Posts by HellFire

Dostum kusura bakma, parayla yazd─▒r─▒nca b├Âyle oluyor. ├çocuklar─▒n kula─č─▒n─▒ ├žektim :) sizin ittifak hep ayn─▒ hikaye bize anlatmana gerek yok. Yaz─▒┼čmalar ve raporlar her ┼čeyi belli ediyor. Diplomatl─▒k yolunda ba┼čar─▒lar dilerim

Dostum bu bir oyun. Oyun i├ži hakaretler tehtih olur. Sava┼č─▒l─▒r k─▒z─▒l─▒r s├Âv├╝l├╝r. Baz─▒ konular─▒ bilmeden bence konulara girme. Ama sen aslans─▒n krals─▒n pa┼čas─▒n tamam :)

Ben sana baban─▒n paras─▒yla adam oldun diyor muyum?

Yav birader ittifakca bu kadar m─▒ d├╝┼čt├╝n├╝z? Hakan abi b─▒rak sald─▒r─▒ puan─▒nda 1. Olsunlar:) 1-2 g├╝n b─▒rakal─▒m g├Ârelim dedik kapasiteyi oda ortaya ├ž─▒kt─▒ zatenÔÇŽ adamlar─▒ kovalamaktan s─▒k─▒ld─▒m. Zaten geldi─čimizde ya askerleri ka├ž─▒r─▒r. Ya da tatile atar. Sonra geri sald─▒r─▒rlar. Bi┼če dicem diplomat oldun sahalaram─▒ ├ž─▒kt─▒n ? Seni ilk defa g├Âr├╝yorum buralarda. A─čz─▒n laf yapmas─▒n icraata gelin.

Yav birader ittifakca bu kadar m─▒ d├╝┼čt├╝n├╝z? Hakan abi b─▒rak sald─▒r─▒ puan─▒nda 1. Olsunlar:) 1-2 g├╝n b─▒rakal─▒m g├Ârelim dedik kapasiteyi oda ortaya ├ž─▒kt─▒ zatenÔÇŽ adamlar─▒ kovalamaktan s─▒k─▒ld─▒m. Zaten geldi─čimizde ya askerleri ka├ž─▒r─▒r. Ya da tatile atar. Sonra geri sald─▒r─▒rlar. Bi┼če dicem diplomat oldun sahalaram─▒ ├ž─▒kt─▒n ? Seni ilk defa g├Âr├╝yorum buralarda. A─čz─▒n laf yapmas─▒n icraata gelin.

─░ttifak benim lider de─čilim r├╝tbe sevmiyorum bizimkiler bunu bilir.. Uzatman─▒n anlam─▒ yok birbirimizi yemenin anlam─▒da. Konu┼čulmaya kalk─▒┼čsak bu konu uzar gider konu konuyu a├žar. Oyun bu her zaman herkes kendince hakl─▒d─▒r bunu de─či┼čtiremeyiz. ─░yi oyunlar

Ahmet dedi─čin gibi buras─▒ bir oyun platformu ve e─členmeye ├žal─▒┼č─▒yoruz. Sizin ├╝zerinizden ├žok e─člendim te┼čekk├╝r ederim. Her yazman─▒zda d├Ânerek g├╝ld├╝m ^^ ├žok g├╝zel ''BET─░MLEME'' yaz─▒yorsunuz o derece.. Bu yaz─▒lar─▒n─▒ burada yazma harcan─▒yorsun. Ciddiye almasan─▒z bu kadar haz─▒rl─▒k yapmazs─▒n─▒z. Gerci her sey 1 saat s├╝rd├╝ sizin i├žin o bile fazla :) ┼×imdi ittifak─▒ kapat─▒n tatil modunda bizi izlemeye devam edin 8o ├žok g├╝zel rapor veriyorsunuz ikariam─▒n '─░' sini bilmiyorsunuz.. A─člamaya devam edin ;(;(;(

Haa serverin bir ucuna ka├ž─▒p saklananlar i├žin ayn─▒ ┼čeyi deyemem bak :D RC ELT ve DARK 3 itifak deposu olan g├Âvde g├Âsteresi yap─▒yosunuz anca depolar bol bol ama sonu├ž ├žift├žilik yap─▒yosunuz meydan okuya bildi─činiz tek itifak biziz oda depo yok diye sonra ortal─▒kta kral diye dola┼č─▒yolar bo┼č meydanda silah ├žekmeye adaml─▒k denmez korkakl─▒k denir ;)

