Posts by enes54

Ayn─▒ olay Aenasta Denge ittifak─▒ taraf─▒ndan yap─▒lmaktad─▒r. Ek olarak bugu ├ž├Âzmek i├žin m─▒zrak g├Ânderilen ┼čehre sald─▒r─▒ at─▒p sava┼č─▒ bitirmek istendi─činde kendileri o ┼čehri korumaya ├žal─▒┼čarak sava┼č─▒ s├╝rd├╝rmek istiyorlar bu ┼čekilde bug'un kalkmamas─▒n─▒ sa─čl─▒yorlar. Umar─▒z bu konuda PannaCotta bir aksiyon al─▒r. Gerekli ticketlerde a├ž─▒ld─▒ zaten.

├çok uzak kalm─▒┼čs─▒n sen hat─▒rlamak istemiyorsun baz─▒ ┼čeyleri muhtemelen :) neyse laf atan sendin bi cevap vereyim de ortal─▒─č─▒ bo┼č bulma dedim, kendin yaz─▒p e─členebilirsin bundan sonra. Multilerinede forumda a├ž bir hesapta kendini desteklet :S bu i┼či iyi biliyorsun malum.

V-P-T ittifak─▒nada ba┼čar─▒lar diliyoruz, Seviyeli 1-2 sava┼č yapt─▒k bence her ne kadar depomuz yok vesaire deselerde postlar─▒ okuyunca DENGE ile aralar─▒n─▒n iyi oldu─čunu hatta ayn─▒ ittifak olduklar─▒n─▒ g├Ârd├╝m a├ž─▒k├žas─▒, madem durum buydu alsalard─▒ 1-2 m gp kar┼č─▒l─▒k verselerdi derim bende:) Bundan sonra yollar─▒ a├ž─▒k olsun bol ┼čanslar.

JOE BLACK VPT'N─░N kafas─▒na vuruyormus 15 ├╝yeniz tatile ka├žm─▒┼č bu do─čru mu ? ─░ttifak arkada┼člar─▒n─▒za soramad─▒k ├ž├╝nk├╝ malum tatildeler.

onlari tatile yollayan t├╝rk ittifaki ^^

T├╝rk ittifak─▒ deyip durmay─▒n l├╝tfen, Sava┼č ve General deposu dahil hi├ž bir ba┼čar─▒s─▒ olmay─▒p tek gayesi s─▒ralamada yukar─▒da g├Âz├╝kmeye ├žal─▒┼čan bir ittifak :)

Tek ba┼čar─▒s─▒ multi yap─▒p ada kapatarak korsan basan birilerinin ittifak─▒m─▒z─▒ a─č─▒zlar─▒na dolamalar─▒da enteresan :) skironda ba┼ča ├ž─▒kamay─▒nca bizlerle di─čer serverdaki hesaplar─▒n─▒ getirip g├Âsteri┼č yapmalar─▒ biraz komedi a├ž─▒k├žas─▒ :)Hat─▒rlam─▒yorsan sat├╝rn, kantim'e dan─▒┼č skironda ne kadar s─▒k─▒nt─▒ ├žektiklerini hatta son d├Ânem bar─▒┼č teklif edip korsanda ortak liste yapal─▒m demelerini sor anlat─▒rlar sana :S

En ├žok korsanc─▒lar─▒ ├╝zecek bir g├╝ncelleme geldi iyi ki de geldi bakal─▒m ne kadar aktif bir sistem olaca─č─▒ yak─▒nda ortaya ├ž─▒kar.

S─▒ra sana geldi galiba Misyoner hay─▒r ne ac─▒n─▒z varda s├╝rekli ayn─▒ ┼čeyleri bir sen bir di─čer oyuncular─▒n─▒z yada di─čer ittifak─▒n sahipleri yaz─▒yor, karde┼čim anlaman─▒zda problem mi var ya┼č─▒n─▒za veriyorum bak kim banlanm─▒┼č kim banlanmam─▒┼č hepsini unut hangi ittifak korsanda birinci yada de─čil kim sava┼čm─▒┼č yada de─čil hepsini ge├ž ben kendi ya┼čad─▒─č─▒m problemi modlarla olan ┼čeyleri burada a├ž─▒klad─▒m ve isim vermedim kendiniz geldiniz if┼ča ettiniz kendinizi. Yal─▒n umrumda de─čil ister babam ister dedim ya┼č─▒nda olun kimseye hakaret etmedim bana haddimi ├Â─čretecek sen de─čilsin olamazs─▒nda. Sayg─▒ duyulacak durumu ben gayet iyi biliyorum kimse kusura bakmay─▒n hesap a├ž─▒p 30 40 tane korsanda birinci olmakla olmuyor bu i┼čler gelip bana o m├╝rc├╝n├╝z bot yapt─▒ o multi deme beni ilgilendirmiyor benim yapt─▒─č─▒m bir ┼čey yok burada. Yalan yanl─▒┼č ┼čekilde a├ž─▒klama yapmad─▒m her┼čey ortada ben bilerek isim de vermedim burada kimseyi zan alt─▒nda b─▒rakmamak i├žin ama kendiniz o kadar beni s├Âyle beni s├Âyle diyorsunuz ki pes yani. S├Âylediklerimin hi├ž biri iftira de─čil kendiniz kabul ediyorsunuz zaten dediklerimi s─▒k─▒nt─▒ yok. Bu arada sizi ge├žmeye ├žal─▒┼čan biri de─čilim amac─▒m yok korsanda sizi ge├žmek gibi ne multi hesab─▒m var m├╝rettebat kasmak i├žin ne de s├Âm├╝rgem var ben basar─▒m ge├žmek isteyen ge├žer bu kadar basit.

