RP jeszcze kiedyś z nami się zabawi w wojenkę a na tą chwilę pozdrawiam i dzięki kolegom z sojuszu za tak liczne zaangażowania w ataki

  Potwierdzam powyższe podliczenie, gratuluję zwycięzcom i temat zamykam.

  Przygotujcie się na ofertę rabatową w naszym Sklepie!

  9508ac8c4b46d8e694afb0b3b12d29.jpg

  W dniach 114.06-16.06.2019 następujące przedmioty zostaną udostępnione:

  • 10% zniżki na 10 - dniowe artykuły napędzane parą
  • 20% zniżki na 30 - dniowe artykuły napędzane parą
  • 30% zniżki na 60 - dniowe artykuły napędzane parą

  Wasz Zespół Ikariam

  Ale jak dlaczego ? Po co ? Na co ?

  Zaczeli wam w końcu płacić czy co jest przyczyną tego zachowania ?

  Jak już ktoś wyżej zauważył - w innych krajach już dawno był serwer Posejdon. A że etykiety całe Forum ma wspólne, to nie ma potrzeby dodawać ich raz jeszcze.