Vedat sen laftan anlamayan bir insans─▒n. Hala sorunlar─▒ ve polemikleri anlam─▒yorsun 26 ya┼č─▒na gelmi┼čsin ama beynin b├╝y├╝memi┼č. Art─▒k bir ┼čey anlatm─▒cam sana bu postun1-2 sayfalar─▒ndak─▒ att─▒g─▒m mesajlar─▒ okursan anlars─▒n, art─▒k 'c├╝mlede anlam' konusunu g├Ârd├╝n m├╝ ondada ┼č├╝phe ediyorum

─░ttifak lideri ben de─čilim. Liderimiz Pasha :D ─░ttifak─▒n kurucular─▒ndan biriyim .. goy goy yapma sahaya gel

2010 y─▒l─▒ndan belli oynuyorum sizin kadar s─▒zlanan bir ekip g├Ârmedim. Uzman oldu─čunuz konular , yazmak-a─člamak-becereksizlik-TAT─░L MODU.. '' Bizim i├žin de depo hesap yapmak zor de─čil ama oyunun yap─▒s─▒na ayk─▒r─▒ oldu─čunu savunuyoruz.'' demi┼čsin, depo hesab─▒ yap─▒p getirebiliyorsan ve becerebiliyorsan bende getircem. Sizede s├Âyleyim. Hadi kap─▒┼čal─▒m :)

hesap benim de─čil bu bir oyun ve nickin(kullan─▒c─▒ ismi) oldu─čunu unutma, k├╝lt├╝r 20 li :D

Vedat hani senin alt─▒nlar vard─▒

Vedat hani senin alt─▒nlar vard─▒ hani senin gp depolar─▒n vard─▒ nerde o depolar getir keseyim hadi :) Serverin ba┼č─▒nda beni tehtih ederdim hat─▒rlad─▒n m─▒ ? Yok benim ┼č├Âyle depom var ┼č├Âyle yap─▒cam b├Âyle yap─▒cam derdin. Hi├žbir ┼čey yapamad─▒n. General oldun sadece :D ondada ┼čuraya git buraya git demi┼čindir... Seninde iyi bilmen laz─▒m her ittifak─▒n deposu olmas─▒ ┼čart. ─░kariam d├╝nyas─▒nda bu art─▒k normal bir ┼čey. Tabi getirip an─▒nda ban yiyen sendin di mi :) ban yemesen bizi vurucakt─▒n noldu.. Nerde o depon arafta m─▒ ? So─čuk su ─▒smarlay─▒m sana bidakine s├Âz├╝m olsun vedatc─▒m. Kuzenimin bana yard─▒m etmesi normal bir ┼čey de─čil mi ? Benim sesim serverin ilk g├╝n├╝nden belli ├ž─▒k─▒yordu. Kar┼č─▒ma ├ž─▒kan herkes g├Ârd├╝ baz─▒lar─▒ oyunu b─▒rakt─▒ tabi sen o zamanlar liderinin s├Âz├╝nden ├ž─▒kmazd─▒n :) bak rodos bast─▒m inkar etmiyorum ama ilk defa neden bast─▒g─▒m─▒ burdan a├ž─▒klay─▒m,rodosun ilk defa tad─▒n─▒ ├ž─▒kard─▒m, ┼čimdi sende iyi dinle ve o zamanki ekibinle g├╝l├╝n. Sizin bir arkadas vard─▒ san─▒rsam son yeni├žeri nicki(yanl─▒sda hat─▒rl─▒yor olabilir─▒m affola) sava┼č olan yere direkman cepheye yollam─▒┼č 18 saatlik yerden geliyordu. Yav insan konu┼član─▒r sava┼ča ├Âyle girer di mi ? Eee orduda 2-3k d─▒. 18 saatlik yoldan direk cepheye gir :) ee bende buna direk rodos basar─▒m tabii sabah─▒n 5 inde alarm kurdum vedat. Rodosu bast─▒m. Geri uyudum:) bak bununda makar─▒s─▒n─▒ hala yap─▒yorum ├žok zevkliydi. Yav vedat generalsen neden y├Ânlendirmiyorsun ittifak─▒n─▒ oyun bilgin bu kadar m─▒... Baz─▒ konularda bilgin yok vedat, biz bir yerden ka├žmay─▒z zaman─▒m─▒z yok ┼čuanda ilgilencek sende g├Âr├╝rsen sa─člam bir ┼čekilde orda hala duruyoruz. Globalde korsan yapmad─▒m vedatc─▒m ama yap─▒cam in┼čallah senide beklerim bana yard─▒m etmeye :) Bak vedat tekrar baz─▒ konularda a├ž─▒kl─▒k getireyim. Biz normalde sizlerle u─čra┼čm─▒yorduk. Defalarca anla┼čma yapt─▒k bozdunuz. Sen geldin bana hem reel hem ittifak─▒ma hakaret ettin en son. Bende b├╝t├╝n anla┼čmalar─▒ bozdum korsanda dahil. Sen bunu anlam─▒yorsun . Siz/sen yap─▒nca tamam. Ben/Biz yap─▒nca olay ├ž─▒k─▒yor. Bak g├╝zel karde┼čim benim ekibi kesemezsin.. Neden: Sende sava┼čacak o ┼čey yok. Depon ve alt─▒n─▒n varsa getir gel kap─▒┼čal─▒m. Korsanda varsan gel ondada kap─▒┼čal─▒m. Ama az─▒c─▒k y├╝rekli ol yap─▒caksan s├Âyle haz─▒rlanay─▒m kap─▒┼čal─▒m.. Ben/biz bug├╝ne kadar durduk yere keyfe hi├žbir zaman sald─▒rmad─▒k ama bu saatten sonra can─▒m ne isterse onu yap─▒cam..