Bu postun anlams─▒z olup olmad─▒─č─▒na sen karar veremezsin benim pa┼ča g├Ânl├╝m b├Âyle istemi┼č a├žm─▒┼č─▒m,anlams─▒z ise kapan─▒r zaten post s─▒k─▒nt─▒ etme sen.

Son olarak evet geldiniz sava┼čt─▒k ve yenildik s├Âm├╝rge ta┼č─▒y─▒p depo a├žt─▒n─▒z, elinize sa─čl─▒k oyuna para yat─▒rmad─▒─č─▒m─▒z i├žin kusura bakma ancak bu kadar kar┼č─▒l─▒k verdik, yine gelirsin yine kar┼č─▒l─▒k verebildi─čimiz kadar veririm oyundan da tebrik etmesini bildik bu kadar basit yaln─▒z oyundan sava┼č zaman─▒ yapt─▒─č─▒n─▒z ay─▒p vesaire ┼čeyleri yazmazsan da sevinirim geriye d├╝┼čt├╝─č├╝n zaman oyununa bak yenersen tebrik bekle yenilirsende tebri─čini et kapat konuyu.

Elbet devran d├Ânecek o multi hesaplar─▒n─▒z elbet kapanacak o zaman zaman─▒ gelecek ┼čimdi beklemedeyiz sadece s─▒k─▒nt─▒ yok.

Biri gidiyor bir di─čeri geliyor, ne ├žok yaras─▒ olan var ya :)

Ya b─▒rak─▒n bu i┼čleri gidin kendinizi kand─▒r─▒n hesaplar─▒n─▒zla, serverda DRL┼× ittifak─▒ndan ba┼čka korsan puan─▒ basan yok :) ortal─▒k bo┼č yok s├Âz sahibiyiz yok oyuz yok buyuz.

Siz anlam─▒yorsunuz galiba, gitseniz buralardan ne i┼činiz var hala bu sayfada ne kadar laftan anlamayan insanlars─▒n─▒z hala pi┼čmi┼č pi┼čmi┼č gelip ortay─▒ k─▒z─▒┼čt─▒rmaya ├žal─▒┼č─▒yorsunuz. Senlede di─čerleriylede i┼čim yok benim bak─▒n i┼činize konuyu sapt─▒r─▒p durmay─▒n.

Kimsenin avukatl─▒─č─▒n─▒ yapm─▒yorum oyunda olan bir olay─▒ s├Âyledim burada ben iki kere s├Âyledim al─▒nan bir karar yok diye ittifaklar aras─▒nda istedi─čin kadar ├ž─▒rp─▒n nafilesin.

Kaydetseymi┼č umrumda de─čil kan─▒t─▒n yoksa konu┼čma bo┼čuna.

Oyun y├Âneticileri ile olan problemi ticketimde de belirledim kimseye sald─▒rd─▒─č─▒m yok 2 ittifak diyince ├╝zerinize al─▒nan siz iseniz demek ki s─▒k─▒nt─▒n─▒z var skironda bulunan bir ├žok ittifak var ├╝zerinize al─▒nman─▒zda manidar.

Evet hesaplar─▒n puanlar─▒n─▒ biri topluyor birine aktar─▒yor alttan s─▒yr─▒l─▒yorsunuz.Adalar─▒da kapatm─▒┼č─▒n─▒z galiba :)) hesaplardada bir gram geli┼čme yok acaba oyun kurallar─▒nda bu normal mi :) gidin ├╝├ž be┼č bina bas─▒n geli┼čsin ger├ži korsan hisarlar─▒n─▒ 20 yapmaktan ba┼čka bildi─činiz bir ┼čey yok.

Yazma karde┼čim benim a├žt─▒─č─▒m postun alt─▒na mesaj yazma senin ismini kullanmad─▒─č─▒m s├╝rece anlamak bu kadar zor mu daha kolay nas─▒l anl─▒yorsun s├Âyle ├Âyle anlatay─▒m.

Ne yazd─▒─č─▒m─▒ ben bilirim yalan yanl─▒┼č ┼čeyler s├Âylemene gerek yok varsa mesajla┼čmalar payla┼č yoksa kafandan uydurma.

Ortak m├╝rc├╝m├╝z yoktur bilgine, ortak m├╝rc├╝ olmas─▒ i├žin y├Ânetimlerin oturup karar almas─▒ laz─▒m ve b├Âyle bir karar yok ortada siz her g├╝n dedi─čin ittifaklar─▒n adalar─▒nda g├Âr├╝n├╝yorsun anla┼čma i├žin mi hay─▒r bilakis korsanda vurmak i├žin bizim arkada┼člarda ayn─▒ ┼čekilde ortada bir anla┼čma yok.