Adam utanmadan depo hesap yapmakla ├Âv├╝n├╝yor. Birileri bu konuda ban yemi┼č ve sen yememi┼čsen yakalanmadan hile yapmakla ├Âv├╝n├╝yorsun demektir. ─░nan─▒lmaz, ars─▒zl─▒kta ├ž─▒─č─▒r a├žt─▒n─▒z.

Sen nas─▒l konu┼čabiliyorsun hi├ž utanman yok mu? ─░ttifak─▒n─▒z─▒ tatile g├Ânderdik gelmil hala burda bileyler z─▒rval─▒yorsun.. az─▒c─▒k utanman olsun be kardesim yaz─▒k.. liderine te┼čekk├╝r ederim sayesinde/sayenizde son ┼čehrimin saray─▒n─▒ 11. Sev yap─▒yorum :) oyun oynamay─▒ beceremiyorsunuz yok deponuz var yok ┼čununuz var hepiniz ayn─▒s─▒n─▒z. Bak seni baz─▒ konularda ayd─▒nlatay─▒m. Y─▒l olmu┼č 2022 hala ayn─▒ muhabbetler.. Hangi servere gidersen git PANGA─░A 3 serveride olsa e─čer bir serverde tutunmak kal─▒c─▒ olmak g├╝├žl├╝ olmak istiyorsan depo yapman ┼čart. Bug├╝n hangi servere bakarsan bak anlayacaks─▒n fakat senin hi├žbir ┼čeyden bilgin olmad─▒g─▒ i├žin ve tatilci oldu─čunuz i├žin bi bokdan anlamazs─▒n.. Tatil nas─▒l :) nereye gittin ?

Ben mi illegal oynay─▒p bununla ├Âv├╝n├╝yorum neyden utan─▒cam enayi :) Oyun oynamay─▒ bilmiyor olsak senin verdi─činin 10'da 1'i ile seni nas─▒l kudurttuk enayi :) Siz belli ki ''server da tutunmak, kal─▒c─▒ olmak'' i├žin her de─čerinizi satacaks─▒n─▒z :P Sana ''server da tutunmak, kal─▒c─▒ olmak''tan ├žok de─čerli bir ┼čey s├Âyleyeyim. Do─čru oynamak, d├╝r├╝st oynamak :):):):) Madem bu kadar normal bir ┼čey depo hesap BatuDinyo hesab─▒n─▒n senin oldu─čunu kabul edebilir misin?? Tabii ki edemezsin, ├ž├╝nk├╝ korkaks─▒n. ├ç├╝nk├╝ korkak olmasan zaten hile yapmazd─▒n.:saint::saint::saint:

Oyun oynamay─▒ bilmeyen k├╝├ž├╝k korkak ├žocuk :) adaya askerler gelince nas─▒lda 3,5 att─▒n─▒z :) ├Âzellikle ada kapan─▒nca :) bi sa─ča sola. Birazc─▒k b├╝y├╝ y─▒l olmu┼č 2022. powerpuff girls gibi u├žarak hayal d├╝nyas─▒ndan hesablar─▒n─▒z─▒ a├ž─▒n ve ya─čma atay─▒m belediyeleri y├╝kseltmem laz─▒m

bir bitmediniz y─▒llard─▒r ayn─▒s─▒n─▒ yazmaktan ''zaten ama senin hayat─▒n oyundan ibaret '' bu oyunu sende bende oynuyoruz ben b├Âyle rakibimle u─čra┼čmay─▒ seviyorum.

kanarya ile ilk temas─▒ yapm─▒┼čs─▒n─▒z hadi gene iyisin bir tekelden kurtuldun di─čer tekelin eline d├╝┼čt├╝n
    Konunun ba┼č─▒na bakmam yetti bo┼č bele┼č ma─čdur edebiyat─▒ yapm─▒┼čs─▒n

Kanarya kim bilmiyorum a├ž─▒k├žas─▒, her zamanki gibi kafan─▒n i├žinde bir ┼čeyler ya┼č─▒yorsun belli ki. Ba┼čl─▒─č─▒m seninkilere g├Âre fazla profesyonel kald─▒ tabii anlamaman normal. Sana bu kadar cevap yeter hadi bye.

Najsjsjsksksk hakan abinin sana cevap vermesi bile l├╝ks bir ┼čey bunu hi├žbir zaman anlayamayacaks─▒nÔÇŽ

Vedat hani senin alt─▒nlar vard─▒ hani senin gp depolar─▒n vard─▒ nerde o depolar getir keseyim hadi :) Serverin ba┼č─▒nda beni tehtih ederdim hat─▒rlad─▒n m─▒ ? Yok benim ┼č├Âyle depom var ┼č├Âyle yap─▒cam b├Âyle yap─▒cam derdin. Hi├žbir ┼čey yapamad─▒n. General oldun sadece :D ondada ┼čuraya git buraya git demi┼čindir... Seninde iyi bilmen laz─▒m her ittifak─▒n deposu olmas─▒ ┼čart. ─░kariam d├╝nyas─▒nda bu art─▒k normal bir ┼čey. Tabi getirip an─▒nda ban yiyen sendin di mi :) ban yemesen bizi vurucakt─▒n noldu.. Nerde o depon arafta m─▒ ? So─čuk su ─▒smarlay─▒m sana bidakine s├Âz├╝m olsun vedatc─▒m. Kuzenimin bana yard─▒m etmesi normal bir ┼čey de─čil mi ? Benim sesim serverin ilk g├╝n├╝nden belli ├ž─▒k─▒yordu. Kar┼č─▒ma ├ž─▒kan herkes g├Ârd├╝ baz─▒lar─▒ oyunu b─▒rakt─▒ tabi sen o zamanlar liderinin s├Âz├╝nden ├ž─▒kmazd─▒n :) bak rodos bast─▒m inkar etmiyorum ama ilk defa neden bast─▒g─▒m─▒ burdan a├ž─▒klay─▒m,rodosun ilk defa tad─▒n─▒ ├ž─▒kard─▒m, ┼čimdi sende iyi dinle ve o zamanki ekibinle g├╝l├╝n. Sizin bir arkadas vard─▒ san─▒rsam son yeni├žeri nicki(yanl─▒sda hat─▒rl─▒yor olabilir─▒m affola) sava┼č olan yere direkman cepheye yollam─▒┼č 18 saatlik yerden geliyordu. Yav insan konu┼član─▒r sava┼ča ├Âyle girer di mi ? Eee orduda 2-3k d─▒. 18 saatlik yoldan direk cepheye gir :) ee bende buna direk rodos basar─▒m tabii sabah─▒n 5 inde alarm kurdum vedat. Rodosu bast─▒m. Geri uyudum:) bak bununda makar─▒s─▒n─▒ hala yap─▒yorum ├žok zevkliydi. Yav vedat generalsen neden y├Ânlendirmiyorsun ittifak─▒n─▒ oyun bilgin bu kadar m─▒... Baz─▒ konularda bilgin yok vedat, biz bir yerden ka├žmay─▒z zaman─▒m─▒z yok ┼čuanda ilgilencek sende g├Âr├╝rsen sa─člam bir ┼čekilde orda hala duruyoruz. Globalde korsan yapmad─▒m vedatc─▒m ama yap─▒cam in┼čallah senide beklerim bana yard─▒m etmeye :) Bak vedat tekrar baz─▒ konularda a├ž─▒kl─▒k getireyim. Biz normalde sizlerle u─čra┼čm─▒yorduk. Defalarca anla┼čma yapt─▒k bozdunuz. Sen geldin bana hem reel hem ittifak─▒ma hakaret ettin en son. Bende b├╝t├╝n anla┼čmalar─▒ bozdum korsanda dahil. Sen bunu anlam─▒yorsun . Siz/sen yap─▒nca tamam. Ben/Biz yap─▒nca olay ├ž─▒k─▒yor. Bak g├╝zel karde┼čim benim ekibi kesemezsin.. Neden: Sende sava┼čacak o ┼čey yok. Depon ve alt─▒n─▒n varsa getir gel kap─▒┼čal─▒m. Korsanda varsan gel ondada kap─▒┼čal─▒m. Ama az─▒c─▒k y├╝rekli ol yap─▒caksan s├Âyle haz─▒rlanay─▒m kap─▒┼čal─▒m.. Ben/biz bug├╝ne kadar durduk yere keyfe hi├žbir zaman sald─▒rmad─▒k ama bu saatten sonra can─▒m ne isterse onu yap─▒cam..