Ban yiyen ki┼činin ne yazd─▒─č─▒n─▒ bilmiyorum varsa mesajla┼čma payla┼č benimle yoksa bo┼ča ortaya laf at─▒p durma her ┼čeyin kan─▒ttan yoksun yazmak i├žin yaz─▒lan s├Âzler bu kadar basit.

Hi├ž bir ┼čey unuttu─čumuz yok her┼čey a├ž─▒k bilen biliyor D─░R─░L─░┼× ittifak─▒n─▒ varsa derdiniz a├žars─▒n─▒z ticket, gelipte benim oyun y├Âneticileri hakk─▒nda olan problemime yorup yazmazs─▒n, tek amac─▒n post kasmak belli ama s─▒k─▒nt─▒ yok her s├Âze verilecek cevab─▒m var.

Heralde s─▒rf ittifak─▒n─▒n ├╝yeleri dedi diye hesap a├ž─▒p geldin yazd─▒n buraya ama nafile.

Ben korsanda iddias─▒ olan m├╝rettebat yapan ve h─▒rslar─▒ma yenik d├╝┼čen biri de─čilim zaten gezici s├Âm├╝rgemde yok ┼čuanda saray─▒m─▒ yeni bas─▒yorum hatta bo┼ča s├Âm├╝rgem ├ž─▒ks─▒n geli┼čeyim diye bunu bilen bilir. Ben kimseyi savunmuyorum oyunda ki eksikli─či ve hizmet alamad─▒─č─▒m─▒ belirttim. Kimin ban yiyip yemedi─či umrumda de─čil ortada belirli bir durum varken i┼člem uygulanmamas─▒ s─▒k─▒nt─▒ burada demek ki siz korsanla u─čra┼čan o ki┼čiyi banlatm─▒┼čs─▒n─▒z ticket a├ž─▒p nedenleri g├Âstermi┼čsiniz ayn─▒ ┼čeyi nedense ben yap─▒nca her┼čey ortada iken 1 2 ay bekliyorum ve sonu├ž alam─▒yorum neden acaba PannaCotta ya sormak laz─▒m.

Bana ├Âzel yazd─▒─č─▒n ┼čeyi hemen cevap vereyim herg├╝n listede oldu─čumu kan─▒tla b─▒rakay─▒m oyunu en basitinden bug├╝n listedemiyim at listeyi g├Ârs├╝n c├╝mle alem yalan s├Âyledi─čini, ben sadece korsan yapana destek veririm gerisi umrumda de─čil. Bana neden bask─▒n at─▒yorsun dedi─čimi s├Âyl├╝yorsun bu zamana kadar bana korsanda sald─▒ran kimseye bu s├Âz├╝ demedim varsa mesaj payla┼č yoksa yalan─▒nla ├žek git buradan, demem ├ž├╝nk├╝ sw kuruldu─čundan beri var─▒m ve neyin kimin ne oldu─čunu benden iyi bilen yoktur bu serverda.

3 ittifaktan kast─▒n nedir s├Âyle bilelim, ben hi├ž bir ittifakla anla┼čmad─▒m yaz─▒l─▒r puan basmak isteyen varsa s├Âyler m├╝rc├╝ye, gider al─▒r onun haricinde y├Ânetimsel olarak oturupta korsanda bir aksiyon alm─▒┼čl─▒─č─▒m─▒z yok istedi─čine sorabilirsin, bireysel bir i┼č yap─▒l─▒yor korsanda. Bunu da a├ž─▒kla hadi git itham alt─▒nda b─▒rakt─▒─č─▒n 2 ittifaka sor bakay─▒m y├Ânetim olarak karar al─▒nd─▒m─▒ diye e─čer bunu da ispatlamazsan yine yalan s├Âyl├╝yorsun.

Son olarak varsa ─▒p payla┼č─▒m─▒n─▒ illegal kullanan varsa haks─▒zl─▒k yapan varsa adalarda yer tutan varsa korsan hisarlar─▒n─▒ 25 e ├ž─▒kar─▒p 10 saatten kitlemeye ├žal─▒┼čan ─▒p hesaplar─▒ yahut varsa g├╝nl├╝k 16 saatlik korsan puan─▒n─▒ ayn─▒ anda bas─▒p ana hesab─▒na alan a├ž─▒n ticket ve bir an ├Ânce sonu├žlans─▒n detay burada e─čer a├žmad─▒ysan ticket burada bo┼č yapmana gerek yok e─čer ticket a├žt─▒ysan kan─▒tlar─▒n─▒ sunduysan ve sonu├ž alamad─▒ysan gel tart─▒┼čal─▒m tekrar.

Git sor bakal─▒m DareDevile joe ka├ž k gemi rodoslam─▒┼č 10 saatlik yoldan geldik birde rodosla m─▒ u─čra┼čacakt─▒k :) kendisi daha iyi bilgi verir sana nam─▒ de─čer Mekan─▒n Sahibi bilgin olsun kar─▒┼čt─▒rma.