Adam utanmadan depo hesap yapmakla ├Âv├╝n├╝yor. Birileri bu konuda ban yemi┼č ve sen yememi┼čsen yakalanmadan hile yapmakla ├Âv├╝n├╝yorsun demektir. ─░nan─▒lmaz, ars─▒zl─▒kta ├ž─▒─č─▒r a├žt─▒n─▒z.

Sen nas─▒l konu┼čabiliyorsun hi├ž utanman yok mu? ─░ttifak─▒n─▒z─▒ tatile g├Ânderdik gelmil hala burda bileyler z─▒rval─▒yorsun.. az─▒c─▒k utanman olsun be kardesim yaz─▒k.. liderine te┼čekk├╝r ederim sayesinde/sayenizde son ┼čehrimin saray─▒n─▒ 11. Sev yap─▒yorum :) oyun oynamay─▒ beceremiyorsunuz yok deponuz var yok ┼čununuz var hepiniz ayn─▒s─▒n─▒z. Bak seni baz─▒ konularda ayd─▒nlatay─▒m. Y─▒l olmu┼č 2022 hala ayn─▒ muhabbetler.. Hangi servere gidersen git PANGA─░A 3 serveride olsa e─čer bir serverde tutunmak kal─▒c─▒ olmak g├╝├žl├╝ olmak istiyorsan depo yapman ┼čart. Bug├╝n hangi servere bakarsan bak anlayacaks─▒n fakat senin hi├žbir ┼čeyden bilgin olmad─▒g─▒ i├žin ve tatilci oldu─čunuz i├žin bi bokdan anlamazs─▒n.. Tatil nas─▒l :) nereye gittin ?

rapora baktim simdi. 7k uzum almissin. bir dilim ekmek icin milletin pesinde kuyruk sallayan finolar gibisin masallah. uzumsuz kalirsan bosuna isin atma. ben gonderirim sana. baksana daha benim bile haberim olmadigi hatta takmadigim miktardaki uzum icin bi taraflarini saga sola carpa carpa geldigine gore cidden acinasi haldesin

Dikkat ├žekmeye mi ├žal─▒┼č─▒yorsun :) ne bu tantana. Ambro ile ilgili bir s─▒k─▒nt─▒m yok gemilerini yorma ─▒┼č─▒n at─▒p al─▒r─▒m hangi ┼čehrinde var geleyim hemen :)

alabilecegin bir sey yok. ama alamayacagin cok sey var...

Burda klavye artisli─či yapmay─▒nda oyuna gelin icraat g├Âsterin. Aaa dur en iyi yapt─▒─č─▒n─▒z ve uzmanl─▒k alan─▒z konu┼čmak di mi :)

rapora baktim simdi. 7k uzum almissin. bir dilim ekmek icin milletin pesinde kuyruk sallayan finolar gibisin masallah. uzumsuz kalirsan bosuna isin atma. ben gonderirim sana. baksana daha benim bile haberim olmadigi hatta takmadigim miktardaki uzum icin bi taraflarini saga sola carpa carpa geldigine gore cidden acinasi haldesin

Dikkat ├žekmeye mi ├žal─▒┼č─▒yorsun :) ne bu tantana. Ambro ile ilgili bir s─▒k─▒nt─▒m yok gemilerini yorma ─▒┼č─▒n at─▒p al─▒r─▒m hangi ┼čehrinde var geleyim hemen :)

┼×ehrim ├╝z├╝ms├╝z kalm─▒┼čt─▒ te┼čekk├╝r ederim. ├ťz├╝m├╝n varsa tekrar gelicem :) . ─░lk 50 ye hesap ta┼č─▒mak yasak bunu sende iyi bilirsin.

Arkada┼člar sizlere tek ger├že─či s├Âyleyeyim bu oyunda ki en b├╝y├╝k ├žift├žilik Korsanc─▒l─▒kt─▒r haberiniz olsun :)

Sava┼čmay─▒ beceremiyorsun, korsan─▒ beceremiyorsun g├Âz├╝n├╝ seveyim k─▒skanmay─▒n bir ┼čeyede laf atmay─▒n:P